mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 12:09 
Cytuj  
To jest pilot, który jak widać nie będzie miał wiele wspólnego z późniejszymi epizodami co do formy i kształtu serialu, sam pilot jest ok ale na serial to nie nadaje się, a to co pokazali w zajawce właśnie daje spore szanse że będzie ok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 12:36 
Cytuj  
sula napisał(a):
Zawiodłem się na Star Treku nowym.
PS. Netflix zawsze w takim stopniu jak w najnowszych swoich serialach lewoskrętny był czy mnie to ostatnio bardziej w oczy kłuje?


Ja odpuściłem tę pozycję po tym jak przeczytałem, że twórcy wzorowali Klingonów na Trumpie i jego wyborcach. Lewo i SJW potrafią wpierdolić politykę wszędzie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 12:38 
Cytuj  
sula napisał(a):
Zawiodłem się na Star Treku nowym.
PS. Netflix zawsze w takim stopniu jak w najnowszych swoich serialach lewoskrętny był czy mnie to ostatnio bardziej w oczy kłuje?


Zawsze. Masa ich seriali ma dorzucony wątek homoseksualny, który jest totalnie z dupy (choćby w tej nieszczęsnej Mgle, nawet tam była gejowa secna seksu :D).

O Sense8 nie wspomne. To naprawdę fajny serial, ale "lewe poglądy" lecą ta ostro. W końcu sióśtr Wachowskich :D

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 19:28 
Cytuj  
Obejrzałem Midnight kilka odcinków...kurwa

Spoiler:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2017, 22:40 
Cytuj  
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/su ... iksa-wideo
będzie serial Subbura (coś podobnego do gommorry)
film z 2015r. zajebisty, licze że serial tez będzie

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 14:14 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Obejrzałem Midnight kilka odcinków...kurwa

Spoiler:


Na początku zapowiadał się serial całkiem nieźle, ale im dalej w las tym gorzej. Zarówno fabularnie, jak i wykonanie, ten serial pozostawiał wiele do życzenia


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 18:11 
Cytuj  
Dokładnie. Po pierwszym odcinku myślałem: "o, nawet spoko, zobaczymy."

A potem już tylko równia pochyła w dół.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 18:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
sula napisał(a):
- 2 głowne postacie wkurwiają.


Ale przeciez
Spoiler:

No dobra, ale

Spoiler:


@Senex & tiomor

To szkoda :|

Zaczynam się bać o Netflixowego Wiedźmina :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 18:21 
Cytuj  
Spoiler:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 03:33 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Teo napisał(a):
DS9 to jest nielubiany serial przez nerdów startrekowych, oni tylko voyager :)


Chyba ci się pojebało, fandom Star Treka absolutnie nienawidzi Voyagera na każdy możliwy sposób (przede wszystkim za wypaczenie zasad federacji do granic absurdu, gdzie Janeway była gotowa poświęcić całą załogę "bo zasady")
Osobiście Voyagera ubóstwiam, ale ja do fandomu Star Treka nie należę ;P

Nowy Star Trek na razie zapowiada się przeciętnie niestety, ale zobaczymy jak więcej odcinków będzie.



Dokladnie, startrek nerdy Voya nie lubia, DS9 gardza, a nazwy ST: Enterprise boja sie nawet wymawiac. Tylko TOS i TNG to treki z prawdziwego zdarzenia!...

Choc ja sie z tym nie zgadzam, DS9 i VOY maja swoj, inny swoisty klimat, jak sie to lubi to najlepszy serial do zasypiania :)

ST: Discovery jest czyms nowym - niby ma byc jak stare treki, ale bardziej mroczny. Zapowiada sie dobrze, nawet bardzo dobrze po pilocie, ale jak to w Aftertreku powiedzieli - co to Discovery to sie dowiemy w poniedzialek

Jezeli ktos chce, to The Orville - to jest baaaardzo w stylu old trekow - super zapowiadajacy sie serial z podobna koncepcja jak VOY - taki mily family SF z mala dawka humoru of MacFarlane.

P.S. nie wiedzialem, ze tu nadal siedzi stara gwardia i pisze te same bzdury co 15 lat temu... :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 08:49 
Cytuj  
https://arstechnica.com/gaming/2017/09/ ... zon-prime/ mowilem, ze wraca trend na takie klimaty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 09:04 
Cytuj  
oo ciekawe jak ringworld im wyjdzie. Książka całkiem OK.

Mnie dziwi, ze nie biorą sie za kontynuację SG. Może jeszcze za wcześnie. Wciągnąłbym takie 10 sezonów w tydzien jak za dawnych czasów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 14:24 
Cytuj  
Oj kontynuację SG:U wziąłbym z połykiem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 14:48 
Cytuj  
Yep. Anulowali serial wtedy kiedy się jego bolączki kończyły (tzn. m.in. grubego było mniej i przestawał być płaczliwą pizdą).

Konwencja starych SG z kolei mi się przejadła, fajne były jak były, ale już bym na coś takiego raczej ochoty nie miał.

Co do Star Treków to Voyager był najlepszy mimo wielu dużych wad. DS9 mimo dobrej ogólnej historii męczyło wieloma elementami, Pickard był fajny jak byłem dzieckiem, ale dzisiaj to już antyk, o czasach Kirka to już nawet nie będe wspominał bo nie ma o czym - ma miejsce w muzeum telewizji i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2017, 23:39 
Cytuj  
Obejrzałem Narcosa, wiele osób polecało. Świetny jak i cały temat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 paź 2017, 07:01 
Cytuj  
Ray Donovan.
Po ostatnim sezonie, zastanawialem sie co bedzie dalej i doszedlem do wniosku, ze teraz Ray bedzie napierdalal sie chyba z kosmitami, bo kto mu moze jeszcze podskoczyc.
No i tworcy mnie zaskoczyli. Ten sezon jest bardziej kameralny, stonowany. Ale tez watek z Abby jest przerazliwie nudny i mdly. To znaczy tak bylo do ep7. Wtedy serial wskoczyl na stary tor i coz... kosmici jednak wyladowali.
Za to ep8 to jedna wielka, pierdolona retrospekcja, ktora wyjasnia wszystko to, co i tak bylo jasne.
Spoiler:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2017, 08:10 
Cytuj  
no sezon nie jest zly bo to ciagle ray ale jednoczesnie to najslabszy sezon ;/ te retrospekcje nie wiem po co.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2017, 09:07 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=_mA1dvJaMX4

yeah!
Jedna z głównych postaci Clancyego dostnaie serial od amazona. Biorąc pod uwagę jaką drogę przeszedł Ryan (bez spoilerów;d) to zapowiada się sporo sezonów. Chyba, że zrobią jakąś losową fabułę o ISIS ;c

+ aktor z 13H, a bardzo dobrze sprawdzał się w roli

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2017, 13:24 
Cytuj  
Spoko się zapowiada, uwielbiam serie z Fordem oglądać :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2017, 19:05 
Cytuj  
pierwszy odcinek Suburry na plus (jest już cały sezon)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.