mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 15:04 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tia, 3 sezon ownuje. A w szczegolnosci juz ostatni odcinek.


szkoda ze trzeba czekac do Lutego , co by nie gadac cliffhanger wyszedl im rewelacyjnie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:16 
Cytuj  
Postal napisał(a):
2. pb - 2 sezon troche ssie w porownaniu z pierwszym ale nadal sie swietnie

z każdym następnym odcinkiem, ten serial ssie coraz bardziej. W pierwszej części Michael był swoistym "twardzielem" który wytrzymał obcięcie palca u stopy, nie dał się zastraszyć, wszystko wykonywał bardzo dokładnie oraz skrupulatnie bez żadnej gry emocji. W drugiej części zaczął się zamieniać w niemiłosiernie żałosną osobę takiego emo dzieciaka :roll: .
Notabene coraz więcej ciekawych postaci zaczyna odchodzić w taki czy inny sposób. Pożyjemy, zobaczymy może po prostu to słabsze epizody, i taką mam nadzieję.
mrynar napisał(a):
Jericho moglby byc naprawde zajebistym serialem..., az sie prosi zeby zrobic z tego fallout-tv, warto go ogladac dla tych rzadkich (niestety) falloutowych momentow. Za to stosunki miedzyludzkie, czyli to co wypelnia 90% kazdego odcinka to niestety zenada, telenowele klasy B sa pod tym wzgledem lepsze...
Samo tło jest bardzo ciekawe ukazane, reszta już niestety nie.. wiele absurdalnych sytuacji, w stylu grillowe spotkanie w miasteczku, jakaś muzyka oraz tańce w parę dni po ataku nuklearnym. Chociaż same tło naprawdę trzyma w napięcu, ale imho to za mało :/ .

Co do heroes, to serial z odcinka na odcinek staje się coraz ciekawszy, szczerze mówiąc niespodziewąłem się tego. :wink:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:39 
Cytuj  
Akurat mięknięcie głownego bohatera w PB jest całkowicie uzasadnione. On nigdy nie był typem twardziela, musiał się nim stać by wydostać brata z więzienia jednak każdy ma swoją granice wytrzymałości. prawda ? ;). Co nie zmienia faktu ze o ile pierwszy sezon wciągnąłem w trakcie 2 dni, to drugiego oglądam pojedyńcze odcinki i w sumie nie mam ochoty na więcej.

Dla mnie cały czas zajebisty jest BSG, nie zauważyłem oznak psucia się tego serialu. Oby tak dalej.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:22 
Cytuj  
każdy ma swoją granice wytrzymałości. prawda ?

Tak. Od paru odcinkow polozono wiekszy nacisk na to, co dzieje sie w psychice bohaterow. Mimo wszystko reakcja Michaela na spotkanie z wiadomo kim (spoiler...) mnie po prostu rozbroila. Przegieli palke z tym mieknieciem calkowicie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:45 
Cytuj  
Ale za to jak na początku T Baga bym od ręki zap&*^% to z odcinka na odcinek czuję do niego coraz większą sympatię ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:53 
Cytuj  
konrador napisał(a):
każdy ma swoją granice wytrzymałości. prawda ?

Tak. Od paru odcinkow polozono wiekszy nacisk na to, co dzieje sie w psychice bohaterow. Mimo wszystko reakcja Michaela na spotkanie z wiadomo kim (spoiler...) mnie po prostu rozbroila. Przegieli palke z tym mieknieciem calkowicie.
Dokładnie o ten moment mi chodziło :| .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:05 
Cytuj  
kazdy serial ma takie momenty w ktorych u mnie nastepuje kryzys, po czym zastanawiam sie czy jest sens dalej to ogladac (no poza bgs ofc XD)
pb - watek z ojcem
lost - pamiatam ze chyba 2 czy 3 odcinek 3 sezonu (z lockien) doporwadzil mnie do takiego znuzenia i zazenowania ze doslownie sie *cenzura*
ale pale przegial jericho z sielankowa scena wspolnego zbeirania kukurydzy przez cala wioske... no nie wiem czemu to jeszcze ogladam :|

co do polozenie nacisku na psychike w pb ostatnio.. ja tam widze to na maxa uproszczone i wepchniete na sile, co tylko psuje ogolne wrazenie filmu

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:15 
Cytuj  
Co do Jerycha no coś ty, to pokazuje solidarność amerykanów na czas kryzysu zbieranie kukurydzy, i potem to sprzedanie do skupu, o kurde nie ma skupów już, ciekawe jak to rozwiążą. Może tam jakiś skup istnieje 5 km od wioski tak jak z tym pociągiem. ;] Ja czekam na cała serię i zacznę oglądać od momentu na którym skończyłem. :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 03:08 
Cytuj  
Ale za to Supernatural na TVN ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 15:39 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ale za to Supernatural na TVN ;)


naprawde? supernatural to tez fajny serialki, chociaz 2 seria znacznie lepsza od 1


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 15:51 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
SwenG napisał(a):
Ale za to Supernatural na TVN ;)


naprawde? supernatural to tez fajny serialki, chociaz 2 seria znacznie lepsza od 1

We wtorki na TVN o 23:15, na razie pierwszy odcinek był. Nie zauważyłeś bo idiotycznie się nazywa "Nie z tego świata". ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 16:27 
Cytuj  
sa azjatki?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 16:46 
Cytuj  
Pięć stron i nikt nie wspomniał o Babylon 5, zarabisty serial, przebrnijcie przez pierszy sezon, a filmy pelnometrazowe ogladnijcie najlepiej po ogldnieciu serialu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 16:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pięć stron i nikt nie wspomniał o Babylon 5, zarabisty serial, przebrnijcie przez pierszy sezon, a filmy pelnometrazowe ogladnijcie najlepiej po ogldnieciu serialu :)

No nie przesadzajmy, to nie wykopaliska. Może jeszcze wspomnisz o Star Treku co ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:02 
Cytuj  
ok mam do polecenia zajebisty nowy serial :P Teraz juz po kilku odcinkach sie utwierdzilem w przekonaniu ze to jest to na co czekalem :)

Film opowiada o gosciu ktory czuje poped do zabijania, nie ma zadnych uczuc i zachamowan.. jest do tego aseksulany itp :P, jednak jego ojciec policjant odkrywa "to" w nim i nakierowuje go tak, zeby jego "zboczenie" obrocic w cos dobrego. W ten oto sposob nasz psychol trafia do policji(a raczej do buira kryminologow) i za jej plecami zabija tych "zlych".

Swietna gra glownego psychola, smieszne przemyslenia i ZABOJCZY, klimat.
I co najwazniejsze, z odcinka na odcinek jest coraz lepiej :)

dajcie mu szanse i sciagnijcie chociaz pilota :)

edit: o lol zpomnialem tytulu: DEXTER podalem strone wczesniej ale tak malo zauwazone bylo :P


Ostatnio edytowano 24 lis 2006, 18:24 przez Postal, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:13 
Cytuj  
A tytuł to pies ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:14 
Cytuj  
Bez tytulu raczej bedzie ciezko :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:42 
Cytuj  
widzialem pilota bez rewelacji ten dexter


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:48 
Cytuj  
wg mnie napewno jest lepszy niz inne tegoroczne premiery jak jericho, vanished czy heroes

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:55 
Cytuj  
Jakby kogos interesowalo, to wlasnie wznowiono emisje 3 sezonu SG Atlantis. 11 odcinek jest pobrania, a kolejne beda co poniedzialek. SG-1 poleci dalej od 9 stycznia :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.