mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 14:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zrobisz mi screena jak wygląda ustawianie limitów karty?


To nie ma znaczenia, bo konta w BPH juz nie otworzysz, a w Aliorze nie mam pojecia jak to wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 15:05 
Cytuj  
Nie chodzi mi o zabezpieczenia "omg" tylko o to o co Was zapytałem.

Właśnie mi przypomniałes że brak opiekuna i okienka to podstawowy powód dla którego ponad 10 lat jestem zadowolony z mbanku.

Zalezy mi głównie na lepszej ofercie na lokatę, limity kart to feature który lubię.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 15:25 
Cytuj  
Ja mam konto w mBank od kiedy powstali i jestem zadowolony, od jakiegoś czasu mam też w pekao24, w mBank mam ustawienia po zalogowaniu, a w pekao mówisz gościowi że chciałbyś żeby w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku był limit 10 transakcji internetowych na kwotę łączna X na pojedyncze Y, trzy bankomatowe transakcje X i Y, od godziny 16 do 21 karta zablokowana całkowicie, od 21 do północy tylko autoryzacja telefoniczna inaczej z tokena, a działanie zbliżeniowe działać ma tylko w niedziele w godzinach 9:00-12:00 i wymaga zawsze pin, a od 12:00 do 15:00 na kwoty do 100zł ale łącznie 300zł bez pin :)
Nie żebym takie coś robił ale może tak być ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 15:36 
Cytuj  
dałem screeny na poprzedniej stronie, konkretnie możesz ich zapytać
Cytuj:
zależy mi żeby internetowe i telefoniczne były oddzielnie z płatnością kartą w kiosku.
czyli oddzielne 3 wartości
większość banków w ogóle tego nie rozróżnia bo nie ma takiej opcji. karta to dla nich bezgotówkowe i już.
Obrazek

z tego co piszesz nie wynika że taka opcja jest.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 15:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja mam konto w mBank od kiedy powstali i jestem zadowolony, od jakiegoś czasu mam też w pekao24, w mBank mam ustawienia po zalogowaniu, a w pekao mówisz gościowi że chciałbyś żeby w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku był limit 10 transakcji internetowych na kwotę łączna X na pojedyncze Y, trzy bankomatowe transakcje X i Y, od godziny 16 do 21 karta zablokowana całkowicie, od 21 do północy tylko autoryzacja telefoniczna inaczej z tokena, a działanie zbliżeniowe działać ma tylko w niedziele w godzinach 9:00-12:00 i wymaga zawsze pin, a od 12:00 do 15:00 na kwoty do 100zł ale łącznie 300zł bez pin :)
Nie żebym takie coś robił ale może tak być ? :)


Ja jestem zwolennikiem prostoty. W mbanku juz jest dla mnie za duzo ustawien, a PKO SA poprostu nie trawie - mialem tam firmowe konto, zaden bank nie wymyslal tylu popierdolenstw, jakies karty zeby podejsc do okienka, byle gowniana sprawe musialem zalatwiac z opiekunem biznesowym w pokoiku gdzies na pietrze, do ktorego byla zazwyczaj kolejka bo proponowal kawe, a zjeby chodzily tam chyba sobie pogadac, zamiast zajmowac sie bizmesem. Moze sa ludzie co takie rzeczy lubia, mnie tylko wkurwialy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 15:56 
Cytuj  
Dokładnie dlatego są różne banki dla różnych ludzi. Nie ma sensu się przekonywać wzajemnie o wyższości jednego rozwiązania nad drugim.

Dla mnie mbank to ideał tylko oprocentowanie lokat słabe (im lepszy bank tym gorsza oferta na lokaty :P )


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 16:22 
Cytuj  
Ale ja wam nie wciskam tylko podaję alternatywę bo mBank potrafi wielu wkur... dla mnie opcje w mBank ustawiłem raz i są zbędne, w pekao podobnie przy zakładaniu konta podałem co chcę i mam, nie chodzę na kawę do banku, pekao mogę polecić jak ktoś chce mieć jedno konto złotówkowe i robi zakupy w walutach, nie ma przelicznikó zjebanych, mastercard u nich nie ma prowizji itd, a jak ktoś chce perfekzyjne głupotki mieć ustawione to też telefonicznie Pani ustawi co się chce.

mBank w bankowości elektronicznej to nr1 ale wszystkie dodatkowe rzeczy kosztują u nich sporo, lokaty to śmiech, przelewy walutowe albo visa złotówkowa to kpina ile kasują.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 02:04 
Cytuj  
Ja właśnie żonie ekonto w mbanku zamknąłem z powodu opłat. 6zł za kartę...pokurwiło ich...
W sumie i tak nie korzystała od 8 lat przynajmniej...trochę mi zajęło zebranie się :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 08:39 
Cytuj  
Ale jak używasz to nie płacisz chyba. Ja mam debetowa i kredytową, a żona do tego też dwie i zawsze wyrabiamy jakieś limity już niepamietam jakie są.

Kredytową warto mieć classic a nie gold bo gold to taka dla biedaków ma niższe oprocentowanie zadłużenia a przecież lepiej spłacać 100%.
Classic ma 2 razy mniejsza opłatę roczną jak się nie wyrobi limitow (niestety duże są)
Gold było 200zł a classic 75 zł (jak się dowiedziałem to zamknąłem gold i zamówiłem classic, zamiana darmo bo pierwszy rok darmo)

Debetowa żeby była darmo to chyba wystarczy tylko jedna transakcja miesięcznie...


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 09:17 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ja właśnie żonie ekonto w mbanku zamknąłem z powodu opłat. 6zł za kartę...pokurwiło ich...
W sumie i tak nie korzystała od 8 lat przynajmniej...trochę mi zajęło zebranie się :lol:


a gdzie się przeniosłeś? Bo też praktycznie nie korzystam - a mam i kredytówkę i zwykłą bankomatową.
btw. są jeszcze opłaty za sprawdzenie stanu konta w bankomacie? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 09:44 
Cytuj  
hmm... ja nie mam żadnych opłatach w mBanku, u rodziców też kiedyś sprawdzałem nic nie ma, za co to 6zł ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 09:49 
Cytuj  
moim zdaniem opłata za kartę debetową jeśli nie zrobisz żadnej transakcji cały miesiąc


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
hmm... ja nie mam żadnych opłatach w mBanku, u rodziców też kiedyś sprawdzałem nic nie ma, za co to 6zł ?


Ja place 4,90 za pakiet bezpieczna karta (nie wiem co to kurwa jest) i do tego 3-4 zł oplata za karte (kwota sie zmiania). Do tego prowizje w bakomatach 2-5 zl.

Konto firmowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:31 
Cytuj  
W pekao mam opłatę 10zł jeśli nie będzie min dwóch operacji kartą ale w mBank nigdy nic takiego nie miałem, a vise obecnie używam sporadycznie, więc widziałbym jakieś ukryte koszty, pamiętam jakieś 5-6 lat temu jak mnie molestowali na dodatkowe gówna w ubezpieczeniach i przeniosłem do nich oc na samochody i wtedy coś wspominali o opłacie za kartę i zdziwiony zapytałem czy to kara za to że przeniosłem do nich oc i nie zgodziłem się na to, możliwe że mam jakiś zapis do starej umowy odnośnie dodatkowych opłat.
Nadal mam podstawowe zwykłe ekonto.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:34 
Cytuj  
Embe ja też mam zwykłe konto. My nie płacimy bo używamy, za leżącą debetowke jest 6 zł od jakiegoś czasu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:45 
Cytuj  
No to ci napisałem że u mnie nie ma takiej opłaty i dlatego się dziwię że masz, kartę ostatnio używałem w październiku, więc pojawiłaby się opłata już za listopad.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to ci napisałem że u mnie nie ma takiej opłaty i dlatego się dziwię że masz, kartę ostatnio używałem w październiku, więc pojawiłaby się opłata już za listopad.

Aha, ja nie wiem czy mam opłatę bo używam karty. Nigdy nie zapłaciłem, ale coś czytałem i Rzeznik napisał
Cytuj:
Ja właśnie żonie ekonto w mbanku zamknąłem z powodu opłat. 6zł za kartę...pokurwiło ich...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:11 
Cytuj  
No to możliwe że to co napisałem
embe napisał(a):
...pamiętam jakieś 5-6 lat temu jak mnie molestowali na dodatkowe gówna w ubezpieczeniach i przeniosłem do nich oc na samochody i wtedy coś wspominali o opłacie za kartę i zdziwiony zapytałem czy to kara za to że przeniosłem do nich oc i nie zgodziłem się na to...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:13 
Cytuj  
Generalnie trzeba uważać na te opcje dodatkowe, zawsze próbują mi wcisnąć jakieś ubezpieczenia do kart. Może to 6 zł to ubezpieczenie jakieś. Nie wiem - jak napisałem używamy tych kart i nic nie płacimy za nic.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 16:22 
Cytuj  
6zł płacisz gdy liczba transakcji bezgotówkowych kartą jest poniżej 300zł/miesiąc

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.