mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 20:49 
Cytuj  
Gonna be goooood.

http://www.youtube.com/watch?v=C1pbtBX9Kok&feature


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 13:49 
Cytuj  
dzis premiera Vikings (http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=sr_1 ) jak ktos obejrzy przedmna dajcie znac czy warto :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 16:27 
Cytuj  
ostatni spartacus zajebisty, zaczyna się dziać na poważnie


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 02:32 
Cytuj  
Spartacus w końcu coś się dzieje.
TWD wyjątkowo dobry jak na TWD. Dalej pewnie znowu będzie kupa.
Shameless sprzed tygodnia.... Jaki hardcore.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 10:02 
Cytuj  
i jak te vikings?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 10:42 
Cytuj  
Vikings: imho jak na coś o Wikingach, to za mało krwi, flaków, cycków a bardziej polityczne gierki się szykują.
Spoiler:


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 11:20 
Cytuj  
Mi sie Vikings spodobalo, krew i flaki byly w odpowiedniej ilosci, dobrze ze nie wiecej, jeden Spartacus wystarczy (nie zebym mial cos przeciw Spartacusowi).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 13:39 
Cytuj  
hannibal juz niedlugo. moze cos sensownego z tego bedzie

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... n5sm_1jaZo

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 15:16 
Cytuj  
oglądacie dalej mentaliste?

Spoiler:


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 01:13 
Cytuj  
Polecam The Ameri☭ans. Bardzo fajna spy drama, ala Homeland ale w latach 80tych. Fajnie że mamy trzymać kciuki za "tych słych" czyli kgbistów, a przynajmniej kgbistów protagonistów. Podobał mi się także epizod z zamachem na Reagana, i co się tam działo za kulisami po obydwu stronach. Nie wiem ile to była fikcja a ile fakty, ale fajnie to rozegrali.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 09:24 
Cytuj  
Vikings - calkiem calkiem. Moglby byc troche bardziej brutalny, ale to jest History Channel, a nie Starz i trzeba to zrozumiec. Duzy plus to dobor odpowiednich aktorow, charakteryzacje i stroje.
Jak ktos chce sobie pospoilowac:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ragnar_Lodbrok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 21:50 
Cytuj  
House of Cards zajebiste, wciagnalem w pare dni calosc. 2i sezon zapowiada sie jeszcze lepiej, chociaz chyba Fincher nie bedzie rezyserowal...

Z aktualnych rzeczy to Person of Interests caly czas trzyma wysoki poziom - znowu fajny, klimatyczny odcinek, tym razem byla wariacja na temat 'burza, grupa ludzi uwiezionych na posterunku polcki, a wsrod nich morderca'. Anyway, Finch i Reese to zdecydowanie moje ulubione serialowe duo ostatnich lat, zreszta w tym serialu sa same zajebiscie nakreslone i zagrane postacie pierwszoplanowe + cameo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 08:45 
Cytuj  
Person of Interests - ogladam 3ci odcinek i jak na razie dla mnie to wszystko jakies bezjajeczne. Podobnie The following. Z 10 lat temu to moze bylaby rewelka, teraz to dla mnie przecietniaki. Zobaczymy jak bedzie dalej.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 12:42 
Cytuj  
dla mnie te person of intrest to takie srednie, prawie zawsze strzelaja w kolano, takie troche sztuczne i naciagane, ale da sie obejrzec.

following jest spoko, zajebista muza dobra rola obu glownych bohaterow, fajne twisty.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 14:24 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dla mnie te person of intrest to takie srednie, prawie zawsze strzelaja w kolano, takie troche sztuczne i naciagane, ale da sie obejrzec.


Pozniej robia sobie jaja z tego strzelania w kolano ;). Generalnie serial bardzo fajny. W obecnym sezonie duzo wiecej jest wtf akcji. Dobrze sie oglada ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 22:19 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
following jest spoko, zajebista muza dobra rola obu glownych bohaterow, fajne twisty.


Co do muzy i gry bohaterów to się zgodzę w 100%, właściwie tylko dlatego to oglądam.

Fajne twisty były ze 4 odcinki a potem zaczął się schemat. Teraz to każdy może być uśpionym członkiem kultu i ujawni się w odpowiednim momencie tylko po to aby złych nie złapali w danym odcinku. Do tego klasyczne już co odcinek zaczynanie akcji bez posiłków (a w ostatnim szczyt idiotyzmu- nawet nie zagrodzili drogi ewakuacji samochodu porywaczy ani nie przebili opon ani nic- za to lepiej biec i strzelać jak odjeżdżają, to na pewno zadziała...).

No i najlepiej jak zajebiście wytrenowany w walce i obsłudze elektroniki "black water spec ops guy" się poświęca, żeby Joe się poczuł przez chwilę lepiej...
Ten serial jest bez sensu, fajnie się zapowiadał ale szybko się stoczył przez dziury w scenaruszu, brak konsekwencji i realizmu w poszczególnych akcjach i dochodzeniu. Jak w 2 odcinku nie wzięli listy odwiedzających Joego i wszystkich pod szybką lupę to miałem /facepalm a potem było coraz gorzej. Oglądam bo fajnie grają Bacon i Purefoy no i jak ze Smallville skoro już zacząłem to skończę bo mimo wszystko jestem ciekaw jak to się skończy.

Mnie się wydaje, że kult się sam wykończy jak ta opiekunka dziecka zarazi wszystkich jakąś chorobą weneryczną bo póki co to 3/3 z tymi co przeżyli więcej niż jeden odcinek. :wink:

A do tego właśnie ogłoszono, że będzie drugi sezon. Czyli gówno się wyjaśni w tym roku...

Za to Person of Interest daje konkretnie radę. Faktem jest, że rozkręca się powoli i pierwsze odcinki mogą zniechęcać bo brakuje im motywu przewodniego natomiast później zaczyna się jazda bez trzymanki a ilość wątków zarówno ten główny jak i kilka pobocznych trzyma się kupy i dobrze się uzupełnia. Końcówka 1 sezonu i na razie cały drugi to mistrzostwo- wszystko się ładnie zazębia i ogląda się jak dobry kilkunastogodzinny film.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 04:00 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
a w ostatnim szczyt idiotyzmu- nawet nie zagrodzili drogi ewakuacji samochodu porywaczy ani nie przebili opon ani nic- za to lepiej biec i strzelać jak odjeżdżają, to na pewno zadziała

mnie zawsze to w holiłud śmieszy jak super wytrenowanie agenci fbi nie potrafią trafić, ale ta agentka to był super lol jak machała łapami strzelając. To już marek kondrat po 3 setach potrafił lepiej celować ;)

Cytuj:
No i najlepiej jak zajebiście wytrenowany w walce i obsłudze elektroniki "black water spec ops guy" się poświęca, żeby Joe się poczuł przez chwilę lepiej...

No to było idiotyczne.
Spoiler:

Natomiast Marek Antoniusz... Świetnie gra :D

Serial zapowiadał się świetnie, ale schrzanili go zbytnim heroizmem i słodko pierdzeniem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 21:06 
Cytuj  
Teaser 3 sezonu The Borgias. Wypuszczony akuart w dniu wyboru nowego papieża.

http://www.youtube.com/watch?v=WsXqQnb__Gk

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 02:56 
Cytuj  
Zwiastun GoT

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PgIIB67bw#!


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 00:00 
Cytuj  
http://hbowatch.com/what-is-american-go ... ut-anyway/

Matko wszystkich bóstw, to musi być zajebiste.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.