mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 08:35 
Cytuj  
Nie wybrzydzaj z mieszkaniami, lap co sie da. Kwestia miecha zeby sie przystostowac;]. A jak nie, to masz dobra baze wypadowa do daleszego szukania;]
A jak za bardzo bedziesz krecil nosem to i tak wyladujesz w jakiejs dziurze bo bedzie ci na gwalt potrzebne mieszkanie, byle jakie.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 11:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja pierdole, nad czym tu debatowac? Jak cie boli od tygodnia zab to tez piszesz o tym na forum internetowym i przedstawiasz swoja historie z zapytaniem czy udac sie do lekarza czy zapierdalasz do dentysty?
Zasuwaj do adwokata od prawa cywilnego po konsultacje i bedziesz wiedzial na czym stoisz zamiast pytac sie na forum internetowym o takie rzeczy i czekac na kogos az ktos ci laskawie odpisze, jesli w ogole i z sensem. No lol, ludzie mnie czasem rozpierdalaja...


Jak Ci się nie podoba to po chuj to czytasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 11:19 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Kurwa! Właśnie znajomy z Poznania wysłał mi maila, którego moi zajebiści ex - współlokatorzy wysłali do jego Hostelu. Mail stawia moją osobę w bardzo złym świetle. Pytanie czy mogę za takie coś pozwać ich do sądu? Bo mi już się to kurwa nudzi. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wywieszą informacje z moimi danymi osobowymi i obsmarują mnie w taki sposób.

Do sądu o zniesławienie (tutaj potrzebne będą zeznania Twojego znajomego i dowody w stylu tego maila) i druga sprawa o wyłudzenie. Do tego idziesz do właściciela mieszkania aby go poinformować o machlojkach byłych lokatorów.
Będą musieli Ci oddać WSZYSTKO co wpłaciłeś dodatkowo obarczysz ich kosztami sądowymi, dodatkowo jeszcze właściciel nieruchomości będzie mógł ich obarczyć zaległymi opłatami + karami. Do tego za zniesławienie przypieprzasz 10000-20000 dla siebie + drugie tyle dla jakiegoś domu dziecka. I znowu koszta procesowe. Goście mają ostro przejebane tak w skrócie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 11:26 
Cytuj  
Mniej tv i seriali tczewiak. Wyjdzie ci na zdrowie, nie bedziesz pierdolil od rzeczy.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
Lecz przewaznie jak przychodzi co do czego, to sie wszycy wykręcaja, ze choroba, ze nie wypada, ze gowno, a dlaczego, a za co...
- pozazdrościć kumpli :D



Cytuj:
Nie będę się sądzić.Szkoda czasu, żeby teraz 2-3 lata się po sądach tułać.
- dobre rady wujka tczewa....
Cytuj:
Do sądu o zniesławienie
- weż już nie failuj więcej co :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 12:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Do sądu o zniesławienie (tutaj potrzebne będą zeznania Twojego znajomego i dowody w stylu tego maila) i druga sprawa o wyłudzenie. Do tego idziesz do właściciela mieszkania aby go poinformować o machlojkach byłych lokatorów.
Będą musieli Ci oddać WSZYSTKO co wpłaciłeś dodatkowo obarczysz ich kosztami sądowymi, dodatkowo jeszcze właściciel nieruchomości będzie mógł ich obarczyć zaległymi opłatami + karami. Do tego za zniesławienie przypieprzasz 10000-20000 dla siebie + drugie tyle dla jakiegoś domu dziecka. I znowu koszta procesowe. Goście mają ostro przejebane tak w skrócie.


Kurwa co za farmazon. Po roku zbierania materialu dowodowego rozpocznie sie proces ktory bedzie trwal kolejne 6 miesiecy bo swiadkowie nie beda przychodzili. Po tym wszystkim dostanie chuja do dupy.
Nastepnie odwola sie. Apelacja zostanie przyjeta. Po roku powtorka z rozrywki.


Srsrly tczewiak skoncz ogladac te tanie amerykanskie seriale sadowe, czytac kominka i idealizowac o swoim zyciu i wez sie w garsc bo na kazdym kroku pierdolisz coraz wieksze glupoty.
Radzisz chlopakowi zeby wniosl sprawe o znieslawienie za ktore zarobi grube miliony, a sam dajesz sie jechac Twojemu idolowi na blogu, cytuje od "KUREW". po czym jeszcze go przepraszasz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:24 
Cytuj  
Co innego 'klient', a co innego 'koledzy, którzy go STRASZĄ'.
To, że sprawa będzie się ciągnąć to oczywista oczywistość, jednakże prawo jest po jego stronie i mowa jest tu o typowym oszustwie, wyłudzeniu pieniędzy.
I nie - nie oglądam seriali sądowych. Nieruchomości akurat są poparte doświadczeniem z rodziny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:31 
Cytuj  
No to nie wiem skad wytrzasnales teze, ze 5 studentow na utrzymaniu rodzicow bedzie musialo zaplacic za znieslawienie 20000-40000zl innemu studentowi (rofl) + pokryc koszta sadowe i nawet nie pamietam reszty tych bzdur ktore tam nawypisywales.

Oczywiscie jedynym dowodem jest 'slowo honoru' kolegi ktorych ich pozywa przeciwko 5. Nawet jak cos ugra to dostana prace spoleczne, pozamiataja kiladziesiat-kilkaset godzin trawnik przy cmentarzu i tyle tego bedzie.

Koszta, kary, rozwoj spraw - jak z tanich amerykanskich seriali.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:41 
Cytuj  
Nie zapominajmy o drugiej takiej sumie na dom dziecka! W procesie osob niepublicznych. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:47 
Cytuj  
I na blog kominka.
Swoja droga Tczewiak, czyli (TYLKO HIPOTETYCZNIE) zamowie od Ciebie strone internetowa, nie spodoba mi sie logo, to moge wejsc i na pelnej kurwie powiedziec

"Ty pierdolona palo, co Ty odjebales? Mowilem bialo seledynowe, a nie bialo zielone!!"

Przeprosilbys mnie i zaczal dzialac?;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 13:50 
Cytuj  
tczewiak= ojciec chrzestny, ma w rękach wszystkich sędziów w polsce.

http://www.youtube.com/watch?v=_JpcJ7187x0


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 15:09 
Cytuj  
tczewiak, ogarnij się... to wszystko trzeba jeszcze udowodnić, a już widzę jak kolesie przyznają się że brali kasę przez kilka lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 18:55 
Cytuj  
tczewiak jakie faile przylapuje, btw jak mi taki kominek jezdzil po kobiecie tak jak tobie to najnormalniej w swiecie zarobil by w ryj. Ale to ty jestes kinowy macho...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 19:00 
Cytuj  
Ta, tczewiak potrzebuje nowej tozsamosci internetowej. Na tej jest wypalony kompletnie.

@Ae, ale zrozum, tczewiaka mozna jechac od szmat, kurew, bluzgac mu rodzine, pluc na kobiete jezeli robil dla Ciebie strone www. W innym wypadku jest to NIEDOPUSZCZALNE (co udowodnil nie raz w kinie).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 19:06 
Cytuj  
e tam. mysle, ze tczewiak juz najebal kominka, tylko tutaj na forum zgrywa grzecznego chloptasia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 20:20 
Cytuj  
btw myslalem ze po kakowymoczku malo kto moze failnac mocniej, ale jednak da sie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 20:56 
Cytuj  
Juz raz gosc straszyl ludzi procesami o znieslawienie ... tfu o przetwarzanie danych osobowych. Dorobil sie nawet wpisu na wiki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 21:26 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Juz raz gosc straszyl ludzi procesami o znieslawienie ... tfu o przetwarzanie danych osobowych.

W usenecie. Buzdygan.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 21:50 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tczewiak, ogarnij się... to wszystko trzeba jeszcze udowodnić, a już widzę jak kolesie przyznają się że brali kasę przez kilka lat.

Wysyłali maile, w których pisali, że buffchef wisi im kasę?
Gdyby nie to, to musiałby czekać na ruch z ich strony.
Goście go straszą, grożą, oczerniają rozsyłając spam do Jego znajomych. To, że są "studentami na utrzymaniu rodziców" nie będzie dla sądu żadnym usprawiedliwieniem. Ich jest 5, więc na głowę wypadnie 4k-8k + koszta.

Asmax: gdzieś publicznie ubliżał mojej rodzinie lub kobiecie? Wskaż proszę. I nie piszę tego ironicznie. Tego jeszcze nie widziałem, ale...
Tak po za tym to na serio tą sprawą nie musisz się już przejmować.
Gdybyś odjebał scenkę z powyżej to zobaczyłbyś kopię umowy pomiędzy nami, poprosiłbym Cię o opuszczenie lokalu, a w najgorszym wypadku umowa zostałaby zerwana z winy zamawiającego. Zachowałbym 50% zadatku. Od umowy odstąpiłem 3 razy i 2 razy tego żałowałem. Nigdy więcej. Nawet przy robotach charytatywnych.

Mendol: nie zgrywam grzecznego - po prostu nie byłoby właściwe bluzganie byłego klienta nieprawdaż?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 21:59 
Cytuj  
Cytuj:
Mendol: nie zgrywam grzecznego - po prostu nie byłoby właściwe bluzganie byłego klienta nieprawdaż?


to albo dajemy sie ponizac
albo bluzgamy

innej opcji juz nie ma ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.