mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 19:25 
Cytuj  
Ukłon w stronę części z Sigourney Weaver, która też pięknością nie była ze swoją męską urodą. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 19:29 
Cytuj  
Szczerze to fajna dupa srednio by pasowala do klimatu obcego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 19:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ukłon w stronę części z Sigourney Weaver, która też pięknością nie była ze swoją męską urodą. ;)


Weaver miała jednak to coś (coś z obcego :lol: )

Obrazek


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 19:47 
Cytuj  
Dunkierka - nowy trailer polaczony ze starszym:

https://www.youtube.com/watch?v=9UrQ4VvFO-c

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 21:04 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Jest nowy clip obcego dla widzów 16+


Który? Ten "She won't go quietly"?

Swoją drogą, to koszmarnego babona wybrali.. Już brzydszej aktorki nie było? Jeszcze się alienowi cofnie..


Taki https://www.youtube.com/watch?v=HC68hRadRC4

Chyba chodzi o scenę po 26 sekundzie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 21:08 
Cytuj  
nie widze nic nowego w tym clipie


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 21:15 
Cytuj  
Dunkierka wyglada mega.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 21:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ukłon w stronę części z Sigourney Weaver, która też pięknością nie była ze swoją męską urodą. ;)

Chyba taki czołem do podłogi na czworaka :wink: Młoda Sigourney jednak prezentowała się w Obcym sporo lepiej niż ta z tego nowego trailera.


PS. Czy to tylko ja czy ten trailer wygląda jak film starający się zarobic na taniej nostalgiofagii Osmego Parażera? Bo kurwa narazie po tym co widzę to wolałbym Prometeusza 2.

edit: ok widzę w innym trailerze, że gdzies lądują. Chociaż tyle. Mimo to dalej jestem sceptyczny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 22:28 
Cytuj  
sula napisał(a):
PS. Czy to tylko ja czy ten trailer wygląda jak film starający się zarobic na taniej nostalgiofagii Osmego Parażera? Bo kurwa narazie po tym co widzę to wolałbym Prometeusza 2.

edit: ok widzę w innym trailerze, że gdzies lądują. Chociaż tyle. Mimo to dalej jestem sceptyczny.


Moim zdaniem ciekawszy wątek jest z tego trailera gdzie pokazują jak dr Shaw i David sterują statkiem Inźynierów, potem Shaw kładzie się do kriokomory, a David dociera do jakiejś bazy - widać dokowanie statku do dziwnej budowli (niewątpliwie też Inżynierów). Za to wątek z parkami przeznaczonymi na wyrżnięcie faktycznie średni..

Edit: Ten trailer miałem na myśli: https://www.youtube.com/watch?v=3jvzeE5H6XQ


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2017, 23:33 
Cytuj  
Hmm interesujące.

No nic zobaczymy.

Dla mnie najbardziej interesujący jest wątek inżynierów (pomysł na Promoeteusza był fajny, tylko realizacja zjebana) i jeżeli pójde do kina/obejrze ten film to dlatego.
Wątek horrorowy i generalnie walki załogi statku ze stworami przyczepiającymi się do twarzy i wychodzacymi z brzucha już mnie nie interesuje. 4 filmy wyczerpały ten temat mocno.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 08:15 
Cytuj  
ee no nie gadaj sula. Ja bym z checia lyknal nawet Aliens serial rozciagniety na kilka sezonow ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 09:15 
Cytuj  
Na 2 razy, ale obejrzalem moonlight. Ja nie wiem za co te oskary.
5/10, pod warunkiem ze sie pije w trakcie.


_________________
Be cool,be Ziolo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 09:45 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wątek horrorowy i generalnie walki załogi statku ze stworami przyczepiającymi się do twarzy i wychodzacymi z brzucha już mnie nie interesuje.

W zasadzie tak mozna splycic kazdy film. Wazna jest realizacja - jezeli jest zrobione dobrze, to tak jak marek pisze, moze byc nawet serial z x sezonami.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 10:17 
Cytuj  
Takie na siłę przypierdalanie się chyba, biorąc pod uwagę co zapoczątkowało te filmy. Ja zdecydowanie wolę jak obcy jest daniem głównym, a inżynierowie są pokazani przez strzępki informacji, bardziej jako mit niż rzeczywistość. To było rewelacyjnie połączone w oryginale. Dla mnie "Prometeusz" był dobrze zrobiony, nie przeszkadzają mi niedoróbki, za to wolałbym żeby nie pokazywali w nim inżynierów, a ta cała podróż na ich planetę śmierdzi kupą ewidentnie.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 17:53 
Cytuj  
Nie na siłe, tylko miałem nadzieję przy Prometeuszu, że to Alieny się staną przystawką, a jak to określiles daniem głównym będzie obca cywilizacja inzynierów i to co robili/robią z ludzmi, itp
Że de-facto będzie stworzony nowy franchise, który stopniowo się będzie dystansował od przewałkowanego już dogłębnie tematu człowiek vs czarny stwór z kwasem zamiast krwi i Alieny tylko po to, żeby zainteresować ludzi nowym tematem. Wiem naiwne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 06:30 
Cytuj  
Chyba wszystko sprowadza się do indywidualnych oczekiwań - jedni lubią serię Alien jako horror, a inni są ciekawi fabuły i stąd męczenie Scotta o historię Space Jokey'ów od czasów pierwszego 8 Pasażera Nostromo. Mi osobiście styl horroru już się przejadł bo było to podane co najmniej 4 razy (spin offów nie liczę) i kolejna odsłona radosnej rzezi niewiniątek jakoś mnie nie pociąga. Chętnie za to dowiedziałbym się więcej o genezie obcego i samych inżynierów. Ich relacje z rodzajem ludzkim również mnie interesują. Wątek ten zapoczątkował Prometeusz i mam nadzieję, że w kolejnej części zostanie on pociągnięty dalej.

W kwestii samego obcego to chyba wszystko co mogło być powiedziane, już zostało. Królowa - jajo(facehugger) - ofiara - obcy. No, może jeszcze jak sam obcy (dojrzały osobnik) doprowadza do powstania królowej. Bo w jego cyklu musiała by taka opcja istnieć (inaczej sytuacja choćby z pierwszej części filmu nie dawała mu możliwości dalszej reprodukcji). Zwykły obcy facehuggera nie potrafił stworzyć. W trzeciej części filmu zostało zasugerowane, że embrion królowej dorastał w Ripley jako efekt działania facehuggera i to tyle.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 09:28 
Cytuj  
W pierwszej części to Obcy przemieniał członków załogi w jaja z facehuggerami (scena usunięta z oryginalnej wersji filmu i dodana w directors cut). Potem Cameron kręcąc film akcji zamiast space horroru upodobnił Obcych do owadów, m.in. przez dodanie królowej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 09:42 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
W pierwszej części to Obcy przemieniał członków załogi w jaja z facehuggerami (scena usunięta z oryginalnej wersji filmu i dodana w directors cut). Potem Cameron kręcąc film akcji zamiast space horroru upodobnił Obcych do owadów, m.in. przez dodanie królowej.


Masz rację, zupełnie zapomniałem o tym wątku z wersji reżyserskie. Zerknąłem do książki A.D.Fostera i tam jest to dość wyraźnie napisane - były nawet dwa kokony, jeden z Dallasa, a drugi z Bretta (ten przypominał kształtem jajo które Kane znalazł na statku).


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 18:19 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=Fqqi1FVOk7M

Sneak peak blade runnera, oficjalny trailer jutro.

R rated bedzie, dla przypomnienia.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 20:24 
Cytuj  
Wszystko ok tylko dlaczego Gosling. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.