mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2019, 23:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
No wiadomo, że samorozrywka lepsza, ale nerdy i tak oglądają "bo superhero". 99% seriali to papka, czy to koleś w rajtkach, czy detektyw z efektami z painta i aktorstwem z cepeli.

akura arroverse to nie nerdy, a kury domowe oglądają


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2019, 12:10 
Cytuj  
Te grupy się nie wykluczają. Taki nerd siedzący w piwnicy u rodziców robi w zasadzie to samo, co kura domkowa siedząca w kuchni u męża.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2019, 21:23 
Cytuj  
Ale słabiutki ostatni mando, pomysł na odcinek ok ale aktorsko ZERO plus kilka absurdów w szczegółach w stylu netflixowyxh gówien, których do tej pory raczej nie było.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2019, 18:29 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2019, 12:19 
Cytuj  
Wiedzmin - pierwsze wrażenia po obejrzeniu polowy pierwszego ep.

Gra o Tron czy Mandalorian to nie jest. Budzetowo to wyglada bardziej na SyFy. Nawet zabrakło kasy na porzadny opening.

Nie jest też źle. Ogląda się przyjemnie, ale poszczególne sceny bez pierdolniecia. Aktorstwo znośne.

Duży atut to sama historia i świat, gdyby to było kolejne bzdurne fantasy to zapewne bym odpuscil.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2019, 13:30 
Cytuj  
Rzeź w Blaviken całkiem udana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2019, 17:58 
Cytuj  
Ja nie czytałem ani nie grałem, więc pewnie inaczej do tego podejdę :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2019, 20:49 
Cytuj  
Serial jaki jest taki jest. Ale "kurwa" Zebrowskiego po bankiecie w Cintrze - bezcenna.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 13:14 
Cytuj  
Ostatni mando nadrobił z nawiązką słaby poprzedni odcinek.

Jakoś nie mogę się zmusić do tego wiedźmina :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 14:36 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ostatni mando nadrobił z nawiązką słaby poprzedni odcinek.

Jakoś nie mogę się zmusić do tego wiedźmina :(



Duzo nie przegapisz. Bardzo nierowny serial, bardzo netflixowy. Ale kilka dobrych odcinkow jest. Ale na przyklad historia zlotego smoka jest bardzo slabo pokazana. Juz wole polska wersje. Przynajmniej mam zawsze banana na twarzy.

No i zeby ta Yennefer wyjebali na nastepny sezon. Tragedia aktorka.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 15:07 
Cytuj  
Tak średnio wyszło. Geralt spoko, Yen jakaś bez smaku. Ciri może być, driady mają naramienniki z kory. Są ładne plenery i sceny walki, a zaraz cesarscy w zbrojach z moszny. Generalnie mało statystów, za to całkiem sporo aktorskiego drewna. Straszna rąbanka z chronologią, jak ktoś nie zna książek, to się pogubi - pierwszy odcinek to wydarzenia końcowe opowiadań i początkowe - jakieś 30 lat różnicy. I tak cały czas. Dzieło wiekopomne to to nie jest, serial z netflixa jak najbardziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 19:05 
Cytuj  
Czyli jednak poziom netflixa :(
Ale ich seriale oryginalne zdobywają wiele nagród, więc nie ma co marudzić bo to jednak chyba taki styl pasuje większości, ja tam czekam na kolejne produkcje disney bo jednak to inny poziom, liczę że marvelowe seriale będą mocno związane z filmami i nie będzie takie gówna jak do tej pory.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 21:00 
Cytuj  
Dla mnie także to mieszanie chronologii psuje oglądanie, do przodu, do tyłu - trochę jakby nawet miejscami bez ładu i składu- faktycznie jak ktoś nie zna książek to może się pogubić i takie uwagi są też w pierwszych recenzjach.
Yen dla mnie porażka, Geralt ok, a tych "ciemniejszych" w serialu trochę za dużo.
W sumie najbardziej podobają mi sie sceny walk :).
Ogólnie serial jakoś tak 5/10

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2019, 22:52 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Ogólnie serial jakoś tak 5/10


To lepiej niż ja. Bardzo naciągane 4/10, z sentymentu. Objektywnie to jednak 3/10.

Nowe produkcje netflixa są coraz częściej krykykowane przez widzów. Po raz pierwszy od istnienia liczba subskrypcji w USA spadła (Q2). Pomimo dużych budżetów to od strony filmowej jest coraz gorzej. Zero odwagi pójścia na jakiekolwiek ryzyko. Krytycy będę się podniecać, bo zobaczą czarnego elfa. Ale w dzisiejszych czasach nagrody filmowe nie mówią nic o jakości.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2019, 14:26 
Cytuj  
Zaraz wam wyjdzie, że Korona Królów lepsza ;) Tak fatalnie nie jest, fantaziak jednak przebija jakieś xeny czy inne kroniki shanary. Wyszedł bardziej Warhammer niż Witcher, ale cóż, showrunnerka miała taką wizję. O właśnie, ilość bab jest faktycznie toksyczna. Jest baba niezdecydowana, baba kostyczna, baba kumpela, baba naiwna, baba matula, baba waleczna, baba chłop, baba babska, baba... Za to Geralt dla Jaskra jest zwyczajnym dupkiem i na wszelki wypadek też strzela focha jak baba. Serialowi przydałaby się męska ręka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2019, 11:13 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Zaraz wam wyjdzie, że Korona Królów lepsza ;) Tak fatalnie nie jest, fantaziak jednak przebija jakieś xeny czy inne kroniki shanary. Wyszedł bardziej Warhammer niż Witcher, ale cóż, showrunnerka miała taką wizję. O właśnie, ilość bab jest faktycznie toksyczna. Jest baba niezdecydowana, baba kostyczna, baba kumpela, baba naiwna, baba matula, baba waleczna, baba chłop, baba babska, baba... Za to Geralt dla Jaskra jest zwyczajnym dupkiem i na wszelki wypadek też strzela focha jak baba. Serialowi przydałaby się męska ręka.


Wizja wizją, ale czuć brak ręki porządnego twórcy. Wszystko jest pokazane nijak, brak pierdolnięcia w poszczególnych scenach, walki wyszły nieźle, ale to nie buduje klimatu. Wojsko wyłaniające się zza wzgórza to trochę za mało, żeby wywołać emocje. No i sam Wiedzmin z głosem jak z kiepskiego symulatora mowy.

Szkoda, bo po świetnych książkach i grach przydałby się świetny serial, a tak będziemy pewnie czekać kilkadziesiąt lat na kolejną próbę zmierzenia się z tematem. Jebać netflixa!

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2019, 22:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
No i sam Wiedzmin z głosem jak z kiepskiego symulatora mowy.


Na każdej scenie z Geraltem przełączałem na polski dubbing i nie żałuje.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2019, 23:47 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
mrynar napisał(a):
No i sam Wiedzmin z głosem jak z kiepskiego symulatora mowy.


Na każdej scenie z Geraltem przełączałem na polski dubbing i nie żałuje.


Ja poważnie sie zastanawiam czy nie dokonczyc serialu na dubbingu, ale znowu te glosy polskich lasek...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2019, 11:54 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2019, 14:47 
Cytuj  
A co do czekania na nowego, lepszego Wiedźmaka, to wątpię. Sezonów będzie ok. 6, ze 2 lata na każdy. Nie dożyjemy. Ale jakąś kreskóweczką spinoffem, to bym nie wzgardził, bo siła marki jest potężna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.