mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2019, 14:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mi sie podoba, pare scen bardzo fajnych:




1:15: kekw
Yennefer: kekw

Reszta moze byc. W poprzednim trailerze bylo wiecej glupich rzeczy. Poprostu ten trailer jest lepszy. Gdyby nie poprzedni to bym byl przekonany do serialu. Ale tak to wciaz duza niewiadoma.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2019, 19:19 
Cytuj  
Jest lepiej, ale nadal widać że to będzie po prostu amerykańskie heroic fantasy a nie cokolwiek związanego ze słowiańskimi klimatami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2019, 19:32 
Cytuj  
netflix style

Wątpię żeby netflix zrobił kiedyś coś dobrego i nie chodzi tu o brak kasy tylko o ten ich cholernie gówniany styl tworzenia seriali.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2019, 22:50 
Cytuj  
Teo napisał(a):
netflix style

Wątpię żeby netflix zrobił kiedyś coś dobrego i nie chodzi tu o brak kasy tylko o ten ich cholernie gówniany styl tworzenia seriali.


A Ty oglądałeś jakieś seriale oryginalne Netflixa czy tylko tak pierd... dla pier..lenia?
No chyba dla ciebie top serial to Korona Królów produkcji tvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2019, 08:11 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Jest lepiej, ale nadal widać że to będzie po prostu amerykańskie heroic fantasy a nie cokolwiek związanego ze słowiańskimi klimatami.


No bez szans zeby Amerykanom udalo sie stworzyc slowianski Klimat. Wiedzmina powinni Ruscy robic, maja kase i studia ktore potrafia tworzyc efekty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2019, 09:16 
Cytuj  
Jest dobrze


**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2019, 09:40 
Cytuj  
Słowianskość Wiedźmina jest dyskusyjna. Mit przewodni anglosaski (arturiański), słowiańskość wyśmiewana (szewczyk Kozejod), 90% potworków z bestiariusza do D&D. Bohater wzorowany na noir detektywie.
Ruskie skazki to zazwyczaj historie przygłupa, któremu się udało coś przypadkiem. W Wiedźminie tego nie ma, to dark fantasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2019, 00:31 
Cytuj  
The Mandalorian za tydzień ale przykro że nie będzie gdzie legalnie oglądnąć, szkoda że disney nie chce kasy :(

lordyp napisał(a):
A Ty oglądałeś...
Idź sobie zrób rodzinną sesje nowych odcinków ucha prezesa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2019, 11:20 
Cytuj  
Teo napisał(a):
The Mandalorian za tydzień ale przykro że nie będzie gdzie legalnie oglądnąć, szkoda że disney nie chce kasy :(



Kase to by chcieli, ale swiatowa premiera uslugi to za duze przedsiewziecie, mogloby sie skonczyc klapa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 09:35 
Cytuj  
Drugi sezon the end of the fucking world chyba jeszcze lepszy niz pierwszy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2019, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jest dobrze



Heh dla samej Ruth Wilson pewnie warto obejrzeć :) Chociaż i recenzje po pierwszym epizodzie tez zachęcają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 18:30 
Cytuj  
Mandalorian - najlepsze starwarsy ever! Klimat, zdjecia, dzwieki rozpierdalaja. Fabularnie trudno powiedziec po jednym ep, ale to nie ma znaczenia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 19:43 
Cytuj  
ojej zapomniałem o tym...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2019, 20:51 
Cytuj  
Noo... teraz niech te wszystkie gówniane platformy jak netflix oglądną i się uczą jak robić serial, który ma wszystko dopracowane, muzyka, dźwięki, efekty delikatnie wkomponowane w scenografie i w postacie, zero drętwoty dialogowej, absurdów w detalach itd.
Jest klimacik i jest star wars w klasycznej postaci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 13:27 
Cytuj  
Sam Mandalorian super ale Disney+ to podobno dramat na teraz. Problemy z zalogowaniem, a sama aplikacja tez chujowo dziala. Moze byc wtopa roku jak tego szybko nie ogarna.

Najlepsza platforme ma Amazon Prime, ale troche bieda z autorskimi materialami...

Najlepszy jest ciagle Netflix, genialnych seriali duzo, a dobrych to od zajebania.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 20:26 
Cytuj  
nie chce mi się nic oglądać

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2019, 23:05 
Cytuj  
Prime dobrą platformą? Toć to kurwa nawet nie rozpoznaje prawidłowo, które pozycje mam w abo, a które do dokupienia. Z jednego linka każe dopłacać za Married with Children, tak samo z wyszukiwarki, a z innego da się odtwarzać w abo. Prime mam znowu, ale to jest kurwa dramat jak PiS.

Netflix jest najlepszą paltformą jeśli chodzi o appkę obecnie i ilość materiałów. Ich jakość rzeczywiście jest różna, ale to jest poziom TV po prostu. Zapominacie, że w przeciętnej stacji na jeden dobry serial przypada 15 chujowych.

Chyba pierwszy raz od zawsze najgorzej wypada HBO. Appka to jest dramat na poziomie Razem, a produkcje też przypierdoliły o dno. Zobaczymy co będzie z tym nowym HBO Max, ale jak appka nie będzie na poziomie netflixa i nie pojawią się sensowne nowe produkcje to hbo będzie mógł pakować manatki, bo disney, apple go zeżrą na śniadanie.
Jako przykłąd - Swamp thing. To jest ta nowa jakość platformy hbo max już. Ja pierdolę jaki chłam. Binge watching tego przyprawiał mnie o wyrzuty sumienia i aż musiałem w międzyczasie grać na telefonie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2019, 08:00 
Cytuj  
U mnie Prime działa bez zarzutu na TV, na kompie nie sprawdzalem. W prosty sposob mozna zmienic wyswietlanie napisow, sa jakies info o aktorach, nowoczesnie to wyglada.

Netflix jest ok, ale jest dosc surowy.

Najgorszy jest HBO, w pelni sie zgadzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2019, 08:13 
Cytuj  
Korzystam z tvboxa do projektora i z tv szajsunga. Na szajsie chyba nawet ten prime nawet jakoś działa, na tvboxie nie da sięzmienić języka napisów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2019, 18:17 
Cytuj  
Watchmen robi się męczący. Irons jeszcze ujdzie, ale reszta to jak nabijanie minut scenami z dupy.
Mandalorianin spoko, jak Eastwood za starych czasów, ale zamiast poncho zbroja. Krótkie te odcinki, ale fajne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.