mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 22:00 
Cytuj  
Ja czytałem ze dwie z tych prawniczych (płodny autor...). Raczej przeciętne, temat przewałkowany, trochę zbędnych dłużyzn, bez fajerwerków. Takie na 3+.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 22:09 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja czytałem ze dwie z tych prawniczych (płodny autor...). Raczej przeciętne, temat przewałkowany, trochę zbędnych dłużyzn, bez fajerwerków. Takie na 3+.


Były różne teorie na temat mroza, ze to kilku autorów promujacych sie jedym nazwiskiem - koles napisał przez 4 lata 20 książek z czego 4 pod pseudonimem. No chyba ze jest taki plodny. Mnie teraz tak naprawde interesuje te kryminaly dziejace sie na wyspach owczych = prom połów itp


_________________
Turbot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 12:31 
Cytuj  
H. Howey - Silos.
Bardzo dobre postapo.


Posty: 5
Dołączył(a): 7.01.2017
Offline
PostNapisane: 23 lip 2017, 17:52 
Cytuj  
Przebudzenie - Anthony de Mello. 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2017, 21:17 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
W ogóle, czytał ktoś z was coś z Mroza ?
Strasznie popularny się zrobił, ale jak czytam to ludzie piszą, że słabizna lub że super. Dość skrajne opinie.



spoko jest jak na Polskie klimaty, ja lubie bardzo jego prawnicze serie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2018, 12:21 
Cytuj  
Wraca Fenix- jako archeo i jako pismo papierowe. Powrotów legend trochę było, wszystkie nieudane. Fenixa darzę sentymentem, ale...
http://fenix-antologia.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2018, 22:55 
Cytuj  
Kupiłem te "Szpony i kły", czyli fanfiki Wiedźmaka. Nie miałem wysokich oczekiwań, nawet średnich.
A i tak się rozczarowałem, bo to gówno straszne.
Pierwsze opowiadanie jest dość słabe, kilka kiepskich scen, kiepska intryga. Kolejne są gorsze. Fatalny język ("kpisz czy o drogę pytasz"), czuć fascynację grami, jakieś teorie z dupy (Coen, ten co pod Brenną zginął, daje pieniądze na temerskie wojsko, "bo tak trzeba").
Jak ten stary zgred nie chce pisać, to nie. Ale nie jestem w stanie uwierzyć, że takie badziewie to jedyne co udało się zebrać do tomiku, bo w takim razie poziom "młodej fantastyki" w Polsce jest tragiczny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2018, 20:28 
Cytuj  
Mróz - "Nieodnaleziona"
Na początku moje pierwsze skojarzenie było z filem "Zaginiona dziewczyna" ( który polecam swoją drogą )
Co do samej treści czyta się mega szybko.
Początek nie jest jakiś mega porywczy, środek taki " poważnie kurwa ?" końcówki się nie spodziewałem więc zawsze plus.
Zdziwiłem się co tak szybko mi to weszło i okazało się, że taki Jo Nesbo na 1 stronie ma jakieś 2-3 razy więcej tekstu niż Mróz...

No ale ogólnie do pociągu polecam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2018, 01:35 
Cytuj  
W zeszłym tygodniu do sprzedaży trafiły Inne Światy - zbiór dziesięciu opowiadań "inspirowanych obrazami Jakuba Różalskiego" (aka "ten gość od landshaftów ze steammechami w tle"). Wśród autorów m.in. znany i lubiany przez wszystkich Dukaj.

Dzisiaj kupiłem także recenzji nie będzie, ale samo twardookładkowe wydanie gęsto okraszone twórczością wspomnianego artysty prezentuje się godnie.

Avatar użytkownika

Posty: 49
Dołączył(a): 23.11.2017
Offline
PostNapisane: 13 lip 2018, 16:55 
Cytuj  
seria The Expanse z wydawnictwa MAG: Przebudzenie Lewiatana i Wojna Kalibana

duuuzo lepsze niz serial. jak ktos nie ogladal lub obejrzal raptem pare odcinkow to warto przerzucic sie na ksiazke. inaczej prowadzone watki, duzo wieksze napiecie i ciekawsze postacie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.