mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 22:48 
Cytuj  
+1

Film nie dla pedałów.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 02:57 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Razoth napisał(a):
John Wick 2 - o kurwa.

10/10

O kurwa.


Taki rozpierdol, że wyszedłem z kina przygłuchy. Świetne kino akcji.



Przy pierwszej części padaka... Taka bajka, że OMG. NO chyba, że to ma jakieś lore komiksowe za sobą ale nie doszukałem się. Jedynka była fajna. Dwójka efektowna ale imo słabsza.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 07:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Moonlight w dobrej wersji na torrentowniach sie pojawil, polecam.

Lipny film. Sporo osób się zachwyca a ja ledwo dałem radę to dokończyć. Do połowy spoko. Tematyki drugiej połowy filmu wolałbym już więcej w filmach nie oglądać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 09:43 
Cytuj  
O czym to tak w ogóle jest poza murzyńskością murzynów? (co jest fajnym tematem)

Bo opisy nic konkretnego nie mówią.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 10:55 
Cytuj  
O pedalstwie i dorastaniu w mega homofobicznym kraju, zyciu w otoczeniu narkotykow i gangow. Obstawiam, ze przez to pierwsze sie nie spodobalo ;)


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
O pedalstwie i dorastaniu w mega homofobicznym kraju, zyciu w otoczeniu narkotykow i gangow. Obstawiam, ze przez to pierwsze sie nie spodobalo ;)

Celnie.
A co do mega homofobicznego kraju - raczej miałem wrażenie, że chodziło o mega homofobiczne środowisko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 10:35 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Przy pierwszej części padaka... Taka bajka, że OMG. NO chyba, że to ma jakieś lore komiksowe za sobą ale nie doszukałem się. Jedynka była fajna. Dwójka efektowna ale imo słabsza.


Od dawna zastanawiam się nad "fenomenem" tego filmu (piszę o jedynce, dwójki jeszcze nie widziałem). Mnie on zupełnie nie porywa. Może to dlatego, że nie lubię Keanu Reeves'a - gość jest sztywny jak kloc drewna. Już chyba lepiej wychodzą mu role w komedyjkach niż w sensacyjnych ("Na fali" było jeszcze ok, "Obserwator" jako-tako ale reszta..). Nie wiem, może gdyby w roli Wicka był ktoś inny to lepiej by to wyszło choć i sam scenariusz.. :roll:


_________________
For the pony!

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 12:25 
Cytuj  
John Wick 2 - zajebisty, polecam. Nie ma nudy, fajny soundtrack, kino akcji z prawdziwego zdarzenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 13:49 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Od dawna zastanawiam się nad "fenomenem" tego filmu (piszę o jedynce, dwójki jeszcze nie widziałem).


Wyjaśnienie jest proste. JW to proste soczyste kino akcji. Bez zbędnego pierdolenia, z kategorią R gdzie przede wszystkim liczy się akcja. Bez silenia się na głębszą fabułę. JW ma klimat filmów w stylu Commando, czy Cobra.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 17:04 
Cytuj  
Nie mowiac juz o tym, ze technicznie ten film jest genialnie zrobiony. Swietne ujecia, idealnie dobrana muzyka, kadrowanie itp. Brak jakiegokolwiek shaky cama to glownie zasluga Keanu, ktory zawsze jest swietnie przygotowany do roli (https://www.youtube.com/watch?v=rCIgpUTvfsA). Nie moge ogarnac czemu ktos kilka postow wyzej pierdzial, ze by go zamienil na innego aktora - potem mamy takie kwiatki: https://www.youtube.com/watch?v=gCKhktcbfQM


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 23:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie mowiac juz o tym, ze technicznie ten film jest genialnie zrobiony. Swietne ujecia, idealnie dobrana muzyka, kadrowanie itp. Brak jakiegokolwiek shaky cama to glownie zasluga Keanu, ktory zawsze jest swietnie przygotowany do roli (https://www.youtube.com/watch?v=rCIgpUTvfsA). Nie moge ogarnac czemu ktos kilka postow wyzej pierdzial, ze by go zamienil na innego aktora - potem mamy takie kwiatki: https://www.youtube.com/watch?v=gCKhktcbfQM


Zawsze mnie rozpierdala ta scena w Uprowadzonej 3.
Od razu mam przed oczami to gówno:

https://www.youtube.com/watch?v=Fwe9dMKhUQA

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 09:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Brak jakiegokolwiek shaky cama to glownie zasluga Keanu, ktory zawsze jest swietnie przygotowany do roli (https://www.youtube.com/watch?v=rCIgpUTvfsA). Nie moge ogarnac czemu ktos kilka postow wyzej pierdzial, ze by go zamienil na innego aktora - potem mamy takie kwiatki: https://www.youtube.com/watch?v=gCKhktcbfQM


Nie ktoś tylko ja i nie wypierdział tylko wyraził opinię. Rozumiem, że możesz się z nią niezgadzać bo w końcu jak ktoś mądry powiedział "opinion is like an ass - usualy stinks" ale .. forma, please.

Wszystko rozbija się o gusta - nie trawię Reeves'a i tyle.

Nadal mam w pamięci rolę Costnera w The Criminal i świetną (moim zdaniem) kreację odjechanego psychola. Szkoda, że gość ma swoje lata i do produkcji takich jak Wick nikt by jego kandydatury nawet nie rozważał.

Z cyklu "Uprowadzona" to podobała mi się jedynka, poza tym lubię Neesona. Ale to znów gusta. I tyle.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 09:52 
Cytuj  
a wy znowu trzepiecie do chuj wie czego. john wick to taki bourne, transporter czy inna rozpierducha. wazne aby bylo odrobina sensu, jakis fajny aktor, duzo rozpierduchy akcji itd. serio nie ma co rozkminiac tylko patrzec i sie bawic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 10:28 
Cytuj  
No ale można zrobić dobry film akcji z świetnymi scenami walki jak np The raid, a można zrobić gówno w stylu mechaników i uprowadzonych. Nie mówię o fabule, bo uprowaadzona 1 miała całkie spoko.

Dwa lata pracowałem z doświadczonym operatorem kamery, który podniecał się scenami z Ramobo 1. I faktycznie jak obejrzałem ramobo 1 n-ty raz bo uważam ten film za bardzo dobry, czytałem też książke Morella, ale film dużo lepszy.

I w ramobo 1 ujęcia są po prostu genialne + klimat + muzyka.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 11:13 
Cytuj  
John Wick wbrew pozorom jest spoko nie tylko za rozpierduchę ale i fabularnie daje radę. Jasne, cały film składa się z 10 linijek tekstu i setek jęków i stęków, ale świat wykreowany w filmie jest całkiem interesujący. Gilda zabójców z ich całym zapleczem i zasadami, jakaś rada w tle, gilda żebraków, jakieś pseudo lata 50-60 w tym cetrum przyjmowania zgłoszeń etc. Dupy nie urywa, ale jest całkiem interesujące.

A co 2 i samej akcji. Powiem szczerze, że to jebanie się na koniec (te ostatnie) zaczęło mnie już lekko nużyć. Ale dla sama końcówka zrobiła dobrze ;p

No i kurwa, w John Wicku największą gwiazdą jest i tak Cedric Daniels!
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 11:52 
Cytuj  
4 minuty z nowego obcego:

https://www.youtube.com/watch?v=XZ0Rx4aqWr0

Fajnie ze to pokazali, juz nie czekam na ten film.

Amerykanski plastik w czystej formie, kapitan poszedl spac i w 2 sekundy rozkrecila sie impreza, wszyscy sie smiali i zartowali, bylo tez obowiazkowe wzruszajace przemowienie. Brakowalo mi tylko wzmianki o prezydencie USA.

No i wazna rzecz, w odleglej przyszlosci nadal lubia jacka danielsa i lubia smieciowe zarcie. Ulzylo mi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 15:30 
Cytuj  
To jest prolog. James Franco chyba nawet nie będzie w filmie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 16:09 
Cytuj  
Bedzie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 22:01 
Cytuj  
Nie no co jak co ale john wick to najlepsze kino akcji ostatnich lat

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2017, 14:15 
Cytuj  
Moze byc fajny film o cyganskiej poetce:

https://www.youtube.com/watch?v=evMRgLq_Umg

Cyganie sa zajebisci, a raczej byli bo coraz trudniej im sie odnalezc w zautomatyzowanym swiecie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.