mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2019, 08:19 
Cytuj  
Czarnobyl jak na razie najlepszy serial 2019 i najlepszy od HBO. Aż sięgnąłem po "Czarnobylską modlitwę" i jest to jeszcze bardziej przygnębiająca lektura.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2019, 15:17 
Cytuj  
Czarnobyl jest .... po prostu dobrym serialem, fajnie się go ogląda, ale nie jest mega super- po prostu porusza bardzo ważną tematykę.
Świadczą o tym odcinki- pierwsze ogląda się o wiele lepiej niż ostatnie- tam już praktycznie nas niczym nie zaskakują, ot co tam działo się później. Jakoś tam myślę, że popularność trochę nakręcana- sam byłem świadkiem rozmowy w pociągu- "Wiesz musimy obejrzeć w końcu ten Czarnobyl, bo wszyscy o nim piszą"
Podobnie było przy pierwszym Detektywie jak nakręca się społeczność - w kółko powtarzane hasło- serial ma taki klimat, że można go kroić. Jak to superancko brzmi - o matko, nic tylko wobec tego oglądać, a serial wg mnie też tylko dobry.

Super serial to taki, w którym kończąc jeden odcinek nie patrzysz która godzina tylko odpalasz następny.
Przy Czarnobylu oczywiście tak nie mogło być, bo odcinki były co tydzień, ale jakoś tak nie miałem - o rany to już dziś.

Pisanie na początku czerwca że to serial 2019 - trochę właśnie na wyrost i objaw może nawet już jakiejś mody :)
Tak samo jak widzę w tym zestawieniu "serial" Planeta Ziemia to też tak się uśmiecham :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2019, 15:27 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Czarnobyl jest .... po prostu dobrym serialem, fajnie się go ogląda, ale nie jest mega super- po prostu porusza bardzo ważną tematykę.
Świadczą o tym odcinki- pierwsze ogląda się o wiele lepiej niż ostatnie- tam już praktycznie nas niczym nie zaskakują, ot co tam działo się później. Jakoś tam myślę, że popularność trochę nakręcana- sam byłem świadkiem rozmowy w pociągu- "Wiesz musimy obejrzeć w końcu ten Czarnobyl, bo wszyscy o nim piszą"
Podobnie było przy pierwszym Detektywie jak nakręca się społeczność - w kółko powtarzane hasło- serial ma taki klimat, że można go kroić. Jak to superancko brzmi - o matko, nic tylko wobec tego oglądać, a serial wg mnie też tylko dobry.

Super serial to taki, w którym kończąc jeden odcinek nie patrzysz która godzina tylko odpalasz następny.
Przy Czarnobylu oczywiście tak nie mogło być, bo odcinki były co tydzień, ale jakoś tak nie miałem - o rany to już dziś.

Pisanie na początku czerwca że to serial 2019 - trochę właśnie na wyrost i objaw może nawet już jakiejś mody :)
Tak samo jak widzę w tym zestawieniu "serial" Planeta Ziemia to też tak się uśmiecham :)


Są rózne gusta oczywiście, ale lekko pierdolisz.

Dawno mi sie niczego tak dobrze nie ogladalo i nie chodzi o tematyke. To jest po prostu perfekcyjnie zrealizowane od A do Z. Wrecz niewiarygodne, ze Szwedzi z Angolami tak genialnie oddali klimat tamtych czasow w naszej czesci swiata.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2019, 17:16 
Cytuj  
Niektórzy po prostu mają wieczny ból dupy. Czarnobyl od początku do końca trzyma najwyższy poziom, fabularnie każdy odcinek jest mocny, skupia się na czymś innym.
Oczywiście widziałem na internetach te obnażające prawdę wpisy, że naprawdę to było zupełnie inaczej, bo górnicy kopali tunel w płóciennych gaciach, nie na golasa. Cóż. Może zabrakło odcinka w czasach współczesnych i tego jak opad polepszył zdrowie ludzi w tej części Europy. Jak towarzysze bezwzględnie okłamywali wszystkich, jak szybko ludzie zapomnieli, jak liczył się plan do wykonania jak wpłynęło to na politykę regionu. Z drugiej strony taki Diatłow dobrze by się sprawdził i dziś w korpo, a bioroboty pewnie też by znalazły swoje miejsce.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2019, 11:40 
Cytuj  
Są właśnie różne gusta, szkoda, że niektórzy nie mogą tego zrozumieć- ja napisałem swoją opinie, wy swoją, ja nie mówię że pierdolicie głupoty- ot każdy inaczej to odbiera.

Czarnobyl dla mnie : znakomicie oddający realia, bardzo dobra tematyka, fabularnie niezły. Ale bardzo fajnie oglądało mi sie odcinek 1,2 i ostatni, zaś 3 i 4 był dla mnie już były trochę średnie - pół odcinka o zabijaniu psów - oki temat też bardzo ważny, pewnie nawet wiele osób nie pomyślało, że z awarią wiązało się wybijanie biednych zwierząt, ale trochę było to przydługawe.

Jakoś tak niektórzy mają, że jak się pisze coś, z czym się nie zgadzają to od razu trzeba takiemu wrzucić teksty o pierdoleniu i wiecznym bólu dupy.
Moze czasami warto się zastanowić nad tym, czy można tak obrażać innych tylko dlatego, że maja inne zdanie? - taka mała dygresja :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2019, 12:02 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Moze czasami warto się zastanowić nad tym, czy można tak obrażać innych tylko dlatego, że maja inne zdanie? - taka mała dygresja :)

Można.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2019, 19:41 
Cytuj  
Nowy Black Mirror to porażka że ja pierdolę. Fabuła bez sensu, bez znaczenia. Nie ma nic, z czego ten serial zasłynął. Walić Netflixa, kasuję abo. Kicz który serwują to masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2019, 21:31 
Cytuj  
Ten czarnobyl to chyba w discovery powinni wrzucić bo tam tez takie bajkowe dokumenty pseudo fabularne wciskają od dawna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2019, 21:39 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Nowy Black Mirror to porażka że ja pierdolę. Fabuła bez sensu, bez znaczenia. Nie ma nic, z czego ten serial zasłynął. Walić Netflixa, kasuję abo. Kicz który serwują to masakra.

Odkąd NF przejął BM ta seria idzie w dół. Poprzedni sezon to już było niezłe gówno, tego nawet mi się nie chce oglądać. Anyhoo zanim zrezygnujesz z abo, obejrzyj After Life Gervaisa. 5 odcinków bomba, finał trochę gorzej.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2019, 22:26 
Cytuj  
A nawet zarzuciłem parę odcinków, ale jakoś nie podeszło.
Generalnie Netflix produkcje własne ma w większości słabe, choć ładne i pełne homopozytywnych wibracji (serio, too much). Jedyna zaleta to w miarę spoko baza filmów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2019, 20:00 
Cytuj  
Ja jebie ten black mirror s05e03 to jakis dramat... robia jakis shit z tej serii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2019, 23:55 
Cytuj  
1 i 2 to powinny być 15 minut filmiki, 3 pomysł ok ale to raczej w niedziele rano dla dzieci wrzucić.
Całe szczęście abo na to gówno skończyło się przed chwilą.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2019, 13:46 
Cytuj  
Czarnobyl 10/10, dziękuję, dobranoc.
lordyp napisał(a):
Ale bardzo fajnie oglądało mi sie odcinek 1,2 i ostatni, zaś 3 i 4 był dla mnie już były trochę średnie - pół odcinka o zabijaniu psów - oki temat też bardzo ważny, pewnie nawet wiele osób nie pomyślało, że z awarią wiązało się wybijanie biednych zwierząt, ale trochę było to przydługawe.

Ukazanie w trzecim odcinku jak ci ludzie umierali na chorobę popromienną też było średnie? Plz.
Cytuj:
Tak samo jak widzę w tym zestawieniu "serial" Planeta Ziemia to też tak się uśmiecham :)

Planet Earth 2 razem z Blue planet 2 to szczytowe osiągnięcie ludzkości w temacie seriali przyrodniczych. Dodałbym jeszcze The Dynasties, też od BBC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2019, 18:45 
Cytuj  
Doom Patrol wskoczył na HBOGO i to od razu caly sezon.

DC w kinach daje dupy, za to odrabia straty w serialach.


***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2019, 19:14 
Cytuj  
Dark widzę jest sezon drugi, ciekawe czy będzie ok, na amazonie Good Omens, a ten czarnobyl to nie wiem czemu tak się podoba, przeciętny fabularyzowany i podkolorowany dokument, dałbym to śmiało koło reszty przeciętności na discovery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2019, 22:15 
Cytuj  
Teo napisał(a):
ten czarnobyl to nie wiem czemu tak się podoba, przeciętny fabularyzowany i podkolorowany dokument, dałbym to śmiało koło reszty przeciętności na discovery.


Koniec świata, embe się ze mną zgadza.
No czekam na fale hejtu forumowych wyjadaczy na niego, bo śmiał ten najlepszy serial 2019 nazwać przeciętnym- czyli nawet gorzej ode mnie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2019, 13:09 
Cytuj  
Mnie tam nie było.
Byłem w toalecie.

A serio, to porównanie Czarnobyla do fabularyzowanego doka z disco jest słabe w chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2019, 19:19 
Cytuj  
Embe nie ogladal bo nie ma HBO i mu glupio wiec musial sie wypowiedzec.

lordyp pewnie tez, bo mu inflacja zjada cala kase z biznesu i go nie stac

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2019, 18:40 
Cytuj  

Co robimy w ciemnościach, wersja serialowa daje radę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2019, 08:36 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):

Co robimy w ciemnościach, wersja serialowa daje radę.


film byl swietny!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.