mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 21:56 
Cytuj  
Wreszcie po okolo tygodniu od premiery mialem zaszczyt dobic sie do jednego z oficjalnych mirrorow i zciagnac pelna wersje.
Konto wykupilem duzo wczesniej w preorder liczylem na dobry polski produkt.. (tak wiem, glupi jestem :sad: ). Po odpaleniu gry cos nie chciala sie polaczyc z update serwerem, wchodze na strone, i widze patch na update zciagniecia :eek: . Zciagnelem, odpalilem. Live update ciagnal ~30min patche. OK. Ustawiam sobie klawisze, rozdzielczosc itd. Odpalam gre...

Oto ja :sad:
Pierwsza rzecz jaka mi sie spodobala - biale oczy :grin: .. niestety ostatnia.
Obrazek

.. obok jakis npc.
Obrazek

Tutaj widok na miasto, szkoda ze jestem w nim sam ale no coz.
Obrazek

WTF is that!? W rogu pojawila mi sie odpowiedz - TAWERNA!
Obrazek

WSZEDLEM SOBIE DO TAWERNY~!
Obrazek

Tawerna nie za ciekawa, to wyszedlem i ide dalej. :eek: a to znowu tawerna? Nie! to SKLEP!
Obrazek

Wchodze do sklepu (klikam na ikonke SHOP).. sklep jak sklep.
Obrazek

Dobra, miasto juz zwiedzilem ide na swierze powietrze. Ide i ide a krajoobraz caly czas ten sam/prawie ten sam.
Obrazek

Wracam do miasta inna brama.
Obrazek

Hmmm, jak nie pizgne czegos to nie zasne. Klika potworkow widzialem, polecialem na najmniejszego - szkoda ze mnie zajebal dwoma ugryzieniami.
Obrazek

CONNECTION LOST (lub jakas pochodna). OK. Loguje sie jeszcze raz. Niestety nie da rady.
Obrazek


To tyle mojej gry w MO. Roznicy miedzy ostatnia beta nie zauwazylem - poza kwiatkami na pustyni i dodaniem "tawern". Do tego co widzicie na screenach chcialbym dodac pare slow. Zero dynamiki, kiwanie sie postaci na boki podczas biegania to nie dynamika, do tego postac porusza sie i biega naprawde wolno, a przestrzen wielka. Kontrola klawiatura+mysz w skrocie - zjebana, moze jakis joypad or smth potrzeba. Zanim sie obrocisz zdechniesz 5 razy, potrzebujesz promien zakretu jak TIR do skrecenia w biegu. Nie mowie, ze nie da sie tego wyczuc z czasem, ale nie po to gram zeby obijac sie notorycznie po scianach i okrazac 10 razy monsterka zanim dobrze przed nim stane zebym mogl z nim walczyc. To ze zgine w 3 sec to juz inna sprawa. Kamera - jakas kombinacja recznego+automagicznego ustawienia, jak gdzies zle wlezniesz w miescie to chuja widzisz i wylezc nie mozesz. Wtedy reczne zmiany kamery powoduja "migotanie" obrazu. Poza miastem nie ma tego problemu bo wszedzie pustynia. Gralem okolo 30min i nie spotkalem zadnego gracza. W bete kilkanascie godzin i graczy .. bylo widac. Tak sie zastanawiam czy nie jest to jakas lewizna - w koncu cos zgarneli z preorderow i teraz od nowych klientow. W kazdym razie gra na miare roku 2002, czy nawet 2001 to to nie jest.

Porownanie grafiki, interfejsu i kontroli postaci z inna gra mmorpg 3D - DAoC.
DAoC 10
MO 0

Klimatu nie ma co porownywac bo w MO czegos takiego nie znalazlem.

Jak ktos chce odpisac cos w stylu "pograj dluzej potem oceniaj" to odpowiadam "sam se Pan w to gowno graj".

PS. Podczas fazy beta, rozmawialem z jednym z GMow Mimesis (przytoczona tresc jest z pamieci, ale pointa zachowana :razz: ).
Pytalem:
-Czy kontrola postaci bedzie zmieniona/wygodniesza?
Odpowiedzial:
-RTFM (dla nie wtajemniczonych Read The Fucking Manual).
P:
-Czy grafika bedzie bogatsza?
O:
-..a czego Ci brakuje?
P:
-Szczegolowych, malych elementow itd
O:
-(nic nie odpowiedzial)

PS2. Tak, wywalilem 10$ w bloto.


Ferg got owned!

_________________
The Outcasts: Lords of the Void
Fergerod Void Guardian of [_O_]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-01-23 22:01 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:38 
Cytuj  
No nie stety :sad: Szkoda 10$.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 06:12 
Cytuj  
Nie martwcie sie, polska prasa napewno to dobrze opisze. Wszystkie polskie gry (produkowane przez Polakow) sa oceniane +2-3 punkty w skali 10 w porowaniu do realnej wartosci gry. Po prostu musisz spojrzec na pozytywy tej gry, a nie tylko negatywy :smile:.

ROFL

W koncu to PIERWSZA i NAJLEPSZA polska gra ONLINE !!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-01-24 06:17 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 00:21 
Cytuj  
Dokladnie.
Z kolegami napisalem kiedys gierke na PC Imperium Galaktica (to nie ta co myslicie :smile:)
Napisalismy dla siebie glownie bo to byl remake takiego super tytulu z atari XL ale.. stwierdzilismy ze why by a tym nie zarobic.
Poszlismy do firmy Mirage, skumalismy sie z Tomkiem Mazurem (zwanym tez "Mlotem na Piratow" pozniej... ale wtedy ja go pamietalem z gieldy jak handlowal pirackim softem) i dogadalismy sie.
Prawo autorskie wlasnie wchodzilo wiec zaplacil nam rownpwartosc 3 miesicy pracy w kopalni co bylo w miare ok bo 3 miesiace to pisalsmy :wink:
Of korsik powiedzielismy mu ze:
- gra jest trudna, fascynowac moze ludzi z zacieciem matematycznym bo jej sila sa algorytmy a nie grafika
- ze AI dopisalem ja w 2 dni wiec jest jakie jest... cala zabawa jest gdy grasz w 4 osoby bez graczy gen. przez komputer.

Gra wyzla w ladnym pudelku, miala dobre renzje - zaszokowalo mnie to.
Po jakims czasie spotkalem pana M. i pytam jak sie sprzedaje nasz produkt.
A on odpowiedzial cos co pamietam do dzis (i nei bylo w tym nic ironicznego - full powaznie mowil.
"Swietnie - kupa frajerow sie na to zlapala"

Widac "pierwsza polska gra online" kultywuje tradycje "pierwszej polskiej gry strategicznej na PC" :grin:

P.S. A co do punktow przyznawanych przez pisma komputerowe, Coval, to... czyzby to ze niemcy maja juz chyba caly rynek czasopism do gier spowodowalo ze przestaliscie "zyczliwie" opisywac rodzime produkty? LOL. To z czego sie teraz idzie utrzymac w tym biznesie? Bo przeciez nie z tych groszy ktore wam placa za recenzje :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-01-25 00:27 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 07:15 
Cytuj  
Nadal zyczliwie opisujemy polskie produkty. Pierwsza sprawa to wspierac polski przemysl softwareowy, a druga to jak cos zjedziemy to sie dystrybutorzy burza: JAK TO? Przeciez dalismy 2 strony reklamy w 3 numerach!!! Hehe.

Niestety pisma o grach komputerowych poumieraly... . Polski rynek nie byl i nie jest w stanie utrzymac tylu gazet. Na dodatek teraz powazni ludzie z netu biora wszystko, a prawdziwy rynek tworza... DZIECI i ich rodzice.

Polskie gry zawsze bedziemy opisywac +2, +3 punkty :wink:.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 06:12, Coval napisał:
Nie martwcie sie, polska prasa napewno to dobrze opisze. Wszystkie polskie gry (produkowane przez Polakow) sa oceniane +2-3 punkty w skali 10 w porowaniu do realnej wartosci gry. Po prostu musisz spojrzec na pozytywy tej gry, a nie tylko negatywy :smile:.

ROFL

W koncu to PIERWSZA i NAJLEPSZA polska gra ONLINE !!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-01-24 06:17 ]</font>

Polacy jesteśmy z was "dumni" :lol
I tutaj mój podpis pasuje jak ulał


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 17:17 
Cytuj  
Ekhm! buahahahahahah!
Fergerod! takich bzdur dawno nie widzialem ale po kolei...

Wydales na MO 10 dolarow no wiec dobrze, ale czemu twierdzisz, ze ta gra jest zla??

Po pierwsze co jest zle z systemem sterowania? wytlumacz mi co takiego????????

Gram w MO juz pewien czas i jakos NIGDY nie sprawil mi on zadnych klopotow... grales kiedys w gre TPP?? tak? wiec czym rozni sie on pozadnie wykonanego sterowania z gry tego rodzaju?
Ja bym powiedzial, ze niczym oraz ze jest on calkiem wygodny.
Jesli masz problem z poruszaniem sie to idz na jakis kurs obslugi gier albo cos w tym rodzaju bo nie wytrzymam!
Wpadasz na sciany? no extra ale to naprawde swiadczy tylko o tobie...
Spojrz tez moze na to jak zostalo przyspieszone 'hamowanie' postaci i wogole powiedz mi co jest zle ze zwrotnoscia...

To samo dotyczy walki, ktora jest jedna z najwygodniejszych z jakimi mialem doczynienia w jakimkolwiek MMORPG'u...

Puste miasto tak? no wiec przemysl fakt, ze po pierwsze swiat MO jest bardzo duzy i wiele osob zaczyna gre w innych miastach, faktem jest, ze narazie w MO gra niewiele osob i to napewno nie pomaga w zaludnieniu swiata ale chyba nie kazda gra zaczyna od istnych tlumow?

Wyglad tawern i sklepow... boshe czlowieku dowiedz sie najpierw czegos o grze i dowiesz sie, ze ich wyglad zostanie niedlugo zmieniony.
A to, ze pokazujesz taki piekny screen na ktorym widac raptem dwa topory do kupienia, swiadczy jedynie o twoim lenistwie poniewaz w kazdym miescie jest kilka lub kilkanascie sklepow i niektore z nich zawieraja dokladnie 50 razy wiecej sprzetu...

Wszedzie tylko pustynia tak? phhhhhffhfhhffh buahahahahahaha eheheheheh LOL!!!!
A nie byles w stanie dojsc troszke dalej? narazie wyglada na to, ze nie opusciles nawet wyspy Maiden's Heart czyli jesli zwiedziles cala (a w to bardzo watpie) to gratulacje! poznales 0.001 powierzchni swiata.
Sklada sie ona z lasow, gor, rzek, mostow, fortec, miast, wiosek, szybow kopalnianych, tuneli, prawdziwych pustyn, kanionow, obszarow wulkanicznych, wiszacych mostkow pomiedzy skalami... i jeszcze "kilku" innych rzeczy.

W swiecie MO wystepuje kilkadziesiat rodzajow potworow (pozwol, ze wszystkich nie wymienie).

Co do twojej "walki" to wybacz, ze nie skomentuje faktu iz nie byles w stanie kupic sobie ani zbroi ani broni...
To, ze giniesz w ciagu 3sec to rzeczywiscie inna sprawa...

Co do patchy to jest ich duzo bo gra caly czas sie rozwija.

A jesli jeszcze raz napiszesz, ze DAoC ma lepsza grafike od MO to sie tylko osmieszysz.
Brak klimatu w MO? to ty tak twierdzisz i jesli grales w gre kilka minut to rzeczywiscie nie dziwie sie, ze tak mowisz.
Trudno jest poznac gre w 10min prawda?

Bardzo jest mi przykro, ze zraziles sie do gry ale naprawde popelniles blad piszac w ten sposob, zniechecasz ludzi do MO nie majac pojecie o grze.
Jest to jak narazie najlepsza polska gra w jaka mam okazje grac, jest zrobiona na conajmniej rownym (w wielu przypadkach tez na wyzszym) poziomie co inne gry MMORPG.

Jedyna prawda jest to, ze jeszcze zawiera malo questow i czesc rzeczy (sklepy, rozwiniete moce psioniczne) zostana dopiero dodane co stanie sie w calkiem niedlugim czasie.

Nie pisz takich bzdur zrazajac jedynie innych ludzi bo robisz cos niezbyt uczciwego, poprostu nie przedstawiasz calej prawdy.

Powiedz, ze do tego gra nie jest ciekawa!

Wydalem narazie 10$ i jestem bardzo zadowolony, w przeciwienstwie do ciebie poznalem gre przynajmniej czesciowo.

Gralem w AO, DAoC, UO, EQ.
Wiem jak powinien wygladac MMORPG i Mimesis wlasnie tak wyglada chociaz nie przecze temu, ze jest niedokonczona.


Poza tym zajrzyjcie takze do galerii bo mam obrazki dosc kiepskiej jakosci (mam slaby sprzet i gram na zanizonej palecie kolorow).
http://www.thgate.com/fin/gallery.php?op=321



Ozzie




<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ozzie dnia 2002-03-21 22:06 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 17:29 
Cytuj  
...
nie znam Cie czlowieku i nie wiem ile Ci zaplacili za tego posta


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 18:01 
Cytuj  
tez cie w zasaadzie nie znam i mam bardzo zla wiadomosc... nie zaplacili mi za tego posta

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 18:15 
Cytuj  
Cytuj:
Wyglad tawern i sklepow... boshe czlowieku dowiedz sie najpierw czegos o grze i dowiesz sie, ze ich wyglad zostanie niedlugo zmieniony.

Dowiadywalem sie jak byla jeszcze beta, ale zostalem olany.

Cytuj:
A jesli jeszcze raz napiszesz, ze DAoC ma lepsza grafike od MO to sie tylko osmieszysz.

Ja mam wrazenie, ze to Ty sie osmieszasz. Podobno grales w DAoC. Powiedz czy stolica dowolnego realmu nie wyglada lepiej niz cale MO?

Cytuj:
Gralem w AO, DAoC, UO, EQ.
Wiem jak powinien wygladac MMORPG i Mimesis wlasnie tak wyglada.

Klamiesz lub jestes slepy

Cytuj:
Nie pisz takich bzdur zrazajac jedynie innych ludzi bo robisz cos niezbyt uczciwego, poprostu nie przedstawiasz calej prawdy.

Ja nie pisze bzdur, tylko podaje moja opinie. Od kiedy mowienie prawdy jest nieuczciwe?


PS. Nie zmieniaj prosze tresci Twojego posta co 5min.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 18:28 
Cytuj  
Zapomnialem dodac.

Po pierwsze co jest zle z systemem sterowania? wytlumacz mi co takiego????????
[...]
To samo dotyczy walki, ktora jest jedna z najwygodniejszych z jakimi mialem doczynienia w jakimkolwiek MMORPG'u...

Grales od samego poczatku? Moze teraz poprawili system sterowania i walke.


Co do twojej "walki" to wybacz, ze nie skomentuje faktu iz nie byles w stanie kupic sobie ani zbroi ani broni...

Kupilem jakis kawalek zbroi i mieczyk, tylko stracilem jak zdechlem. Po respawnie w miescie bylem goly i z pustym inventory.

Jezeli chcialbys przekonac mnie do zmiany zdania o MO, bardzo chetnie z Toba pogram o ile moje konto jeszcze dziala. Nie chce byc ignorantem.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 19:21 
Cytuj  
ehmm chcialem napisac zlosliwego posta, ale sie powstrzymam. w calym swoim zyciu napisalem jedna gierke tekstowa :lol: na c64 wiec uznaje w swym lenistwie ciezka prace innych.
jedno co mi sie teraz sensownego, pozbawionego wiekszej dozy sarkazmu, nasuwa to pytanie czy nie mogli zrobic dluzszych darmowych testow, zachecajacych (hehehe) graczy, podczas ktorych wprowadziliby te wszystkie obiecane addony? w koncu na obecna chwile wyglada na to ze ktos sprzedaje niezbyt kompletny produkt obiecujac ze to i to sie zmieni.


ps. no nie moge sie powstrzymac- tylko jesio jedno pytanie: czy to naparawde jest gra w 3d :lol: :lol: ? bo na szotach toto wyglada jak jakies sraczkowato-zgnilo-zielone textury spritow ale w 2D


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 19:38 
Cytuj  
hmm a moze to jednak 3d :lol:
kto pozyczy konta na 30 min, musze to sprawdzic?


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 19:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-06 18:15, Fergerod napisał:

Cytuj:
Dowiadywalem sie jak byla jeszcze beta, ale zostalem olany.


Nie wiem jak bylo wiec nic nie bede na ten temat pisal.
Wiem natomiast, ze teraz nie ma zadnych problemow z kontaktowaniem sie z ktoryms z GM'ow.

Cytuj:
Ja mam wrazenie, ze to Ty sie osmieszasz. Podobno grales w DAoC. Powiedz czy stolica dowolnego realmu nie wyglada lepiej niz cale MO?


Wygladaja conajmniej dobrze, jednak nie poznales nawet malej czesci MO.
Nie powinienes osadzac calosci.

Cytuj:

Cytuj:
Gralem w AO, DAoC, UO, EQ.
Wiem jak powinien wygladac MMORPG i Mimesis wlasnie tak wyglada.

Klamiesz lub jestes slepy



Nie klamie i slepy tez nie jestem, wiem za co place.
Nie zaaprzeczam, ze MO ma trudny start i spore braki ale nie znaczy to, ze te braki nie sa naprawde szybko nadrabiane...

Cytuj:
Ja nie pisze bzdur, tylko podaje moja opinie. Od kiedy mowienie prawdy jest nieuczciwe?


Dobrze wiec ale czemu uwazasz, ze wiesz cos znaczacego o MO? jesli nie wiesz, to nie powinienes chyba osadzac calej gry po jednej nie udanej probie?

Cytuj:
PS. Nie zmieniaj prosze tresci Twojego posta co 5min.


Za to przepraszam, chcialem wpasowac obrazki, dalem link w HTML'u i zrobilem blad.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 20:02 
Cytuj  
2002-02-06 18:28, Fergerod napisał:
Zapomnialem dodac.

Cytuj:
Po pierwsze co jest zle z systemem sterowania? wytlumacz mi co takiego????????
[...]
To samo dotyczy walki, ktora jest jedna z najwygodniejszych z jakimi mialem doczynienia w jakimkolwiek MMORPG'u...

Grales od samego poczatku? Moze teraz poprawili system sterowania i walke.


Gralem od poczatku i rzeczywiscie szybkosc "hamowania" postaci pozostawiala duzo do zyczenia.
Teraz jest inaczej i znacznie wygodniej.

Cytuj:

Co do twojej "walki" to wybacz, ze nie skomentuje faktu iz nie byles w stanie kupic sobie ani zbroi ani broni...


Kupilem jakis kawalek zbroi i mieczyk, tylko stracilem jak zdechlem. Po respawnie w miescie bylem goly i z pustym inventory.


Po smierci mozna latwo odnalezc swoje cialo :grin: uzywajac 'Body indicator' (taka czerwona kropeczka obok wskaznika zycia - miga gdy jestes skierowany w strone miejsca w ktorym lezy twoje "cialo").

Walka jest wymagajaca czyt. trudna (jednak nie z powodu sterowania) ale watpie aby ktokolwiek zaliczyl to na minus.

Cytuj:
Jezeli chcialbys przekonac mnie do zmiany zdania o MO, bardzo chetnie z Toba pogram o ile moje konto jeszcze dziala. Nie chce byc ignorantem.


Bardzo chetnie zagram, watpie aby zmienilo to cokolwiek w twojej opinii ale zawsze warto sprobowac.
MO nie jest doskonale ale naprawde nie jest tez to zla gra.
Ani fakt, ze grafika na screenach prezentuje sie odpychajaco ani to, ze gra sie jeszcze rozwija nie powinno byc powodem dla ktorego powinno sie ja wysmiewac.
Moge powiedziec, ze tym razem polacy postarali sie bardzo i naprawde podolali zadaniu.

THG ma niestety male zaplecze personalne, mniejsze pieniadze a przez to start gry wygladal rzeczywiscie kiepsko.
Nie osadzajcie jednak gry po kilku minutach grania, wiem ze kazdy z was ma swojego ulubionego MMORPG'a oraz to, ze jestescie z zalozenia sceptycznie nastawieni do polskich prodoktow.
Jak sie jednak okazuje niektore wcale nie sa gorsze od zagranicznych i MO jest tego swietnym przykladem.








<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ozzie dnia 2002-02-06 20:04 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 20:14 
Cytuj  
Znam gre tylko ze screenow ale porownujac te ktore postnales (nie animacje) to ta gra wyglada jak AO tylko gorzej :grin:
Do DAoC nie ma porownania ale moze dlatego ze jakos bardziej wiekszosci ludzi pasuja smoki i klimat fantasy. Natomiast jesli porownywac ta gre do "dark-real" Anarchy to jest zalosna, sorka ale po prostu wyglada to okropnie. Jedyny wspolny punkt z AO to tez chujowe i puste przestrzenie. W AO tez niby masz las, pustynie etc ale mapa nie zostala zrobiona dokladnie - nie da sie nawigowac wg. "opowiesci" bo jeden kamyk przypomina drugi, trawka inna trawke etc - to mnie najbardziej w DAoC zaskoczylo ze cala grafa zrobiona jest z taka dbaloscia o szczegoly.
Co do ilosci mobow to w AO ich bylo ok 30 powtarzajacych sie skinow i to bylo fatalne.
W daoc tez mi dokucza ze czesc monsterkow rowni sie tylko kolorem, wielkoscia i nasyceniem barw (np. phantoma od bandita rozni kolorystka i to ze jest "przezroczysty") ale to problem wszystkich gier. Uczucie niedosytu minelo mi jak wszedlem do Hiberni i Midgardu - ZUPLENIE INNE SWIATY. Naprawde - w oprawe Camelota ktos wlozyl taka mase pracy z jaka w zadnej innej grze sie nie spotkalem.

Ktos moze powiedziec ze "jak nie widziales gry na zywo to sie nie wypowiadaj".
Zgoda.
Ale jesli mam wierzyc zdaniu jednego z was to wole Fergoda. Nie dlatego ze jest bardziej trustable :smile: ale dlatego ze "Wiedzmin" nigdy "Lords of the rings" nie bedzie :grin:

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 20:25 
Cytuj  
Dobra badz co badz "Wiedzmin" to bylo wielkie nieporozumienie.

Z MO jest inaczej, ale dla was tak gra jest nieporozumieniem... coz nic na to nie poradze.

Co do mobow w MO to oczywiscie sa takie rozniace sie od siebie jedynie skinami jednak roznych gatunkow czyt. modeli jest bardzo duzo.

Brakuje malych elementow... wiem o co chodzi i taka jest prawda ale gra (jesli zachodzi taka potrzeba) jest rozbudowywana i w takim
kierunku.

Co do zaufania to na zadne nie licze bo przeciez wiem, ze nikt z was za MO i tak by teraz nie zaplacil...


Posty: 1
Dołączył(a): 6.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 20:54 
Cytuj  
Pisze na te boardy po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni. Dotychczas tylko sobie czasem czytalem i to mi wystarczylo.

Drogi Ozzie.
Naprawde jest mi przykro, ze nikt ci nie zaplacil za postowanie tutaj. Powinni ci zaplacic i to dobrze, bo to ciezka robota. Proba wytlumaczenia tym ludzim czegokolwiek, ma taka szanse powodzenia, jak proba rozbicia zelbetowego muru plastikowym mloteczkiem.
Bo tez jest to beton! Przeciez ze wszystkich osob, ktore dyskutuja z toba o MO tylko jeden Fergerod widzial ja na wlasne oczy, a ze screenow, ktore zrobil wynika i z tego, co pisze wynika, ze byl zalogowany przez jakies 5 minut. Ile z MMORPGa mozna zobaczyc przez ten czas?
Ale to sa tacy ludzie - uwielbiaja rozmawiac i krytykowac rzeczy, o ktorych nie maja zielonego pojecia.
Zreszta poczytaj sobie te boardy. Drugiej tak zalosnej strony o MMORPG dlugo by szukac w Internecie.

To smutne, ze u nas tacy ludzie zajmuja sie prowadzeniem strony poswieconej MMORPG.

PS. MO to swietna gra i z pewnoscia nie zaszkodzi jej ta zalosna krytyka.

PSII. Jakby ktos pytal, po co czytam te boardy, skoro tak ich nie cierpie.
Coz, chyba wciaz wierze, ze cos sie zmieni. Zawsze bylem niepoprawnym optymista.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 21:28 
Cytuj  
Cytuj:
...wynika, ze byl zalogowany przez jakies 5 minut. Ile z MMORPGa mozna zobaczyc przez ten czas?

Gralem okolo 30min, wczesniej kilkanascie godzin w bete. Gra byla dla mnie na tyle odpychajaca, ze po prostu nie moglem dluzej grac. Nie mialem takiego odczucia z zadnym popularnym obecnie mmorpg.

Cytuj:
Zreszta poczytaj sobie te boardy. Drugiej tak zalosnej strony o MMORPG dlugo by szukac w Internecie.

Mozesz wytlumaczyc dlaczego zalosnej?

Cytuj:
To smutne, ze u nas tacy ludzie zajmuja sie prowadzeniem strony poswieconej MMORPG.

To jest publiczne forum i tworza je wszyscy uzytkownicy. Rozumiem, ze wedlug Ciebie jestem zalosny ale dlaczego?

Cytuj:
PS. MO to swietna gra i z pewnoscia nie zaszkodzi jej ta zalosna krytyka.

Jak pogram dluzej i stwierdze, ze jednak jest do dupy to tez bedzie zalosna krytyka?


Pozdrawiam,

_________________
The Outcasts: Lords of the Void
Fergerod Void Guardian of [_O_]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-02-06 21:29 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 21:56 
Cytuj  
Cytuj:
Ale to sa tacy ludzie - uwielbiaja rozmawiac i krytykowac rzeczy, o ktorych nie maja zielonego pojecia.


Przyjacielu! Jak na osobe tak wyczulona na punkcie rzetelnosci poslugujesz sie strasznymi uogolnieniami!
Popraw sie - napisz ze "no na 500 zarejestrowanych userow jest tu kilka sensownych osob".

Ja powiem tak - nie musze wsadzac komus chuja w dupe zeby wiedziec ze mi to nie odpowiada.
Nie musze jechac do Afryki zeby miec pewnosc ze srednia temperatura na tym kontynencie jest wyzsza niz w u nas.
Dac Ci wiecej przykladow mojej totalnej ignorancji? :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.