mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 03:11 
Cytuj  
Heh, nie wiedziałem że nowy Core ma być w tym roku i to w lipcu, dzięki wielkie. Rozumiem że w momencie wydania M10 zostaje wyrzucona z T2 X i wszystkie minibloki?

Obrazek ja chce już go mieć :evil:

Edit: @Arto
Mogę tobie za friko dać karty do T2. Kiepskie bo sam dopiero zaczynam, ale na początek jak znalazł.

Edit2: No to już kart nie będzie kupował, legacy mnie nie interesuje, tylko poczekam na premierę M10


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 10:59 
Cytuj  
Kabraxis mam tez ta karte SotH , koszt przyzwania zabija ale mi sie poszczescilo i dostalem w decku tez feral shadow i urborg panther , mozna wtedy odpalic fajne combo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:48 
Cytuj  
Arto jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z magicem zakup jakiś zestaw podstawowy który pozwoli ci się oswoić z zasadami itp.Póżniej możesz w nim coś modyfikować , jednak żebyś nie wiem jak kombinował to na PRAWDZIWYM turnieju sprawdzają się tylko gotowe wzory decków które wymyślają ludzie siedzący w magicu od lat i dla których jest to dobre żródło zarobku


_________________
Ja sie poddaje

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 15:56 
Cytuj  
Qarius napisał(a):
Arto jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z magicem zakup jakiś zestaw podstawowy który pozwoli ci się oswoić z zasadami itp.Póżniej możesz w nim coś modyfikować , jednak żebyś nie wiem jak kombinował to na PRAWDZIWYM turnieju sprawdzają się tylko gotowe wzory decków które wymyślają ludzie siedzący w magicu od lat i dla których jest to dobre żródło zarobku


Sorry, ale zestaw podstawowy to wyrzucone pieniadze ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 19:50 
Cytuj  
Na czyms sie musi nauczyc grac.....
Przeciez nie od razu zacznie kupowac Dual Landy i inne rarki po 50 zeta.
Nie zacznie tez skladac jako pierwszego w zyciu combo decka opartego na millingu biblioteki przeciwnika podczas jednej tury - bo sie po 2 minutach sam pogubi. :-)

Na poczatek albo preconstructed deck albo to co podalem - Jace vs. Chandra.

Potem pierwsza samodzielnie skladana talia to zawsze nowym polecam albo czerwona spalarke albo jakies proste zielone agrro ewentualnie z lekkim splashem innego koloru. Talie czarne i niebieskie (wogole Controle) to juz IMHO wyzszy level i niep olecam brac sie za nie od razu bo trzeba juz troszke o mechanice i ogolnie o wartosci kart wiedziec aby grac tym dobrze. Bialy pomijam bo go nigdy nie lubilem . :-)

"ednak żebyś nie wiem jak kombinował to na PRAWDZIWYM turnieju sprawdzają się tylko gotowe wzory decków które wymyślają ludzie siedzący w magicu od lat i dla których jest to dobre żródło zarobku"

Przeciez nie musi grac constructed. Moze grac same booster drafty gdzie licza sie zupelnie inne umiejetnosci niz skopiowanie z jakiegos site'a decklisty po czym kupienie wszystkich kart i wtopienie w pierszej rundzie bo i tak nie umie sie tym grac. :-) Ogolnie dla mnie booster draft jest najlepszym formatem turniejowym w MTG - najwieksze emocje, najwiecej niespodzianek i nieprzewidywalnosci, zupelnie inne warunki na to czy dana karta jest grywalne czy nie - czasem sie wygrywa takimi crapami ze sie idzie zdziwic. :-) No i nie ma nudnych deckow gdzie na 60 kart mamy 40 rarek i 20 landow (w sumie pewnie tez rarek).... :-)

Pozatym zawsze sa top decki - dopoki ktos wlasnie nie pokombinuje i nie wymysli innych top deckow, potem ktos inny pokombinuje i mamy nowe top decki - czasami tzw. "meta" zmienia sie dosc czesto i nawet nie jest to powodowane rotacja Type 2, tylko wlasnie dzieki ludziom ktorzy nie boja sie kombinowac. 1/2 funu z MTG to zrobienie wlasnego decka opartego na (chociaz mniej wiecej) wlasnym pomysle - nie musisz zawsze wygrywac....

"Kabraxis mam tez ta karte SotH , koszt przyzwania zabija ale mi sie poszczescilo i dostalem w decku tez feral shadow i urborg panther , mozna wtedy odpalic fajne combo "
hehe.. no pamietam to - jak miales oba juz to SoTN wystawiales za free i przeciwnik mogl powiedziec - GG. :-) Ale i tak dla mnie najlepszym motywem w MTG jest wlasnie karta "Living Death" dzieki ktorej na stole pojawialy sie tacy niemili panowie jak:
ObrazekObrazekObrazek

Mina przciwnika gdy w 5 turze traci wszystkie swoje kreatury i na stole po mojej stronie pojawaiaja sie ci trzej panowie (wywalalo sie je wczesniej na cmentarz bezposrednio z biblioteki, karta - "Buried Alive") i w nastepnej turze atakuja - BEZCENNA. :-)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 04:06 
Cytuj  
Co to znaczy jak na karcie jest napisane np. -X tak jak na karcie "Chandra nalaar"??

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 06:58 
Cytuj  
Arto napisał(a):
Co to znaczy jak na karcie jest napisane np. -X tak jak na karcie "Chandra nalaar"??


Mówisz płace np 5 punktów lojalności i zadaje 5 punktów obrażeń w tego potwora. Inaczej mówiąc jest to wartość punktów lojalności (na innych kartach będzie to bez kolorowa mana) wybrana przez ciebie i jedynym wymogiem jest to, że musi być mniejsza lub równa jej punktom lojalności.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 09:12 
Cytuj  
Jesli wykorzystasz wszytsie punkty lojalności to twój plainswalker zdycha:D


_________________
Ja sie poddaje

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 21:18 
Cytuj  
Apropo karcianek.

Grał ktoś może przez to: http://lackeyccg.com/?

Ponoć wszystkie bardziej popularne gry są "przekompilowane" w formę pluginów do tego programu.
Jest opcja gry online. Too good to be true ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.