mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Fajne dramy tu macie. Ehh uroki open pvp , też chce.

Co ty nie wiedziałeś? Bierz popcorn i czytaj - lepsze to niż niejedna brazylijska telenowela ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:01 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Co ty nie wiedziałeś? Bierz popcorn i czytaj - lepsze to niż niejedna brazylijska telenowela ;)

Zgadzam się zwykłe pekowanie zakończyło się schizmą w random klanie. Ciekawe, co Haveren, winowajca, na to.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:11 
Cytuj  
lol


Posty: 3
Dołączył(a): 25.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 16:58 
Cytuj  
Mam popcorn jami, fakt lepsze niz TV :) to przeciez tylko gra :)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:34 
Cytuj  
Kto mi skoczy po browarka ?:D :P


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 10:50 
Cytuj  
Sorki chłopaki, ale teraz mam masę zajęć związanych z organizacją wykończenia mieszkania, przygotowywyaniem się do obrony, no i mam stresujący okres w pracy. Więc jak na razie koniec mej radosnej twórczości na cały tydzień.

Ale polecam l2guru - tam jest jeszcze więcej dramy :wink:


Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:35 
Cytuj  
No cóż... niejeden Rosjanin napisał już "He delai dramy" :) Forum ma swoje prawa, życie swoje! Za uwagi na temat prowadzenia klanu dostaje się kopa z ventrilo i klanowego forum dotyczacego spraw klanowych. Napisałem je tam nie dlatego, żeby się czepiać do CLa albo wzbudzać niezdrowe emocje wśród pryszczatych małolatów, bo - jak sądzę - grałem z rozsądnymi ludźmi - ale dlatego, żeby ewentualnie ktoś z nich mógł skorzystać. Mimo wszystko zależy mi na tym, żeby Polacy W KOŃCU stworzyli mocny, znaczący klan. Z uwag i porad można skorzystać albo nie, można nawet (!!!) się z nimi czasem (najczęściej) nie zgadzać. Reakcja: kopa i ban :)

Jestem rozczarowany. A mówienie, że gra for fun , że zabawa itd... Tak, jednak czasem znajdzie się ktoś, komu zależy nie tylko na lvlu. Ktoś może mieć jakieś inne cele. Chciałem grać w tym klanie, być jego elementem (choćby piątym :wink: ), pomagać innym (support main class) pomóc realizować plany i ambicje. Wcześniej z pomocą kumpli zrobiłem 3 i 4 lvl innego klanu swoim pierwszym poważnym charem. Potem było różnie, nie układało się, twardo trzymałem się zasady, że boterom itp. przypadkom dziękowaliśmy - ale bywały chwile zwątpienia, kto ich nie ma? Jedni pięli sie w górę, inni przyłączali się po to, żeby miec crest nad głową. Najbardziej aktywną grupą zrezygnowaliśmy w końcu z grania w tym klanie na rzecz przejścia do innego, dużego i mocnego klanu. Okazało się, że - wbrew pozorom i naszym oczekiwaniom - w takim klanie też są problemy. W sumie niby normalka. Ktoś sie tym nawet czasem przejmował, nie wszyscy mieli to w dupie (niektórzy grają w nim parę lat). W końcu komuś puściły nerwy, inni postanowili wyjść z klanu, jeszcze inni próbowali coś pomóc radą. Efekty? Złe zachowanie - won z klanu. Krytyczne słowo? Ban z forum i dismiss. Kierownictwo jest twarde. Nie daje się bolkom (celowo z małej litery) i nie słucha nikogo.

Grałem (gram) SE (obecnie 65 lvl) W klanie wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Na Teonie - Maskotka. Nikomu nie zalazłem za skórę (bo jak grając tą klasą?). Do 65 lvla PKowałem 2 razy (oba boty daaaawno temu, po 40 lvlu SE - lol). Party z ludźmi z klanu? W ciagu miesiąca - 2-3 razy. Dawno temu był ten "miesiąc", bo w końcu zrezygnowałem z pytań o party w klanie, expując z Rosjanami (no cóż, exp nie śmierdzi, sam nie moge bić). Po opuszczeniu klanu (nie było żadnej kłótni ani wymiany zdań, moja decyzja) spowodowanym sytuacją wyżej opisaną dowiedziałem się od mojego (byłego) CL, że jestem ignorantem. Tyle faktów. Tylko tyle i aż tyle.
Sorki Lokken, publiczne forum musiało zostac miejscem na dyskusję (pewnie ku uciesze innych :roll: ), ale na klanowym już dzisiaj nie zdążyłem. Nie moge nic tam już napisać. A chciałem, bo nie jest mi wszysko jedno (poszukaj mojego posta w topicu "Wychodzę". Coś dzięki temu klanowi zyskałem (poza oczywistym expem i lvlem). I nie piszę tego ku radościinnych podczas spożywania popcornu i browara (nie ma wniosków, jest konsumpcja). Może ten post komuś w czymś pomoże. Może ktoś nawet dotarł do jego końca czytając w znudzeniu, w związku z czym:
Pozdrawiam wszystkich - bez wyjątków :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:56 
Cytuj  
chodza sluchy ze haveren mial moralniaka po naglosnieniu jaka jadke wam urzadzal na BF i wyemigrowal na Franz , znajac go pewnie znow upatrzy sobie 'biednych' polaczkow i bedzie ich ubijal, tak wiec niedlugo bedzie glosno o Franz a nie Teonie .... :lol:

ciekawe czy tam tez juz wpuscil bot party i bawi sie w protektora ...

Shame on u Hav :]


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:35 
Cytuj  
To nie wina Hav'a. Gość ma zabawę z pvp i to jest Jego sposób na granie. Moja pierwsza i oczywista osobista zasada: gra ma sprawiać przyjemność. Nie ma jednak przyjemności i przestaje być fun, kiedy Hav PKuje wybranego delikwenta dziesiąty raz w ciagu trzech dni. Ma prawie 10 lvli wyżej, suba i bufki offparty. Każdy mając 62-64 lvl poirytował by się w takim przypadku. MOŻE NIE?! Nikt jednak jak dotąd nie napisał że Hav ze swoim 14-16 - osobowym klanem wypowiedział wojnę klanowi 5x-60 osobowemu i CL nie podjął rękawicy. Lani byli gracze słabsi i coz tego? Hav mocniejszym nie podskoczył, bo po co mając xx punktów PK? W klanie oczywiście nic, za to Hav ma zabawę że ja pierd... :) Sytuacja tylko wyciągnęła na światło dzienne problemy w klanie. Może lepiej póżno niż wcale. Na forum klanowym życzyłem wszystkim powodzenia, szczęścia i pomyślności oraz sto lat :) Bez żadnej złośliwości, bo grzałem w fotelu przed biurkiem długie godziny z Nimi wszystkimi.
Wyciągajcie z takiej sytuacji wnioski, żeby nie było kolejnej okazji do ożywionej dysputy nad klanem, w którym źle się działo. Odpowiedź jest taka sama jak na ruskie pytanie "kak jebat' tygrysa". Odpowiedź: troszku straszno, troszku smieszno. Taki tu był przez parę(-naście) ostatnich postów klimat i wypowiedzi m.in. Sylv., Shad., DarkAng. i Snip. - chociaż temu ostatniemu przyznałem racje w jednym z postów i nadal podtrzymuję swoje zdanie. Czy Hav ma moralniaka? Nie wiem i nie interesuje mnie to. Też mogę ubrać D i tłuc ludzi pod startowymi wiochami mając support za plecami (bez wnikania, co i za ile kupiłem). Moim zdaniem bez adeny kupionej na czarnym rynku (że się tak wyrażę) lub illegal programu nikt nie bawiłby sie w PKowanie na wariatana na lvlu 7x bez zwracania uwagi na to, co sie ma (na spotach, gdzie ludzie chodzą ubrani w top B lub A). Jeżeli się mylę, przepraszam. Gram na offie od ponad roku, mam SE na 65 lvlu, DA 53 i DD ( :] ) na xx - i 120kk w gotówce. Każdy grosz zarobiłem bez lewych kombinacji. DD to char do pvp... co prawda nie na takim lvlu jak Hav i na szczęście nie z takimi zasadami.
Degustatorom życzę kwaśnego piwa i podobnej sytuacji. Może nie umieją wyciągnąć wniosków i chwilkę przystopować żeby zastanowić się, czy przypadkiem to nie większy problem niż ego Hava i wnerwionej do granic możliwości ofiary? Zaś wszystkim pozostałym najlepszego i pomyślności. Oraz zimnej krwi i komentarzy przemyślanych. Po to jest to forum. Nie po latanie po piwko i chrupanie popcornu. Używajcie IQ. Te forum to nie zjazd Samoobrony :-?


_________________
Maskotka - SE / SH
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 00:11 przez DarekB, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 00:07 
Cytuj  
Po zastanowieniu się - stwierdziłem co nastepuje:

1. Jak mogłem tak ciekawe posty przeoczyć :wtf:

2. Otwieram nastepne piwko

3. To są wręcz posty godne wydzielenia do osobnego wątku - co nastąpiło.

4. Prosze serdecznie o jeszcze więcej publicznego prania brudów.

PS. Jeśli rzecz się będzie rozwijać dalej rozważę przerzucenie wątku do pogawędek, aby tą naszą lokalną radością uszczęśliwić szerszą publicznośc :]


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 00:21 
Cytuj  
Post wyżej: Nic dodać, nic ująć :) W dobrym humorze (mimo wszystko) idę spać :lol:


_________________
Maskotka - SE / SH
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 00:23 
Cytuj  
DarekB napisał(a):
To nie wina Hav'a. Gość ma zabawę z pvp i to jest Jego sposób na granie.

Tak masz rację... ja sam pamiętam jak się podniecałem jak mnie w pierwszym miesiącu gry ktoś zescamował. Nie mogłem zrozumieć zasad open PvP. Taraz rozumiem. I jak widzę Ty też. Hav ma pełne prawo dawać wycisk komu mu sie podoba. I może mieć w dupie zasady innych tak długo jak nie łamie EULA.
Ah to mi przypomina taka starą opowieść o don Kichote... On miał swoje zasady i reszta świata także.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 03:06 
Cytuj  
Ja też chce mieć wojnę z polskim klanem :(


Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 12:50 przez PanRzepa, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 07:37 
Cytuj  
Ty lepiej uczyc sie jezyk polski, bo ty miec problem z pisaniem:)

)


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
Ty lepiej uczyc sie jezyk polski, bo ty miec problem z pisaniem:)

)



Chyba ci się Walker zepsuł ^^


Posty: 40
Dołączył(a): 14.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
Ty lepiej uczyc sie jezyk polski, bo ty miec problem z pisaniem:)


Miałem małą zadyme z aniołkami na WoA jak to pisałem.

Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak widzisz tylko kwadraty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:41 
Cytuj  
czemu sadzisz ze widze kwadraty :)?
czemu sadzisz ze uzywam walkera :)?
moze jakies szczegoly :>?
nawet nie gramy na tym samym servie, wiec za przeproszeniem gowno wiesz a gadasz zeby gadac :)

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 13:58 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Ja też chce mieć wojnę z polskim klanem :(

przedstaw sie, powiedz gdzie grasz, mysle, ze chcetni sie znajda :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 14:13 
Cytuj  
PanRzepa napisał(a):
Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak widzisz tylko kwadraty

Powiedział legit gracz co walkera na oczy nie widział ;)


Anyway, please Hav wrzuć więcej jak masz. TBH to jedne z lepszych jakie widziałem ;)

Cytat miesiąca:
H: rozmawiam z waszym ziomkiem liwa
H: madry czlowiek
W: nom Lukasz fajny


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Fajne dramy tu macie. Ehh uroki open pvp , też chce.


Prawda, w sumie l2 to jedyny w miare dobrze trzymajacy sie mmo z open pvp... Szkoda, ze nie mam czasu na pociskanie bo chetnie bym pogral:/.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.