mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 09:52 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Nie mogę się doczekać jak dostane w łapki ep.III na DVD, słyszałem że premiera na DVD ma być dopiero na święta Bożego Narodzenia a nie zaraz po wakacjach :-( trochę długo.

8 listopada. Jeszcze nie potwierdzone do konca, ale wszystko na to wskazuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 11:36 
Cytuj  
Wczoraj uruchomiłem sobie w domu surround, już się nie mogę doczekać aż dostane w łapki DVD z wszystkim częściami, a wtedy to będzie oglądania że uhuhu. :]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 16:32 
Cytuj  
ja tez juz kilku znajomym i kobiecie zapowiedzialem ze jak tylko EP III wyjdzie na dvd to kupuje wszystkie czesci w jakims ladnym promocyjnym pudeleczku i robie maraton SW przy piwku :) :]


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:19 
Cytuj  
Przed chwilą oglądnełem so początek programu Najsztub Pyta. Fajnie zrobione :) (jak by ktoś nie wiedział to ten początek tego 'odcinka' bazował na Star Wars)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:24 
Cytuj  
Wszystkie czesci SW na DVD w ladnym promocyjnym pudelku beda w 2006 roku dopiero.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 19:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Wszystkie czesci SW na DVD w ladnym promocyjnym pudelku beda w 2006 roku dopiero.

X.



Tiaaa, a wiadomo chociaż ile mają kosztować??


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:13 
Cytuj  
Mnie jakos bardziej porzuszyl kilkuminutowy trailer rosyjskiego "night watch" niz SW. Jakos taka inna ta czesc od reszty ale chyba nie na dobre...


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:39 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Mnie jakos bardziej porzuszyl kilkuminutowy trailer rosyjskiego "night watch" niz SW. Jakos taka inna ta czesc od reszty ale chyba nie na dobre...


Mnie niby też zaciekawił ale przeczytałem kilka recenzji Night Watch. Natomiast ta muzyka z trailera, mistrzowska!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 09:09 
Cytuj  
night watch to stary film. Kilka miesięcy obejrzałem początek tej szmiry i skasowałem z dysku. Coś równie wybitnego jak polska seksmisja. Dla niektórych cud/miód, dla innych beznadzieja.

Co do starwars to w sobotę wybrałem się do kina. Generalnie poszedłem rano i pierwszy błąd to film z dubbingiem - nie polecam.
Wrażenia? Średnie. Fajny film SF i tyle. Odstrasza dobólowo prosta fabuła - zero intryg, zero zwrotów akcji - już gumisie mnie bardziej zaskakiwały.
Co do wykonania: początek zajebisty - walka na orbicie setek statków kosmicznych robi piorunujące wrażenie. Za to sama akcja akcja trochę na początku kuleje ale z czasem się rozkręca.

Najlepszy efekt to moim zdaniem pogoń Obi Wan Kenobi na jaszczurce za jakimś tam generałem oraz sama końcówka walka Obi Wan Kenobi z młodym Dath Vaderem w jakiejś wulkaniczno-fabrycznej scenerii.

U mnie zapowiadali Ice Age 2 - ale dopiero za rok :(
No i Wojna Światów Spielberga - 8 lipca. Ale to film hollywódzki, na pewno bedzie flaga amerykańska na końcu co spali tą pozycję w oczach co większych koneserów i znawców światowego kina ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 09:26 
Cytuj  
Mark a na "Autostopem przez galaktykę" nie czekasz ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 09:33 
Cytuj  
czekam - poszukam tego na DC-hubie osiedlowym.
Nie jestem zwolennikiem łączenia SF z komedią.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 10:41 
Cytuj  
No trylogia w wewrsji pisanej jest rewelacyjna IMO.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 10:42 
Cytuj  
Wlasnie wrocilem z kina...

Hmm obaj z kumplem szlismy na ten film z nadzieja ze zobaczymy cos wyjatkowego - i obaj mocno sie zawiedlismy.
Film nie jest tragiczny, warto go zobaczyc ale jak to mowia czesi "nic moc".

Ladnie laczy sage w calosc ale imho odstaje nieco od pozostalych czesci.

No nic pora udac sie na zajecia ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 11:11 
Cytuj  
Ogłądałem w weekend i szczeżę powiem, że mam mieszna uczucia.
Z jedenj strony film nie jest zły (pomimo kilku wpadek i uproszczeń), ale mam wrażenie, że czegość brakuje. Generalnie nie nastawiam się na nic konkretnego gdy idę do kina na film, po to aby nie rozczarować się, także nie miałem jakiś swoich wyobrażeń o ]I[ części, które nie zpostały spełnione.
Możliwe, że przyczynił się do tego fakt, że miej więcej doskonale wiedzieliśmy jak się film zakończy... IMO zabrakło właśnie pokazania ogromu tragizmu głównego bohatera i Padme, zabrakło rozwinięcia wątku pogromu zakonu jedi (5 min, w czasie których ukazane jest jak potężni wojownicy dają się zarzynać jak świnie to chyba lekka przesada - już chyba wiem co mnie najbardziej zabolało w tej części :wink: ).
Tak czy siak w moim prywatnym rankingu ]I[ częśc nie jest zła jednak ][ ć pozostaje jak narazie najlepszą (powiem wprost, że bardziej mi się podobała od starej trylogi).

Cieakwe tylko czy jednak Lucas pokusi się o ekranizację trylogi T.Zahna?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 11:34 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Mark a na "Autostopem przez galaktykę" nie czekasz ?


Autostopem jest juz w niezlej wersji na necie od miesiaca.
Nie widzialem jeszcze PL napisow ale nawet bez jest dosc zrozumialy.
Poza tym "napisy" mozna sobie latwo zrobic otwierajac ksiazke - niektore dialogi sa slowo w slowy wyjete z ksiazki bez zmian.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 14:27 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Cieakwe tylko czy jednak Lucas pokusi się o ekranizację trylogi T.Zahna?


Podejrzewam ze tak, choc pewnie za pare lat. Na razie beda chciceli wycisnac jak najwiecej kasy z ep1-3, a jak studnia zacznie wysychac to nakreca nowe czesci ;) W koncu kto dobrowolnie rezygnuje z takiej kaski? :)

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 00:13 
Cytuj  
Ja tez w koncu po seansie. Wedlug mnie najlepsza czesc nowej trylogii, bezapelacyjnie. Ogladajac mialem wrazenie, ze Lucas czytal w moich myslach, poniewaz tak to sobie wyobrazalem. Jedyny minus to gra aktorska Anakina Skywalkera, nie przekonal mnie. Aha, jeszcze jedno. Nie jestem fanboyem. Nie czytalem zadnych ksiazek czy komiksow zwiaznych z SW. Po prostu lubie kino sci-fi, a to bez watpienia byla jedna z lepszych produkcji tego gatunku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:36 
Cytuj  
Niektórym aktorom zaproponowano już kontrakt na ep. 7, 8 i 9.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:41 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Niektórym aktorom zaproponowano już kontrakt na ep. 7, 8 i 9.

a masz jakieś wsparcie ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 14:43 
Cytuj  
A oto moja Recenzja ^_^

Miła dla oka bajka, którą mogą oglądać tak samo dzieci, jaki osoby straszę
:P :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.