mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:18 
Cytuj  
hmm, sesja rpg z 13-16 letnimi ludzmi ( dzieci jeszcze chyba nie a nie ludzie? ) jakos mnie nie pociaga.


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Witam wszystkich forumowiczów MMORPG.PL Jestem administratorem Vanesis i jednym z założycieli dawnego WSAT'u. Pomyslałem, że warto wrzucić swoje 3 grosze do tego tematu.

Na początku chciałbym zwrócić uwagę na to, ze aktualnie modne jest śmianie sie z Tibii, obrażanie graczy, traktowanie ich jako niższej rasy i wypominanie skrajnych głupstw popełnionych przez niektórych. Ci wielcy dręczyciele prubują sie dowartościować samym faktem, że czegos nie znają. Sprawia im radośc śmianie się z kogoś kto poświęca swój czas inaczej niż on. Tak, to rzeczywiscie wyższa rasa ludzi. Najwznioślejszym osiągnięciem tychże pól-bogów jest stworzenie wizerunku tibijczyka jako zakompleksionego małolata o niskim poziomie inteligencji i maniakalnym spojrzeniu. A skąd te stereotypy? W większości zostały wykreowane przez głodne sensacji media. Osobiscie chce mi sie płakac z tych pseudo-dokumentów stworzonych bardzo nieprofesjonalnie i biorących za reprezentatywne nadpobudliwe dziecko z meblem w ręce.

Sam nie gram w Tibię od ponad roku i z dystansem podchodzę do tej gry, lecz mam prawo ja oceniać, gdyz zpędziłem w niej dużo czasu, pewnie wiecej niż wszyscy pół-bogowie, chodź nie znam dokładnych danych i wiem nieco więcej niż rzesze ludzi lansujace sie na nieznajomosci tematu.


Zematis napisał(a):

Nie jestem bynajmniej wscipski, przemawia przeze mnie czysta ludzka ciekawosc...


O gustach się nie dyskutuje. Nie mówię, ze pan wyżej jest głupi, ale pomylił literkę co dało komiczny efekt. Moze nieco nieprzyzwoity.

Nóż - używany przez psycholi do zabijania kobiet ze szczególnym okruciństwem, dawniej podstawowe narzędzie tortur, broń służaca zabijaniu, jedna z niewielu bedąca powszechnei dostępna bez zezwolenia.

NOże są złe! Stzreżcie swoje dzieic przed nożami! Podobno jcyś idioci mówili, że one moą być użyteczne w kuchni, ale to jakieś kretyńskie wymysły, Ważne, że w TVN mówili, że noze wymyślił Giertych.

Osobiscie nie uważam się za pól-boga, wiec kończe temat. Dziękuje za wytrwałosc w czytaniu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
Haan napisał(a):
prubują

"Pan" też pomylił literkę.
Haan napisał(a):
A skąd te stereotypy? W większości zostały wykreowane przez głodne sensacji media.

Ludzie śmiali się z Tibii na długo przed tym, jak została pokazana w mediach.
Teraz śmieją się też z tego, co tam zostało pokazane, ale stosunek do samej gry się chyba aż tak bardzo nie zmienił.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:40 
Cytuj  
Haan napisał(a):
(...)


Zematis napisał(a):

Nie jestem bynajmniej wscipski, przemawia przeze mnie czysta ludzka ciekawosc...


O gustach się nie dyskutuje. Nie mówię, ze pan wyżej jest głupi, ale pomylił literkę co dało komiczny efekt. Moze nieco nieprzyzwoity. (...)


Pan wyzej nie uzywa polskich znakow diaktrycznych, i nie pomylil literki...
Czy slowa "dowcipny", "dowcipkowac", "dowcipas" rowniez jednoznacznie kojarza sie Panu z intymna czescia ciala kobiety?

edit:
zjadlo "nie", musialem dopisac


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:42 
Cytuj  
ermm, ale wscibski jest od wscibiania ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
ermm, ale wscibski jest od wscibiania ;]

Hah! Dopiero teraz zwrocilem uwage na "P" hehe.

Mea culpa! :oops: mea maxima culpa.

edit:
Ale i tak jestem zdania ze nie powinno to rodzic tego typu skojarzen, to nie piaskownica...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:01 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Hah! Dopiero teraz zwrocilem uwage na "P" hehe.

Mea culpa! :oops: mea maxima culpa.

edit:
Ale i tak jestem zdania ze nie powinno to rodzic tego typu skojarzen, to nie piaskownica...


Ale Froud mial by z ciebie dobry material hehe


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:15 
Cytuj  
Cichaj! Ratuje dupe po wpadce, a Ty mi tu z Sigmundem wyjezdzasz... :roll:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:40 
Cytuj  
Haan napisał(a):
Ci wielcy dręczyciele prubują sie dowartościować samym faktem, że czegos nie znają.



a co tu jest do znania, 3 pixele na krzyz ;-)

Cytuj:
Sprawia im radośc śmianie się z kogoś kto poświęca swój czas inaczej niż on. Tak, to rzeczywiscie wyższa rasa ludzi. Najwznioślejszym osiągnięciem tychże pól-bogów jest stworzenie wizerunku tibijczyka jako zakompleksionego małolata o niskim poziomie inteligencji i maniakalnym spojrzeniu.


tibia - http://tibian.patrz.pl/
Wow - http://www.youtube.com/watch?v=SpC3lZdk2HM

widzisz subtelna roznice? ;-)

Cytuj:
A skąd te stereotypy? W większości zostały wykreowane przez głodne sensacji media. Osobiscie chce mi sie płakac z tych pseudo-dokumentów stworzonych bardzo nieprofesjonalnie i biorących za reprezentatywne nadpobudliwe dziecko z meblem w ręce.


^^ hmm wiesz swego czasu w USA koles zatlukl qmpla nozem w kafeji za to ze ten mu strzelil w plecy w cs'a (jak byli w tej samej druzynie), albo chinczyk oslepl od gry w diablo, lub historia sprzed kilku miechow w korei dziecko sie udusilo (Czy tam wypadlo z okna nie pamietam juz) gdy rodzice pykali w wow'a w kafeji i jakos nikt z tego nie robil "afery" a w tibii syn matke poczestowal taboretem (Czy tam krzeslem) i zrobila sie "afera" to chyba swiadczy o subtelnej roznicy miedzy tibia a innymi grami.

Cytuj:
Sam nie gram w Tibię od ponad roku i z dystansem podchodzę do tej gry, lecz mam prawo ja oceniać, gdyz zpędziłem w niej dużo czasu, pewnie wiecej niż wszyscy pół-bogowie, chodź nie znam dokładnych danych i wiem nieco więcej niż rzesze ludzi lansujace sie na nieznajomosci tematu.


och prosze oswiec nas zacofanych zapatrzonych w swoje kolorowe mmorpgi ciemniakow ;-)

Cytuj:
Nóż - używany przez psycholi do zabijania kobiet ze szczególnym okruciństwem, dawniej podstawowe narzędzie tortur, broń służaca zabijaniu, jedna z niewielu bedąca powszechnei dostępna bez zezwolenia.

NOże są złe! Stzreżcie swoje dzieic przed nożami! Podobno jcyś idioci mówili, że one moą być użyteczne w kuchni, ale to jakieś kretyńskie wymysły, Ważne, że w TVN mówili, że noze wymyślił Giertych.


a o so chosi ?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:41 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
ermm, ale wscibski jest od wscibiania ;]

Ale to byl wcipski. Od Wcipiania. Albo wscipski od wscipiania.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:43 
Cytuj  
Widze, że na tym forum przyjął się zwyczaj pisania nie na temat. mam nadzieję, że się nie zaraże :wink:

Chociaż zejscie z sesji RPG na Tibie to i tak duży skok. Już się poprawiam :)

Vanesis NIE jest przerobionym forum o Tibii. Mozna upatrywać się jej korzeni we WSAT, ale podstawowe rzeczy, tj, tematyka, adres, zasady i większość graczy jest inna. Z cała odpowiedzialnością dementuje fakt jakoby nasi MG prowadzili sesje RPG w oparciu o Tibie. Vanesis jest grą stworzoną dla ludzi, którym wyobraźnia jets ważniejsza niż drakońskie przepisy i jasno określone sposoby gry. Tutaj każdy idzie swoja drogą, be zżadnych schematów. Swoboda w wyrazaniu uczuć i czynów jest bardzo duża, więc moża puścić w ruch wyobraźnie i stworzyć coś niepowtarzalnego. Nie zależy nam na trzymaniu się stereotypów, chcemy by Kraina vanesis była dla każdego wolnoscią. Jeśli ktoś nie lubi gier wyobraźni - niech zostanie przy grach Tibiopodobnych. Dziękuje i zapraszam wszystkich "wścibskich", aby przed oceną poznali co oceniają. Bez medialnych perswazji :wink:


Ostatnio edytowano 10 sie 2006, 13:48 przez Haan, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:47 
Cytuj  
Haan napisał(a):
Vanesis NIE jest przeronionym forum o Tibii.


a co to znaczy przeroniony bo ja znam tylko slowo poroniony. ;-)

Cytuj:
Nie zależy nam na trzymaniu się stereotypów, chcemy by Kraina vanesis była dla każdego wolnoscią.


a gold (lub waluta jaka tam macie) z vanesis dobrze sie sprzedaje na allegro?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a gold (lub waluta jaka tam macie) z vanesis dobrze sie sprzedaje na allegro?
Co ????


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co to znaczy przeroniony bo ja znam tylko slowo poroniony. ;-)



Twój zasób słów przeraża mnie :)



Cytuj:
a gold (lub waluta jaka tam macie) z vanesis dobrze sie sprzedaje na allegro?


Jeśli twoim jedynym celem w grze jest handel na allegro to Vanesis nie jest grą dla ciebie.

Pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:54 
Cytuj  
Haan napisał(a):
Cytuj:
a gold (lub waluta jaka tam macie) z vanesis dobrze sie sprzedaje na allegro?


Jeśli twoim jedynym celem w grze jest handel na allegro to Vanesis nie jest grą dla ciebie.


a czyli sie nie sprzedaje, szkoda bo bym kupil na start zeby sie wyepixowac na dzien dobry ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 13:54 
Cytuj  
A wogule to sprzedawanie kont jest ILLEGAL.A ciekawe jakby to wyglądało -"Sprzedam konto smoczek Lv1 tanio jednyne 20 zł 0 zaliczonych misji ponad 100 postów na forum gratis xD" a potem wchodzi sobie taki n00b z kontem z allegro i widac że to nie ta sama osoba...Aż strach pomyśleć co by było jakby taki GM sprzedał konto :P.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:09 
Cytuj  
wszedlem, wywalilo mi 10 reklam przy kazdym kliknieciu w jakikolwiek link... Czy tak trudno jest wydac te 20-30zl rocznie na miejsce na serwerze i zrobic to w bardziej profesjonalny sposob? Nawet za mniej sie da...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
Jest tańsze rozwiązanie Antypopup !!


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Haan napisał(a):
Ci wielcy dręczyciele prubują sie dowartościować samym faktem, że czegos nie znają.



a co tu jest do znania, 3 pixele na krzyz ;-)

Program komputerowy to same 2 znaki w róznych mieszankach, he?

Cytuj:
Sprawia im radośc śmianie się z kogoś kto poświęca swój czas inaczej niż on. Tak, to rzeczywiscie wyższa rasa ludzi. Najwznioślejszym osiągnięciem tychże pól-bogów jest stworzenie wizerunku tibijczyka jako zakompleksionego małolata o niskim poziomie inteligencji i maniakalnym spojrzeniu.


tibia - http://tibian.patrz.pl/
Wow - http://www.youtube.com/watch?v=SpC3lZdk2HM

widzisz subtelna roznice? ;-)

i znowu nagranie z nutką ironii. Okiem laika - jedno i drugie gra, w której zabije sie pzreciwników zeby być lepszym...

Cytuj:
A skąd te stereotypy? W większości zostały wykreowane przez głodne sensacji media. Osobiscie chce mi sie płakac z tych pseudo-dokumentów stworzonych bardzo nieprofesjonalnie i biorących za reprezentatywne nadpobudliwe dziecko z meblem w ręce.


^^ hmm wiesz swego czasu w USA koles zatlukl qmpla nozem w kafeji za to ze ten mu strzelil w plecy w cs'a (jak byli w tej samej druzynie), albo chinczyk oslepl od gry w diablo, lub historia sprzed kilku miechow w korei dziecko sie udusilo (Czy tam wypadlo z okna nie pamietam juz) gdy rodzice pykali w wow'a w kafeji i jakos nikt z tego nie robil "afery" a w tibii syn matke poczestowal taboretem (Czy tam krzeslem) i zrobila sie "afera" to chyba swiadczy o subtelnej roznicy miedzy tibia a innymi grami.

Pewnie dlatgeo, ze w Polsce nieznano jeszce podobnych przypadków. Zawsz emusi być ten pierwszy raz :wink:


Cytuj:

Nóż - używany przez psycholi do zabijania kobiet ze szczególnym okruciństwem, dawniej podstawowe narzędzie tortur, broń służaca zabijaniu, jedna z niewielu bedąca powszechnei dostępna bez zezwolenia.

NOże są złe! Stzreżcie swoje dzieic przed nożami! Podobno jcyś idioci mówili, że one moą być użyteczne w kuchni, ale to jakieś kretyńskie wymysły, Ważne, że w TVN mówili, że noze wymyślił Giertych.

a o so chosi ?


Chosi o to że we wszystkim mozna zobaczyc to co sie chce zamiats tego co jest.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 01:23 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Ale Froud mial by z ciebie dobry material hehe

http://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Froud ??

Uther92 napisał(a):
A wogule

:roll:

Haan napisał(a):
Program komputerowy to same 2 znaki w róznych mieszankach, he?

eeeeeeeeee

Haan napisał(a):
Pewnie dlatgeo, ze w Polsce nieznano jeszce podobnych przypadków. Zawsz emusi być ten pierwszy raz :wink:

Znane, zreszta nieraz bylo w gazetach jak to chinczyk zabil za wirtualny item, czy chinka zmarla od nadmiaru gry :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.