mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 15:58 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Zagrozenia jakie niosa e-papierosy:

- zawieraja trujacy Glikol, ktory powoduje raka
- wdychanie pary wodnej z Glikolu moze powodowac krwawienie z nosa, a także wysuszanie nabłonka górnych dróg oddechowych
- moze byc bardzo szkodliwe dla osob majacych alergie na Glikol

Hehe lol. Weź jeszcze napisz przy jakim stężeniu ta substancja powoduje ww. objawy i może porównaj z działaniem produktów spalania z tradycyjnej fajki a potem troluj.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 16:32 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
kazdy chce rzucic, tylko nie kazdy ma odwage sie do tego przyznac przed samym soba :lol:

Ja chciałem i rzuciłem ;) Ale "zapalenie" tego "zero" bym sobie nie odmówił.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 17:01 
Cytuj  
tak szczerze to rzucic mozna. nawet na jakis czas.
problem w tym, ze palenie prawdziwych fajek sprawia przyjemnosc.
e-fajki to faktycznie rozwiazanie dla nalogowcow, ktorzy nie potrafia rzucic nalogu.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 17:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak szczerze to rzucic mozna. nawet na jakis czas.
problem w tym, ze palenie prawdziwych fajek sprawia przyjemnosc.
e-fajki to faktycznie rozwiazanie dla nalogowcow, ktorzy nie potrafia rzucic nalogu.


Mendol, a czy to nie jest tak, ze wlasnie nalogowcy tak mowia? Conajmniej ja caly czas to powtarzam. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 17:44 
Cytuj  
nie wiem.
nie palilem pol roku po czym zapalilem przy piwku nad jeziorem.
i zajebiscie mi smakowalo. poza tym niestety na stres, sennosc fajka jest dobrym rozwiazaniem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:07 
Cytuj  
Przyjemnosc z palenia pojawia sie imo przy uzaleznieniu. Palilem blisko 8 lat, nie pale od 4. Dym papierosowy zwyczajnie mi teraz smierdzi i nie mam najmniejszej ochoty nim sie zaciagac. Dodam, ze jestem fanem kawy i jakos nie mialem problemow z pozbyciem sie przyzwyczajenia palenia przy kawce. Jesli na prawde sie chce rzucic to nie potrzeba zadnych e-papierosow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:36 
Cytuj  
To nie palenie prawdziwych fajek sprawia przyjemnosc, tylko wdychanie nikotyny, ktora uwalnia dopamine. W e-papierosach masz identyczna przyjemnosc, chyba, ze wdychasz wklady zero.

X.

PS. Na probe zapalilem sobie papierosa, dopalilem do polowy i wywalilem. Wiecej przyjemnosci mam z e-papierosa hehe


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:40 
Cytuj  
goliat napisał(a):
jezeli naprawde chcecie rzucic polecam udanie sie do lekarza i poproszenie o recepte na champix (badz pochodny z wareniklina - byc moze sa juz leki o podobnym skladzie).
ja rzucalem z tymi tabletkami. sa beznikotynowe, terapia trwa od miesiaca do trzech, nalezy palic i brac tabletki. po ok 2 tygodniach kazdy papieros bedzie smakowal jak ostatnie gowno, odejdzie glod nikotynowy, z czasem skonczy sie palenie po jedzeniu czy do kawki. nie ma wzrostu apetytu, nie ma tycia.
te tabletki blokuja wiazanie sie nikotyny z receptorami, zeby nie byla wydzielana dopamina podczas palenia, a wydzielaja ja kiedy nie palisz. w praktyce po zapaleniu masz lekkiego dola :D i generelanie czujesz sie winny zapalenia a nawet smutny.

paczka tabletek na miesiac kosztuje ok 200-250zl
ja bralem je przez 2 miesiace. rzucilem po miesiacu, miesiac bralem dla pewnosci zeby nie wrocic.


Wszystko fajnie ale ja po tych tabletkach rzygalem dalem niz widzialem.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:51 
Cytuj  
zyban u mnie => paskudne migreny, bezsenność i problemy z sercem

niestety, ale większośc "cudownych" leków na uzależnienia, nadwagę i tym podobne choroby działa bezproblemowo u mniej niż 50% pacjentów (u reszty powoduje działania uboczne, często gorsze od samego nałogu)

ja ze swojej strony mogę polecić wizyty w szpitalu na Płockiej - jak mój chrzesny tam umierał to naprawdę podziałało mi to na wyobraźnię (niestety strach działa dość krótko - w końcu "doświadczenie uczy nas, że zawsze kto inny umiera")

anyway.... ja jutro wpadnę do złotych tarasów po tego e-pena :)
jakoś zawsze bez problemu potrafiłem się posiłkować surogatami (lighty, super lighty, fajka) ale totalnie zerwać z nałogiem nigdy mi się nie udało :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:37 
Cytuj  
tor tez lubie kawe i smakuje mi zdecydowanie lepiej z papierosem :)

xanth palenie prawdziwych fajek sprawia mi przyjemnosc. w e-papierosach nie mam identycznej. bo jest plastikowy, nie mozna urwach filtra jak jest to ultra light, nie mozna podsuszyc tytoniu, nie mozna skruszyc konca...
itd. itp.

no ale widac w twoim przypadku to faktycznie chodzi tylko o czysta chemie...
ciekawe czy do picia alkoholu tez tak podchodzisz i bedziesz teraz szukal zamiennika :P

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:44 
Cytuj  
u mnie chodzi o chemie + zajecie rak... plastikowy czy papierowy nie robi roznicy, + za plastikowym ze nie szkodzi tak bardzo.

przedewszystkim sama czynnosc plaenia jest imo najwazniejsza, e-papieros jest tego najlepszym substytutem


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ciekawe czy do picia alkoholu tez tak podchodzisz i bedziesz teraz szukal zamiennika :P

Nie musze szukac, bo... nie pije. Chyba, ze zimne piwo, ale to nie alkohol, tylko napoj orzezwiajacy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Na probe zapalilem sobie papierosa, dopalilem do polowy i wywalilem. Wiecej przyjemnosci mam z e-papierosa hehe


Xanth, kurwa, nawet 1 dnia nie wytrzymales bez analogowych fajek ? Musiales zapalic ? Musiales ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 23:03 
Cytuj  
Musialem ;)
I nie zaluje, teraz wiem napewno, ze palic nie bede hehe

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 00:29 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Śmiesznie będziesz jak rzucisz analogowe szlugi i sie uzależnisz od e-fajków ;f

A tam, wcale nie śmieszne. Raz, że tańsze, dwa, mniej szkodliwe, trzy, nie dopłacasz darmozjadom w formie akcyzy ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 07:23 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Śmiesznie będziesz jak rzucisz analogowe szlugi i sie uzależnisz od e-fajków ;f

No taki wlasnie poki co, mam zamiar. Wszystko pokolei i w swoim czasie. Bo uzalezniony jestem. Od nikotyny. A i w jednych i drugich ją mam. Z tym, ze te drugie nie maja calej reszty gowna z tych pierwszych :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:16 
Cytuj  
Wydrukuj ten topic X i idz do tego sklepu. Powinni dac jakiegos gratisa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:26 
Cytuj  
Najlepsza metoda na rzucenie plaenia, jest po prostu nie zaczynac -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:34 
Cytuj  
Przeciez to nie topic o rzucaniu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przeciez to nie topic o rzucaniu.


Jak to nie ?
e-papierosa kupuje sie by pomogl rzucic palenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.