mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2017, 08:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Belfel, obejrzalem 7 ep. - kurwa jakie to jest slabe... a w pierwszym odcinku zapowiada sie na fajny serial. Fabula niezla, a raczej niezly pomysl na fabule, bo opowiedziane to jest beznadziejnie. Podejrzewamy A, to nie A podejrzewamy B itd

Niektore postacie zagrane fajnie, niektore beznadziejdzie. Generalnie polski plastik jak zazwyczaj.

Moze zakonczenie mnie czyms zaskoczy, o ile dotrwam i troche zmienie zdanie.


Bez przesady, sezon pierwszy był całkiem fajny. Niemniej jednak sezon drugi to jak na razie totalna porażka. Pierwszy odcinek wlókł się przeraźliwie, natomiast jak przyspieszyli w drugim to zastanawialiśmy się z żoną czy się śmiać czy płakać. Nonsens gonił nonsens, żenujące to było trochę. Rozumiem, że zmienili konwencję tzn. tym razem wiemy "kto", a nie wiemy "dlaczego" i pewnie reszta odcinków skupi się na odkryciu pokrętnego sensu jaki stoi za wydarzeniami z 2 odcinka ale... Wykonanie rodem z d...


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2017, 08:51 
Cytuj  
ta, niestety zgodze sie z tym.
ale czekam na kolejne odcinki, moze troche sie poprawia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2017, 09:43 
Cytuj  
Mindhunter nie wiem nad czym tutaj tak się jarać.
Rozmowy z zabójcami 10/10, reszta od połowy zaczęła mnie już męczyć, takie 6/10

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lis 2017, 14:00 
Cytuj  
TWD - chyba serio czas dac sobie spokoj z tym
Spoiler:


Bo co niby ma mnie trzymac przy tym serialu, skoro juz nawet bohaterowie wkurwiaja...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2017, 14:05 
Cytuj  
No stary, ja doszedłem do tego wniosku po dwóch sezonach :D

Jak ktoś nie oglądał to szczerze polecam BoJacka.
Takie lepsze (i rysunkowe) Califonication.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2017, 18:35 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
TWD - chyba serio czas dac sobie spokoj z tym
Spoiler:


Bo co niby ma mnie trzymac przy tym serialu, skoro juz nawet bohaterowie wkurwiaja...


tez uwazam ze pierwsze 2 odcinki nowego sezonu sa BARDZO slabe

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2017, 16:53 
Cytuj  
Warner Bros i Tolkien Estate ponoc prowadza rozmowy w sprawie serialu!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 11:36 
Cytuj  
I Amazon chce to zrobić! Szef jest podobno wielkim fanbojem :D

Swoją droga to mogłoby być zabawne. Trylogia Jacksona była genialna, ale jednak miała sporo pominięć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 11:49 
Cytuj  
No i w takim serialu nie ma problemu z mordowaniem, z gołymi cyckami elfek, geje pewnie też elfy, a feministki mogłyby tez tam swoje bohaterki dostrzec :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 12:08 
Cytuj  
Amazon i Warner Bros. Lol Netflixowe seriale w porównaniu przy tym to pewnie będzie ostoją skrajnego prawicowego fundamentalizmu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 13:18 
Cytuj  
Imo to sporo za wczesnie na ekranizacje serialowa. Lepiej jakby coś zmachali w uniwersum. A moze np przygody Toma Bombadila, bo Silmarilion byłby za ciezki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 13:47 
Cytuj  
Akurat Silmarilion byłby bardzo dobry jako materiał na serial, ale to nie wiem kto by mógł podołać. Ekipa od Rzymu i HBO może jedynie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 19:33 
Cytuj  
nigger elves incoming

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 5 lis 2017, 23:44 
Cytuj  
4 sezon Peaky Blinders 15.11

https://www.youtube.com/watch?v=r2mkneBqXEs

5 sezon Vikings 29.11

https://www.youtube.com/watch?v=EXkNLpEVh-A

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2017, 17:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Akurat Silmarilion byłby bardzo dobry jako materiał na serial, ale to nie wiem kto by mógł podołać.

Silmarillion to zbiór mitów/legend. Potrafię wymienić ze dwa filmy biorące na warsztat podobną tematykę, które prezentują jaki taki poziom (zresztą oba o tym samym - Książę Egiptu i Dziesięcioro przykazań). W większości przypadków wychodzą z tego kaszanki jak ten ostatni film o Noem z Crowem czy inne Beowulfy. Formuła serialowa niewiele by tu imo pomogła.

To tak abstrahując od faktu, że osobiście jestem tolkienowskim fundamentalistą i uważam, że medium filmowe najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie oddać sprawiedliwości temu co Tolkien opisał w tej książce.

Z kolei serialowy Władca Pierścieni faktycznie pozwalałby rozwinąć pewne wątki. Chociażby motyw przemijania i końca pewnej epoki, który jest praktycznie nieobecny w ekranizacji Jacksona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2017, 18:29 
Cytuj  
Ja mysle ze to moze byc jakas historia opowiedziana w tle glownych wydarzen z Wladcy Pierscieni, cos w stylu storyline z LOTRO.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2017, 18:36 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
To tak abstrahując od faktu, że osobiście jestem tolkienowskim fundamentalistą i uważam, że medium filmowe najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie oddać sprawiedliwości temu co Tolkien opisał w tej książce.

Jestem, a raczej byłem fundamentalistą, choć nie Tolkienowym a generalnym fundamentalistą w kwestii przerabiania pierwotnych historii na łatwo strawną pop-papkę (nie to, żeby Władca P. kiedykolwiek był ciężkostrawny) szczególnie jak się to podlewa srogo głupotkami, immersion break i pop referencjami czego np. Trylogia Hobbita byla wybitnym przykładem.
Junkier napisał(a):
Z kolei serialowy Władca Pierścieni faktycznie pozwalałby rozwinąć pewne wątki. Chociażby motyw przemijania i końca pewnej epoki, który jest praktycznie nieobecny w ekranizacji Jacksona.

Możliwe, ale musieliby naprawdę coś bardzo dobrego zrobić, żeby mi się kolejny raz tą samą historię dobrze oglądało. Licząc przeczytane książki + filmy, gry, itp to Władce Pierścieni już sporo razy przerobiłem i mam już dosyć. No, ale ja raczej targetem tego serialu nie będę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2017, 19:38 
Cytuj  
chyba, że przerobią to tak, jak Guy Ritchie "Króla Artura" (tzn. niekoniecznie w tym samym stylu, chodzi raczej o zakres zmian w stosunku do oryginału).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2017, 08:13 
Cytuj  
Belfer 2 w końcu się odbił, 3 odcinek w końcu rusza z akcją. Może coś z tego jeszcze będzie..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2017, 12:08 
Cytuj  
wataha lepsza

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.