mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 13:51 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
raczej "spieprzaj dziadu" :)

:D
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 13:53 
Cytuj  
że w związku ze zwróceniem uwagi na działalność supermarketów wzrośnie bezrobocie w kraju i trzeba będzie zwiększyć biurakcję by utrzymać bezrobocie na odpowiednim poziomie.

To chyba ja powiedzialem jak dobrze pamietam.

Wiec wnioskuje ze nie wazne co karol napisze, i tak bedziesz sie z nim nie zgadzal. Takie podejscie osobiste.

PS. W moim poscie wczesniej napisalem ze nie wiem jaka paria miala to w programie. Sorry za zmylenie ale dzisiaj sie spytalem znajomego co mi o tym powiedzial. To nie byla jakas partia tylko jego pomysl ;)
Ale zawsze dobry pomysl.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 15:48 
Cytuj  
Pieszczoch - trochę źle wnioskujesz, karol666 ostatnio za dużo żydowskich populistycznych hasełek czyta i to w klapkach na oczy, więc taki mój stosunek do niego, a nie inny.
I dalej Pieszczoch z całym szacunkiem do Ciebie uważam to zadanie (kursywa) za kompletną bzdurę... karol666 nie ma tu nic do rzeczy.

Karol666 - nie mam potwierdzenia swoich słów i nie mogę tego znaleźć w necie. Pracuję w magazynie który opisuje aktualne inwestycje budowlane w całym kraju i takie dostałem info na temat Billa. Może na stronie samoobrony wyczytałeś coś innego - nie będę wnikał.
W każdym bądź razie Billa zmyła się z Polski dalej na wschód b po prostu skończył się im czas ulgi podatkowej. To podobno typowa polityka tej firmy.

Teraz ciekawstka nr 1:
mimo, całej nagonki na PiS i panice (walutowej, supermarketowej itp.) spieprzania za granicę setki polaków oto jak prezentują się sondaże (za wyborczą która jest głównym psem na PiS):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 99575.html

notowania PO "rosną" - tylko tak dalej, a wcześniejsze wybory wygra Giertych z Lepperem.

i ciekawostka nr 2, a może smaczek:
Oto PO, partia, która obiecała łatwiernym wyborcom, ze będzie utrzymywała się ze składek i darowizn, a państwowych pieniędzy nie weźmie zmienia swoją politykę. Okazuje się że to była zwykła kiełbasa wyborcza na prostego Kowalskiego:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... icaid=1830

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:49 
Cytuj  
Mnie sie bardzo spodobalo stwierdzenie naszej, nowej pani "minister" finansow, ze miliard w jedna czy w druga strone nie robi zadnej roznicy :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 16:53 
Cytuj  
Calis napisał(a):
Mnie sie bardzo spodobalo stwierdzenie naszej, nowej pani "minister" finansow, ze miliard w jedna czy w druga strone nie robi zadnej roznicy :lol:


80% gospodyń domowych nie widzi różnicy...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
karol666 ostatnio za dużo żydowskich populistycznych hasełek czyta i to w klapkach na oczy, więc taki mój stosunek do niego, a nie inny.


Taa, wszystkie media procz radia maryja, telewizji trwam to zbiorowisko zydostwa i masonerii. PO to partia żydów, Tusk to żyd (na dodatek jego dziadek był szkopem) i wszystkie media jako wstrętne żydy popierają PO. Ojciec dyrektor to prawdziwy katolik, patriota, jest bardzo obiektywny, nie wpieprza sie w polityke, jest wlascicielem jedynych wolnych mediow w polsce

Mark24 napisał(a):
Teraz ciekawstka nr 1:
mimo, całej nagonki na PiS i panice (walutowej, supermarketowej itp.) spieprzania za granicę setki polaków oto jak prezentują się sondaże (za wyborczą która jest głównym psem na PiS):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 99575.html
notowania PO "rosną" - tylko tak dalej, a wcześniejsze wybory wygra Giertych z Lepperem.


Po pierwsze nie wiem o jakiej nagonce mówisz. Jeśli masz na myśli np. komentarze z onetu o wyjeżdzaniu do Korei Północnej to współczuje ci skoro uważasz że są one w 100% na serio i ci ludzie naprawde wyjada do Korei
Po drugie co do nagonki w mediach. bo i tez tak niektorzy mowią. Nie wiem gdzie coś takiego zaistniało. Jesli wiekszosc mediow przedstawia fakty ktore niestety w sporej częsci mogą źle świadczyć o PiS to czy mozna to nazwać nagonką ? Z tego co wiem to tylko w "jedynych wolnych mediach" w Polsce ojciec dyrektor nawolywal do zatopienia PO.
Po trzecie co do sondaży. Sondaże pokazały ze nie są dużo warte. Ja w innym sondazu widzialem ze poparcie rosnie i dla PiS i dla PO
http://wiadomosci.onet.pl/1192149,11,item.html

Mark24 napisał(a):
i ciekawostka nr 2, a może smaczek:
Oto PO, partia, która obiecała łatwiernym wyborcom, ze będzie utrzymywała się ze składek i darowizn, a państwowych pieniędzy nie weźmie zmienia swoją politykę. Okazuje się że to była zwykła kiełbasa wyborcza na prostego Kowalskiego:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... icaid=1830


Poczatkowo tez mnie podirytowała ta wiadomość. Jednak trzeba zauważyć że tu sie mówi o "nagrodzie" za te 3mln głosów i troche byloby dziwne nie wziaść tego dofinansowania. Poza tym nie wiadomo co z tymi pieniedzmi zrobi PO chociaz tutaj nie mialbym zludzen ze wszystko pojdzie do ich kieszeni :)
[/quote]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:51 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Mark24 napisał(a):
karol666 ostatnio za dużo żydowskich populistycznych hasełek czyta i to w klapkach na oczy, więc taki mój stosunek do niego, a nie inny.


Taa, wszystkie media procz radia maryja, telewizji trwam to zbiorowisko zydostwa i masonerii. PO to partia żydów, Tusk to żyd (na dodatek jego dziadek był szkopem) i wszystkie media jako wstrętne żydy popierają PO. Ojciec dyrektor to prawdziwy katolik, patriota, jest bardzo obiektywny, nie wpieprza sie w polityke, jest wlascicielem jedynych wolnych mediow w polsce



Dokladnie.
Byla tak piosenka z kabaretu olgi lipinskiej (zydowki z pochodzenia zreszta patrzac na to w kategoriach gruppenführera marka24 :) )

"Dla polakow ma byc polska,
z przybledami czas sie rozstac.
Zaraz w kraju sie polepszy,
Jak im dobrze sie przypieprzy."

Czuje ze ta piosenka ktora w zalozeniu miala byc szyderstwem zamieni sie w hymn niektorych upgrupowan politycznych.
Najbardziej fascynujace jest w naszym narodzie to, ze w 60 lat po wojnie w ktorej wymordowano 6 mln naszych obywateli nadal znajdzie sie sporo osobnikow ktorzy powielaja hitlerowskie hasla o spisku zydow majacym na celu zdlawienie polskosci i/lub panowienie nad swiatem.


Mark24 napisał(a):
Karol666 - nie mam potwierdzenia swoich słów i nie mogę tego znaleźć w necie. Pracuję w magazynie który opisuje aktualne inwestycje budowlane w całym kraju i takie dostałem info na temat Billa. Może na stronie samoobrony wyczytałeś coś innego - nie będę wnikał.
W każdym bądź razie Billa zmyła się z Polski dalej na wschód b po prostu skończył się im czas ulgi podatkowej. To podobno typowa polityka tej firmy.


Czyli nie wiesz skad ale wiesz i to sie liczy.
A jesli ja Ci powiem, ze dostalem informacje ze Mark24 to zydowski pederasta, ktorego babcia poszla na ochotnika do luftwaffe to tez mozna uznac, ze jest to prawda?
Poza tym mowiles nie o Billa ktora powstala w czasie gdy faktycznie byly ulgi podatkowe (<1993r) ale o:
"i o tej samej godzinie na ich miejscach wyrosły "konkurencyjne" ELEA z kolejną ulgą podatkową"
W tym samym poscie sugerujesz ze ciemna strona mocy stala za tajemnicza zmiana supermarketow billa w elea podczas gdy to byl normalny deal - krzyzacy z austrii (billa) odsprzedali gejom z francji (elea-auchan) swoje supermarkety a sami przeniesli sie tam gdzie zaproponowano im lepsze warunki podatkowe - podobnie w tej chwili postepuja polskie firmy rejestrujac dzialanosc np. na slowacji i/lub przenoszac tam produkcje.

Jak na faceta ktory ponoc "siedzi w tej branzy" to prezentujesz zalosny poziom wiadomosci.
Zreszta poziom Twojej wiedzy generalnie jest niski - potrafisz tylko rzucac haslami nie popartymi zadnymi dowodami/faktami.
Zaluje ze jako moderator musze czytac te Twoje wypociny ale coz robic.
Zrob mi jednak przyjemnosc i swoje przemyslenia na temat swiatowego spisku zydow postnij na innym forum. To ze „Gwiazda Dawida jest wpisana w swastykę” i ze "gdyby nie hitler to by nas Ci zydzi zadusili" mowila mi juz Sw.P. babcia ale ona miala >80 lat wiec mogla mowic co jej sie podobalo - wiek ma swoje prawa. Ty jestes jednak polakiem (?) w sile wieku (?) wiec glowa nie powinna Ci sluzyc tylko do noszenia czapki.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 9 lis 2005, 17:57 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Poczatkowo tez mnie podirytowała ta wiadomość. Jednak trzeba zauważyć że tu sie mówi o "nagrodzie" za te 3mln głosów i troche byloby dziwne nie wziaść tego dofinansowania. Poza tym nie wiadomo co z tymi pieniedzmi zrobi PO chociaz tutaj nie mialbym zludzen ze wszystko pojdzie do ich kieszeni :)


Hmm w tv bylo o tym kilka dni temu, PO jak i SDPL stoja przed wizja bankructwa - PO decyduje sie 1 raz na wziecie tych pieniedzy, SDPL moze miec problem bo cos tam z papierami nie tak. Nie tylko partie ktore sie dostaja otrzymuja kase.

Tank na wszelki wypadek, pis wydal wiecej na kampanie niz po ( niektorzy mogliby zrozumiec, iz po jako ze maja wzije bankructwa ) No i ciezko tak duzej partii, z takimi wydatkami na kampanie, bez tej kasy sie utrzymac. Chyba, ze wroca do systemu wczesniejszczego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
I dalej Pieszczoch z całym szacunkiem do Ciebie uważam to zadanie (kursywa) za kompletną bzdurę

Jezeli chodzi ci teraz o biurokracje i czemu ona bedzie musiala sie pojawic, jezeli obciaza markety wiekszymi kosztami, lepszymi warunkami pracy dla pracownikow na najnizszym szczeblu. To dam se reke ucicac ze zwieksza biurokracje. Czemu? W kazdym pieprzonym kraju na swiecie jest tak ze wieksze koszta = zwolnienia ludzi lub ewentualnie pogorszenia warunkow pracy.

Co ty w raju zyjesz?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 19:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
watpie aby kiedykolwiek wybrali cie na prezydenta nawet jak bedzie wolny stolek.

Ba. Nawet nigdy by mi do glowy nie przyszlo sie o niego ubiegac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 08:58 
Cytuj  
1. Nikt tu nie pisał, że Radio Maryja jest jedynym słusznym medium. Stwierdzono nie mniej i nie więcej, że media takie jak Gazeta Wyborcza nie są bezstronne w temacie sporu PiSu z PO. Powodem tej stronniczości są potencjalne korzyści ekenomiczne, jakie oferuje tej grupie wyborców PO. Ale Karol66 i inni platformersi nie widzą żadnej różnicy i wkółko insynuują.
Jak ktoś traktuje wszystkie wypowiedzi duchownego o grzybowym nazwisku dosłownie, to gratuluję intelektu.

2. Z antysemityzmem w Polsce jest tak: jakiś czas temu w Brukseli pojawił się raport unijny, w którym skrytykowano Polskę za obecność w życiu społecznym zachowań antysemickich. Na wieśc o tym polscy żydzi stanęli w obronie swojego kraju dowodząc, że Unia przesadziła, bo wcale nie jest tak źle i że mojżeszowi w Polsce generalnie czują swobodnie i bezpiecznie. Sprawa była szeroko omawiana, bodajże w czasie minionych wakacji, w środkach masowego przekazu. Nie chche mi się szukać w bazach danych newsów sprzed kilku miesięcy, więc sobie gadajcie, że nie podaję faktów, albo że nie wiem o czym piszę.

3. Śmieszą mnie "eksperci"w telewizorni, którzy załamują ręcę nad tym, że złotówka potaniała o 5 groszy, albo że deficyt budżetowy być może wyniesie prawdopodnbie nie 30 mld, tylko "aż" 31 mld. Jakby to samo zaproponował Balcerowicz, albo pani HGW, to by prześcigali się w chwaleniu "uzasadnionej ekonomicznie" decyzji.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:17 
Cytuj  
Nikt tu nie pisał, że Radio Maryja jest jedynym słusznym medium.

Za to panie Sargeras, prosze wyjsc i nie wracac. Jak taka bzdure piszesz, to nie ma sensu z toba rozmawiac juz. Nawet nie mam ochoty ci wyjasniac czemu jestes idiota i nie masz racji w 1szym punkcie.

Krotko: Spieprzaj dziadu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:40 
Cytuj  
Zaraz, czegos nie rozumiem. Od kiedy jakikolwiek market czy inna firma placi VAT???

VAT placisz TY. Z wlasnego portfela!

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 11:02 
Cytuj  
Spor PO vs. PiS przestal mnie bawic. To tak slowem wstepu.

ALE uwazam ze jest spora roznica pomiedzy deficytem budzetowym na poziomie 30 mld a 31 mld. Ta roznica wynosi _tylko_ albo _AZ_ 1 MILIARD zlotych. Jesli ktos uwaza ze to malo to ja z checia podam swoje konto i licze ze bedzie przelewal na nie te "grosze" ktore dostaje jako pensje. Niezaleznie ile zarabia. Do miliarda pewnie w ciagu calego zycia nie dociagnie...

Ps. Niezaleznie ktora opcja by zaproponowala takie obciazenie powyzszego zdania nie zmienie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 11:24 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
3. Śmieszą mnie "eksperci"w telewizorni, którzy załamują ręcę nad tym, że złotówka potaniała o 5 groszy

Smieszy Cie, bo nie odczuwasz skutkow potanienia zlotowki o 5 groszy.
Moja firma kupila we francji towar wart 1 mln euro w poniedzialek z terminem platnosci w piatek. Policz sobie ile stracila do piatku (wtedy kurs euro wzmocnil sie o jakies 4% afair).


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 16:20 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Gazeta Wyborcza nie są bezstronne w temacie sporu PiSu z PO.


Tak, a RM jest w 100% bezstronne. A "zatopienie PO" to był tylko niewinny żarcik...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:17 
Cytuj  
Świetny felieton:

Cytuj:
Już powiało grozą


No to sprawdziły się najgorsze przewidywania najmądrzejszych i najbardziej przenikliwych. Idą straszne czasy prześladowań i odwetu.


Będą łomotać o piątej rano w drzwi, jak w wierszu Broniewskiego i proroctwie Rokity. Idzie dyktatura, bo wiceministrem sprawiedliwości u boku Zbigniewa Ziobry został krwawy sędzia Andrzej Kryże.

Człowiek, który po piętnastu latach kulturalnego śledztwa i uprzejmego procesu wmieszał się i nie zawahał, łamiąc prawa boskie i ludzkie, skazać chorych, steranych w służbie dla Polski ludzi na kary więzienia za głupie kilkaset milionów. I to w ostatniej chwili przed upływem przedawnienia.

Do czego to jeszcze może dojść w sytuacji, gdy aparatem sprawiedliwości będzie kierował ktoś tak bezwzględny. Mogą przecież skazać generała Kiszczaka za strzały w Wujku, choć przecież zostało ustalone z całą pewnością, że ZOMO strzelało w powietrze.

Żaden człowiek honoru nie jest teraz bezpieczny, nawet generał Jaruzelski, który nie tylko uratował dwa razy Polskę, w 1970 i 1981, ale miał także swój udział w ratowaniu Czechosłowacji w roku 1968. Skoro tacy ludzie nie mogą się czuć bezpiecznie, to co mówić o nas, zwykłych obywatelach. Kto tam będzie zwracał uwagę, że jesteśmy niewinni jak Kiszczak i uczciwi jak funkcjonariusze FOZZ.Wieje grozą. Jeszcze rząd, o którym "Trybuna" już dwa lata temu pisała, że będzie faszystowski, nie uformował się, a już nadgorliwcy, ustawiając się przodem do nowej władzy, wtrącili do lochów Mokotowa Lwa Rywina, schorowanego tak, że nie mógł nawet poddać się badaniom lekarskim. Jeszcze nikt nie mówił o sędzim Kryże, a już węszący możliwość awansu prokuratorzy z różnych krańców Polski powszczynali śledztwa przeciwko samemu Zbigniewowi Siemiątkowskiemu. Kogo jeszcze będzie się próbowało rozliczyć w koalicji z wicemarszałkiem Lepperem?

Nie wiem, czy w tej sytuacji wystarczy pozostawanie PO w twardej opozycji u boku SLD. Przydałby się jakiś ruch oporu, jakaś partyzantka i wysadzenie torów, bo to najlepszy sposób na okrucieństwa dyktatorów.



:lol:

aha, Maciej Rybiński, Rzeczpospolita 5.6.XI.2005r.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:29 
Cytuj  
Bardziej przypomina komentarz z onetu jednego z inteligentniejszych zwolennikow PiS.

Zarzut o "łomotaniu o piątej rano" jest rzeczywiście chory i nieuzasadniony, ale Andrzej Kryże hmm... wcale nie neguje jego zasług dla III Rzeczypospolitej bo sędzią jest dobrym i moze dobrze sprawować swoją obecną funkcję, ale jak słyszę PiS ktory mówi że wszystkich ktorzy mieli jakikolwiek związek ze zbrodniczym systemem ktory panowal w Polsce, dziwi mnie tak wysoka pozycja człowieka ktory mimo wszystko pracował dla tego zbrodniczego systemu i skazywał ludzi ktorzy sprzeciwiali sie temu systemowi (B.Komorowski). Jeszcze raz mowie ze nie twierdze ze Kryże moze źle pełnić swoją funkcje (uprzedzam Sargeraska) ale jest to pewna niekonsekwencja ze strony PiS.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:42 
Cytuj  
indeed - GW od jakichś ~2 tygodni jest do poczytania ale tylko druga połowa. Pierwsza połowa to mocna upolityczniona papka Politycznych Oferm.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
Wypowiedziach polityków PiS przed wyborami zapowiadali aktywne i stanowcze działania dyplomatyczne w szczególności wobec Rosji, a także odejście według nich służalczej polityki prezydenta oraz rządu wobec Rosji. Tym bardziej dziwią te wypowiedzi, jeśli spojrzeć na wydarzenia które miały miejsce w tym tygodniu. Brak komentarza premiera Marcienkiewicza a także wymijający komentarz ministra MSZ wobec działań Rosyjskich, są kpiną. Został powołany zespół do wyjaśnienia łamania rosyjskiego prawa (sic!), a Komisja Europejska bada sprawe zakazu importu...

Tylko że wcześniejsze wypowiedzi polityków, a także polityka poszczególnych członków UE wobec Rosji źle świadczą o woli obiektywnego naprawienia obecnej sytuacji, a także ukarania winnych.
Notabene: ciekawe że jedynie (obecny) prezydent wypowiedział się w sposób bardziej stanowczy a dwa że nie ma on szans objęcie stanowiska ONZ zezględu na to że Rosja się nie zgodzi, według nich z powodu polityki (obecnego) prezydenta który jest odpowiedzialny za zły stan stosunków polsko - rosyjskich (sic!)

A miało być tak pięknie - trzymanie krótko Rosji za r*j


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.