mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 09:54 
Cytuj  
o, familijny to jest dobre okreslenie... Jak np. "Sausage Party".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 14:08 
Cytuj  
survival

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 12:20 
Cytuj  
bylem na Dunkierce - rzeczywiscie bardzo nietypowe kino, raczej sklaniam sie ku ocenie Junkiera, ale glownie ze wzgledu na fakt, ze spodziewalem sie zupelnie czegos innego.

Jakim cudem kategoria wiekowa 12+? :o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 21:29 
Cytuj  
Bo nie ma kropelki krwi, ot standardy.

Dla mnie Dunkierka to najlepszy film Nolana, calosc wydaje sie 3cim aktem innego filmu, dlatego wydaje sie dziwny. Przez caly film siedzialem na krawedzi fotela, nie pamietam zebym sie tak utozsamial z postaciami ostatnio. Wszystko zbudowane przy sladowych ilosciach dialogu.

O kinematografii, ujeciach, dzwieku i soundtracku chyba nie ma sensu cokolwiek mowic, mistrzostwo.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2017, 22:14 
Cytuj  
Valerian - kino dla dzieci.
Gdyby nie bylo dialogow, film bylby o 100% lepszy, a tak to jakies 3/10. Nie widzielismy wersji komiksowej.
Szkoda kasy, specjalnie poszlismy na 3d ale niestety.
Painful...nie polecam.

Ale za to byla reklama nowego horroru Mother - wyglada na ciekawe.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2017, 21:25 
Cytuj  
Król Artur całkiem spoko, fajnie się bawiłem, ALE Harlie Hunnam chyba nie może wyjść z roli Jaxa z Sons of Anarchy, dalej sie buja jak potłuczony.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2017, 10:33 
Cytuj  
Wydaje mi się, że to też trochę pod reżyserkę Guya Ritchiego tak grał. Ogólnie film całkiem spoko, przyjemnie się oglądało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 sie 2017, 10:51 
Cytuj  
A ja wlasnie nie zauwazylem, zeby w Arturze sie tak mocno bujal. W Pacific Rim owszem, ale tutaj juz nie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2017, 21:13 
Cytuj  
Bylem wlasnie na Dunkierce.

Daje 10/10.

Zadko traia sie tak zajebisty film. Koniecznie do obejrzenia w kinie.Muza, zdjecia, doslownie wszystko. Jeden z lepszych filmow jakie widzialem.
Nie czesto sie zdarza zebym cos polecal...a tutaj robie to z pelna odpowiedzialnosci.

Naprawde warto.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 18:38 
Cytuj  
ciekawostka.

Milo Gibson is returning to World War II, starring as Lt. Johnny Kent in the British feature film “Hurricane,” Variety has learned.

His character in “Hurricane” is based on Kent, a Canadian flight lieutenant who led the newly formed Royal Air Force 303 squadron of Hawker Hurricane fighter planes flown by Polish pilots at the height of the Battle of Britain. The Polish pilots had fled Poland after it fell to the Nazi invasion in 1939.

http://variety.com/2017/film/news/milo- ... 202518451/


_________________
.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 20:50 
Cytuj  
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Polecam! Dobry film, na początku trochę przegadany (i ten włoski język), ale warty obejrzenia. Daje do myślenia :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2017, 15:28 
Cytuj  
Ta, dobry film.

Bitwa o planetę małp - czy raczej Czas Małpokalipsy. Plus trochę Wielkiej Ucieczki i losowego filmu o Mojżeszu. Kretynizmów masa, ale wyszedłem z kina zadowolony, imo najlepsza część nowej serii.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2017, 20:05 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Bylem wlasnie na Dunkierce.

Daje 10/10.

Zadko traia sie tak zajebisty film. Koniecznie do obejrzenia w kinie.Muza, zdjecia, doslownie wszystko. Jeden z lepszych filmow jakie widzialem.
Nie czesto sie zdarza zebym cos polecal...a tutaj robie to z pelna odpowiedzialnosci.

Naprawde warto.


Serio? 10/10
Właśnie wyszedłem z kina.
+ muzyka
+ Thomas Shelby

- reszta

Emocje jak na rybach.
To już 100x lepszy ten film o pielęgniarzu pacyfiscie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 23:21 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Emocje jak na rybach.
To już 100x lepszy ten film o pielęgniarzu pacyfiscie.

:roll:

dla mnie dunkierka to mocne 8-9/10
zdjecia
muzyka
klimat wylewajacy sie z ekranu
dialogi a wlasciwie ich brak
scenariusz
montaz

a jak ty to porownujesz do przeleczy ocalonych , z ktorej w pamiec zapadla mi scena jak doss ciagnie za soba na szmacie sierzanta howella(az musialem sprawdzic na filmwebie jak sie nazywal ) a ten strzela do biegnacych za nimi japoncow , ta jedna scena spierdolila caly film(ktory byl i tak sredni), bo byla tak glupia i niszczyla imersje jak legolas zjezdzajacy na tarczy strzelajac do orkow , brakowalo tylko zeby na koniec krzyknal 'america, fuck yeah'


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 08:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Polecam! Dobry film, na początku trochę przegadany (i ten włoski język), ale warty obejrzenia. Daje do myślenia :wink:

+1, bardzo dobry film.

https://www.youtube.com/watch?v=Vn-csFKhQCg

Bladerunner. Troche historii o tym co sie stalo pomiedzy obydwoma filmami.
Mam troche awersje do Leto jego Jokerze, ale mam nadzieje ze go tutaj troche (zwlaszcza w postprodukcji) utemperuja.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:16 
Cytuj  
cypis napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Polecam! Dobry film, na początku trochę przegadany (i ten włoski język), ale warty obejrzenia. Daje do myślenia :wink:

+1, bardzo dobry film.

https://www.youtube.com/watch?v=Vn-csFKhQCg

Bladerunner. Troche historii o tym co sie stalo pomiedzy obydwoma filmami.
Mam troche awersje do Leto jego Jokerze, ale mam nadzieje ze go tutaj troche (zwlaszcza w postprodukcji) utemperuja.

no zapowiada sie fail z patosem


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2017, 20:50 
Cytuj  
Unlocked - dobrzy aktorzy, film o szpiegach terrorystach itd. na wieczor idealny.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2017, 13:50 
Cytuj  
Jestem morderca - Polakom wychodza filmy dziejace sie w latach 70-tych! nawet aktorstwo nie takie dretwe.

Do polowy swietny, choc moze moglby byc bardziej dynamiczny, potem troche gorzej, przemiana zwyklego czlowieka w wyrachowanego skurwysyna jakas taka za szybka i za duzo niepotwierdzonych faktow, choc byc moze tak bylo naprawde.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 08:42 
Cytuj  
Byłem wczoraj w kinie na "To". Jak dla mnie, to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat (co nie jest jakimś dużym osiągnięciem, bo obecnie powstają same gówna w tym gatunku) Trzyma w napięciu, dobre efekty, sporo straszenia, całkiem dobrze grający młodzi aktorzy. I bardzo dobrze odegrana rola klauna.

Warto mieć na uwadze, że film się znacznie różni od książki. Niestety, ale sporo razy mocno się krzywiłem podczas seansu na zmiany w scenariuszu czy sposób prezentacji postaci. To z 1990 roku znacznie lepiej przedstawiało dzieło Stephena Kinga w kwestiach postaci i wątków. Postać Richiego Tozera jest według mnie strasznie chujowo odegrana. Sporadycznie moduluje on swój głos i naśladuje inne postacie i jest przesadnie wulgarny. Billowi również brakuje jakoś charyzmy. Eddie jest odegrany super, chociaż nie wiem czemu tak bardzo olali jego astmę przez pierwszą połowę filmu. Ben jest fantastyczny, tak samo Beverly. Stan jak to Stan, niczym się nie wyróżnia. Poprawność polityczna zadziałała i w filmie bardzo mało było tekstów antysemickich czy rasistowskich na tle czarnych.
No i całe zakończenie to jest kwestia gustu. Mi specjalnie nie podeszło, ale nie było też jakoś ekstremalnie spierdzielone. Zdecydowanie wolałbym, żeby Pennywise przybrał formę książkową w ostatniej konfrontacji. Podobnie jak miejsce walki. I tak jest lepiej tutaj niż w produkcji z 1990, bo tam rozwiązali to BARDZO przeciętnie.

No ale nie ma co się przypierdzielać, bo jako film "TO" jest bardzo dobre. Wiadomo, że nie ma możliwości przełożenia głębi wszystkich wątków z 1100+ powieści do filmu mającego 2 godziny (stąd na przykład bardzo spłycony wątek Henrego Bowersa).

PS. Szkoda, że tak mało razy można usłyszeć kultowe teksty, takie jak "Bip-bip Richie" czy "Hey-ho Silver naprzód!" :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 09:46 
Cytuj  
+1 apropos IT.

Podpisuje sie pod wszystkim co napisal Kaban, horror znakomity ale ekranizacja taka sobie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.