mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 13:43 
Cytuj  
to r scott mówił o jezusie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
Piszpan ale producent filmu wymyślił sobie że zrobi coś bardziej ambitnego, przy okazji wpakował do filmu bzdury i absurdy, mi film się podobał ale nie lubię jak połowa sali wybucha śmiechem bo scena wyszła komicznie, do tego nie logiczne sceny psujące odbiór filmu i całości serii.

Dla równowagi mogli dać cycki Charlize ale nie dali, wiec nie zostanie im to wybaczone że popełnili wiele bzdur, a późniejsze dopowiedzenie o jezusie to już rence.


moze i chcieli dac cos ambitniejszego ale tak czy siak decydent stwierdzil ze musi byc tez cos zeby sie sprzedawalo lepiej i wrzucili tone nonsensow.

nie wiem czasem cos ogladam i mimo ze film fajny to tony bzdur mnie odrzucaja, nawet mio takiej a nie innej kategorii filmu a czasem nic mi nie przeszkadza tylko czlowiek oglada i sie bawi :) chyba tez kwestia oczekiwan i podejscia do filmu. takie samo zreszta bicie piany bylo o mad maxie. film spoko ale bicie piany bo to nie stary mad max, bo glupi scneraiusz itd. bylo masa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:30 
Cytuj  
Od Scotta wymaga się więcej niż od byle wyrobnika z holyłudu. Jakby nie szedł na skróty z czarną mazią (która może wszystko co pasuje scenarzyście) i zostawił Jezusa w spokoju, a zajął się Pandorą i tym, że Inżynierowie po prostu ludzi nie lubią. Szczeniaczki są słodkie, ale jak podrosną...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:31 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
alien to ma byc alien, flaki, rozrywanie ciala od srodka, napiecie itd. a ze bohaterowie robia durnoty albo calosc sie kupy nie trzyma. sorry nie idziesz na taki film rozkminiac tylko zobaczyc jak alien rozpierdala kolejnych ziemian i wrecz potrzbne jest zeby skomentowac: co za debil po co tam polazl czy tam po co sie zatrzymawal itd.


idac twoim tokiem myslenia, to pierwszego Aliena rozjebali by laserem, a dziury w kadlubie zalepione zostalyby guma do zucia.
Po prostu pierwsze dwie czesci (zwlaszcza pierwsza) ustawily poprzeczke na pewnym poziomie. I kazde jej obnizenie bedzie odbierane negatywnie. Inaczej jest np. z Fast&Furious. Tam od poczatku mialo byc glupio. I jest. A jednak F&F7 to dla mnie jeden z najlepszych filmow ever.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:32 
Cytuj  
Piszpan, tak można przypuszczać po oglądnięciu filmu ale po premierze mocno tłumaczyli te głupoty jezusami i jakimiś głębszymi przekazami, a ludzie chcieli zwyczajnie rozpierduchy alienów, a nie rozkminy nad przekazem duchowym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:34 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
idac twoim tokiem myslenia, to pierwszego Aliena rozjebali by laserem, a dziury w kadlubie zalepione zostalyby guma do zucia.
Po prostu pierwsze dwie czesci (zwlaszcza pierwsza) ustawily poprzeczke na pewnym poziomie. I kazde jej obnizenie bedzie odbierane negatywnie. Inaczej jest np. z Fast&Furious. Tam od poczatku mialo byc glupio. I jest. A jednak F&F7 to dla mnie jeden z najlepszych filmow ever.


natomiast idąc twoim tokiem myślenia to film trwałby 5min. Oceniwszy zagrożenie - cała wstecz i napisy końcowe. Druga skrajność dla przeciwwagi.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
prometeusz byl zajebisty, ostatnio znowu sobie obejrzalem. a ze kurwa masa glupot? who cares? jesli szukasz inteligentniejszej rozrywki idziesz na inny film.

Już ci parę osób napisało, że nie chodzi o inteligentniejszą rozrywkę, tylko trzymanie się absolutnego minimum logiki żeby dało się to chociaż oglądać bez robienia facepalm, czy wybuchania śmiechem co 5 minut.
Scena z ciałem, z wężem, ze zdejmowaniem hełmu, ze zgubieniem się, ucieczki przed toczącym się statkiem, to są sceny na poziomie starych parodii Mela Brooks'a, a nie kina akcja-sf. Filmy Bay'a to przy Prometeuszu majstersztyki rozrywki intelektualnej dosłownie. Osobiście uważam Prometeusza za najgorszy wysokobudżetowy film sf/akcja ostatnich 10-15 lat, bezkonkurencyjnie. (Tak dla mnie nawet avp były lepsze niż to gówno)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
to r scott mówił o jezusie

ciii, nie przeszkadzaj im
Mark24 napisał(a):
Alien czy Star Warsy to były i będą cycki i eskplozje.

:lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 15:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
natomiast idąc twoim tokiem myślenia to film trwałby 5min. Oceniwszy zagrożenie - cała wstecz i napisy końcowe. Druga skrajność dla przeciwwagi.


Idac moim tokiem myslenia, film trwalby 1h57min :P

wracajac do Prometusza, to jest tez kwestia konsekwencji. W F&F jest jasne wszysko do poczatku - ma byc rozpierducha, logiki tutaj nie szukaj. W Prometeuszu masz zapowiedz sf, poczym dostajesz facepalmy bo tak komus pasowalo w scenariuszu. I to jest brak konsekwencji. To co przechodzi w F&F, nie przejdzie w Obcym.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 15:45 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
tczewiak napisał(a):
to r scott mówił o jezusie

ciii, nie przeszkadzaj im
Mark24 napisał(a):
Alien czy Star Warsy to były i będą cycki i eskplozje.

:lol:



a nie wspominał co by zjadł? Szkoda, mielibyśmy konkurencje dla "Gotuj z Kuroniem"
ja pierdolę - Niahowsko-Junkierowskie rozkminiane filmów dla nastolatków.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 16:03 
Cytuj  
W Prometeuszu jest na pewno warstwa wykraczająca poza sci-fi papkę. Tylko czasem ta symbolika jest tak nachalna, że gwałci zdrowy rozsądek - bo tak. Cały ten wątek z autolabem na przykład.
Scott robi filmy dobre w warstwie czystej rozrywki, ale mają też i głębszy sens. Blade runner nie jest najlepszym filmem sf bo jest o gliniarzu zabijającym andki. No, przynajmniej nie tylko dlatego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 17:00 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ja nigdy nie zrozumiem tego hejtu na Prometeusza.

Solidny film.

Też mi się podobał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 17:14 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
No i ciekawe o co chodzi z tytulowym przymierzem. Predatorzy i ludzie przeciw obcym?

Słowo covenant ma raczej konotacje biblijną, więc zapewne coś ze space jockeyami. Ridley po Prometeuszu tłumaczył, że nas nie lubią bo zabiliśmy Jezusa.


Rly?

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 17:56 
Cytuj  
Wcześniej już ktoś pisał, że statek nazywa się Covenant (co samo w sobie nawiązuje do starego testamentu, ten motyw pod nazwą statku to skrzydła cherubinów zdobiących arkę przymierza). Tytuł i nazwa statku Prometeusz też nie były przecież przypadkowe. Nie wyklucza to tego, że Ridley będzie chciał zawrzeć w filmie swoje pojebane pomysły o których gadał w wywiadach po premierze Prometeusza.

No chyba, że nie starczy na to czasu bo trzeba pokazać parke bzykającą się pod przysznicem z Xenomorphem wyskakujacym z kibla ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 07:05 
Cytuj  
Cytuj:
Nie żyje ceniona amerykańska aktorka i piosenkarka Debbie Reynolds. Miała 84 lata. Sławę przyniósł jej występ w filmie „Deszczowa piosenka” z 1952 roku. Przyczyną śmierci był najprawdopodobniej udar mózgu. Reynolds zasłabła, gdy planowała pogrzeb córki – Carri Fischer – odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach".


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 12:58 
Cytuj  
Ciemna strona mocy nadciąga :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 13:18 
Cytuj  
Właśnie skończyłem Prometeusza ponownie, jak oni mogli odpuścić dwójkę przecież to jest zrobione pod kontynuację.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 13:29 
Cytuj  
Odpuscili bo sie slabo sprzedal i mial srednie opinie. Mam znajomych ktorzy na filmwebie dali mu 1 gwiazdke...

Rynek rzadzi. Film mial wady, ale malo jest tego typu filmow i bedzie jeszcze mniej. Za to kazda debilna kreskowka sprzedaje sie swietnie i wiadomo gdzie warto inwestowac pieniadze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 13:33 
Cytuj  
To niech robią same Aliens (Decydujące Starcie)


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 15:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Właśnie skończyłem Prometeusza ponownie, jak oni mogli odpuścić dwójkę przecież to jest zrobione pod kontynuację.


Przecież ostatnie dwie strony to jest dyskusja o kontynuacji? :wtf:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 819, 820, 821, 822, 823, 824, 825 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.