mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 10:10 
Cytuj  
to teraz juz wiesz, jakich w ogole nie warto wlaczac;) Przynajmniej z twojego pktu widzenia.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2017, 10:42 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
to teraz juz wiesz, jakich w ogole nie warto wlaczac;) Przynajmniej z twojego pktu widzenia.


poza tym zona obejrzala do konca, ale Merlin Jej sie bardziej podobal :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 09:13 
Cytuj  
Miałem nieprzyjemność obejrzeć nowe Transformersy. Dawno się tak nie wynudziłem. Okropna padaka, nawet gorsza od poprzedniej (dziadowskiej) części.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 10:07 
Cytuj  
Jutro będziemy szczęśliwi 8/10

Niby to miała być komedia, ale to bardziej dramat. Polecam do obejrzenia z drugą połówką.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 20:05 
Cytuj  
Nowy Kingsman - straszny zawod. Zero uroku pierwszej czesci, w kazdej scenie na sile wpychane kolanem zarty i odniesienia do czegostam, sceny akcji zdecydowanie przekombinowane (nawet w porownaniu do pierwszej czesci).


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 15:38 
Cytuj  
http://pl.ign.com/m/avatar-2/12188/news ... row-do-sea

no, no czy-de bez okularów.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2017, 20:58 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Po obcym obejrzalem LIFE - 7/10, film dosc przewidywalny, ale oglada sie przyjemnie, a na tle nowego aliena wypada wrecz rewelacyjnie.


pierwsza polowa filmu rewelacyjna, druga to niestety powielanie utartych schematow ehh :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 13:41 
Cytuj  
First They Killed My Father - polecam jak ktos slabo zna historie Czerwonych Khmerow, ja na ten temat przeczytalem pare ksiazek i obejrzalem pare filmow wiec sie troche wynudzilem, ale film dobrze zrobiony, choc do tematu nie wnosi nic nowego:

https://www.youtube.com/watch?v=uS3Vp_quGCw

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 09:59 
Cytuj  
13 hours - bardzo dokladna filmowa opowiesc o ataku na ambasade USA w Bengazi. Ogladajac czlowiek sie zastanawia jak mozna bylo umiescic ambasadora swiatowego lidera w tak slabo strzezonym miejscu w takim kraju... Dobry film, tylko troche psuja klimat dretwe amerykanske zarty czeste w takich produkcjach... Po czesci wiele wyjasnia nazwisko rezysera :), no ale dzieki temu mamy widowiskowe zdjecia.

https://www.youtube.com/watch?v=5MBjAN7jqsQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2017, 20:52 
Cytuj  
Blade Runner

Powiem tyle, jesli nie podobal Ci sie oryginal albo myslales ze film sie strasznie wlecze, to szalu nie bedzie. Dla fanow 11/10


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2017, 08:36 
Cytuj  
Ric Roman Waugh - zapamietajacie to nazwisko. Dla mnie to nadzieje kina akcji, gdzie nie tylko sie strzela i bije, ale tez jest jakis przekaz i fabula. Wszesniej widzialem tylko jego Felon z Valem Kilmerem:



Ostatnio obejrzalem dwa inne filmy.

Snitch (2013) - opowiadajacy o przypadku snitchingu - debilnego pomyslu amerykanskiego wymiaru sprawiedliwosci.



Shot Caller (2017) - lepsza wersja i tak swietnego Felon, pare pomyslow i scen sciagnietych z tamtego obrazu, ale nowy film Waugha jest lepszy pod kazdym wzgledem.



Generalnie rezyser imo nie schodzi ponizej mocnego 8/10. Musze obejrzec jego pozostale filmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2017, 17:33 
Cytuj  
Blade Runner - 7/10

Rewelacyjna kreacja świata i scenografia ogólnie (10/10 w tym aspekcie), bardzo dobra muzyka (ale czasem niepasująca do sytuacji, zbyt pompatyczna), dyskusyjna gra aktorska - Leto i Ana de Armas w swoich rolach super (srsly, wirtualna dziewczyna-hologram najbardziej ludzką postacią w filmie), Harrison Ford grający Harrisona Forda i Ryan Gosling grający Ryana Goslinga mocno średni.

Fabularny motyw przewodni - meh. Ciężko jest po zagraniu w Nier: Automata być pod wrażeniem fabuły w tym filmie, bo jednak sposób w jaki Yoko Taro przedstawił
Spoiler:
ciężko jest pobić.

Jak weszło info, że
Spoiler:
to już lekki facepalm z mojej strony poleciał.

No ale może jestem zbyt prosty i nie zrozumiałem głębokiego przesłania tego filmu.

Aczkolwiek
Spoiler:

Było też trochę zbędnych dłużyzn, które nie służyły niczemu. Nie budowały świata ani napięcia.

MOCNO zabrakło odpowiednika Rutgera Hauera w tym filmie. Może będzie następna część i jakieś starcie Wallace z Goslingiem,
Spoiler:


Ogólnie polecam iść do kina, bo aspekt wizualny i atmosfera to najmocniejsza strona tego filmu ale oryginału nie przebiło.


Mad Max: Road Fury ciągle królem modern sequeli.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2017, 18:43 
Cytuj  
Shot Caller, polecam można spokojnie obejrzeć ,spodziewałem sie większej gangsterki ale 8/10

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2017, 20:04 
Cytuj  
Baby Driver 5/10 - moze sie podobac jak ktos lubi w ten sposob robione filmy, ja nie lubie... Jest pare fajnych scen, duzo muzyki (momentami nawet lekko zahacza o musical). Na pewno jeden z oryginalniejszych filmow tego roku, warto obadac, moze sie spodoba.


***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2017, 21:33 
Cytuj  
Wind River 10/10 - na teraz dla mnie film roku! Świetnie aktorstwo, genialna muzyka (Warren Ellis), ciekawa fabuła, dobre zdjęcia i zajebisty klimat. Dla mnie film bez wad, zreszta Taylor Sheridan robi tylko genialne filmy (Sicario, Hell or High Water)



Jakby ktos chcial to zrobilem polskie napisy dla zony (wersja EVO), moge podeslac na priva. Nie jest genialne tlumaczenie, bo robilem na szybko, ale czesto bywaja gorsze w necie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2017, 22:06 
Cytuj  
Blade Runner zajebisty.
Mozna sie cos tam przyczepic ale wedlug mnie niewiele.

Mi dluzyzny nie przeszkadzaly bo wizualnie super.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2017, 22:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jakby ktos chcial to zrobilem polskie napisy dla zony (wersja EVO), moge podeslac na priva. Nie jest genialne tlumaczenie, bo robilem na szybko, ale czesto bywaja gorsze w necie.


to zrob takie, zeby byly lepsze.

blade runner zajebisty,

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2017, 07:56 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Shot Caller, polecam można spokojnie obejrzeć ,spodziewałem sie większej gangsterki ale 8/10



Potwierdzam. Dobry film. Wczoraj widzialem :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2017, 10:54 
Cytuj  
Baby driver.
Sredniak. Ni to komedia ni to sensacja. Za duzo muzycznego pierdolenia, koncowka w stylu zabili go i uciekl.


_________________
Be cool,be Ziolo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 paź 2017, 12:27 
Cytuj  
Jesli chodzi o Baby Driver to miałem problem z konwencją. Czasami ten film był na serio, tylko po, żeby zaraz władować scenę/ rozwiązanie z przymrużeniem oka. Zachowanie Doc'a pod koniec też wg. mnie niekonsekwentne. Złe nie było, ale na pewno żadna rewelacja, jak to w niektórych recenzjach się podniecali.
Jack Reacher Nigdy nie wracaj - do połowy był niezły, potem posypał się całkowicie. Wyszedł z tego męczący akcyjniak, ze starym juz Cruzem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.