mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 22:51 
Cytuj  
Konkurs: postujcie kto bedzie w grupie z Polakami: macie czas do jutra do 11 rano.
Nagrode funduje ja: butelka piwa (duza) dla zwyciezcy na najblizszym spotkaniu IRL.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 15:08 
Cytuj  
stawiam na Koree, USA i Portugalie... hyhy :wink:


_________________
Jesli nie mozesz go sfragowac, popelnij samobojstwo!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 16:33 
Cytuj  
Ok, moze wydam sie wam cholernym laikiem, ale czy ktos moglbys przedstawic kraje, ktore wogole przeszly? I jakie sa zasady budowania grup? Heh. Wtedy postne swoje typy ;D

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 17:19 
Cytuj  
Polak ktory sie nie zna na pilce noznej ? gdzie ty sie uchowales ? :razz: tozto nasz sport narodowy! :eek:

Wiec od poczatku...,

Na poczatek, na kazdy kontynent mamy federacje, nasza, europejska, nazywa sie UEFA i tak wewnatrz kazdej federacji tworzy sie grupy albo grupe w zaleznosci od wielkosci tej ostatniej. Zajmijmy sie UEFA jako ze nalezy do niej najwiecej panstw tworzy sie tam 9 grup po 5-6 panstw..., kazda reprezentacja gra u siebie i na wyjezdzie (zaufaj mi jest roznica).

Wyniki wpisuje sie do tabeli, remis to po 1 punkcie natomiast zwyciestwo jednej z druzyn to 3 punkty.

Do finalow przechodzi druzyna ktora zajela pierwsze miejsce w kazdej z tabeli. Drugie miejsca rownierz maja szanse, przechodza do tkzw. meczy barrage'owych.

Proste, nie ?

Elvis :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 19:11 
Cytuj  
Ej, kuna. To wszystko mniej wiecej wiem. Ale sa precyzyjne zasady tworzenia grup. Nie ma tak ze trafi sie z grupa z najlepszymi reprezentacjami na swiecie - tylko wszystko jest rozkladane na grupy. W dodatku nie wiem kto sie zakwalifikowal.

Adolf powiedzial mi zresza, ze juz po losowaniu. :grin:


Posty: 46
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 19:38 
Cytuj  
Zasady podzialu na grupy sa proste :smile:
Na poczatku druzyny przydziela sie do 4 koszykow. Podzial jest najczesciej uzalezniony od polozenia geograficznego, Polska jako kraj Europejski zostala przydzielona do koszyka drugiego. Mistrz swiata i gospodarze zostali przydzielenia do grop poza losowaniem. Nastepnym etapem jest losowanie z koszykow jak juz pisalem najpierw losowane sa druzyny z pierwszego koszyka i dodatkowo losuje sie dla nich grupy pozniej dolosowywanych do nich jest 5 z 8 zespolow z koszyka drugiego. Pozostale zespoly przezucane sa do koszyka trzeciego:) pozniej znow losowany jest zespol z trzeciego koszyka i grupa z miejscem i tak az do konca :grin:

Mam nadzieje ze zrozumiales :grin: :grin:

Teraz czas na zespoly z Europy awansowaly:
Polska :grin:, Francja, NIemcy, Slowenia, Belgia, Anglia, Wlochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia Polnocna, Szwecja, Rosja, Turcja

Ameryka polnocan:
USA, MEksyk, Kostaryka

Ameryka Polodniowa:
Brazylia, Argentyna, Ekwador, Urugwaj, Paragwaj

Azja:
Chiny, Japonia, Korea

Afryka:
Tunezja, Senegal, Nigeria

4 brakuje nie pamietam :smile: :smile:

To tyle :smile: Niewiem po co to napisalem :smile:
Pewnie sie nudze :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cespian dnia 2001-12-01 19:39 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 20:07 
Cytuj  
Aha! przypomnialem sobie jeszcze Arabie Saudyjska.

Grupa Polsak to Kore, Postugalia, USA

Tak ze mamy szanse przejsc :wink:

Ale mi sie nudzi :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 20:39 
Cytuj  
A propos szansy, to przypomnial mi sie tekst z glupiego i glupszego. Kiedy jeden z glupkow prosil panienke, zeby byli razem. Ona oczywiscie sie nie zgodzila.
On spytal czy jest jakas szansa, ze moga byc razem.
Ona: jedna na milion.
On: A jednka jest szansa! Hurra! :grin:


Posty: 46
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 20:45 
Cytuj  
:grin: dobre

No miejmy jednak nadzieje ze maja wieksze sznse :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.