mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 18:22 
Cytuj  
kk.

ale z czizami drama mi sie przypomniala:
viewtopic.php?t=26776&postdays=0&postorder=asc&start=0

zycho postnal o kk20, za mocne
viewtopic.php?t=27399&postdays=0&postorder=asc&start=0

zniszczylo mnie:
viewtopic.php?t=27422&postdays=0&postorder=asc&start=0


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lut 2010, 18:46 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 18:37 
Cytuj  
to niezwykłe - jednak poziom forum się podnosi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 18:54 
Cytuj  
kiedys przesladowalo mnie takie foto grubego kolesia z parówą w łapie, coś tam Kyubi czy jakos tak, przypomni ktos?

szukalem i nie moge znalezc, przypadkiem to znalazlem, nie epickie ale zawsze:
Rivales viewtopic.php?t=32613&highlight=
Casiasty viewtopic.php?t=32581&highlight=


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
Laren - Mmogspot

IcE/Melantus/Ramirez/chujwieilealtowmialjeszcze - moongate
Ta mmogspot zrobił Laren, ale stał z tego co pamiętam na serwerze u IcE'a ;) Forum miało przerost formy nad treścią, ale siedziało na nim sporo fajnych osób :D Zresztą do samego końca zaglądało tam dużo osób udzielających się także i nadal na mmorpg.pl :) Laren spoko facet, ale podobnie jak Marek wszystko wie najlepiej ;) Potem był serwis GryVip, na który przeniosła się spora część ekipy z mmogspot, ale forma serwisu dla "wybrańców" się nie sprawdziła totalnie :]

Inna rzecz mi się przypomniała. W zeszłym roku ktoś wysmarował w dziale Aion temat, który powędrował do flames pod tytułem "Jestem zajefajny". Po przeczytaniu tekstu autora po prostu zacząłem wątpić w ludzkość ;) Z tego co kojarzę Zych się tam sporo wypowiadał, może ktoś kojarzy, bo nie umiem tego wątku odnaleźć :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 19:32 
Cytuj  
same jakies nowe fagi, musi kopac glebiej niz 2007


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
Penis>Mango>Ekoskóra>Skoda Fabia


Jest podium, jest zajebiście.


Kojarzy mi się drama bądz jakaś tam burzliwa dyskusja, na temat wiary. "Jestem niewierzący" albo "Wiara", na kilka stron. Pamięta ktoś?

; ))


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:21 
Cytuj  
Nie moge uwierzyc ze zapomnieliscie o tym:

Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:31 
Cytuj  
ja jebie, znowu ta paskuda...


Posty: 41
Dołączył(a): 12.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:37 
Cytuj  
"Nie doczekasz się ani ty, ani twoje dzieci, ani twoje wnuki oraz dzieci twoich wnuków ponieważ naród polski to stado żyjących w swoich własnych odpadach, myślących jedynie o dokopaniu innym ludziom alkoholików nad którymi władzę sprawują clownowscy gangsterzy. Marzenia o Polsce wyglądającej jak utopia z Ludzie jak bogowie Wells'a należy odstawić na bok i schować, najlepiej gdzieś pomiędzy flaszki po wypitej wódce i walające się po podwórkach psie gówna."

Pozdrawiam, CouRage


Ostatnio edytowano 10 lut 2010, 21:12 przez Seer, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:41 
Cytuj  
Jak tak szukacie to brakuje wciąż linka do tematu asztonowych wynurzeń z psychiatryka.
@Pies:
Ale o ten główny, gdzie opisywał swój cały pobyt tam.

Swoją drogą jakieś ciekawsze tematy z Radosławem by się też przydały ;F


Ostatnio edytowano 10 lut 2010, 21:00 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:45 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
@nokius
Czy ty niczego nie potrafisz znaleźć?

viewtopic.php?t=28931
viewtopic.php?t=28647


Nie o to chodzi. Sprawdzam po prostu jaką potęgę ma lenistwo, jak Wally w Dilbercie ; )


btw, zagadka, co to jest - 443556 ? Może i stare, ale mnie rozbawiło.

edit: Lek na raka i tybet, zapomniałem o mojej misji. Kek


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 22:39 
Cytuj  
Ale my nie zapomnieliśmy, tylko jesteś tak chujowy, że na podium nie zasługujesz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 22:39 
Cytuj  
Tsunami i kupno auta było dobre, trzeba poszukać

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 00:58 
Cytuj  
@magps

Jes ofc. Szkoda ze giera sie nie wybila na eu rynku. Mala populacja i klimat jak na freeshardach, brak reklamy dal swoje znaki. A gierca ma zajebisty potencjal. Combo system po prostu rozpierdala na lopatki. Polaczanie zwyklego morpka z tejkenem daje sporo mozliwosci.

Jakby nie patrzyc to glownie dzieciaki nakrecaja caly rynek gier, spoleczenstwo sie starzeje a dzieciaki coraz to mlodziej maja mozliwosc dosiegniecia pc, konoli.

Grafika nigdy nie byla dla mnie wyznacznikiem. Lubie dzieciaki, Na pracy magisterskiej bede robil bajke w 3d z ktora z pewnoscia sie tutaj pochwale ale jeszcze minie troche czasu (ok, 1.5 roku) Geniuszem dla mnie sa animacjie pixara bazujaca na bardzo starych jokach smieszacych publicznosc do dzis (egz. Pianista zabierajacy sie do grania podnosi wysoko rece do rozpoczecia gdy nagle fail wyp**rdala sie do tylu) Jezeli ktos jeszcze nie wie o co mi chodzi - Presto - wystarczy wygooglowac.

Failem jest ze niektorzy wypieraja sie kreskowek i bajek a cisnac na pilocie next channel gdy wpadna na tomma i jerrego ogladaja odcinki do konca do momentu gdy zapowiedza ze nastepne bedzie gowno pod tytulem Hania montania.

wracajac do giet

rose, flyff, sealonline(screnshot magpsa) pristontale, ragnarok, fiesta to niewielka lista gier ktore bija wiekszosc gowna ktore wychodzi na rynek ale niestety duma i fakt "nie bede gral w cukierkowa mange dla dzieci bo co pomysla znajomi ktorzy zaobacza w co oram na xfire" powoduja ze wiekszosc z ludzi 18+ uwazajacych sie za zajebiscie doroslych nie zaglada do takich tytulow... a szkoda. Wiele tracicie :)


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:04 
Cytuj  
Dobra, ale po co się tłumaczysz ze swoich faili. Każdy jakieś miał i ten thread służy wspominaniu faili i winów na forum, a nie do tłumaczenia się z nich.

Tłumaczenie się z faila jest jeszcze gorsze niż sam fail.

Ale mógłbyś napisać czemu zmieniłeś nick, bo to może być całkiem niezły fail/win. Miało to związek z dramą jakąś? Bo nie pamietam.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:34 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
@magps

Jes ofc. Szkoda ze giera sie nie wybila na eu rynku. Mala populacja i klimat jak na freeshardach, brak reklamy dal swoje znaki. A gierca ma zajebisty potencjal. Combo system po prostu rozpierdala na lopatki. Polaczanie zwyklego morpka z tejkenem daje sporo mozliwosci.

Jakby nie patrzyc to glownie dzieciaki nakrecaja caly rynek gier, spoleczenstwo sie starzeje a dzieciaki coraz to mlodziej maja mozliwosc dosiegniecia pc, konoli.

Grafika nigdy nie byla dla mnie wyznacznikiem. Lubie dzieciaki, Na pracy magisterskiej bede robil bajke w 3d z ktora z pewnoscia sie tutaj pochwale ale jeszcze minie troche czasu (ok, 1.5 roku) Geniuszem dla mnie sa animacjie pixara bazujaca na bardzo starych jokach smieszacych publicznosc do dzis (egz. Pianista zabierajacy sie do grania podnosi wysoko rece do rozpoczecia gdy nagle fail wyp**rdala sie do tylu) Jezeli ktos jeszcze nie wie o co mi chodzi - Presto - wystarczy wygooglowac.

Failem jest ze niektorzy wypieraja sie kreskowek i bajek a cisnac na pilocie next channel gdy wpadna na tomma i jerrego ogladaja odcinki do konca do momentu gdy zapowiedza ze nastepne bedzie gowno pod tytulem Hania montania.

wracajac do giet

rose, flyff, sealonline(screnshot magpsa) pristontale, ragnarok, fiesta to niewielka lista gier ktore bija wiekszosc gowna ktore wychodzi na rynek ale niestety duma i fakt "nie bede gral w cukierkowa mange dla dzieci bo co pomysla znajomi ktorzy zaobacza w co oram na xfire" powoduja ze wiekszosc z ludzi 18+ uwazajacych sie za zajebiscie doroslych nie zaglada do takich tytulow... a szkoda. Wiele tracicie :)


Trudno sie nie zgodzic. Mnie po woli zaczynaja meczyc te wszystkie super "powazne" tytuly :) Lubie przyjsc do domu, poogladac cos lekkiego (jakis Heroes czy cos) i pograc w gierke ktora bedzie mi sprawiala fun. Dla przykladu, ostatnio moja siostra pokazala mi gierke o nazwie Dragonica, fajny arcade. Biegasz, skaczesz, ubierasz postac ;) Cukierkowa grafika troche przeszkadza ale grajac w to czuje sie jak bym byl przy jakiejs maszynie, jak za dawnych czasow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:36 
Cytuj  
z tym, ze tych powaznych tytulow jest o wiele za malo... nie offtopowac! dawac mi wiecej zdjec kuubiego, to z parówą plz ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:44 
Cytuj  
ale co sie stalo?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:45 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Tłumaczenie się z faila jest jeszcze gorsze niż sam fail.

Z nie-faili wzietych za faile tez. Mowie z doswiadczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:46 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
wersja motopompy czy wow-pl?

wszystkie mozliwe ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.