mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 19:59 
Cytuj  
http://www.shadowworlds.de/pages/mcreator/index.html

Enjoy... z tego co zauwazylem, tworzenie odbywa sie na zasadzie podobnej jak w RPG Maker.
Tyle tylko, ze jest bardziej funkocjalne i inny system gry obowiazuje (nie turowka), zreszta wszystko tam jest napisane, wlasnie sciagam...

PS Zalozylem tutaj ten temat, bo mysle, ze tu najczesciej ludzie zagladaja, a i program ten ma b. duzo zwiazanego z free mmorpgami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:15 
Cytuj  
No to co panowie FFX 2000 czy może WoW 2 :) Widzac ten zaawansowany silnik graficzny 256 kolorów a może i mniej podjąłem decyzje o stworzeniu naprawde wielkiego hitu.. Blizzard odejdzie w zapomnienie :)

EDIT: You can purchase the full version for 150$ LOL


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:26 
Cytuj  
OPRAVCA - ile stoi abonament?? :] :] - moze ktos byłby zainteresowany :D


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:33 
Cytuj  
No wiesz.. Bądźmy szczerzy.. Oczywiście że w dolarach.. NO BA$$$$ Trzeba nas amerykanizować :) ... Hmm zastanawiając się nad tym przez jakiś czas doszedłem do wniosku że jaknarazie to tajemnica.. No wiesz trzeba najpierw serv postawić.. A może nie??.. A kto to wie.. Może najpierw trzeba zainstalować ten program.. EEE jednak nie.. Najpierw trzeba zacząć od 150$ które muszę mieć aby nabyć to cudo.. Więc SPONSORZY... Zgłasza się ktoś??


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:41 
Cytuj  
Po pierwsze nikt nie powiedział, że zrobicie na tym HIT, po drugie mozesz ściągnąć w pełni funkcjonalną wersje 7 dniową (a potem wrzucić cracka ;])

Po trzecie jest to program w sumie dla laików, co dziwne, bo np średnio zaawansowany programista mmorpga by raczej nie napisał, a tutaj dają od razu KIT dla kogoś kto nie ma pojecia wogole o kodowaniu.

Po za tym nawet zagranie w stworzonego przez sibie z mmorpga z dwoma kolegami daje satysfakcje, mozesz rzucic na nich dwa srebrno-czarne smoki ktore sam stworzyles i zabic je swoim mieczem okrutnej mocy ktory defakto tez sam stworzyles ; ]

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:42 
Cytuj  
no moze ja - ale pod jednym warunkiem - kurs dolara: 0,001zł :D :D :D :D :D


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:44 
Cytuj  
Wyglada to ciekawie, ale mam pewne watpliwosci co do jakosci tworzonych owym edytorem "gier". Bardzo chcialbym zobaczyc cos stworzonego tym monstrum.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:44 
Cytuj  
Wiem.. właśnie dlatego pobrałem ten program i go zainstalowałem :D .. Pamiętam jeszcze starego dobrego RPG MAKERA ... Wiesz mnie to mało interesuje czy mi się coś na tym uda stworzyć czy nie.. Ja to traktuje jako zabawę :).. Dzięki za link

EDIT: Aha jak komuś uda się coś tym stworzyć.. To jestem chętny na BETA testy :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:56 
Cytuj  
troche rozkminilem z tego, aby przetestowac jak to chodzi najpierw wlaczcie server, potem wlaczcie klienta (nie wylaczac serva), zarejestrujcie konto i zalogujcie sie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 23:07 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
mmorpga z dwoma kolegami

Chyba mega massive multiplayer, samo mmo byloby jakby bylo 1,5 kolegi.
Cytuj:
daje satysfakcje,

:D Zazdroszcze. Ja tam sie musze troche bardziej pomeczyc.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 00:21 
Cytuj  
zychoo jestes zabawnym moderatorem ;]
Satysfakcje dają Ci te głupie komentarze?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 00:41 
Cytuj  
PS Naucz się definiji MMORPG, mmorpg to gra sieciowa nastawiona na teoretycznie b. dużą liczbę osób, dokładniej mającą takie możliwości,
a to oznacza, że gdyby ktoś stworzył server który obsługiwał by powiedzmy maxymalnie 300 osób, ale przez cały czas na tym serverze grała by tylko jedna osoba, to i tak byłby to server massive multiplayer.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 10:00 
Cytuj  
Niestety :( .. Musze przerwać produkcje mojego HITU. Chba mam za słabego kompa aby uruchomic ten profeam :( A miało byc tak pięknie ... yhy yhy


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 10:38 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
a to oznacza, że gdyby ktoś stworzył server który obsługiwał by powiedzmy maxymalnie 300 osób, ale przez cały czas na tym serverze grała by tylko jedna osoba, to i tak byłby to server massive multiplayer.


To nie bylby serwer MMORPG.

Przemosze to na pogawedki.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 11:16 
Cytuj  
No tak! Wysylajcie wszystkie smieci na pogawedki! :P
Zaraz mu to odesle spowrotem chyba :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
:P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:37 
Cytuj  
ja tylko takiego linka dam http://www.onrpg.com/gate.html?name=Con ... ries&cid=2
to dla tych co chca tworzyc wlasne mmorpg. W temat sie nie zaglebialem ale moze komus pomoze.
Moze za pare lat powstana jacys:
CIEMNOGROD ( :P ) gra mmorpg osadzona w realiach sredniowiecza i ty mozesz zostac Rycerzem Magiem Lucznikiem badz Zlodziejem! Wykonuj zadania dla krola zabijaj zlych Krzyzakow a byc moze zostaniesz Ksieciem (w grze istnieje takze mozliwosc zawierania malzenstw :P )

kurde no chcialbym zeby byl jakis mmorpg 100% polski , crafting tez polski jakis nazewnictwo i wogole klimat . Silnik chyba jest bo jest troche polskich gier 3D z calkiem ladna grafa. Napisac krainki questy przedmioty npcow :)
eh czasem fajnie jest pomarzyc ....


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:47 
Cytuj  
A kto by za to placil Piszpan? W Polsce rynek mmorpg jest beznadziejnie maly, nie oplaca sie wydawac gry dla maksymalnie 300 graczy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 15:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kurde no chcialbym zeby byl jakis mmorpg 100% polski , crafting tez polski jakis nazewnictwo i wogole klimat . Silnik chyba jest bo jest troche polskich gier 3D z calkiem ladna grafa. Napisac krainki questy przedmioty npcow :)

No ja to bym sie pobawil w XVII wieku. Rzeczpospolita Szlachecka r0000x

Tylko znajac polskich graczy to nie ma szans jeszcze przez dlugi czas, bo oryginal kupiloby 1000 osob a 5000 graloby na fri szardach i biedni polscy devsi zaraz by zdechli.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2005, 17:26 
Cytuj  
No ale idac dalej tym tematem mozna zrobic tak:
Gra sie nazywa SLOWIANIE
mozemy zagrac Polakami, Ruskimi ( : P ) , Wegrami i Czechami. to jest jedna frakcja nazwijmy ja roboczo tubylcami :D .
czyli wybierasz frakcje, rase (narodowosc), profesje.
Druga frakcja to najezdcy (jakby to nie brzmialo :D ) i tam mamy Vikingow, Germanow or Hunow, Saksonow no i cos tam jeszcze moze rzymian?
Gre bym wydal w 8 wersjach jezykowych (wiem qpa pracy ale na pocz np. wersja angielska i polska)
Gre np. w Niemczech reklamowal: I TY MOZESZ ZLUPIC POLSKE, ZOBACZ CZY DASZ RADE POKONAC POLAKOW :P (etc w desen :P , byloby sporo szumu roznych bad and good wypowiedzi ale o grze by sie mowilo )
Kwestia kasy gre by wymyslila opracowala etc polska firma, dopracowala i gro finansow jakas zachodnia firma (podejrzewam ze gdyby im w zarysach przestawic prfesjonalny projekt itd znalazloby sie pole do dyskusji)
Gre zrobilbym darmowa. Klient kosztowalby 99 zl
Ale za darmo bylby dostep do 1-2 miast itd itp
Reszte bym dal jako male abonamenty typu placisz
5 euro masz to
10 euro masz to
15 euro masz full
(wreszcie ci co placa za granie byliby rzeczywiscie lepsi :P )
w sensie taka roznica miedzy 5 a 15 euro ze za 5 mozesz normalnie grac itd ale zalozmy nie masz dostepu do specjalizacji w profesjach mozesz zrobic i max lvl i miec super eq ale specjalizacji nie zrobisz .
No co do placenia to mozna by bylo wogole nowy system wymyslec mialbym dla zainsteresowanych takich sporo, np. system lojalnosciowy dla innych firm,

A co samej juz gry to pomyslcie o klimatach idziesz przez las a tu polska wies jakas polskie imiona itd Polskie teksty i sciezka dzwiekowa. Moby typu Rokita :D i wogole .
Druga sprawa ze jakby zrobili to tak jak film Wiedzmin to nie ma o czym gadac....

p.s Ile sie srednio czeka na avatara?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.