mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:01 
Cytuj  
nie wiem, ja juz stary jestem i jak jezdzilem po jurze krakowsko-czestochowskiej po lasach to nie myslalem o takich rzeczach.
'porzadny' goral wtedy wystarczal do wszystkiego i czlowiek nie mial takich problemow jak wy teraz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:03 
Cytuj  
On nie pobiegnie w zwyklych butach, to myslisz, ze na normalnym rowarze pojedzie?

@Zange - nie obrazaj sie ;] olej posty sobcia i do przodu, przydaje sie czasem fachowe info na tym forum ekspertów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:04 
Cytuj  
Góral :) a nie Cross. Ja cały czas piszę o przewadze górala nad crossem w terenie, ponieważ pewien osobnik mi próbuje powiedzieć że cross się lepiej na to nadaje :). Góral Zabola sprzed 15 lat sobie lepiej poradzi od Crossa nawet za 3 klocki :)

tomugeen napisał(a):
On nie pobiegnie w zwyklych butach, to myslisz, ze na normalnym rowarze pojedzie?

@Zange - nie obrazaj sie ;] olej posty sobcia i do przodu, przydaje sie czasem fachowe info na tym forum ekspertów.


Oho, przyszła ekipka już, zapomniałem że Ty jesteś ekspertem tutaj od wszystkiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Oho, przyszła ekipka już...


Pewnie, ile mozna pracować.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:07 
Cytuj  
Znak czasów. Po mieście przecież najlepiej się jeździ terenowka na ten przykład. Po lesie tylko full lub ht za 5k.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:09 
Cytuj  
Nie wyolbrzymiaj. Nie o tym dyskusja jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:13 
Cytuj  
nie rozrozniam gorala i crossa.
kilometry robilem po lesie i trasie tym samym rowerem i nigdy nie narzekalem.
a swoje przezyl.
zreszta wszystkim lubiacym jazde na rowerze moge polecic te rejony.
naprawde zajebiste trasy mozna wyczaic.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Góral Zabola sprzed 15 lat sobie lepiej poradzi od Crossa nawet za 3 klocki :)


A jesteś w stanie umotywować dlaczego?

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:26 
Cytuj  
MNie na lokalnej trasie "dh" objechał koleś na jakimś sztywniaku Cube. Jak się potrafi jeździć to nie potrzeba nie wiadomo jakiego sprzętu.

A za 4.5k można wyrwać "używaną nówkę" Big Hita 2010+

A z enduro http://allegro.pl/specialized-enduro-fs ... 21022.html

4.5k na używany rower styknie.


Co do pochłaniania energii przez zawieszenie to fox ma pro pedal(chujowy bo chujowy, ale jest) a spec brain.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:31 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Góral Zabola sprzed 15 lat sobie lepiej poradzi od Crossa nawet za 3 klocki :)


A jesteś w stanie umotywować dlaczego?


Już napisałem, mam doświadczenie z Kellysem Neosem, gdzie łapałem po 10 gum jeżdżąc tylko na asflalcie w ciągu sezonu. Nie wspominam o tym że ten rower jęczał w czasie jazdy w terenie. Opony miałem Schwalbe, a tylnią nawet Marathon PLUS i nic to nie dawało.

Jeżeli ktoś ma naprawdę delikatny las z lekką ścieżką bez korzeni, to niech sobie kupuje Crossa. Natomiast jak chcesz pojeździć z pełną parą, bez ograniczeń żadnych, skoczyć od czasu do czasu, zjechać z górki pomiędzy drzewami to rower crossowy do tego się nie nadaje i nie powiecie mi że jest inaczej, nie jesteście w stanie po prostu mnie o tym przekonać.

Mendol napisał(a):
nie rozrozniam gorala i crossa.
kilometry robilem po lesie i trasie tym samym rowerem i nigdy nie narzekalem.
a swoje przezyl.
zreszta wszystkim lubiacym jazde na rowerze moge polecic te rejony.
naprawde zajebiste trasy mozna wyczaic.


to znaczy że nie czytasz moich postów i trolujesz, zresztą jak zawsze. Powoli dochodzę do wniosku, że 90% ludzi na tym forum tylko po to tutaj piszę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Powoli dochodzę do wniosku, że 90% ludzi na tym forum tylko po to tutaj piszę.


Freudowska pomylka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 3 wrz 2012, 11:37 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:36 
Cytuj  
@Sobtainer
A właśnie, czym właściwe jeździsz? Tego crossa pomijam.
Ps. moderatorzy mogliby nie trollować w tym temacie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:38 
Cytuj  
Kellys Folly '12, rok temu Magnus Yellow '11

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:38 
Cytuj  
A co powiesz na to że komponenty z roweru Żabola różnią się od XTRów tylko wagą? I właśnie to mu da przewagę nad przeciętnym crossem za 3k na prostej? Mało kto o tym wie że te przedpotopowe części z rowerów z 2000 roku i wcześniej były zajebiście sztywne.

Z ciekawości: jakbyś mógł to wklej kilka zdjęć z tras leśnych w Twojej okolicy. Może faktycznie jest dramatyczna różnica między tym jak jest u Ciebie i u mnie. Bo tyle ludzi co jeździ na crossach kupionych u mnie i nikt nie narzeka to mnie dziwić zaczyna. A niektórych gości znam osobiście, jeździmy razem i nie mogę powiedzieć aby to były jakieś super łatwe trasy.

Co do tego Gianta: nie wiem czego ty oczekujesz w rowerze na kole 29". XT?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 11:58 
Cytuj  
Ty serio nie czytasz. Napisałem że prawie wszystkie gumy łapałem na asfalcie Crossem, mam Ci zdjęcia mojego asfaltu wklejać po to, żebyś mógł porównać z trasami swoich klientów? terenu w ogóle nie biorę pod uwagę tutaj bo to najmniejszego sensu nie ma.

Co do Zabola roweru, jakiej prostej? o czym Ty mówisz w ogóle?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 12:07 
Cytuj  
gdybym nie czytal twoich postow to bym nie pisal :)
bo zamiast skupic sie na jezdzie i frajdzie ze skakania/spadania/poslizgow/predkosci to szukasz jakis pierdol zeby cie przypadkiem pupka nie bolala i nie musial za duzo pedalowac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 12:09 
Cytuj  
Nie prawda, miałem Hardtaila i wiem jak to jest, chciałem spróbować fulla i jestem zadowolony. I nic nie szukam, od 8 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Fulla i nie zamienię go na żaden inny rower - no może 29er ale również full :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 12:10 
Cytuj  
a skarpetki jakie do tego?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 12:10 
Cytuj  
Rower crossowy służy do jazdy zarówno na asfalcie jak i w terenie czy tego chcesz czy nie. Dlatego chciałbym zobaczyć kilka zdjęć z tras którymi jeździsz bo może faktycznie u Ciebie jest ekstremalnie ciężko.

Rower Zabola: chodzi mi o to że ten rower będzie miał przewagę nad rowerem crossowym nie dlatego że jest rowerem górskim ale dlatego że stare rowery miały komponenty robione ze zdecydowanie lepszych materiałów.

Nie wiem czemu nonstopem łapałeś gumy na asfalcie, jest to dla mnie totalnie nienormalne. Teraz poruszam się na oponach 1.25 i czasami muszę przejechać po szutrze z czym nie mam problemu jeżeli jadę zapobiegawczo. A na szkło nie ma rady nawet i na najgrubszych oponach. Jedyny minus to że trzęsie rowerem od najmniejszych kamyków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 12:21 
Cytuj  
@Zange nie z Twojego powodu, ale przestaje dyskutować na tym forum od dzisiaj, szkoda mojego czasu żeby czytać debilne posty Mendola i jego ziomali. Już dawno miałem to zrobić, dzisiaj się tylko utwierdziłem w tym przekonaniu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 78  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.