mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 23:25 
Cytuj  
Dzisiaj mam stan umysłu szaleńczy...
Ministrami edukacji i rolnictwa zostali kolejno Giertych i Lepper. Buahahaha
O ile rolnicy są sami sobie winni - bo to oni głosowali na buraka - teraz zobaczą dopiero co to znaczy żyć w nędzy... o tyle uczniowie byli niewinni...
Naprawdę - na mych ustach pojawia się uśmiech na samą myśl, że za niezaliczenie religii będzie można nie zdać do kolejnej klasy... W taki wypadku nigdy nie ukończyłbym liceum...
Mam tylko nadzieję, że koń wszechpolski nie wprowadzi obowiązku edukacji katolickiej na uczelniach wyższych...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 23:40 
Cytuj  
"andrzeju lepiej ... będzie lepiej, czy nie będzie"
ja to już pierdolę od długiego czasu
ponoć: nie ma tak źle by nie mogło być gorzej
g*** prawda, od dawna osiągnęliśmy dno samego dna
głębiej się już zapaść po prostu k*a nie da

1,7mln ludu pracującego dorywczo zagranicą mówi samo za siebie
w wakacje powinno wzrosnąć o 30%
a potem znowu wszyscy będą żyć dostatnio i wszystko będzie ok :)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 23:47 
Cytuj  
Glupie gadanie - mamy rzad na jaki sobie zasluzylismy (czy tez jak mawia prezes Kaczynski "o jakim marzylismy").

I pomyslec, ze to wszystko wina tej wrednej PO.... ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 00:14 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Glupie gadanie - mamy rzad na jaki sobie zasluzylismy (czy tez jak mawia prezes Kaczynski "o jakim marzylismy").

I pomyslec, ze to wszystko wina tej wrednej PO.... ^^


oni = PIS maja taka polityke ze to przez PO (bo jak to obie kaczki powiadaja "to z winy tej parti co zajela drugie miejsce nie doszlo do koalicji" ewentualnie to wszystko przez SLD ktore pozostawilo po sobie resorty w rozsypce) ale teraz budujac IV RP bedziemy to naprawiac majac wiekszasc w rzadzie bo wczesniej nie mozna bylo... Spiewka znana i ograna... slysze to od ponad 1/2 roku a gdzie nie spojrze tam rozpierducha.

Spodziewalem sie ze Lepper i Samoobrona wejdzie do rzadu ale ze Giertych (pomimo tych wszystkich szykan i prob obalenia Wodza) da sie ponownie zajsc od tylu i wy.......ac, to nie przypuszczalem.
Jak widac glupota ludzka albo chciwosc ludzka nie zna granic ...


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 05:51 
Cytuj  
Ale czy ateisci i wyznawcy innych religi niz katolicyzm beda mieli rowne prawa i odstana jakis przedmiot podobny do religi?Np: Etyka, Filozofia , czy coś w tym guście? Moim zdaniem rząd sam sobie rzuca kłody pod nogi.


Chodzę na religie lecz wolałbym etyke tudzież coś podobnego ;) Historie Jezusa, apostołów itp. z obiektywnego źródła wiedzy a nie od zamknietego hermetycznie na wszystkie zmiany ks. Rafała Kędzierskiego czyt. Kafara :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 06:04 
Cytuj  
Pytanie czy innowiercy będą mieli rację bytu pod kopułką konia...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 06:34 
Cytuj  
Rolnikom będzie lepiej niż kiedykolwiek....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 07:42 
Cytuj  
Rolnicy już maja lepiej niż kiedykolwiek Baala oni maja zajebiście już od paru lat.

Kurwa !! Giertych jak go nienawidzę ta jego morda Frankensteina.

Nie serio ten kraj robi wszystko by młode pokolenie z niego wyjechało……

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 08:19 
Cytuj  
Rolnicy już maja lepiej niż kiedykolwiek Baala oni maja zajebiście już od paru lat.

Rolnikom będzie lepiej niż kiedykolwiek....

Sobie jaj prosze nie robic. Ceny skupu zboza, zywca, mleka mamy takie jak 5-9 lat temu. A protez w postaci niepelnych doplat to teraz jest kpina, za te 4-5k rocznie to sobie moge "waciki" kupic.


A teraz ministrem zostal czerwonoskory (indianin?) "czlowiek?". To nawet nie jest smieszne


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 08:39 
Cytuj  
lepper jest człowiekiem, który słowa dotrzymuje i co za tym idzie nie toleruje nie spełnienia obietnicy danej mu przez kogoś. to przynajmniej mnie trochę uspokaja. jeśli poprawi stan polskiego rolnictwa to chwała mu za to. najgorsze jest jednak, że jeśli mu się uda, to jego poparcie wzrośnie i wyrośnie możliwość wygrania przez niego wyborów (obojętne czy prezydenckich, czy parlamentarnych - facet nie powinien rządzić. jest zbyt radykalny). ma trochę namieszane, ale dostał przynajmniej resort, na którym się zna. w przeciwieństwie do giertycha, który objął stanowisko zupełnie nie związane zarówno z jego otoczeniem, jak i jego zawodem. teraz przynajmniej nie będą mogli powiedzieć - "gdybyśmy rządzili, to sytuacja w Polsce wyglądałaby inaczej...". w końcu odczują smak odpowiedzialności. bardzo ciekawie zagrał tutaj PiS. oddał koalicjantom stanowiska, które mają największe oddziaływanie na samo społeczeństwo. jeśli więc ludność będzie cierpieć z powodu złych decyzji ministerstw, np. rolnictwa i edukacji, to cała odpowiedzialność spadnie na Samoobronę i LPR (nie liczę tu lekarzy, którymi akurat "rządzi" PiS). PiS utrzyma mocną pozycję. sam zostawił sobie resorty, które dają mu pełną kontrolę nad państwem.
cieszy mnie jednak fakt, że powstało nowe ministerstwo (o dziwo, bo i tak jest ich za dużo). giertych będzie miał kontrolę tylko do szkół średnich. powyżej władzę sprawuje mniejszy oszołom, tzn. poprzedni minister edukacji. przynajmniej nie będę zbyt długo cierpiał za rządów Romusia...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
Imo grubszych numerow niz ten caly Jurgiel to Andrew nie bedzie wyprawial. A ze zostal ministrem wlasnie rolnictwa to sie ciesze. Przeciez mogli mu dac gospodarke:> Poza tym mam nadzieje, ze to najwyzej gdzie Lepper dojdzie w polityce.

przynajmniej nie będę zbyt długo cierpiał za rządów Romusia...
Jak bedziesz na 5 roku studiow to bedziesz mogl tak powiedziec. =]
Ja obawiam sie, ze moje skoncze za kadencji Romka. :(


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:14 
Cytuj  
A ja o dziwo wolę już Giertycha niż Leppera...

Nie zgadzam się kompletnie z ich poglądami, ale Giertych jakieś wyższe wykształcenie ma i mogę się spodziewać, że swoje obowiązki jakoś będzie wypełniał. (we wprowadzenie obowiązkowej religii w szkołach nie wierzę) Lepper natomiast... ech... człowiek po szkole średniej, wyroki itp. Mam obawy, że w sprawie rolnictwa nic dobrego nie zrobi... Chociaż nie wiem już co gorsze Młodzież Wszechpolska czy blokady dróg i wysypywanie zboża.

I pomyśleć, że to wszystko wina PO :(

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:17 
Cytuj  
Parę miesięcy temu, po zwycięstwie pisu, spora grupa osób na tym forum pisała: "że już gorzej być nie może", otóż okazuje się że jednak może ;D
Teraz mnie już nic nie zdziwi walka o stołki i układy w Polsce przybierają kuriozalne rozmiary. Kompetencja do rządzenia i wiarygodność polityków są obecnie wyśmiewane. Do pełni szczęścia brakuje tylko Leppera na tronie IV RP i Giertycha- zwycięzcy w programie "Taniec z gwiazdami".

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Naprawdę - na mych ustach pojawia się uśmiech na samą myśl, że za niezaliczenie religii będzie można nie zdać do kolejnej klasy... W taki wypadku nigdy nie ukończyłbym liceum...


:lol: :roll:

malek69 napisał(a):
Sobie jaj prosze nie robic. Ceny skupu zboza, zywca, mleka mamy takie jak 5-9 lat temu. A protez w postaci niepelnych doplat to teraz jest kpina, za te 4-5k rocznie to sobie moge "waciki" kupic.


Rolnicy po wejsciu do Unii skorzystali najbardziej, takze dzieki poprzedniemu ministrowi rolnictwa, obecny jak widac gowno robi. GG[/quote]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 13:46 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Giertych jakieś wyższe wykształcenie ma i mogę się spodziewać, że swoje obowiązki jakoś będzie wypełniał
To, że ktoś skończył studia wcale nie oznacza, że jest inteligentny, ani że potrafi logicznie myśleć vel. rozumować.

Imo akurat Lepper więcej dobrego zrobi niż Jurgiel jako minister rolnictwa, a napsuć mniej napsuje.

MagPS napisał(a):
Rolnicy po wejsciu do Unii skorzystali najbardziej
Mogli skorzystać dużo bardziej, tylko jakiś inteligent tak określił losowość losowych kontroli gospodarstw, że potrafią nawet 3 razy kontrolować 2 hektarowe gospodarstwo, gdzie każda kontrola takiego gospodarstwa kosztuje tyle co rolnik dostaje dopłaty, a wszystko po to aby "nie oszukał Unii o pół ara". Wszystko prowadzi do tego, że rolnicy albo deklarują, iż uprawiają mniej ziemi niż w rzeczywistości, albo dopłat nie dostają, bo kontrola wykazała nieprawidłowości na gospodarstwie, na którym rolnik nieświadomie uznał, że dane z ewidencji gruntów mają pokrycie w rzeczywistości. Oczywiście kontrole takie prowadzone ą już drugi rok z rzędu i w tym roku też będą przeprowadzone i znów pochłoną ponad 20% z puli przeznaczonej na dopłaty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 13:49 
Cytuj  
za te 4-5k rocznie to sobie moge "waciki" kupic.

Za przeproszeniem, kiedys to ku..a gowno miales a nie doplaty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 13:58 
Cytuj  
@MagPS , siedzisz w temacie że wiesz że gówno robi ? to ze nei słychać go codziennie w telewizji to nie znaczy ze gówno robi

pomijam fakt że ja tez nie mam pojęcia co koles robie , nie mam pojęcia wogole co oni rąbią , ale to nie istotne teraz :) , chodzi mi o jakieś durne krytykowanie


a odnośnie tematu , znowu mam wrażenie że wiekszośc złapała sie za głowe krzycząc teraz wszyscy umrzemy i co to bedzie i wogóle trzeba sie pakować i wyjeżdżać .... weźcie ochłońcie co ?? może sie ta polska nie rozleci w ciągu ich półrocznej kadencji bo nie wydaje mi sie zeby ten rząd wytrzymał dłużej , pozatym tak jak ktoś napisał , PiS powierzył bardzo dobre ministerstwa Lpr i S , bo co teraz bedzie krzyczał lepper ? że źle rządzą ? nie bedzie zachwalał samego siebie nawet jak spieprzy ,a nie wierze zeby odniosł sukces , to samo z Lpr ... :)

to samo z obowiązkową religią , przeciez to jest śmieszne , sądzicie że taka uchwała by przeszła , spójrzcie na to racjonalnie , kto by przecisnoł takiego bubla ? przecież zaraz wszyscy by sie sprzeciwiali (nie mowie o partiach politycznych ) , przeciez w uchwałach czasami ważniejsze jest gdzie stoi przecinek który zmienia sęs , a takie chasła jak religia obowiązkowa to rzucajawłaśnie zawzięci przeciwnicy Lpr , ofc też jestem przeciwny takim rządom , ale kurwa mać , czy trzeba odrazu panikować i robić wielkie larum z jakiś zidjociałych pomysłow ?? poczekamy i powiemy za pół roku jakie były ich rządy i co z tą religią wyszło hehe :) a teraz ide spac :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 14:06 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
za te 4-5k rocznie to sobie moge "waciki" kupic.

Za przeproszeniem, kiedys to ku..a gowno miales a nie doplaty.


Kiedys to mialem bony paliwowe i wyrownania, wcale mniej tego nie bylo :P
Teraz mam kolczykowane Krowy, swinie, pelno papierkowej roboty. A jak chce koszyki wyplatac to do Zusu chca mnie wywalic :P

a gowno to mam i to jest najbardziej drogocenny towar :D


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 14:54 
Cytuj  
Rzadko sie wypowiadam w tematach politycznych, ale dzisiaj przeczytalem genialny tekst.

"W Warszawie opustoszały ulice. Władze szukają 5-go kandydata na wicepremiera IV RP."

:D

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:04 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jak bedziesz na 5 roku studiow to bedziesz mogl tak powiedziec. =]
Ja obawiam sie, ze moje skoncze za kadencji Romka. :(


napisałem przecież, że szkolnictwo wyższe objął poprzedni minister edukacji. oświatę podzielono na dwa resorty.

mam nadzieję, że chociaż jakiekolwiek podwyżki płac dla nauczycieli będą... może i nierealne, ale pomarzyć można..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.