mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 11:02 
Cytuj  
Mnie się ogólnie podobał epizod III Star Warsów. Może troszke się zawiodłem bo napaliłem się na ten film już dawno, ściągałem każdy możliwy trailer. Ale fakt faktem że w tym epizodzie jest wszystkiego co fan SW może oczekiwać pod dostatkiem. Czyli super, hiper reżyserowane walki na miecze świetlne - BZZZT. Zrealizowane z ogromnym rozrzutem walki statków kosmicznych. Wreszcie pojawiło się więcej scen ze znanymi CapShipami. No i oczywiście nie ma Happy Endu co dla mnie jest dużym plusem i potwierdza wartość Lucasa jako twórcy filmu i całej sagi.

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami że "stara" trylogia, czyli ep. IV, V, VI, była lepsza ale ostatnia odsłona SW nie odbiega dużo. Oczywiście gdyby nie wspaniale zrealizowane epizody IV+V+VI nie byłoby teraz całej monokultury Star Wars ale ep. II i teraz III podtrzymują klimat. Dla fana Gwiezdnej Sagi są nie lada gradką!
Nie będę się wypowiadał na temat ep. I bo był najsłabszy według mnie i wielu ludzi. Jakoś przerwa nie posłużyła dobrze Lucasowi, ale teraz na nasze szczęście rozkręcił się "chłopak". :-)
Myśle że te negatywne recenzje (ponoć 2/10) były wynikiem przyćmienia umysłu autorów ciemną stroną mocy. Ale wiadomo liczy się większość a 8/10 recenzji epizodu III jest POZYTYWNA!

Nie mogę się doczekać jak dostane w łapki ep.III na DVD, słyszałem że premiera na DVD ma być dopiero na święta Bożego Narodzenia a nie zaraz po wakacjach :-( trochę długo. Ale zawsze można iść posiedzieć na "wypierdzianych" stołeczkach jeszcze raz i pooglądać SW w kinie ;-)

Tak swoją drogą ciekawe jak zmieni się moje i innych rozmówców zdanie po XX razy oglądanym filmie. Ja wybrałem się na premiere, chciałbym zobaczyć jeszcze kilka razy ten film i to przed wakacjami - jak to zrobić?
Wtedy może dopiero moje zdanie na temat filmu zmieni się na lepsze lub gorsze. Tak było w przypadku ep.II który mnie zawiódł za pierwszym razem, a potem oglądany był coraz lepszy i lepszy...

Dla mnie jako fana SW - epizod III to pozycja obowiązkowa!
MAY THE FORCE BE WITH YOU.
Pozdrawiam...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 11:53 
Cytuj  
asmax proponuje ci platinium w silverscreen ( jezeli masz gdzies niedaleko), moze drozsze, ale fotele skorzane, po 30 miejsc na sale, fitele po 2 w parach, tak szerokie ze spokojnie sie miesci moja wielka dupa ( nawet mozna sie pokrecic na nim bez problema). Gownazerii nie uswiadczysz, bo bilety troche drozsze... ale warto.

A wracajac do filmu, tak, jako dla fanow SW, ten film jest swietny... ale , dbeznadziejne dialogi, szczerze mowiac straaasznie srednia gra aktorska, + naiwna fabula ( tak , dalo sie wymyslic inny powod przejscia na ciemna strone, to naprawde nie musial byc ten jedyny) powoduja, ze mimo iz starwars bardzo lubie, uwazam ze ta czesc byla tak samo dobra jak czesc druga, ktora naprawde po kilkukrotnym obejrzeniu nabiera rumiencow.

P.S. Drony Bzykacze mnie rozwalily


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 13:02 
Cytuj  
lutus napisał(a):
P.S. Drony Bzykacze mnie rozwalily

Podziekuj tlumaczom. Polowa dialogow jest zwalona przez tlumaczenie. Jak zwykle zreszta ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 17:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ogladanie filmow w kinie to padaka niestety. Kino zawsze pelne, sama gownazeria, czipsy, pierdzenie pod stolki itd


No pod tym wzgledem bylem naprawde milo zaskoczony. Fakt, bylem na seansie dla maniakow (00:01), ale klimat byl naprawde fajny. W kinie leciala muzyka z GW, kupa ludzi byla poprzebierana w stroje z SW, a na seansie: cisza. Zadnch glupich komentarzy, brak dzwiekow otwieranych czipsow itd., czasami wybuchy smiechu ale akurat wtedy kiedy powinny (nic bardziej nie denerwuje jak ludzie smiejacy sie w nieodpowiednich momentach :) ) no i burza oklaskow na koniec.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 19:07 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Fakt, bylem na seansie dla maniakow (00:01), ale klimat byl naprawde fajny. W kinie leciala muzyka z GW, kupa ludzi byla poprzebierana w stroje z SW, a na seansie: cisza.

Powiedz jeszcze, ze byles w Relaxie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 19:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Powiedz jeszcze, ze byles w Relaxie ;)


Nope. Helios, Wrocław.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 00:02 
Cytuj  
W Relaxie w Wawie byla podobna atmosfera ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 07:57 
Cytuj  
Tego się właśnie boję, ze przyjdę do kina i spotkam paru cweli, którzy sobie ubaw zrobią...
Tak miałem na Constantine, i Matrix Rewolucje (w dniu premiery... po ch... ktoś przychodzi na premiere jak filmu nie lubi... no żesz kur...)

Ostatnio byłem na Saharze, przyjemny film lekki, troche naiwny ale super :]
Nauczeni doświadczeniami (ja i żona) poszlismy we wtorek na 11.00 wtedy prawie nie ma ludzi. w Sumie było 5 osób. My i trzech kolesi.
Pomyslałem no jakie są szanse, że na 5 osób jakiś cwel się trafi? Przy czym wiem że ja i żona cwelami nie jesteśmy.
No szanse małe... ale nie... tego dnia 60% ludzi w kinie to cwele...
Tylko gasną światla a kolesie siup. Chipsy, batony kurwa i puszki... I tak w kółko, chipsy -- batony --- puszki... tyle pamiętam z filmu.

Żonie to wszystko jedno bo ona i tak zakochana w aktorze, który grał głownego bohatera :P

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:54 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nauczeni doświadczeniami (ja i żona) poszlismy we wtorek na 11.00 wtedy prawie nie ma ludzi. w Sumie było 5 osób. My i trzech kolesi.
Pomyslałem no jakie są szanse, że na 5 osób jakiś cwel się trafi?


Wbrew pozorom bardzo duza. Na taka godzine chodza glownie ci ktorzy wagaruja i wszystko im jedno na co ida, lub 'wycieczki' ze szkoly. A jesli jest cos gorszego w kinie to ja jeszcze sie z tym nie spotkalem :)

pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:56 
Cytuj  
Zgadza sie Logain.
Ostatnio bylem na 10 rano na Krolestwie Niebieskim i poza mna byla w kinie wycieczka z gimnazjum. Straszna holota.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:04 
Cytuj  
A ja bylem na SW:E3 o 9 rano w dniu premiery (2 raz), bylo moze z 10 osob i cisza na sali wieksza, niz na seansie o polnocy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:15 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
wycieczka z gimnazjum. Straszna holota.

Zgadzam sie :har: :har: NIENAWIDZE oglądać filmów na wycieczkach szkolnych.... poprostu sie nie da :har: :har:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:38 
Cytuj  
Na wycieczkach szkolnych to się idzie do kina, nie na film...

nieuki z was

x]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 21:23 
Cytuj  
wlasnie wrocilem , fajny film Lucas dal rade , razem z znajomymi nagle zachcialo nam sie obejrzec reszte czesci sagi a to juz o czyms swiadczy :]

od kiedy zrobili w koncu w Czestochowie Cinema City , na seansach cisza jak makiem zasial , siedzenia wygodniejsze niz w Multikinie w Zabrzu , miod :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 21:49 
Cytuj  
Przypomniaem sobie gdy byłem w Poznaniu na Władcy Pierścieni. Przez dłuższą część filmu słyszałem niezydenfikowane dźwięki( myślałem że to orki z filmu, potem nie zwracałem uwagi). Potem od matki (jak wiadomo faceci mogą się całkowicie skupić na 1 rzeczy, a kobiety niezbyt) dowiedziałem się że to koleś niżej ciągle robił te dźwięki nosem i ustami (nie jadł nie wiem co robił, miał jakiś katar czy co). Potym jak mu się potem przypatrzyłem od razu skontemplowałem że to jakiś wiochmen. Ale nie to jest najlepsze :) Jakieś kilka miesięcy później wybrałem się tylko z ojcem na film... i znowu zonk bo TEN SAM facet przysiadł się po 10 minutach filmu :) I koleś robił tak samo, czyli nie miał kataru, po prostu miał jakąś chorobę( jaką??) albo był super wiochmen. I w takim przypadku wolałbym już wycieczke z gimnazjum niż faceta wydającego dźwięki jak uruk-hai( tyle że okropnością tychże dźwięków mógłby wprawić orki w kompleksy)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 23:01 
Cytuj  
Ja tez wlasnie wrocilem z seansu i overal film byl ok.
Nie tak dynamiczny jak myslalem, najlepszymi aktorami byli jackson i yoda ;) ale generalnie to byla najlepsza czesc tej nowej sagi.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 23:32 
Cytuj  
Pomyslałem no jakie są szanse, że na 5 osób jakiś cwel się trafi? Przy czym wiem że ja i żona cwelami nie jesteśmy.
No szanse małe... ale nie... tego dnia 60% ludzi w kinie to cwele...
Tylko gasną światla a kolesie siup. Chipsy, batony kurwa i puszki... I tak w kółko, chipsy -- batony --- puszki... tyle pamiętam z filmu.


a co to za problem wstac i powiedziec aby przestali zrec jak swinie i sie zamkneli?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 23:49 
Cytuj  
moim zdaniem film jest swietny, jest doskonalym dopelnieniem calej sagi, caly czas z zapartym tchem go ogladalem

10/10 max najlepszy film jaki ostatnio ogladalem

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 01:16 
Cytuj  
Właśnie wróciłem z kina... wiele dialogów drętwych jak w poprzednich częściach. Z grą aktorską różnie, najlepiej wypadł moim zdaniem Palpatine.

Pomijając te wady, był to najlepszy film jaki oglądałem w ciągu ostatnich miesięcy i chętnie ponownie przejdę się na niego do kina.

Świetne podsumowanie Gwiezdnych Wojen, George Lucas stanął na wysokości zadania. :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 02:31 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Pomyslałem no jakie są szanse, że na 5 osób jakiś cwel się trafi? Przy czym wiem że ja i żona cwelami nie jesteśmy.
No szanse małe... ale nie... tego dnia 60% ludzi w kinie to cwele...
Tylko gasną światla a kolesie siup. Chipsy, batony kurwa i puszki... I tak w kółko, chipsy -- batony --- puszki... tyle pamiętam z filmu.


a co to za problem wstac i powiedziec aby przestali zrec jak swinie i sie zamkneli?



niestety taki problem w tym ze z reguly daje to dokladnie odwrotny skutek :(


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.