mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 18:54 
Cytuj  
montezuma napisał(a):


najpierw myslalem, ze to matt demon z interstellar :) a to zupelnie nowy film

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 04:29 
Cytuj  
ksiazka bardzo dobra, ale patrzac na ostatnie filmy scotta to raczej nie ma czym sie podniecac. W ksiazce jest duzy nacisk na nauke/technologie, watpie zeby to jakos dobrze przeniesli na ekran. Matt Damon i Murph z Interstellar sa w tym filmie.. zbieg okolicznosci?!??!?!?D:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 09:26 
Cytuj  
Ja licze, że Marsjanin bedzie troche lepszy od tej napompowanej kichy zwanej Interstellar.

Btw. Tomorroworld - fajna bajeczka, mozna smialo pojsc z dzieciakiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 09:30 
Cytuj  
Marsjanin to zupełnie coś innego. W książce już mnie irytował po pewnym czasie główny bohater, nie obraziłbym się na bardziej hollywoodzkie potraktowanie fabuły.
@cypis Może wrzucą człowieka-żółwia i będzie pro rozrywka dla no-edgy! h3h3


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 17:48 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):


tu jest bardziej klimatyczny

https://www.youtube.com/watch?v=cLRpuFAYjtg


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 13:52 
Cytuj  
http://www.telegraph.co.uk/news/celebri ... -live.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 13:58 
Cytuj  
parę miesięcy temu w innym temacie Junkier napisał(a):
Człowiek niebanalny pod każdym względem. Pewnie niedługo upozoruje swoją śmierć i następne kilkadziesiąt lat będzie odpoczywał gdzieś w tropikach rozdziewiczając wyspiarki brzmieniem swojego głosu.


szkoda, no ale co przeżył to jego

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 22:48 
Cytuj  
Ex Machina, super jeden z lepszych filmów s-fi jakie oglądałem.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 10:12 
Cytuj  
Kurde trochę mnie ten Mad Max rozczarował, takie 6,5/10.


Było kilka fajnych wątków, ale zostały bardzo słabo wyeksploatowane bo cały film to praktycznie 1,5h ciągłego rozpierdolu + 0,5h na prawdę biednych dialogów, które nic nie wnoszą tak na prawdę, ani nawet nie są zabawne, jak by wywalić wszystkie dialogi to historia dalej byłaby dla wszystkich oczywista.

Ogólnie, żeby za dużo nie spoilerować to wygląda tak: Bohaterowie jadą gdzieś, widzą na horyzoncie kogoś - o to gang taki i taki po czym następuje 10 minut rozpierdolu, jadą dalej sceneria się delikatnie zmienia - o to gang taki owaki, po czym następuje kolejne 10 minut młucki na ekranie. O tych gangach - mimo, że widać, że wizualnie się różnią i mogłoby się za nimi kryć ciekawe tło fabularne to wiemy tylko tyle, że nazywają się jakoś i przyjechali się napierdalać.

Oczywiście mayhem na ekranie jest momentami bardzo przyjemny wizualnie, z tymże we wszystkim musi być jakiś umiar, bo scenami akcji też można widza w końcu znudzić. No i niestety w wielu scenach wykorzystywany jest ten chujowy teledyskowy montaż, w sensie, że oglądamy stroboskopowy pokaz slajdów (po 1,5 sekundy z jednego kadru i przeskok, i tak do momentu aż się zesrasz i nie masz pojęcia co się dzieje na ekranie).

Pierwsze pół godziny najlepsze, później trochę... meh


Ostatnio edytowano 15 cze 2015, 10:28 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 10:19 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 10:26 
Cytuj  
+1


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 10:55 
Cytuj  
Tczewiak i jakiś typ z rysowaną babą w avatarze, wyrocznie męstwa mmorpg.pl. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 11:48 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Kurde trochę mnie ten Mad Max rozczarował, takie 6,5/10.


Było kilka fajnych wątków, ale zostały bardzo słabo wyeksploatowane bo cały film to praktycznie 1,5h ciągłego rozpierdolu + 0,5h na prawdę biednych dialogów, które nic nie wnoszą tak na prawdę, ani nawet nie są zabawne, jak by wywalić wszystkie dialogi to historia dalej byłaby dla wszystkich oczywista.

Ogólnie, żeby za dużo nie spoilerować to wygląda tak: Bohaterowie jadą gdzieś, widzą na horyzoncie kogoś - o to gang taki i taki po czym następuje 10 minut rozpierdolu, jadą dalej sceneria się delikatnie zmienia - o to gang taki owaki, po czym następuje kolejne 10 minut młucki na ekranie. O tych gangach - mimo, że widać, że wizualnie się różnią i mogłoby się za nimi kryć ciekawe tło fabularne to wiemy tylko tyle, że nazywają się jakoś i przyjechali się napierdalać.

Oczywiście mayhem na ekranie jest momentami bardzo przyjemny wizualnie, z tymże we wszystkim musi być jakiś umiar, bo scenami akcji też można widza w końcu znudzić. No i niestety w wielu scenach wykorzystywany jest ten chujowy teledyskowy montaż, w sensie, że oglądamy stroboskopowy pokaz slajdów (po 1,5 sekundy z jednego kadru i przeskok, i tak do momentu aż się zesrasz i nie masz pojęcia co się dzieje na ekranie).

Pierwsze pół godziny najlepsze, później trochę... meh


tl;dr jestem zbyt glupi zeby zauwazyc subtelne smaczki i tlo fabularne w filmie, potrzebuje zeby holywood wszystko mi wtlaczalo butem do gardla.
Jakbys sluchal dialogow i ogolnie zwracal uwage na to co sie dzieje poza glownym kadrem to moze bys zauwazyl ze wszystko na co narzekasz w tym filmie jest. Po prostu nie jest lopatologicznie wyjasnione w ekspozycjach


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 12:16 
Cytuj  
madmaxa jeszcze nie widzialem ale nastawiam sie na rozpierduche non stop bez glebszych tresci z fajnymi efektami i sie chyba nie zawiode.

wiem e pewnie bylo ale ostatnio widzialem zaginiona dziewczyne no i naprawde fajne kino. wczoraj tez lyknalem kingsmana, fajni aktorzy na wieczor ujdzie napewno nie ma czego zalowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 18:22 
Cytuj  
cypis napisał(a):

tl;dr jestem zbyt glupi zeby zauwazyc subtelne smaczki i tlo fabularne w filmie, potrzebuje zeby holywood wszystko mi wtlaczalo butem do gardla.
Jakbys sluchal dialogow i ogolnie zwracal uwage na to co sie dzieje poza glownym kadrem to moze bys zauwazyl ze wszystko na co narzekasz w tym filmie jest. Po prostu nie jest lopatologicznie wyjasnione w ekspozycjach


+miliard.

Gosugejmerjeden nie taki gosu jednak lolo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2015, 18:34 
Cytuj  
Ale wątek karła mogliby trochę rozwinąć, for teh lulz sake!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 19:13 
Cytuj  
Jurassic World.
Kierwa nastawiałem się na głupie cgi crapfest, dostałem cgi crapfest ocierające się o parodię. Pod sam koniec brakowało tylko Leslie Nielsena. Jeżeli chodzi o natężenie debilizmów w zestawieniu z tym szajsem trójka wypada na zajebiste kino.

Żeby było zabawniej nie licząc tej hybrydy dinozaury wyglądają jak gówno z niskobudżetowego serialu przyrodniczego puszczanego w niedzielę po familiadzie. Niesamowite, że po 22 latach smutasy siedzący przy komputerach nie są w stanie przebić T-rexa z jedynki
https://www.youtube.com/watch?v=MEbm-xLjEwk

Dziękuję, dobranoc.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 19:39 
Cytuj  
+1
Film na poziomie Sharknado tylko z wysokim budzetem.
Az dziw bierze, ze to gowno bryluje w box office, a np. taki Tomorrowland zaliczyl klape.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 08:00 
Cytuj  
tylko ja mialem nadzieje, ze w ostatniej scenie trex i raptor przybija sobie piatke? Wtedy przynajniej bym wiedzial, ze film z zalozenia byl pastiszowy a nie ze po prostu tak wyszlo :(

A przy scenie z umierajacym dlugoszyjozaurem chyba po raz pierwszy chcialem wyjsc z kina. Jedna z bardziej desperackich prob zerzniecia scen z oryginalu


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 16:09 
Cytuj  
Byc moze ktos wczesniej juz wspominal tu film Borgman :

http://www.filmweb.pl/film/Borgman-2013-676755#
http://www.imdb.com/title/tt1954315/
http://www.rottentomatoes.com/m/borgman/

Z pewnoscia nie przypadnie kazdemu do gustu, ja polecam bo warto zobaczyc.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.