mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:02 
Cytuj  
Zapewne co niektórzy z was oglądali, czytali, są bądz byli fanami jakiejs Mangi czy Anime . Pogadajmy sobie na ten temacik w tym topicu :wink:

Moim zdaniem najbardziej kultowym Anime jest Dragon Ball... więcej chyba nie trzeba mówic.


P.S Ma ktos na dysku albo na płytach wszstkie odcinki DB i Filmy pełnometrazowe ??


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:17 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej kultowym Anime jest Dragon Ball...


nie zapomnij o pokemonach

;[

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:21 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
DaveJ napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej kultowym Anime jest Dragon Ball...


nie zapomnij o pokemonach

;[



Ta może jeszcze Miś Uszatek... jak nie oglądałes pożądnych Anime tylko jakies badziewiaste POKEcostam to nie pisz nic...


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:30 
Cytuj  
mnie osobiscie podobal sie "Ghost in the Shell"


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:41 
Cytuj  
Hellsing. IMo najlepsze anime jakie widzialem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:51 
Cytuj  
Gits - Hellsing - Your under arrest - Kidan - Love Hina - Witch Hunter Robin - DB Sux = Chyba był już taki temat.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:53 
Cytuj  
Masz opcje SZUKAJ więc sprawdz :evil: :lol:


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 21:59 
Cytuj  
Neon Genesis Evangelion - piękne, głębokie, chwilami nawet wzruszające i dające do myslenia. IMHO of course :wink:

Ghost In The Shell (1, 2) pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się fana cyber punku.

Vampire Hunter D. - świetny film o poczynaniach niecodziennego łowcy wampirów, polecam.

Poza tym wszystko co stworzył Miyazaki też przyjemnie się ogląda.

P.S. Ostatnio "poluje" na Saikano, ktoś może widział w sieci (p2p) jakąś dobrą wersję, najlepiej z pl napisami?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:01 
Cytuj  
DaveJ napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej kultowym Anime jest Dragon Ball... więcej chyba nie trzeba mówic.


ROTFL :o :o
No rzeczywiscie nic nie trzeba mowic.


Nie ogladalem duzo ale Ghost in The Shell jest bardzo OK.


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:03 
Cytuj  
Hm .. nikt nie wymienil kenshina O_o dla mnie pierwsza oavka to anime nr 1 :p
Nikt tez nie wymienil full metal alchemist'a, cowboy'a bebopa, juuni kokki a to tez uber anime sa. A saikano .. to straszny dramat :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:05 
Cytuj  
EDIT
Kabraxis napisał(a):
DaveJ napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej kultowym Anime jest Dragon Ball... więcej chyba nie trzeba mówic.


ROTFL :o :o
No rzeczywiscie nic nie trzeba mowic.


Dragon Ball to klasyk, wychowało się na nim pokolenie, tak samo jak na "Daimosie". Nic dziwnego że dla niektórych to pozycja kultowa.

drakar napisał(a):
A saikano .. to straszny dramat :/


Wiem, dlatego go poszukuję. Lubie anime mające do zaoferowania coś więcej niż strzelaniny, z całym szacunkiem dla takich pozycji.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:29 
Cytuj  
Ostatnio malo fajnych anime wychodzi wiec wymienie kilka ciekawszych ;]

Gundam Seed - malo ambitne ale fajnie wykonane i uzaleznia ;] Destiny juz im nie wyszlo.
Sokyuu no Fafner - kolejny klonik evangeliona ;]
Speed Grapher
SunaBouzu - komedia o lowcy nagrod w klimatach fallouta.
Wolfs Rain
S.E. Lain
Hikaru No Go [roxorz ;)]
BECK
Initial D [takze roxorz ;p]
Z kinowek:
Appleseed
FFVII AC wyglada ciekawie jednak narazie lezy i czeka az mi sie zachce ogladac ;]

Ze staroci:
Ranma
Gundam 08th MS Team

Z mang polecam
Death Note
Airgear
I'll
BECK
Over Rev
Eyeshield21
Togari

Mysle ze starczy ;] wiecej mi sie nie chce przypominac ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:45 
Cytuj  
FF VII: AC jest świetny jeśli chodzi o grafikę, fabuła to inna sprawa, trzeba znać FF VII bo z samego filmu nie za wiele się można dowiedzieć. Tak czy inaczej fajny :wink: . Appleseed także, ostatnio byłem na tym w kinie i nie żałuje. Liczyłem na strzelaninę a wyszedł całkiem ciekawy film fabularny.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:46 
Cytuj  
Ja ogladalem b. malo, bo nie trawie tego.
Ale z kilku podobala mi sie Akira i Suikoden.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 23:33 
Cytuj  
No to ja tez rzuce lista:
-Ruroui Kenshin
-Witch Hunter Robin
-GITS:SAC
-Hellsing
-Naruto
-Hack Sign (obowiazkowa pozycja dla grajacych w mmorpgi ;) )

A z filmow dlugometrazowych to
-Battle Angel Alita
-Spirited Away


Kvazar napisał(a):
Neon Genesis Evangelion - piękne, głębokie, chwilami nawet wzruszające i dające do myslenia. IMHO of course.

Nie wiem dlaczego wszyscy tak sie podniecaja Neonem. Konczy sie jakby kasy na film zabraklo, nic sie nie wyjasnia, pozatym w filmie sa dluzyzny. I jest jakis taki... dziwny ogolnie :)

Cytuj:
Ghost In The Shell (1, 2) pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się fana cyber punku.

No imho 2 jest straszliwie beznadziejna. Za to zajebisty jest GITS:SAC szczegolnie pierwsza seria. Miodzio.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 23:46 
Cytuj  
Naruto - fajne ale do odcinka 2x... potem robi sie z tego nudniejszy dragon ball

anime z serii:
.hack// - sa o grach mmorpg, ale wiekszosc jest dosyc ujowa, poza oavkami dodawanymi do gier na ps2
.hack//sign za to ma dosyc fajna sciezke dzwiekowa, i glownie to zadecydowalo o jego jako takim sukcesie ;p

dodam jeszcze mangi
Bleach - pewnie wiekszosc z was widziala anime, imo manga jest lepsza
Zombie Powder - poprzedni produkt tworcy bleach ;]

P.S.
Evangelionem sie ludzie podniecaja bo gdy wyszedl byl pewnym przelomem w anime, dzis wiele serii z niego czerpie i juz nie jest taki zajebisty, mimo wszystko klasyk godny obejzenia ;]
Animka jest dosyc zryta pod koniec ale to byl wlasnie zamysl tworcow ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 00:34 
Cytuj  
No Hack Sign to bardziej jako ciekawostka do obejrzenia, porywajacej fabuly nie ma zbytnio :) Ale fajnie sie oglada. Jesli chodzi o naruto to nie zgadzam sie. Im dalej tym imho robi sie ciekawiej. Chociaz mogli by zmierzac ku koncowi na co na razie sie nie zanosi :)

Jesli chodzi o Neona to koncowka jest tylko ostatnim gwozdziem do trumny tego filmu. Jakos brakuje mi czegos... moze wiarygodnosci (wiem ze to glupio brzmi jesli chodzi o tego rodzaju filmy :) ). Po prostu kazdy z bohaterow jest popaprany i brak jakiegokolwiek pozytywnego aspektu, dopelniony jeszcze beznadziejna koncowka jak dla mnie nei jest dobrym pomyslem. No ale jesli tworcy chcieli zrobic film calkowicie pozbawiony puenty to coz, nikt im nie zabranial :) Film obejrzalem jako klasyke, ale drugi raz to raczej sobie daruje.


pozdrawiam

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 00:39 
Cytuj  
@Logain Darkthorn, Ashton

Cóż, każdy ma swój gust. IMHO NGE jest wspaniały ze względu na nie banalną fabułę i postacie. A co do zakończenia, przynajmniej nie jest z tych do jakich ludzi przyzwyczaiły produkcje „made in usa” czyli wszystko wyjaśnione żeby przeciętny zjadacz hamburgerów pojął o co w tym chodziło. Widać twórcy Evy postawili na inteligentną część publiczności i chwała im za to :wink:

@Logain Darkthorn

Zgadzam się że nie jest rewelacyjna, jedynki na pewno nie przebija, ale żeby od razu beznadziejna? IMHO film ma swój klimat. Na temat GITS:SAC się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałem okazji oglądać.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 05:02 
Cytuj  
Nic nowego tu nie powiem, moimi dwoma faworytami sa Akira i Hellsing, ktory ma genialna muzyke, kreske i fantastyczna postac alucarda :)

A ff7:AC chyba mialo oddzielny watek w ogole, jak ktos nie widzial to polecam, choc chyba tylko fani final fantasy maja szanse sie nieco wzruszyc przy scenach takich jak ponowne zebranie sie druzyny:)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 07:06 
Cytuj  
A i zapomnialem dodac candidate foor Goodiest czy jakos tak. Niepamietam dokladnie tytułu ale leciało swego czasu na Vivie2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.