mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2016, 10:41 
Cytuj  
Nie spotkałem ale tak na szybko porównywania jak zrobiłem to zawsze master wypada lepiej niż visa, a czym bardziej trendy bank tym wyższe koszty przewalutowania.
Paypala nie używam ale jak płacisz z podpiętej karty to chyba nic nie dodają od siebie i działają tylko opłaty karty/banku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 16:13 
Cytuj  
mBank wprowadza opłaty za korzystanie z bankomatów, ci którzy pobiorą z bankomatu kwotę niższą niż 100zł, każdorazowo zapłacą 1,3 zł prowizji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 16:15 
Cytuj  
biednemu w mordę :D
chyba nie ma takiego przysłowia :)


_________________
psn

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 17:59 
Cytuj  
Widzę, że mBank schodzi na psy. Trochę lat się trzymali, przykro.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 18:03 
Cytuj  
Zrobili taki mały monopol na sieć bankomatów to mogą szaleć, ja już praktycznie nie korzystam z mBank, wszystko już mam wygodniej w Pekao24, o kursach przewalutowania nawet nie wspominam w mBank, jedyne co kuleje to kwestia wpłatomaty bo to wszędzie na każdym kroku jest mBanku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 19:32 
Cytuj  
odpalilem na troche konto w mbanku i zeby w naszych czasach transakcje na karcie ksiegowali z kilkudniowym opoznieniem, to jakis zart.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 20:45 
Cytuj  
To nie od nich zależy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 20:50 
Cytuj  
a od kogo?
bo w innym banku, robiac zakupy w tych samych sklepach, widze transakcje na koncie od razu.
dotyczy to 2 operatorow kart platniczych u nas w kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 21:07 
Cytuj  
No ja mam podobnie z bzwbk. Raz od ręki a innym razem zwłoka nawet kilka dni. Nadal moim zdaniem to nie id nich zależy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 21:17 
Cytuj  
no w jednym banku od lat mam wszystko idealnie ksiegowane (czesc zaznaczona jako kwota zablokowana czy jakos tak ale widoczna od razu na rachunku).
w mbanku nie (odnowilem konto pare miechow temu), tak samo kumpel ostatnio narzekal.
nie czepialbym sie, gdyby nie dotyczylo to wielu popularnych sklepow (a raczej operatorow kart platniczych).
w sumie nie wnikam czyja to wina, ale jak dla mnie to duzy minus w przypadku mbanku :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 12:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no w jednym banku od lat mam wszystko idealnie ksiegowane (czesc zaznaczona jako kwota zablokowana czy jakos tak ale widoczna od razu na rachunku).
w mbanku nie (odnowilem konto pare miechow temu), tak samo kumpel ostatnio narzekal.
nie czepialbym sie, gdyby nie dotyczylo to wielu popularnych sklepow (a raczej operatorow kart platniczych).
w sumie nie wnikam czyja to wina, ale jak dla mnie to duzy minus w przypadku mbanku :)


Ja mam konto w mbanku (co prawda platne) firmowe i wszystkie zakupy nawet po 5 zł mam ksiegowane w ciagu godziny. Nie mam natomiast bankomatów darmowych


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 12:26 
Cytuj  
wyjaśnij mi proszę jaką to mi robi różnicę kiedy jest księgowane. przelewy przechodzą bardzo szybko. serio pytam bo może mam jakiś problem ale nie wiem :)

płacę i jest blokada, księgowanie faktycznie po kilku dniach.
myślałem że odstęp jest dobry jakbym chciał zareklamować płatność kartą...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 12:49 
Cytuj  
To że w mBanku długo trwa księgowanie i widnieje tylko blokada to wiemy, wszystko jest ok do momentu jakiegoś błędu z płatnością jak np niedawno w kaufland zrobiło podwójne pobranie, nie masz kwitka, nie masz info w banku tylko widzisz kwotę blokady, to nie byłby problem powiedzmy 15 lat temu jak raczkowało to wszystko, teraz to kpina zwłaszcza w największym ebanku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:11 
Cytuj  
dalej nie rozumiem.

jak zrobią podwójną blokadę to nie bank tylko karta. jak jedna zostanie anulowana i nie zaksięgowana to nie ma problemu.
Jeżeli zaksięgowana to kwitek masz.

Nigdy mi się to nie zdarzyło więc nie jest to często. prawdopodobieństwo że będzie to duża kwota jest bliskie zeru.

(przypomnę tylko że to właśnie mbank ma najbardziej rozbudowane limity kart, ja np na telefoniczne mam zero a na internetowe 40 zł) w Multibanku jest do wysokości salda lub zero internet ale musi być tylko 50 zł bankomat :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:19 
Cytuj  
Dlatego napisałem że to nie problem wielki ale takie opóźnienie mam tylko w mBank z visa i jak na 2016 rok jest niedopuszczalne bo mastercard działa normalnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:22 
Cytuj  
wydaje mi się że to właśnie blokadę możesz reklamować, dopóki jest blokada łatwiej odzyskać pieniądze. jak zaksięgowana to już tylko bank.

nie robiłem tego ale gadałem z bankiem i dłuższa blokada to miał być plus. szybkie księgowanie minus.

np sklep w usa zrobi blokadę to reklamacja w visa


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:26 
Cytuj  
problem w tym, ze nie widze blokowanych srodkow, stan konta nie zmienia sie po wykonaniu transakcji.
moze ty deshroom nie masz problemow i jestes zadowolony.
i to nie tylko moj problem, paru znajomych tez na to narzeka.
nie ma co wnikac, jak napisalem, dla mnie mbank to chujnia i bede z niego rezygnowal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 13:42 
Cytuj  
na kredytowej to działa inaczej bo zmniejsza się limit instant. na ror to rozumiem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 14:00 
Cytuj  
nie mam kredytowej w mbanku.
i wlasnie ja nie rozumiem jak to tak moze dzialac w przypadku ror.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 17:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie mam kredytowej w mbanku.
i wlasnie ja nie rozumiem jak to tak moze dzialac w przypadku ror.

Transakcja offline, zdarza się, zwykłą debetówką też można sobie saldo ujemne zrobić

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.