mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 09:05 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przeciez to nie topic o rzucaniu.

Taaaaa. Chyba cos przoczylem na ostatnich 2 stronach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 09:11 
Cytuj  
fajnie macie , jaracie paczke dziennie , wlewacie litry wódy , ja nie pale , i upijam sie jednym piwem (mocnym) :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 09:20 
Cytuj  
E-papierosa kupuje sie, zeby zastapic bardzo szkodliwy nalog mniej szkodliwym. Nalogu e-papierosem jakotakim rzucic sie nie da, bo nie pozbedziesz sie odruchu palenia, a zmniejszanie dawek nikotyny dziala jedynie w dluzszym okresie czasowym. E-palacz, jak mu zabraknie wkladow, plynu, czy tez e-papieros sie popsuje, zazwyczaj siega po papierosa analogowego. Bo nadal jest uzalezniony.

Jak chcesz rzucic palenie szybko i calkowicie, to e-papieros jest zlym wyborem. A ja osobiscie wybralem metode "malych krokow", wpierw substytut, potem mniejsze dawki nikotyny, a z odruchem sie zawalczy pewnie inaczej, albo pozostane na wkladach zero. Wiem tylko, ze analoga juz nie zapale. Wczoraj sprobowalem i mi nie smakowal :)

I owszem, to nie jest topic o rzucaniu palenia, tylko o e-papierosach ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 10:16 
Cytuj  
Co to za przyjemnosc ciagnac metalowa rurke i jeszcze z dioda na koncu aby to wygladalo jak fajka, co nastepne gumowe lalki zmiast kobiety?
Wyglada podobnie, dziala tak samo, a nie marudzi.

eee w8 to juz jest...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 12:40 
Cytuj  
AE, no nie mow ze wciaganie tego calego smrodu w pluca, z normalnej fajki jest cool i jerzi i ze to czysta przyjemnosc :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 12:56 
Cytuj  
ja juz nie pale, rzucilem ale jak bym mial juz czyms sie truc to byly by to prawdziwe fajki


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 15:39 
Cytuj  
Ja to dziś potestowałem i nie jestem zachwycony.
Chuj wie na ile to jest niebezpieczne - dość często (praktycznie przy każdym wkładzie) wydostaje się płyn "z filtra" i jeśli się dostanie do ust to producent zaleca "natychmiastowe wyplucie i dokładne płukanie jamy ustnej" bo można się otruć płynna nikotyną zawartą w tym roztworze - lol.... trochę to upierdliwe.
1 wkład (3 zł) podają jako odpowiednik 10 papierosów (czyli 6 zl za "paczkę")
IMO to jest bliżej 2 papierosów (czyli 30 zl za paczkę).
Konsystencja dymu i sposób palenia przypomina fajkę wodną.... więc jak ktoś pali dużo w domu przy kompie to spokojnie może sobie kupić fajkę wodną - wyjdzie taniej i bezpieczniej.
Bateria miała się ładować 1-2 godz - u mnie ładuje się już >3.
Miała wystarczyć na ok 5 godzin palenia - wyczerpala się po 2 (i to przecież nie ciągłego palenia).

Anyway - kupiłem od razu 5 opakowań i 2 baterie więc jeszcze się tym pobawię ale moim subiektywnym zdaniem daleko temu rozwiązaniu od ideału.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 16:01 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja juz nie pale, rzucilem ale jak bym mial juz czyms sie truc to byly by to prawdziwe fajki

Sama nikotyna nie jest zbyt trujaca, to substancje smoliste sa rakotworcze i ogolnie 'be'.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 16:29 
Cytuj  
Kupilem dzisiaj tego e-fajka i rzucam palenie !


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 17:44 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Kupilem dzisiaj tego e-fajka i rzucam palenie !


W twoim przypadku nawet jaranie szlugów jako zabicie nudy byłoby lepsze dla tego forum.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 18:43 
Cytuj  
Jego życie to te forum, a jara w międzyczasie jak tu nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 19:12 
Cytuj  
Jutro 27 czerwca, pochód żywych trupów w wawie, jeśli zobaczycie jednego takiego z plastikowym papierosem w twarzy to znaczy, że to huragan !


_________________
@polygamia

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 20:04 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
1 wkład (3 zł) podają jako odpowiednik 10 papierosów (czyli 6 zl za "paczkę")
IMO to jest bliżej 2 papierosów (czyli 30 zl za paczkę).


jaka to "marka"? (chodzi mi o e-szluga)

ciekaw jestem jaki jest koszt przy napelnianiu kartrydzy plynem.
sam jestem zainteresowany kupnem tego gadgetu ale w tej chwili mam wrazenie ze co najmniej polowa ceny to marza. z tego co wyczytalem to dluzej niz kilka tygodni i bez reklamacji sie nie obejdzie.

wszystko to chinszczyzna i roznia sie w wiekszosci nadrukiem. ale jedne ponoc lepsze inne gorsze.
troche do poczytania:
http://forum.papierosyforum.pl/index.php
http://www.digicig.pl/dc/index.php

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 20:17 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
ciekaw jestem jaki jest koszt przy napelnianiu kartrydzy plynem.


70zl za buteleczke 15ml, co podobno jest rownowartoscia 500 fajek.
Czyli paczka fajek ci wychodzi za 2,50 zl (na allegro takie buteleczki sa po 35zl, wiec jeszcze taniej wyjdzie)

czlowiek napisał(a):
wszystko to chinszczyzna


Czyli oryginalne, bo to chinczycy wymyslili e-papierosy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 21:00 
Cytuj  
Odnosnie efektu "picia" liquidu, jesli tak sie dzieje, znaczy, ze wklad jest przepelniony. Nalezy wtedy wyjac wklad z ustnika wpychajac cienki drucik w dziurke ustnika i dokladnie go wytrzec. Tak samo wytrzec wnetrze ustnika. Zmontowac z powrotem i palic :)
Co do liquidu do napelniania, zeby napelnic jeden wklad Intellicig wystarczy 5-7 pelnych kropel. Opakowanie ma 20ml, latwo wiec wyliczyc koszt jednego napelnienia ;)

Generalnie, zasada jest taka, zeby palic markowe e-papierosy (Intellicig, Mild, Collins, Janty), uzywac dedykowanych wkladow i nie uzywac liquidu nieznanego pochodzenia, a najlepiej uzywac liquidu tej samej firmy, co e-papieros.

X.

PS. Mi jeden wklad starcza na pol dnia, tak samo jak jedno ladowanie baterii. Czyli nie jest zle. A ze mam 2 baterie, to nie musze czekac bez palenia, az sie naladuje ;)


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 21:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Mi jeden wklad starcza na pol dnia,


A ile to jest mniej wiecej pociagniec tzw. "macha" ?
Mi sprzedawca wmawial, ze jeden wklad to jakies 120 machów, ale wydaje mi sie ze moj sie zuzyl szybciej, duuuzo szybciej.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 21:19 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
A ile to jest mniej wiecej pociagniec tzw. "macha" ?
Mi sprzedawca wmawial, ze jeden wklad to jakies 120 machów, ale wydaje mi sie ze moj sie zuzyl szybciej, duuuzo szybciej.


TO dobrze Ci sie wydaje.
Wracam właśnie z 2.5 godzinnego spotkania z kolegami.
Jede wkład iedna bateria out.
Generalnie radze to co mówi sprzedawca dzielić przez 2 :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 22:46 
Cytuj  
la mnie to bez sensu. Ja bym z taki mfajem bez przerwy w gebie latal. Po prostu nie wiedzial bym gdzie sie konczy i kiedy trzeba skipeowac.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 22:47 
Cytuj  
Zalezy jak kto pali. Jak ciagniesz nonstop, to wiadomo, ze starczy ci na krocej, niz gdy palisz rzadziej. Ja pale tak, jak palilem papierosy, czyli srednio 10 sztachniec na pol godziny do godziny ;)

CheGee napisał(a):
Po prostu nie wiedzial bym gdzie sie konczy i kiedy trzeba skipeowac.

Palisz, az czujesz sie napalony. A jak nie masz wyczucia, czy umiaru, to wez pod uwage to, ze jednak dostarczasz organizmowi wieksze dawki nikotyny, niz zwyklym papierosem. Pozatym mozna kupic e-papierosy z automatycznym dozownikiem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 01:02 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
la mnie to bez sensu. Ja bym z taki mfajem bez przerwy w gebie latal. Po prostu nie wiedzial bym gdzie sie konczy i kiedy trzeba skipeowac.



zatrucie nikotynowe ma calkiem latwo zauwazalne efekty ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.