mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
czemu sadzisz ze uzywam walkera


Ne wspomniałem o walkerze nic ^^

Cytuj:
Powiedział legit gracz co walkera na oczy nie widział


A co legit nie może nic wiedzieć o walkerze OMG!!

Cytuj:
przedstaw sie, powiedz gdzie grasz, mysle, ze chcetni sie znajda

A co to da :)

Miałem już wojnę kiedyś z HA i Arcy jedyne co potrafią to dance of medusa ,bije się ich po koleji a ci tylko stoją i wciskają logout SUPER WOJNA ^^
A jedyni ogarnięci w PvP nie grają w tych 2 klanach

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:02 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Miałem już wojnę kiedyś z HA i Arcy jedyne co potrafią to dance of medusa ,bije się ich po koleji a ci tylko stoją i wciskają logout SUPER WOJNA ^^
A jedyni ogarnięci w PvP nie grają w tych 2 klanach

Widze, ze tylko w gebie mocny jestes. Tylkoczemu sie boisz podac nicka skoro i tak Arcy sie wyloguje jak Cie zobaczy?
BTW Kiedys tu był taki ladny zwyczaj, ze rozmawialo sie tylko z ludzmi ktorzy sa w stanie sie przedstawic, a tak laduje sie jakas rzepa z priva i sie madruje :P


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:55 
Cytuj  
Cytuj:
laduje sie jakas rzepa z priva i sie madruje


Skoro tak twierdzisz , tylko z kąd wiem że noobki jesteście , i że często expicie na BS i AL ??

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:57 
Cytuj  
Mów co chcesz ale jednak kultura wymaga przedstawienia się... ponoć...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:07 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Miałem już wojnę kiedyś z HA i Arcy


Ale Ty jesteś dzielny wojak! Normalnie respect! Tak samo jak Kajnes, normalnie założę wasz fanclub na Teonie. Na privach śmieją się z Wieśka, a na offie możesz być Ty. Illuminati poddało wojny z silniejszymi klanami , bo dostawali baty i żeby podbudować zrąbane morale zaczęło szukać słabszych przeciwników. Niestety co niektórzy z w/w klanów, a w sumie nawet większość nie miała ochoty na pvp z wypasionymi gośćmi, którzy atakują b i c grade i wolała olać kozaka w a grade. Tak na marginesie, pozdrowienia od middle leveli z Forsaken Plains. Acha przyjmij do wiadomości rzepciu że ktoś może po prostu olewać ciebie, bo się po prostu brzydzi jakiegokolwiek kontaktu z tobą. Może i Arcy ma trochę kłopotów, ale życze im, żeby sie pozbierali i przetrwali. Tacy kozacy jak ty nie mają szans w normalnym polskim klanie, który tworzy grupa kolegów/przyjaciół, bo bo nie tolerują takich zachowań jak twoje, a ty razem z kajnesem i gonetką tworzysz egzotyczną grupkę i musisz przytulać sie do obcojęzycznego klanu, gdzie nie rozumieją co sobą reprezentujesz. Acha, nie podam ci nicku jaki mam na Teonie, bo mam to gdzieś.
Ghul


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 16:14 przez Zbych1, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:08 
Cytuj  
Już sie raz przedstawiłem , więcej nie będę , niech ci wystarczy PanRzepa :)

Cytuj:
Illuminati poddało wojny z silniejszymi klanami , bo dostawali baty i żeby podbudować zrąbane morale zaczęło szukać słabszych przeciwników
Hahahahahah Dobre tylko jeżeli dobrze pamiętam to Arcy i HA zaczlo ta wojnę będąc w ally z OS( śmietamka ebyu i boterstwa na Teonie) a pozniej byl płacz.

Druga wojna z HA za zwyzywanie Gonetki z kupionego konta od ebyera .

Cytuj:
acy kozacy jak ty nie mają szans w normalnym polskim klanie, który tworzy grupa kolegów/przyjaciół,


Jasne widzałem jak ci koledzy i przyjaciele uciekają w popłochu bądź robili logout

Cytuj:
musisz przytulać sie do obcojęzycznego klanu


Ja się przytulam do mojej kobiety a ty musisz do kolegów z klanu ale jak to sie mówi "są różne zboczenia"
Cytuj:
Acha, nie podam ci nicku jaki mam na Teonie, bo mam to gdzieś.

Wstrząsające


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 17:22 przez PanRzepa, łącznie edytowano 10 razy
*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:17 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Hahahahahah Dobre tylko jeżeli dobrze pamiętam to Arcy i HA zaczlo ta wojnę będąc w ally z OS( śmietnaka ebyu i boterstwa na Teonie) a pozniej byl płacz


Generalnie to ROTFL za nieznajomość tej historii i na polepszenie pamięci polecam sok z rzepy.
Ghul

Ostatnio zmieniony przez PanRzepa dnia 28 Lut 2007 17:22, w całości zmieniany 10 razy

Chyba ci nerwy puszczają, bo tak zmieniasz tego powyższego posta :-). W każdym razie cieszę się , że dyskutujemy nie używając wulgaryzmów i wyzwisk. Proponuję zakończyć flame - z mojej strony EOT, bo szkoda obniżać poziom tego sporu. U was też sa spoko goście. Pozdry i do zobaczyska w innym wątku!

Ghul, który idzie się poprzytulać ;-)


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 17:31 przez Zbych1, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:17 
Cytuj  
Otwieram kolejne piwko :P :D.


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:32 
Cytuj  
A kendo to ebayer.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:33 
Cytuj  
xDarkAngelx napisał(a):
Otwieram kolejne piwko :P :D.


Nie rozleniwiaj sie tylko pilnuj bota :lol:

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 19:01 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
A kendo to ebayer.


No co ty .. Kendo jest legit...przynajmniej w niego pokladam najwieksze szanse jesli chodzi o Teon :)

Natomiast Ty Hav chyba jestes ebayerem co ? ... musze na franz wejsc i zobaczyc w czym biegasz...czy aby ta twoja nowa postac nie biega w top sprzecie :) ... no chyba ze twoj bot train juz wyfarmil Ci wszystko :]


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 19:25 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba ci nerwy puszczają, bo tak zmieniasz tego powyższego posta


Zdarza się :)

Cytuj:
Proponuję zakończyć flame


Dlaczego :(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 22:35 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Proponuję zakończyć flame

Dlaczego :(


dlaczego?! slaby ten flame :P

Osoba grajaca na serverze PvP, zgadza sie na zasady panujace na danym serverze, wiec reroll strachliwy misiu


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:04 
Cytuj  
co ten shit robi w pogawędkach?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:06 
Cytuj  
Zal mi tego typka co ma bardzo infantylne teksty... Jego inteligencja stoi na bardzo niskim poziomie i sadzac po jego pisowni nie posiada samochodu :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:20 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Osoba grajaca na serverze PvP, zgadza sie na zasady panujace na danym serverze, wiec reroll strachliwy misiu


Wypadało by przeczytać przynajmniej pobieżnie temat jak się w nim wypowiadasz, oszczędził byś sobie takich pomyłek jak ta wyżej gdzie odpowiadasz niewłaściwej osobie :roll:

Edit:

Smashie napisał(a):
co ten shit robi w pogawędkach?


Pewnie miało iść do flames ale komuś coś nie wyszło.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 23:43 
Cytuj  
Cytuj:
Nie rozleniwiaj sie tylko pilnuj bota

Niby na jakiej podstawie myslisz, ze uzywam bota ? To ze ktos gra ne teonie to odrazu musi botowac ?


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 00:01 
Cytuj  
Kurde przypomnialo mi sie jak poznalem ferga :)

13 albo 14 lat mialem i mnie okradl z mojego fajnego studded armorka ktorego dal mi smolik :) Bylem wtedy bardzo noobie i tez mu niezle nawciskalem z nerwow ;)) no ale wtedy bylem maly ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 00:03 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
MagPS napisał(a):
Osoba grajaca na serverze PvP, zgadza sie na zasady panujace na danym serverze, wiec reroll strachliwy misiu


Wypadało by przeczytać przynajmniej pobieżnie temat jak się w nim wypowiadasz, oszczędził byś sobie takich pomyłek jak ta wyżej gdzie odpowiadasz niewłaściwej osobie :roll:


mozesz mnie uswiadomic skad wiesz komu odpowiadalem?
Gdybys uwaznie przeczytal moj post (o nic wiecej nie prosze) wiedzialbys ze pisze do strachliwego misia.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 00:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
mozesz mnie uswiadomic skad wiesz komu odpowiadalem?
Gdybys uwaznie przeczytal moj post (o nic wiecej nie prosze) wiedzialbys ze pisze do strachliwego misia.


*Shrug* No cóż, jak kogoś cytujesz, i mu odpowiadasz, po czym linijkę niżej piszesz kolejne zdanie, to wnioskuje że to dalej odnosi się to do zacytowanej osoby.

Jeżeli tak nie jest to przepraszam.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.