mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2019, 16:19 
Cytuj  
Dziwi mnie że przy tak dużej popularności gry nie skusił się na licencje nikt sensowny, zgłosił się netflix i szybko sprzedali, przecież nie trzeba być jakoś bardzo rozgarniętym żeby wiedzieć jak wyglądają ich seriale i na co ich stać :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2019, 16:59 
Cytuj  
Netflix jest jaki jest, ale TVP już swoją szansę miała ;)
Jako ciekawostka, to R.Talsorian (ci od cyberpunka) wypuścili rpg, top sprzedaży (poza D&D). W Polsce tak się szykowali na sukces wspierani krytycznymi głosami krajowych znawców, że im nakład zszedł w 3 tygodnie, a na dodruk to "po świętach". Ludzie biorą wiedźmina, bo jest, a głosy krytyków mają w rzyci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2019, 17:34 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Dziwi mnie że przy tak dużej popularności gry nie skusił się na licencje nikt sensowny, zgłosił się netflix i szybko sprzedali, przecież nie trzeba być jakoś bardzo rozgarniętym żeby wiedzieć jak wyglądają ich seriale i na co ich stać :(


a co mieli czekać na HBO az im sie skoncza pomysly na seriale o Westeros?

Jak by chcial wziac SyFy to tez by sprzedali, a Netflix to jednak duzo wiekszy gracz. No i mimo wszystko serial jest dobry, choć chcialoby sie zeby byl rewelacyjny. Sapkowski sie niezle odkuje, a i cd-project swoje zarobi (sam sie zastanawiam czy nie kupic jedynki, bo nie przeszedlem). Generalnie na plus, bo to chyba jedyna narpawde znana polska marka w swiecie (moze obok wodek).

btw Z dubbingiem oglada się duzo lepiej!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2019, 13:20 
Cytuj  
Wiedzmin na IMDB ma teraz ocenę 8,7. Na Rotten Tomatoes ma ocene publicznosci 93% (choc krytycy go zjechali) czyli tyle samo co Mandalorain.

Z Netlflixowych 8,8 mają tylko Stranger Things, House of Cards, Narcos i Black Mirror.

Podobno II sezon ma miec zwarta fabule, ale mi w sumie formula pierwszego nie przeszkadza, troche jakby kazdy odcinek to bylo osobne opowiadanie.

Generalnie szykuje sie mega hit bo hype z kazdym kolejnym sezonem powinno sie rozkrecac. Netflix moze tez bardziej sypnie kasa na efekty, jak sie okaze ze to ich lokomotywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2019, 13:34 
Cytuj  
Albo sypnie na naukę aktorską bo szorują dno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2019, 15:24 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Albo sypnie na naukę aktorską bo szorują dno.


e tam dramatu nie ma

Mi nawet Ciri i Yennefer sie podobaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2019, 15:44 
Cytuj  
Obejrzałem dopiero pierwszy odcinek Wiedźmina i byłem mile zaskoczony, bo spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Ogólnie nie powala, ale ciężko mi coś więcej powiedzieć bez obejrzenia kolejnych.

Walka mieczem jedna z najlepszych jakie widziałem, do tego realistyczny brutalizm i zabijanie w tej walce. Obawiałem się że Netflix to wszystko jakoś złagodzi, a było na podobnym poziomie brutalności jak w książkach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2019, 18:21 
Cytuj  
Już są pierwsze zapowiedzi, że scenariusz będzie bardziej jednolity czasowo i być może zmienią te śmieszne zbroje Nilfgaardu.
Pierwszy sezon to zawsze tak bardziej pilot czy robić dalej czy nie- tu akurat mamy sytuację, że o ile recenzenci krytykują o tyle widzowie jednak ogólnie chwalą- a o kasie dla Netflixa decydują widzowie, więc dalsze losy są oczywiste.
Mam nadzieję, że faktycznie posłuchają uwag a wtedy może być naprawdę hit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2019, 19:47 
Cytuj  
Ciekawa rzecz sprawdzilem:

Wiedzmina (8.7) na IMDB oceniło 108 tysięcy ludzi

Mroczne materie (8.2) - 20k

Mandalorian (9,0) 75k

Watchmen (7.9) 43k

wiec chyba mozna uznac ze Wiedzmin to najpopularniejszy serial 2019 roku

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2019, 22:51 
Cytuj  
Mando już koniec, mi się podobał bo star wars, nie było absurdów i fabuła mimo że prosta to jednak coś opowiadała, klimat starych sw, kolejny sezon będzie pewnie bardzo ok.

Wedzmin dopiero dwa odcinki i mimo że fajnie sie oglądało to nie ciągnie do kolejnych odcinków ale oglądnę bo tez to trzyma się jakoś nawet dobrze, nawet jestem zaskoczony wiedząc że to gówniany netflix robi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2019, 23:44 
Cytuj  
btw CD Projekt dogadał się z Sapkowskim wiec pewnie bedzie Wiedzmin IV.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 00:28 
Cytuj  
Do Witchera powinni zatrudnić lepszego operatora, popracować nad oświetleniem i od razu komfort oglądania skoczy. W takim Mando główny bohater chodzi cały czas w wiadrze na głowie, drugi to animowana pacynka i wszystko wygląda zajebiście. Liczę, że Netflix policzy zyski i wyjdzie mu, że doinwestowanie nie zaszkodzi. 2 sezon to chyba będzie Kaer Morhen więc lepiej, żeby było ładnie.

A Mandalorianin to jednak klasa.
W przeciwieństwie do Watchmen, który jest kandydatem do kichy roku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 10:21 
Cytuj  
Podobno budzet pierwszego sezonu byl jakis smieszny, a Cavill to musial grac za pol darmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 14:16 
Cytuj  
Nastepny sezon Mandaloriana juz za rok!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 17:25 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
W przeciwieństwie do Watchmen, który jest kandydatem do kichy roku.

Watchmen było zajebiste. Lepsze niż WItcher to pewne. Ozymandiasz wymiatał. Po prostu nie trzeba się było skubiać na głównej nygusce i reszta byłą naprawdę świetna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 18:16 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Isengrim napisał(a):
W przeciwieństwie do Watchmen, który jest kandydatem do kichy roku.

Watchmen było zajebiste. Lepsze niż WItcher to pewne. Ozymandiasz wymiatał. Po prostu nie trzeba się było skubiać na głównej nygusce i reszta byłą naprawdę świetna.


No wlasnie chyba sobie dokoncze, bo nie bylo zle te pare pierwszych odcinkow, choc momentami troche nudne.

Teraz sobie odswiezam Westworld. Dla mnie serial perfekcyjny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 18:48 
Cytuj  
Serial zmasakrował komiks Moore'a, dodając od siebie głębokie przesłanie - biali źli, czarni debeściaki. Rola Ironsa dobra, bo to Irons, ale Veidt jest zwyczajnie marysue. Trzymanie spermy w lodówce na piwo, zero zabezpieczeń...no wiadomo, geniusz. A wszystko to, żeby cienki scenariusz się nie rozleciał.
Główne przesłanie - jak czarny zakryje twarz, to bije ludzi. Trochę mało w stosunku do pierwowzoru i oczekiwań po takiej marce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 20:00 
Cytuj  
Napiszę jak wymierające pokolenie gimbazy, watchman jest żenujący i podoba się tylko dzbanom.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 22:59 
Cytuj  
@teo: Dzban to cię zrobił i wychował na pieska pisu :P

Isengrim napisał(a):
Serial zmasakrował komiks Moore'a, dodając od siebie głębokie przesłanie - biali źli, czarni debeściaki.

No właśnie nie. Kwestia jednego miasta. I wręcz jest to nabijanie się z dawania przywilejów jednej grupie, bo kiedyś dostali incydentalnie wpierdol.

Cytuj:
Trzymanie spermy w lodówce na piwo, zero zabezpieczeń...no wiadomo, geniusz.

Po prostu babka była geniuszem też i była niezauważona przez świat? Chciała mieć dzieciaka, który będzie jeszcze lepszy. Jak wiemy przez płeć słabo wyszło.

Cytuj:
Trochę mało w stosunku do pierwowzoru i oczekiwań po takiej marce.

Niewiele oczekiwałem - byleby zachowało klimat filmu. Na początku z tym klimatem było różnie, ale ostatecznie - nie ma ani happy, ani bad endingu. Ciężkie motywy zachowane.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2019, 23:26 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
@teo: Dzban to cię zrobił i wychował na pieska pisu :P
nooo.. twoja stara... :P


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.