mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:47 
Cytuj  
Chciałbym wstąpić do jakiejś gildii lecz nie wiem gdzie i jak. Czy ktoś mógłby mi w tej sprawie pomóc? Jestem początkującym wojakiem i chciałbym się szkolić

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:59 
Cytuj  
Wstapienie do gildii nie zawsze jest prosta sprawa (jak pewnie zdazyles zauwazyc)...
Najlepiej znalezc jakiegokolwiek czlonka gildii do ktorej chcesz wstapic i zapytac go o to. Zaprowadzi cie pewnie do Guildmastera, ktory to zapisze cie (badz nie) na liscie czlonkow na kamieniu gildii - od tej chwili bedziesz jej czlonkiem.
Wez pod uwage nastepujace aspekty:
1. W niektorych gildiach jest tzw "okres probny" - w czasie jego trwania nie jestes czlonkiem gildii a jedynie kandydatem. Grasz razem z czlonkami gildii - co sluzy waszemu poznaniu sie i zbadaniu ew. przydatnosci twojej osoby w gildii (moze to okrutne, ale coz... zycie :smile:)
2. Niektore gildie to zamkniete zgromadzenia i nie tylko ty, ale i nikt inny nie bedzie dopuszczony do czlonkostwa (takie gildie nie prowadza rekrutacji).
3. Uwazaj na gildie ktore prowadza nabor wszystkich ktorych popadnie. Uwazaj tez na gildie ktore prosza zebys do nich wstapil (moze to takze okrutne, ale.... - nie wypowiadam sie o takich gildiach, radze tylko uwazac)
4. Radze przemyslec czego od gildii oczekujesz i co mozesz jej dac. Nawet jezeli cos nie bedzie sie ukladac, to zmieniac gildie jak rekawiczki nie jest najlepiej.

Mysle ze cie usatysfakcjonowalem moim wywodem - nie podam ci na talerzu lokacji siedzib gildii - znajdz je sam - w koncu to rpg :grin:
NARrrr

*

Posty: 59
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 02:29 
Cytuj  
Mam prośbę do 9Yin i innych takich tam leniwych. "You little scumbags!" Pomęczcie sisię troche i poszperajcie. Zreszta serw padł, więc nie zrobi wam wiekszej różnicy jak sobie trochę pogrzebiecie po stronkach. NIE MA SENSU ZAKŁADAĆ NOWEGO TEMATU JAK JEST STARY O TYM SAMYM!!! :evil:


_________________
Obrazek
"Do what thy manhood bids the do, from none but self expect applause.
He noblest lives and noblest dies who makes and keps his self-made laws."

*

Posty: 58
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 02:48 
Cytuj  
No ta zauwazylem ze taka notka pojawila sie na kilku topicach.....Zara poleca teksty w stylu ze Haji Abdullah nabija sobie licznik i dazy do tych kilku gwiazdek.....Moze i to prawda? :wink:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 03:25 
Cytuj  
Nie nabijam żadnego licznika. poprostu siedzę i nie mogę zasnąć... A to powtarzanie się wiadomości naprawdę mnie wkurza! Zresztą napisałem tym topic. Może GM`owie coś z tym zrobią :sad:


_________________
Obrazek
"Do what thy manhood bids the do, from none but self expect applause.
He noblest lives and noblest dies who makes and keps his self-made laws."

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:07 
Cytuj  
Mithal z gildiami to jest tak ze oni najczesciej nie chca jakiegos slabiutkiego zawodnika tylko wypasa. Jka chcesz miec pewnosc ze cie przyjma to zrob z siebie kabana a wtedy to i moze sami cie spytaja czy nie chcesz nalezec do nich. Problem w tym ze jak juz jestes kaban to w zasadzie nie potrzebujesz gildii. Ewentualnie bedziesz chcial swoja zalozyc. Teraaz moje pytanie co do gildii: "Jaki z nich porzytek????"

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 10:39 
Cytuj  
hehhe LOL :smile:

skoro nie wiesz jaki jest pozytek z bycia w gildii, to zycze ci bys sie nigdy nie dowiedzial... :razz:

*wieczni malkontenci, phi*


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:01 
Cytuj  
No ja sie powaznie pytalem.Czemu sie tu wszyscy wymondrzaja a nie potafia na proste pytanie odpowiedziec??? :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:08 
Cytuj  
Nie wiem kto sie wymadrza, ale poki ktos nie widzi pozytku bycia w gildii, to po co sie o nie pyta? :wink:

A pozytek jest wieloraki z bycia w gildii - po pierwsze zwiazany z mechanika gildii - jesli jestes z kims w gildii to mozesz go przypadkowo zranic w wirze walki, albo nawet zabic i nie dostaniesz statusu kryminalisty, to samo sie tyczy czlonkow gildii zaprzyjaznionych, a takze gildii, ktorym sie zadeklarowalo, lub one nam zadeklarowaly wojne. Przyznasz chyba ze lepiej jest, bo wtedy mozesz legalnie utluc wroga albo przypadkiem zranic przyjaciela stojac obok straznika bez strachu ze zaczne cie gonic...
Druga korzysc to juz jest korzysc wynikajaca z praw samej gildii. Przewaznie jest to tak, ze jesli widzisz kogos z gildii swojej lub zaprzyjaznionej to mu pomagasz po prostu bez warunkow jakichs, jak masz cos co ci sie nie przydaje to oddajesz na rzecz gildii, a nuz sie przyda innemu czlonkowi, itepe itede, jak nie poznasz praw obowiazujacch w danej gildii to sie nie dowiesz tego, miedzy innymi po to wiekszosc gildii ma swoje strony w sieci, zeby kazdy nowy potencjalny czlonek mogl sie zapalic do danej gildii, albo zrezygnowac z niej, albo dowiedziec sie, czemu tak trudno sie do gildii dostac, a tak latwo wyleciec :smile:

[Bard Morza] Soulless
Mistrz Bractwa Morza
http://www.soulless.bezduszni.net/bm/


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 11:22 
Cytuj  
No!!! dziekuje za kostruktywna odpowiedz!! :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 13:06 
Cytuj  
Na grzyba ludzie wyciagneliscie taki stary topic? Na dodatek nie aktualny bo Mithal juz od dawna jest rekrutem w pewnej gildii.

Prosba do moderatora o zamkniecie tego topica bo nie ma sensu zasmiecania forum.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:25 
Cytuj  
Nie chodzi o "wypasanych" ludzi... Jesli znajdziemy kogos kto bedzie mowil:
O qr** jaki jestem boski, jestem ql, mam 100 sily i 3 GM w bojowych i wogle luzak ze mnie bo mam jeszce GM anatomy, i co wy na to?
Chodzi o reprezentowanie gildii na zewnatrz jej spolecznosci oraz o reprezentowanie soba jakiegos poziomu zachowania, a wtedy i o odgrywanie postaci nie jest tak trudno. Zeby byc w gildii trzeba umiec wspolpracowac, jesli chodzi o walke, umiec walczyc w grupie bez jakis niepotrzebnych rajdow itp. Polityka i stanowisko gildii, powinny byc obiektem dyskusji. Wiec gildia to "odpowiedzialnosc grupowa" - mozna by tak to nazwac :smile: Jak chcialem znalezc kogos do TS, szukalem wlasnie wsrod Newbie i znalazlem tam grono odpowiedzialnych osob, ktore z biegiem miesiecy staly sie silniejsze. Nie przyjmowalismy ich od razu, bo takiej osobie uo moze sie np. znudzic po dwoch miesiacach, ale jak grali juz okolo tego, bez problemu przyjmowalismy.
Tucio

*

Posty: 59
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:46 
Cytuj  
Re: Ruter
Na "suszonego psiaka" :smile: Widzisz Ruter o to mi chodziło o zwrócenie uwagi, że na forum jest strasznie dużo syfu, który należy usunąć --> vide mój topik o klonowaniu tematów.


_________________
Obrazek
"Do what thy manhood bids the do, from none but self expect applause.
He noblest lives and noblest dies who makes and keps his self-made laws."

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:14 
Cytuj  
Haji--> nie obraz sie, ale dzisiaj najwiecej syfu zrobiles Ty :/ Jakies 6 postow w temacie gildii- wszystkie sie powtarzajace i dotyczace wlasnie rzeczonego smiecenia, w czym 0 slownie zero słów na temat. Zastanow sie a nie trzep ostrzezeniami o smieceniu po kazdym z tematow czym sam de facto zasmiecasz forum :sad: .

*

Posty: 59
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:17 
Cytuj  
Dokładnie narobiłem zamieszania po to żeby zbędne tematy skasować i już (względnie połączyć) Więc jeśli będzie uprzejmy moderator to wyrzuci cały ten syf w try miga i będzie po kłopocie :smile:


_________________
Obrazek
"Do what thy manhood bids the do, from none but self expect applause.
He noblest lives and noblest dies who makes and keps his self-made laws."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.