mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 03:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A Battlestar Galactica od niedzieli. A SG-1 juz leci (na Sky One, aktualnie wyemitowano 12 odcinek 10 sezonu). Atlantis zreszta tez juz wznowione po przerwie swiatecznej.

Obejrzałem właśnie SGA "Sunday"
/me sad :(


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 09:17 
Cytuj  
w zeszla niedziele HBO zaczelo emitowac II serie serialu ROME - w necie jest masa torrentow I odcinka, a w poniedzialek do sciagniecia bedzie pewnie drugi :)

http://www.youtube.com/watch?v=vPulxjCGlNA&eurl=


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 5
Dołączył(a): 4.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 23:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A Battlestar Galactica od niedzieli.
X.

battle star galactica to swietny serial obejrzalem nawet pelnometrazuwke i teraz szykuje sie do kolejnych odcinkow...
a moje ulubione seriale to:
-4400
-tajemnice smallvile
-kameleon
-the x files
-swiat wedlug bundych

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 09:18 
Cytuj  
Heh Polsat ostro koksa, zakupili prison break, a teraz jeszcze CSI, ktore idzie zaraz po PB, a nastepnie ida desperate housewifes. Czyzby telewizja zaczela sie u nas rozwijac? A no i na tvp 1 chodzi 4400. Jako ze nie ogladam tv, bylem mocno zaskoczony programem tv ostatnio:). W sumie wszystkie te seriale sa warte obejrzenia;]. Wiec jak ktos nie ma co robic wieczorem w niedziele i chyba w czwartek - 4400 wtedy emituja, to warto popatrzec na wyzej wymienione serialiki:).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 10:28 
Cytuj  
Niestety praktyka pokazuje ze seriale z kazdym kolejnym odcinkiem kolejnego sezonu traca na wartosci.
Lost zdzierzylem do -nastego odcinke II serii.
PB teraz ciagne i jestem przy 8 odcingu II serii, ciekawe ile jeszcze wytrzymam bzdur i naciagniec.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 11:04 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
PB teraz ciagne i jestem przy 8 odcingu II serii, ciekawe ile jeszcze wytrzymam bzdur i naciagniec.


Mi sie tam PBS02 podoba, jak na razie obejrzalem wszystko z wyjatkiem 15tki.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 09:36 
Cytuj  
Wczoraj wieczorem bardzo mi się podobał 2-gi odcinek Pitbull, polecam.
Było ładne nawiązanie do historycznego filmu "Psy" - J. Gajos podpiął kolesia do prądu- "z akumulatorem na jajach to jeszcze nikt nie kłamał".
A potem jak policjant-pijak odkrywał przerażającą zbrodnię, to klimat był taki jak w filmach Lyncha przez chwilę imo.
W mojej opinii film lepiej zrobiony jak Oficerowie, nieco gorszy od Glina i niewiele gorszy od Oficer.
No i chyba jako jeden z niewielu niepoprawny politycznie - tekst wygłoszony przez policjanta granego przez Grabowskiego o imigrantach z Armenii: "A mnie się wydaje, że parchate to się między sobą postrzelały, a tego Saida wymyślili żeby mieć wymówkę".


_________________
O.o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:24 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Zychoo napisał(a):
PB teraz ciagne i jestem przy 8 odcingu II serii, ciekawe ile jeszcze wytrzymam bzdur i naciagniec.


Mi sie tam PBS02 podoba, jak na razie obejrzalem wszystko z wyjatkiem 15tki.


Faktycznie, po ktoryms odcinku PB z powrotem staje sie moim malym nalogiem. Fajnie sie zaczelo robic w ktoryms odcinku ;]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:36 
Cytuj  
Czyzbys mowil o odcinku, ktorego kontynuacja byla pod koniec stycznia tego roku? ;)
Spokojnie czekam na zakonczenie sezonu 2giego (emisji) i ogladne sobie reszte od wlasnie tego odcinka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:58 
Cytuj  
moze maly spojlerek pieszcz? Moge ci szybko strescic cala 2 serie:)

Lost powrocil i to w wielkim stylu, ostatnie odcinki znacznie lepsze od PB.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:06 
Cytuj  
Dobra wiadomosc dla fanow Battlestara:

http://film.wp.pl/id,75206,title,Battlestar-Galactica-powroci,wiadomosc.html?rfbawp=1171614139.339&ticaid=133b2

pozdrawiam

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 17:18 
Cytuj  
Ostatni odcinek Losta zjada. Poprzedni tego typu odcinek byl z Hurleyem i jego kolega z psychiatryka. Sam miod.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 17:33 
Cytuj  
Przyznaje, byl bardzo dobry. I cale szczescie bo gdzies w drugim sezonie Lost poczynal mi sie nudzic :< Oczekiwania byly wysokie, tak jak dlugo trzeba bylo czekac, ale wrescie sa nowe odcinki. Juz teraz moge powiedziec ze bylo warto.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 17:36 
Cytuj  
Wszechswiat wszystko koryguje.
OMG jak ja kocham ten serial ;<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 00:00 
Cytuj  
Wlasnie "przelecialem" sobie "My name is Earl". Genialna komedia, dawno sie tak nie ubawilem ;)
http://serialopedia.pl/tv/My_Name_Is_Earl

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 00:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
moze maly spojlerek pieszcz? Moge ci szybko strescic cala 2 serie:)

Lost powrocil i to w wielkim stylu, ostatnie odcinki znacznie lepsze od PB.


fakt , moce sa te nowe odcinki , ale tylko dobre w porownaniu do "Heroes"
bardzo polecam i zaznaczam ze to nie x-man w serialu tylko cos duzo lepszego


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Aenima napisał(a):
moze maly spojlerek pieszcz? Moge ci szybko strescic cala 2 serie:)

Lost powrocil i to w wielkim stylu, ostatnie odcinki znacznie lepsze od PB.


fakt , moce sa te nowe odcinki , ale tylko dobre w porownaniu do "Heroes"
bardzo polecam i zaznaczam ze to nie x-man w serialu tylko cos duzo lepszego

Ja obejrzalem pierwszy odcinek heroes i wlasnie stwierdzilem, ze cos ala x-man i nie dalem mu szanasy. Widze, ze trzeba sprobowac jeszcze raz, zwlaszcza ze atlantis ma przerwe do lata i jeden serial odpadl.
Co do seriali to jak bylem jeszcze w szkole podstawowej, gdzies na poczatku lat 90, bardzo podobal mi sie Przystanek Alaska, hehe ciekawe czy po tylu latach ciagle cos w sobie ma. :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 10:50 
Cytuj  
Gdzieś nawet leci powtórka przystanku alaska bo oglądałem kilka razy. I nadal śiwtnie się trzyma - jak na swoj czasy nieźle wykręcony serial :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 12:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja obejrzalem pierwszy odcinek heroes i wlasnie stwierdzilem, ze cos ala x-man i nie dalem mu szanasy. Widze, ze trzeba sprobowac jeszcze raz, zwlaszcza ze atlantis ma przerwe do lata i jeden serial odpadl.

Ja podobnie, tak do 3 odcinka podchodziłem do tego serialu bardzo sceptycznie a teraz mnie wciągnęło tak jak i BSG czy SG.
Cytuj:
Co do seriali to jak bylem jeszcze w szkole podstawowej, gdzies na poczatku lat 90, bardzo podobal mi sie Przystanek Alaska, hehe ciekawe czy po tylu latach ciagle cos w sobie ma. :)

Leci codziennie na TVN7 o 18:10.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 15:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ile w sumie jest odcinkow? Nie moglem znalezc nic powyzej 16.

Sezon 1 - 24 odcinki, sezon 2 - 18 odcinkow, 19 bedzie jutro (w sieci pewnie w przyszlym tygodniu). Kazdy trwa po 20 minut. Do szukania uzyj http://www.mininova.org ;)
Genialny serial :)

X.

PS. Polecam odcinek 2x13 "Our "Cops" Is On". Amerykanski program "Gliny" z bohaterami serialu w roli glownej (gliny i przestepcy). Spadlem z krzesla przy tym odcinku heheh :lol:


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.