mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 08:55 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
DragonBall to nie jest anime....


A niby co ? :x


Manga :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:12 
Cytuj  
Manga to styl rysowania a anime to wlasnie japonskie kreskowki
Manga - rysowanie
Anime - japonskie kreskowki


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:30 
Cytuj  
Seriale:

Lost
Carnivale

Lost jest wyjebane w kosmos jak pies lajka, niesamowicie wciagajace i psychologicznie wiarygodne :>
A carnivale to taki Twin Peaks tylko 100 razy fajniejszy (cos pomiedzy alvinem Stworca Carda a Twierdza Kinga)

A filmy:

Obejrzalem Stepford Wifes i jest zajebiste
A czeka na obejrzenie po raz ktorys-kolejny Mechaniczna Pmarancza i Lsnienie.

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
Jeśli chodzi o Anime bardzo polecam Full Metal Panic Fumoffu :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Chodzilo mi o poziom......
Anime to to jest.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Chodzilo mi o poziom......
Anime to to jest.


Co ty chcesz od Dragon Ball?? Te pamiętaj, że to anime powstało w 1986 roku i jak na tamte czasy ten twój „poziom” był wywalony w kosmos. To właśnie to anime rozsławiło tą formę sztuki. I dzięki niemu ogromna rzesza ludzi zaczęła się interesować tą tematyką. A jeśli chcesz się czepiać jakiegoś anime to przyczep się do Pokemonów albo Digimonów a najlepiej do czarodziejki z księżyca :evil: :x :evil:

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:17 
Cytuj  
Odnosnie dyskusji czym jest anime/manga :
[manga] (n) comic/cartoon/(P)
[anime] (n) (abbr) animation/(P)
(źródło - Japanese-English Dictionary (edict_v05-002) - http://poets.notredame.ac.jp/cgi-bin/jedi)

Ogólnie przyjeło się, że anime to animacja, a manga to komiks :p

A skoro juz wymieniamy anime warte obejrzenia, to z tych niewymienionych jeszcze:
Kenshin OVA : Trust and Betrayal (dla mnie anime nr 1)
Full Metal Alchemist
Cowboy Bebop


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Chodzilo mi o poziom......
Anime to to jest.


Co ty chcesz od Dragon Ball?? Te pamiętaj, że to anime powstało w 1986 roku i jak na tamte czasy ten twój „poziom” był wywalony w kosmos. To właśnie to anime rozsławiło tą formę sztuki. I dzięki niemu ogromna rzesza ludzi zaczęła się interesować tą tematyką. A jeśli chcesz się czepiać jakiegoś anime to przyczep się do Pokemonów albo Digimonów a najlepiej do czarodziejki z księżyca :evil: :x :evil:

No wypraszam sobie :P Sam ogłądałem czarodziejki gdy byłem młodym oseskiem ^^ a na poslkim rynku była ogromna posucha jeśli chodzi o mange/anime :)

Co zaś się tyczy anime/mangi nie można oceniać całości na podstawie jakiegoś tytułu - bo to tak jak być powiedział, że książki są do bani bo przeczytałeś jedną 'kucharską' i nie spodobało ci się... to jest jedynie forma ekspresji a co z nią zrobi autor to jego czysta wola/fantazja...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:45 
Cytuj  
to ja polecam nowa Wojnę Światów - oczywiście tylko w kinie z dobrym nagłośnieniem .

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 22:00 
Cytuj  
Sirian napisał(a):
to ja polecam nowa Wojnę Światów - oczywiście tylko w kinie z dobrym nagłośnieniem .


Niepodobalo mi sie wogule :wink:, z tych klimatow wole dzien niepodleglosc :)

ed:
apropo krzyacza, poratowalby ktos linkiem? Nie moge nic o nim znalezc ;/


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 22:04 przez Venomo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 22:31 
Cytuj  
Z anime polecilbym Berserk


_________________
retired...

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 09:18 
Cytuj  
Film pt. "Mechanik". Bardzo BARDZO zamotany film, po jakims czasie sam nie wiesz kim jestes :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Sirian napisał(a):
to ja polecam nowa Wojnę Światów - oczywiście tylko w kinie z dobrym nagłośnieniem .


Ogladalem wczoraj i IMO straszna kicha ten film a koncowka to juz kompletne DNO.
Za to polecam goraca Madagaskar :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
Z anime polecilbym Berserk


Swietna manga i rownie dobry anim , kawalek z soundtracka "Forces" po prostu wymiata !!

Natomiast jesli poszukujecie czegos spokojniejszego to anim ".Hack/Sign" jest dla was.Jest to anime dziejace sie w swecie mmorpg'a , niby troche dziwny pomysl jednak to co autorzy z niego zrobili to jest po prostu mistrzostwo i do tego dochodzi jedna z najlepszych sciezek dziwiekowych jakie slyszalem.

A jesli chodzi o cos lzejszego to GetBackers sa swietni :)


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 13:21 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):

Natomiast jesli poszukujecie czegos spokojniejszego to anim ".Hack/Sign" jest dla was.Jest to anime dziejace sie w swecie mmorpg'a


Ja polecam zagranie we wszystkie 4 czesci na PS2 :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 13:36 
Cytuj  
Z anime to tylko lubie Hellsinga, Gitsa, You'r under arrest, Appleseeda i hentaje :]

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 16:42 
Cytuj  
Dzisiaj powrot do starszych filmow, polecam Heat z 1995 roku (AlPacino, Robert De Niro)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 17:05 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Sirian napisał(a):
to ja polecam nowa Wojnę Światów - oczywiście tylko w kinie z dobrym nagłośnieniem .


Ogladalem wczoraj i IMO straszna kicha ten film a koncowka to juz kompletne DNO.
Za to polecam goraca Madagaskar :)



Zgadzam sie ze koncowka jest kompletnie beznadziejna ale filmik sam w sobie byl niezly .. A co do Madagaskaru zgadzam sie w 100% :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 17:23 
Cytuj  
Polecam Madagaskar w wersji angielskiej.
Rodzinka w Belgii wlasnie ma mi wyslac DVD jak bedzie, nie wiem jak jest z Polskimi DVD czy bedzie mozna bez dubbingu puscic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:57 
Cytuj  
Lost ma coś w sobie. Ale generalnie serial jest marny. 1 odcinek - 1 przygoda. 1 odcinek - 20% czasu na wyspie, 80% wspominek wybranego bohatera. Akcja się tak ślimaczy, że miejscami cholera wie czy to kino akcji czy to film psychologiczny, czy może naukowy serial przyrodniczy... Ale na 2 serię człowiek czeka ;)

Wojna Światów wymiata. Aczkolwiek wydaje mi się, że film docelowo miał byc 1h dłuższy, akcja się nakręca, nakręca i nagle sru ni stąd ni zowąd wszystko biegnie ku hapy endowi w ciągu jakichś 5min. No i brakowało mi tu Weslaya Snipsa z katiuszą na plecach który samotnie (lub z jakąś sexi blondyną w samej bieliźnie) wycinał hordy obrzydliwych obcaków. Generalnie zgodzę się klimat w Dniu Niepodległości (tam był "snipes" który dokopywał obcakom i sadził dowcipami) był z tego powodu lepszy. Brak flagi amerykańskiej na końcu - duuuuży plus ;) Trochę szkoda, że to nie Kubric tylko Spielberg z jakiegoś hollywodu (wiadomo trendy-jersy chłopaki i dziewczyny nie lubią filmów z tej fabryki ble ble ble) nakręcił to widowisko pełne efektów specjalnych, bo mamy film płytki ale dostarczający nam masę wrażeń. Mi się podobał - grzech nie pójść na to kina. Oprócz końcówki - która była tu jak cięcie nożem.... Fundusze..?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.