mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2017, 23:01 
Cytuj  
Need for Speed 4/10
Zaginiona Dziewczyna 7/10
Transcendencja 5/10
Lucy 6/10
22 Jump Street 2/10


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 00:23 
Cytuj  
Z drugiej strony Logan to najlepszy film Marvela jaki widziałem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 18:56 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=OiAmnKUaNmc

Justice League, ziew.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 10:49 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Kurwa w końcu obejrzałem Rogue One... Się wynudziłem.


Ja też dawno się tak nie wynudziłem. Musiałem na 2 razy oglądać


Jako starwars to takie 6/10 gdyby nie LORD VAldemort to nie było by czuć klimatu gwiezdnych wojen, jako SF to spoko 8/10


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:34 
Cytuj  
Nocturnal Animals - pozytywne zaskoczenie bo spodziewałem się, że debiutujący reżyser ze świata mody przekombinuje, ale wyszedł solidny thriller psychologiczny


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:41 
Cytuj  
Jake Gyllenhaal pewnie daje rade? Ostatnio byl w formie.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:43 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Kurwa w końcu obejrzałem Rogue One... Się wynudziłem.


Ja też dawno się tak nie wynudziłem. Musiałem na 2 razy oglądać


Jako starwars to takie 6/10 gdyby nie LORD VAldemort to nie było by czuć klimatu gwiezdnych wojen, jako SF to spoko 8/10

Dało się obejrzeć, ale miałem z tym taki problem jak z każdym filmem Disneya dla 'starszych odbiorców'. Filmy w rozkroku między sileniem się na 'poważność' a z drugiej strony na 'bajkowość' i typowy patos dla dzieci i nastolatków. Chwilami się to ciężko ogląda.

Na początku to mi się nawet podobało, ale po kilku tego typu filmach Disneya ta konwencja mnie zaczyna męczyć podczas oglądania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jake Gyllenhaal pewnie daje rade? Ostatnio byl w formie.


Jest ok, chociaż ja mam wrażenie, że to jeden z tych aktorów co wszędzie gra tak samo. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:52 
Cytuj  
Star Wars to bajka, opowieść o walce dobra ze złem bla bla... chyba na tym opiera się dużo innych filmów, co do rogue one to akurat disneyowo nie było bo na końcu filmu nie spoglądali na galaktykę szczęśliwi i zdrowi, nawet ropotowi nie przepuścili, ja widzę raczej schemat, który jest męczony ostatnio czyli wytnijmy wszystkich bo gra o tron siepodoba :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 11:55 
Cytuj  
Disney wszystkie filmy dla starszych nieco odbiorców - a zacząl je trzaskać chyba z 10 lat temu - tak robi. Nie Star Warsowe też. No ok, nie giną na końcu, ale reszta taka sama.


W sumie to najbardziej bym chciał, żeby zaorano te wszystkie stare brandy - poczynając od Marvela, DC, przez Star Warsy, Star Treki, Obcego, Tolkiena, itp żeby odeszły do annałow historii i zrobiono coś zupełnie nowego. Kurwa ciągna to samo od paru dekad odgrzewając kotleta raz po raz na nowo. Zygać się chcę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 12:15 
Cytuj  
Nawet gdyby jakas koalicja wielkich studiow postanowila stawiac tylko na nowe IP ambitnie podchodzac do tematu, ze chca tworzyc nowy i oryginalny kontent, to trwaloby to tylko tak dlugo az ktos by pokazal akcjonariuszom tabelki z excela i wyszloby na to co teraz ze jednak odgrzewane kotlety daja wiekszy zarobek przy mniejszym ryzyku. No przeciez nie po to Disney kupowal IP star warsow i marvela zeby teraz tego nie doic ;) A nawet odchodzac od oplacalnosci to jednak parcie na kontynuacje, rebooty nie bierze sie z powietrza tylko z zapotrzebowania ze strony fanow i ich zadan.

Ja mam bardziej problem ze SW ze za czesto i za szybko beda wydawc te filmy i beda wlasnie jak te marvelowskie adaptacje zero zainteresowania z mojej strony bo sie juz przejadly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 12:22 
Cytuj  
Ja znam ludzi co oglądają tylko sage sw i nie interesują ich te spinoffy, więc co dwa lata film jest ok, póki co nie zapowiada się żeby planowano kontynuację po IX epizodzie, za to spinoffy będą jesli będzie oglądalność, myślę że za 1,5 roku ludzie tłumnie pójdą zobaczyć przygody hana solo.
Potem prędzej doczekamy się aktorskiego serialu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 12:32 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
rebooty nie bierze sie z powietrza tylko z zapotrzebowania ze strony fanow i ich zadan.

Dlatego żal mi dupę ściska, że innym sie te rzeczy nie przejadły i dalej idą do kina na kolejnego Batmana czy Star Treka ze Spockiem i Kirkiem :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 15:06 
Cytuj  
sula napisał(a):
W sumie to najbardziej bym chciał, żeby zaorano te wszystkie stare brandy - poczynając od [... ]Tolkiena

Tolkiena już na szczęście nie ruszą. Co mogli zekranizować zekranizowali, Silmarillionu nikt nie nakręci przed wygaśnięciem praw autorskich, czyli jeszcze kilkadziesiąt lat.


Na razie w planach jest remake Matrixa z murzynem, ehehehehe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 15:46 
Cytuj  
Piękna i Bestia co prawda subtelne wątki ale...

afroamerykanie w białych perukach i wielkich sukniach na dworze księcia z XVII Francji i wątek gejowksi to lekki wtf ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 15:48 
Cytuj  
Jak to nie, przecież coś tam już ugadują z kontynuacją napisaną przez syna ?

Ja to bym chciał harry pottera znowu z osiem filmów :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:10 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
sula napisał(a):
W sumie to najbardziej bym chciał, żeby zaorano te wszystkie stare brandy - poczynając od [... ]Tolkiena

Tolkiena już na szczęście nie ruszą. Co mogli zekranizować zekranizowali, Silmarillionu nikt nie nakręci przed wygaśnięciem praw autorskich, czyli jeszcze kilkadziesiąt lat.


Na razie w planach jest remake Matrixa z murzynem, ehehehehe.


Z matrixem to ma być prequel chyba ? A ten murzyn to nie młody morfeusz ?


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Piękna i Bestia co prawda subtelne wątki ale...

afroamerykanie w białych perukach i wielkich sukniach na dworze księcia z XVII Francji i wątek gejowksi to lekki wtf ;]


Taki mi sie skojarzylo "Jest prawda czasów o ktorych mówimy i prawda ekranu która mówi" :D

@up jakby to byl prequel z morfeuszem to spoko, ale tu jakies newsy ludzie daja ze to reboot i czarny zamist neo ma byc...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak to nie, przecież coś tam już ugadują z kontynuacją napisaną przez syna ?

Christopher Tolkien narzekał już na ekranizację Władcy, Hobbita chyba nawet nie oglądał bo z szoku by się pewnie przekręcił. Nie ma żadnej kontynuacji, JRR miał takie plany ale dał sobie z tym spokój.

Teoretycznie mogliby kręcić filmy o wydarzeniach z II ery, wykuciu pierścieni itp. bo jest o tym mowa w książkowym władcy i appendixach do niego (dzięki czemu game developerzy mogą gwałcić kanon w koszmarkach typu Shadow of Mordor), ale wątpię, żeby ktoś się za to w najbliższym czasie zabrał.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:32 
Cytuj  
Nie wiem jaki tam jest cennik za korzystanie z IP JRR ale nie dziwie sie synowi ze nie ogladal Hobbita bo te wprowadzanie na sile elfki zeby sie feministki nie srozyly to pomysl taki z dupy i ogólnie marna adaptacja. Co do kontynuacji to z tego co kojarze to chyba jest jakas przez rosjanina popelniona, ale nie czytalem wiec nie bede ocenial. Zreszta dla executives w hollywood to wielka roznica co zekranizuja oni to nawet przygody toma bombadila by robili byleby zysk w projekcjach byl odpowiedni ze o silmarilionie nie wspomne tam to nawet materialu na 6-8 czesci by mogli najebac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.