mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 11:30 
Cytuj  
Pierwszy sezon PB był doskonały, drugi ma wzloty i upadki, na przykład ostatni odcinek sprawił że nie moge się doczekać kontynuacji serii.


_________________
kek ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 11:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
roball napisał(a):
PB jest doskonaly w kazdym calu. :>

No wlasnie nie. o ile pierwsza seria jest praktycznie doskonala, to w drugiej jak dla mnie bylo pare slabych odcinkow, np ten w ktorym nasz bohater odczuwa religijne rozterki.
Mam pytanie do ludzi ogladajacych stargate. Czy atlantis jest w takiej formie jak sg-1? Czyli kazdy odcinek to zamknieta calosc, i jakis tam watek w tle, czy moze tak jak w bsg? Pierwsze 2 serie sg-1 zupelnie mi sie nie podobaly, warto dac szanse nastepnym?


Tak, SGA jest w podobnej formie jak SG1. Ale sa pewne nawiazania pomiedzy odcinkami, podobnie zreszta jak w SG1.
Co do SGA to powiem tylko ze jako zatwardzialy fan SG1 nie polubilem SGA "od pierwszego wejrzenia". Za bardzo lajtowe to bylo i jeszcze bardziej "hip hip hurra i tak na koncu ktos wymysli cos ubermastahaka i was pojedziemy". Potem jednak zrobilo sie lepiej (sporo potem). No i niestety SGA powinno sie ogladac dopiero tak ok 7-8 serii SG1.


A tak na marginesie to wpadlo mi w lapy 10 odcinkow 3 sezonu BSG. :> Wypas.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 11:54 
Cytuj  
Kazdy odcinek ma tego samego rezysera?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 11:22 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A tak na marginesie to wpadlo mi w lapy 10 odcinkow 3 sezonu BSG. :> Wypas.


Juz 11 jest :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 11:28 
Cytuj  
To ja polecę klasykę.

Kompania Braci.

Za film chyba nie można tego uznać, a w/g mnie to jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek wyszły. Do tego oparty na faktach. Miód, cud i orzeszki jednym słowem.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 12:37 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
To ja polecę klasykę.

Kompania Braci.

Za film chyba nie można tego uznać, a w/g mnie to jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek wyszły. Do tego oparty na faktach. Miód, cud i orzeszki jednym słowem.


Idealny jak sobie dopasujesz gierke (np. cos z serii Combat Mission albo Silent Storm) i grasz/ogladasz "z przeplotem" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 13:08 
Cytuj  
@Karol
Zgadzam się w zupełności, chociaż ja przeplatam z CoD i CoD2. Po obejrzeniu odcinka Kompanii klimat gry staje się niesamowity :) .

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 13:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Astaniel napisał(a):
To ja polecę klasykę.

Kompania Braci.

Za film chyba nie można tego uznać, a w/g mnie to jeden z lepszych seriali jakie kiedykolwiek wyszły. Do tego oparty na faktach. Miód, cud i orzeszki jednym słowem.


Idealny jak sobie dopasujesz gierke (np. cos z serii Combat Mission albo Silent Storm) i grasz/ogladasz "z przeplotem" :)


Też grywam w CM:BO, możemy zapykać na multi :)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 13:33 
Cytuj  
Z czystej ciekawości widział ktoś The Wire?
Zastanawiam się nad obejrzeniem tego :roll: .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 23:16 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
No i niestety SGA powinno sie ogladac dopiero tak ok 7-8 serii SG1.

Dokladnie po pierwszym dwuczesciowym odcinku 8 serii ("New Order"), wtedy wlasnie dr Weir zostaje przeniesiona do projektu Atlantis.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:43 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Z czystej ciekawości widział ktoś The Wire?
Zastanawiam się nad obejrzeniem tego :roll: .


Nie zastanawiaj sie tylko ogladaj ! Widzialem wszystkie seasons (4), jak dla mnie to serial jest zaj...bisty. Szkoda ze sie juz skonczyl, chociaz ponoc maja robic season 5. Trudno zachecic nie spojlerujac, powiem tylko ze jest to serial inny niz wszystkie, bardzo brutalny i realistyczny, aktorzy uzywaja typowego jezyka dla mieszkancow Baltimore i tu dzieki za CC w telewizji bo czasami to mialem klopoty ze zrozumieniem tego co mowia (bardzo duzo typowego dla Baltimore slangu + czasami sa wstawki po hiszpansku). Po prostu ogladnij kilka pierwszych odcinkow i albo sie wciagniesz albo nie. Jak lykniesz 2 pierwsze seasons, zanim zaczniesz ogladac dalej polecam ta ksiazke The Wire: Truth Be Told. Dzieki niej latwiej bedzie Ci zrozumiec serial poniewaz jest tam jakgdyby cala geneza (tlo) jak, i dlaczego serial powstal. Ogolnie serial polecam wszystkim.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Też grywam w CM:BO, możemy zapykać na multi :)


CM:BO to jest ta pierwsza czesc? Jesli tak to nie gralem i nie mam tego (slyszalem ze to jest na starym silniku i nie warto sie w to bawic)

Ja grywam (nie pisze "gram" bo akurat sobie przerwe zrobilismy na NWN2 multi party) z 2 gosciami z tego forum w CM:BB a w rezerwie czeka CM:AK - tak na wypadek jakby nam sie znudzily walki bolszewikow z faszystami :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 14:57 
Cytuj  
Ha, a ja zdobyłem właśnie pierwszy sezon Earth Final Conflict. Jeszcze gdzieś dorwać OST, muzyka imho rewelacyjna.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 1
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 17:40 
Cytuj  
Cześć mam pytanie czy jest ktos w stanie wrzucić wszystkie części 2 sesji serialu OFICEROWIE bo jakoś nie umiem sie w tym połapać. pzdr:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 17:56 
Cytuj  
markshell napisał(a):
Cześć mam pytanie czy jest ktos w stanie wrzucić wszystkie części 2 sesji serialu OFICEROWIE bo jakoś nie umiem sie w tym połapać. pzdr:)


Tu poszukaj:

http://www.policja.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 19:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Tam tylko to mieli:
Ontopic: Kiedy beda nowe odcinki PB/lost? Mialo jakos w styczniu sie zaczac..


tv.com


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 21:12 
Cytuj  
heroes imo zajebisty serial o "superbohaterach", nie tak cukierkowy i przekoloryzowany jak reszta opowiastek tego typu :)


_________________
retired...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
Nowe odcinki lost od 7 lutego bodajze...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 13:34 
Cytuj  
A PB rusza 22 stycznia. We wtorek o 4-5 rano można włączyć ściąganie :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:11 
Cytuj  
A Battlestar Galactica od niedzieli. A SG-1 juz leci (na Sky One, aktualnie wyemitowano 12 odcinek 10 sezonu). Atlantis zreszta tez juz wznowione po przerwie swiatecznej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.