mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:28 
Cytuj  
Nie wiem czy top sie przyjmie. Ja osobiscie jestem ciekaw jak wygladaja profile innych userow, w co graja, jak dlugo itd.

CheGee on xfire


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:30 
Cytuj  
how 'bout no.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
http://www.xfire.com/profile/varenthin/
mój profil tyle, że nie używam Xfire podczas grania


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:38 
Cytuj  
było biurko, był pulpit, ostatnio widok przez okno, teraz to.
mam pytanie, po chuj?

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:40 
Cytuj  
A ja w nic nie gram:P

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:45 
Cytuj  
o ile podoba mi sie mozliwosc monitorowania ile sie gra, gdzie sie gra, to o tyle zasobozernosc xfire mnie odrzuca :(

pozatym jak sie jeszcze tym bawilem nie bylo duzych mozliwosci wywietlania i przegladania statystyk...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:00 
Cytuj  
Ja stawiam na "czy lubisz myć naczynia" jako next temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:02 
Cytuj  
Uzywam x'a podczas grania, szczegolnie przydaje sie do fpp mp, widze ktos znajomy loi to wbijam sie bezposrednio na serwer. ;]

http://www.xfire.com/profile/atherius/

No i fajne sa wiadomosci, ktore mozna wysylac do grajacego.


_________________
@polygamia

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:12 
Cytuj  
Ciekaw jestem kto tego uzywa i w jakim celu. Niesmiale domyslam sie, ze niektorych moze kusic mozliwosc umieszczenia sobie bezgustownej sygnaturki pod kazdym napisanym postem, informujacej wszystkich czytajacych o tym, ze dany uzytkownik xfire zdarzyl juz spedzic pierdyliard godzin grajac w jedna z koreanskich hiper-mmo-produkcji. Kolejnym czynnikiem zachecajacym do sprobowania programu jest zapewne mozliwosc dojebania sobie na desktop (do kompletu 80 ikonek na pulpicie i 40 w tray'u) kolejnego beznadziejnie wygladajacego, oskinowanego programiku, ktory w zaden sposob nie komponuje sie z reszta systemu... pft.

Jedyna dobra rzecz to te statystyki przegranych godzin, dzieki ktorym mozna ocenic i porownac popularnosc gier.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:11 
Cytuj  
widac ze malo grasz w fpp. Glowna zaleta jest wlasnie to ze widzisz gdzie znajmi graja i masz mozliwosc jednym przyciskiem dolaczenia do nich.


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:20 
Cytuj  
steam > xfire ;\

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:47 
Cytuj  
widac ze malo grasz w fpp.

Tak, tragicznie malo. Ze znajomymi to ja sie umawiam na Vent/TS, a jak mam z nimi grac, to wchodzimy na ten sam serwer i czekamy na umowionego przeciwnika. Do rozmow poza TS-em sluzy mi od dawien dawna IRC/ICQ, wiec pls. Z tego co widze xfire sluzy glownie osobom, ktorym konfiguracja i uzytkowanie w/w komunikatorow nastreczalaby sporych problemow, tym bardziej, ze pojawily sie one jeszcze na dlugo przed ich czasem (no i nie posiadaja flashy-bezgustownych skorek/sygnaturek) :< I pewnie z toba jest podobnie Shaver.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:52 
Cytuj  
siedzimy glownie na vencie bo jest lepsza jakosc i mniej zre systemu. Msna nie uzywam, a wiekszosc siedzi na ircu (na qnecie). Do wbijania bezposrednio na server lepszy jest qker albo taseye. Po xsie jest duzo szybciej. Poza tym jak juz jedna osoba z klanu wbije na server to nikt nie musi bawic sie w kopipasy tylko wbija. Co do rozmow, na msnie ircu, jak sobie radzisz z grami ktore nie pozwalaja jej schowac na pasek?? (bo x ma wlasnie taka mozliwosc ze przebija sie nad gre)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 16:18 
Cytuj  
konrador napisał(a):
widac ze malo grasz w fpp.

Tak, tragicznie malo. Ze znajomymi to ja sie umawiam na Vent/TS, a jak mam z nimi grac, to wchodzimy na ten sam serwer i czekamy na umowionego przeciwnika. Do rozmow poza TS-em sluzy mi od dawien dawna IRC/ICQ, wiec pls. Z tego co widze xfire sluzy glownie osobom, ktorym konfiguracja i uzytkowanie w/w komunikatorow nastreczalaby sporych problemow, tym bardziej, ze pojawily sie one jeszcze na dlugo przed ich czasem (no i nie posiadaja flashy-bezgustownych skorek/sygnaturek) :< I pewnie z toba jest podobnie Shaver.


Ja uzywam x'a i jakos nie mam statsow w sigu a skorki uzywam default, wiec nie uogolniaj, nie podoba sie to nie musisz wyrazac az tak duzej dezaprobaty. ;]

Z tego co widze xfire sluzy glownie osobom, ktorym konfiguracja i uzytkowanie w/w komunikatorow nastreczalaby sporych problemow

Oj to nam pojechales. :lol:


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 16:21 
Cytuj  
przestan smiecic, kurwa mac;o
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie zamknij.
Posiadanie swojego topicu nie robi z ciebie nikogo waznego.|

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 16:21 
Cytuj  
Co do rozmow, na msnie ircu, jak sobie radzisz z grami ktore nie pozwalaja jej schowac na pasek??

Nie radze sobie. Albo gram, albo czatuje na ICQ/IRC.

Oj to nam pojechales.

Nie wiem dlaczego odebrales to jako atak :< Po prostu stwierdzam oczywiste fakty.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 18:02 
Cytuj  
konik gra sportowo shaver dla zabawy ;P

dunno jak ludzie moga grac z tym crapem... kiedys nacisk kladlo sie na uzyskanie jak najwiekszej ilosci fps i jak najczytelniejszego obrazu


teraz widac wiecej funu ludziom sprawiaja dresiarskie komunikatory ;(

zreszta, community fpp jest zdominowane przez gimnazjalistow, dzieci i umyslowych dresiarzy.. ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 18:58 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Co do rozmow, na msnie ircu, jak sobie radzisz z grami ktore nie pozwalaja jej schowac na pasek??

Nie radze sobie. Albo gram, albo czatuje na ICQ/IRC.

Oj to nam pojechales.

Nie wiem dlaczego odebrales to jako atak :< Po prostu stwierdzam oczywiste fakty.


Ok Ty sie ustawiasz na Vent/TS, ja gram, kiedy mama czas i raczej nie ma mowy o ustawkach, jest chwila wolnego wlaczam x'a - ktos ze znalomych loi - join game i na tym sie konczy.


konik gra sportowo shaver dla zabawy ;P

dunno jak ludzie moga grac z tym crapem... kiedys nacisk kladlo sie na uzyskanie jak najwiekszej ilosci fps i jak najczytelniejszego obrazu


teraz widac wiecej funu ludziom sprawiaja dresiarskie komunikatory ;(

zreszta, community fpp jest zdominowane przez gimnazjalistow, dzieci i umyslowych dresiarzy.. ;/


Tak x zjada mi 50% fps i obraz staje sie nieczytelny. W czasach, gdzie standardem jest 2gb ramu i 2 rdzeniowy procek nie trzeba juz wylaczac wszystkiego co chodzi w tle, zeby uzyskac wieksza wydajnosc, bez przesady... :o
Ja osobiscie w fpp mp gram tylko ze znajomymi, jakos przestalo mnie bawic uzeranie sie z aimbotami na publikach. Gre traktuje jako zabawe, nie udzielam sie w zadnych spolecznosciach, ligach, nie mam razera, oddzielnej karty sieciowej, sluchawek za kilka stow, jestem niedzielnym graczem.
Na tym koncze off z mojej strony. ;]


_________________
@polygamia

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 20:49 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie radze sobie. Albo gram, albo czatuje na ICQ/IRC.


tru plejer

btw niewiem koniu jaki ty masz komputer ale ja nie musze wylaczac calego softa jak odpalam gre oO


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:25 
Cytuj  
Czy ty wlasnie probowales wjechac konradorowi na jego kompa?
Czlowieku jak maly jest twoj fiut ze w tak tepy sposob sie probojesz dowartosciowac.
Juz trzeba bylo powiedziec 'twoja stara', trzymac sie trendu.

Spierdalaj z tymi tematami. Spierdalaj noo;o

"Nie wiem czy top sie przyjmie"
Nie przyjal sie. Anuluj to ;o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.