mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 02:36 
Cytuj  
Mam pytanie do Lysego i hendryka: dlaczego mnie wywalaliscie z IRC ? Przeciez nikogo nie obrazalem, a na temat Lysego to byl zwykly zart, sprowokowany jego wypowiedzia. Nawet nie pozwoliliscie sie wytlumaczyc ?
Za kazdym razem gdy chcialem sie zalogowac, wyrzucaliscie mnie - na tym polega dyskusja?
A tyle dobrego o Was slyszalem po zjezdzie...

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 08:35 
Cytuj  
bodokan to nie miejsce na taki topic
chcesz sie wyzalic idz na 'pogaduszki'
..


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 08:49 
Cytuj  
Trzymajcie mnie... Kolejny bezsensowny topic... :mad: Rozumiem Twoj problem Budokan, ale istnieje cos takiego jak "Prywatna Wiadomosc" bardzo przydatna w tego typu problemach. :lol: Po co zasmiecac forum?

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:01 
Cytuj  
Ja też nadal mam hu%^$& nastrój związany z tym, ehmmm zakńczeniem/dłuższym padem, ale ludzie, dajcie sobie spokój, człowiek ma problem i chce go rozwwiązać, tutaj ma chyba większe szanse a sukces, niż prywatnymi wiadomościami, bo ie wiadomo nawet, czy osoby do których ten topic jest skierowany wogóle korzystaja z foróm po ostatnich zajściach, a tak poczta pantoflową poewnie o sprawie się dowiedzą. Nie rozumiem co wam przeszkadza taki topik jeden, na stronie mieści się ich 20, 4 są podwieszone, w 5 innych ludzie piszą, reszta pozostaje jak na razie nieuzywana, zostaje wam 11 topików, jak ci się nie podoba to nie czytaj. Zawsze jak cos się komuś niepodoba to szczeka, żeby zamknąc temat, po offtopikcowy jest, nic nie wnosi, albo wogóle jets hu$%^&wy. Ale nie Bodokan, spir%%^&$% stą, kto ci wogóle pozwolił pisać na tym forów %&^* jeden, ale macho jestem tak, mu powiedziałem, ale ja twrdziel jestem, teraz będę miał pogło na tym forum. Może działa to na innej zasadzie niż ja to widzę, ale mimo wszystko wasze posty nic nie wnosza do dyskusjii, więc siedziec cicho, i jak się nie podoba to nie czytać.

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:06 
Cytuj  
PS. Już widze jak wielcy "obrońcy moralności" najeżdzają na biednego Bodokana, który nadal ma bana na irc, za to , że założył topik, pt."Serwer UP, jaki jest login". Irc to podstawa, jeśli chodzi o źródło aktualnych informacji o Cl, wiec nie odbierajcie ludziom możliwosci korzystania z niej, tymbardziej, że Bodokanowi nie przedstawiono żadych powodów, z jakiego dostał bana, a jak sam twierdzi (i ja mu wierzę, bo człowieka szanuję, za jego posty) nikogo nie obraził.


Posty: 37
Dołączył(a): 8.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:11 
Cytuj  
Bodokan - od czego masz telefon zaufania, he? :smile: :smile:


_________________
The dead make good soliders. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body parts falls off.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:02 
Cytuj  
9in - dziekuje za wsparcie :smile:. Jestem moze juz troche za stary i nie "kumam" niektorych tekstow, ale po postach lysego po zjezdzie, myslalem, ze to jest luzak. Bana dostalem za odpowiedz dla lysego - jak mysle, utrzymana w tym samym stylu. Po pierwszym zbanowaniu zalogowalem sie jako Bodzik, probujac sie wytlumaczyc i przyznajac sie do Bodokana. W odpowiedzi przeczytalem, ze wiedza o kogo chodzi i nastapil bann :sad:.
Bez komentarza, ale zaluje, ze nie bylem na zjezdzie, bo bym wiedzial kto jest ten lysy.
P.S. Ja tez jestem lysy :smile:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 21:51 
Cytuj  
kali, gal anonim i gza0 - zadalem pytanie hendrykowi i Lysemu - po co sie wtracacie, jak Was ta sprawa nie dotyczy :sad:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 21:57 
Cytuj  
Poniewaz sprawa jest wyjasniona, prosze moderatora o skasowanie topicu...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 22:02 
Cytuj  
Kali juz tak ma... :razz: A co do tego bana to tak juz czasem jest ze jak sie komus da kawalek wladzy (np. mozliwosc rozdawania banow) to jej uzywa bez zadnego tlumaczenia. Zbanowal cie pewnie bo go przegadales...

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:28 
Cytuj  
Napisze cos, cos pisalem juz w innym poscie:
Kto mowi, ze na IRCu wszystko ma byc sprawiedliwe?

I wlasnie to w nim (w IRCu) kocham, a inni tego nienawidza:-)


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.