mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 03:37 
Cytuj  
Ja wiekszosc z was pewnie juz slyszala premiera Gwiezdnych Wojen nastapi w czwartek, 16-ego Maja. Wiadomo jednak ze im wiekszy film w kinach tym predzej udaje sie grupa wyciagnac nielegalna kopie i wyslac ja na IRC.
Ja jako jeden z wielbicieli gwiezdnych wojen niemoglem sie doczekac premiery ktora miala nastapic za 10 dni. Udalem sie po rade do mojego kolegi z nadzieja ze uda nam sie znalesc jakas nielegalna kopie tego filmu. Okazalo sie ze film dostal sie na lacza IRC juz 8-mego maja. Po kilku godzinach szukania udalo mi sie znalesc bota na jednym z kanalow z tym to filmem. Dwie godziny puzniej gwiezdne wojny episod 2 byl juz na moim twardym dysku. Kopia filmu pozostawila duzo do rzyczenia jednak mi to nie przeszkadzalo gdyz jestem przyzwyczajony do kiepskich "screener-ow" (jesli chodzi o filmy ktore sa na IRC przed oficjalna premiera).
Jesli chodzi o sam film to nie bede opisywal o czym jest (to pozostawiam dla was). Przyznam tylko jedno, poraz pierwszy "dobra" strona ma przewage i "zla" strona musi uciekac :smile:
Przyjemnego ogladania .. napewno wam sie spodoba.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:14 
Cytuj  
Mojm zdanim Gwiezdne Wojny to dno 50 robotow a 3 osoby i nie moga siebie zabic :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:07 
Cytuj  
Hehe, tez nie lubie GW... syf


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:10 
Cytuj  
Star Wars [ wszystkie czesci ] sa zajebiste no Episode I troszke gorszy .

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:38 
Cytuj  
Hyh, ogladaliscie "Ghost in the Shell"? To jest film(wlasciwie to anime), a nie jakies tam SW :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:54 
Cytuj  
GW to arcydzielo kinematografii s-f.
Ghos in the Shell jest git.
Fajnie masz w domu jak porownujesz GITS z SW;<

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 21:08 
Cytuj  
Ghost in the shell jest zajebisty :grin:
mimo ze nie wszystko rozumiem bo tlumaczenia nie mam to i tak wydaje mi sie wypas

co do gwiezdnych wojen...
IV , V i VI epizod byly ekstra.. slinilem sie jak ogladalem po raz pierwszy.GW zapoczatokowaly pewien nowy rodzaj kina czy sci-fiction.
Epizod I to byla porazka :sad:
Wlasciwie teraz film ma polegac na tym aby przyciagac kazdego widza... Martwia sie jak zrobic film aby obejrzala go jak najszersza publika... dzieci , starsi , emeryci ludzie ze wszystkich stron swiata i nawet al-kaida
Dlatego w chuj efektow specjalnych , nabijanie liczby ile wydano na film , sieka aby nikt nie wiedzial o co chodzi... zwiekszono nacisk teraz na efekty specjalne nie przykladajac szczegolnej uwagi na tresc i fabule :sad:
przynajmniej takie ja odnosilem wrazenie ...
moze dlatego ze po prostu stare epizody mi sie o niebo bardziej podobaly


Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 23:37 
Cytuj  
Ludzie.. jak morzecie komentowac o fabule jak nawet nie widzieliscie go.. Ja tylko podzielilem sie moimi wrarzeniami z filmu.
A co do "Ghost in the shell", oczywiscie ze widzialem, mam dvd rip na cd tego filmu.
Jesli tak lubisz anime to polecam rowniez "Princess mononoke" i "Ninja scroll".
Powracajac do SW, moim zdaniem jest o wiele leprzy niz episod 1. Przyznaje sie jako fan SW ze bylem zawiedziony Ep 1.
(Niestety nie pozbyli sie Jar Jar binks kompletnie z ep2 ale dobra wiadomosc jest taka ze tylko jest w 2-3 scenach)

:smile:
"It`s only a movie"
- George Lucas

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 08:31 
Cytuj  
SW podobało mi się kiedyś ale jak oglądałem tamte stare częśći na Polsacie niedawno to przecież to jest gówno nie film! Fabuła, baaardzo oryginalna :smile: są źli są dobrzy jedni walczą z drugimi. Dobrzy niszczą wielką kulę (gwiazda śmie(r)ci) i sp**** na Hoth (zimno) leca zpowrotem i rozwalaja tych złych :smile: (to sie nazywa skrót) oczywisci niemogło zabraknąć milosci do swojej siostry i innych wielce oryginalnych pomysłów :grin:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 12:26 
Cytuj  
"Princess Mononoke" --> ARCYDZIELO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 12:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-15 09:31, Aeroth napisał:
SW podobało mi się kiedyś ale jak oglądałem tamte stare częśći na Polsacie niedawno to przecież to jest gówno nie film! Fabuła, baaardzo oryginalna :smile: są źli są dobrzy jedni walczą z drugimi. Dobrzy niszczą wielką kulę (gwiazda śmie(r)ci) i sp**** na Hoth (zimno) leca zpowrotem i rozwalaja tych złych :smile: (to sie nazywa skrót) oczywisci niemogło zabraknąć milosci do swojej siostry i innych wielce oryginalnych pomysłów :grin:


Pojebalo wam sie w glowach. I to bardzo.
Sw to klasyka, to film z 1974 roku. A wy prownujecie to go wspolczesnych produkcji. Nie macie chyba pojcia, jak pionierski byl to film.

A ty pierdolisz jakies wytwory swojego ograniczonego mozgu. Ten kto wymyslil tranzystor to pewnie tez byl debilem, bo dzisijsze procki to maja ich miliony. Bracia Wright to male chujki, bo ty pewnie leciales Boeingiem.

Postaw sobie w koncu pytanie w zyciu, co takiego ty zrobiles? Oprocz jalowej krytyki. Albo dalej mozesz ogladac nieme kino i narzekac, ze chujowe udzwiekowienie jest.

EDIT:
Ghost in the Shell jest jak pamietam z 1995 roku. Film jest wykonany inna technika i ma calkiem inny przekaz. Co tu porownywac?

Smolik, jak nie masz napisow to daj znac - podesle ci.
_________________
Moja stronka o UO
www.uo.reset.net.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2002-05-15 13:59 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:37 
Cytuj  
pamietam, jak pierwszy raz obejzalem Ghost in the Shell.
bez napisow. calkiem fajny byl, wydawalo mi sie, ze zrozumialem i ogolnie git bylo.
a potem obejzalem ten sam film, ale z polskimi napisami. i wymieklem...
zupelnie nie bylo wiadomo, o co chodzi.
to samo bylo z Akira.
po dodaniu polskiego tlumaczenia film stracil sens...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-14 16:54, Oyci3C napisał:
Fajnie masz w domu jak porownujesz GITS z SW;<


JA NIE PROWNUJE GW DO GITS!!! Poprostu stwierdzam, ze do GW mi sie nie podoba, w przeciwienstwie do Gits'a


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 17:21 
Cytuj  
ja znam osoby, ktorym sie Matrix nie podobal...
znam osoby, ktore nie czytaly LOTRa
nie ogladaly starwars
nie wiedza, kto to jest Tolkien
ze o Blues Brothers nie wspomne :smile:
to jest dopiero szok...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 17:50 
Cytuj  
Spoko, niektorzy nie wiedza co to analny;]

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 19:40 
Cytuj  
O tak, i to jest wlasnie w tym KONKRETNYM temacie przykre


_________________
Me and My treasure :]

**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 01:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-15 13:57, Coval napisał:

(...)Albo dalej mozesz ogladac nieme kino i narzekac, ze chujowe udzwiekowienie jest.



Eheheheheheheheh .... tekst godny oskara .... osz dawno mnie nic tak nie ubawilo ... eheheheheheeheh


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 07:48 
Cytuj  
"Bracia Wright to male chujki, bo ty pewnie leciales Boeingiem."
Akurat Boeingiem nieleciałem :smile:
ps. ten temat byłby świetny na flames :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aeroth dnia 2002-05-16 08:49 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 14:15 
Cytuj  
Dla mnie Epizod I byl filmem troche lepszym od Wiedzmina :grin:
Mam nadzieje ze w II ktos sobie przypomni ze przedszkolaki nie stanowia 90% widowni kin i 'koziolkow matolkow' wiecej nie zobacze :wink:

A co do Akiry and Ghosta... ja od razu to ogladalem z tlumaczem i faktycznie - NIC z tego nie skumalem.
Westchnalem wiec i pomyslalem ze japonczycy co prawda potrafia rysowac ale obca jest in zasada 3 jednosci :wink:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-05-16 15:16 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 14:34 
Cytuj  
Akiry jeszcze nie mialem przyjemnosci obejrzec(wciaz poszukuje po sieci), ale jesli chodzi o Gitsa, to nie istotne jest to jak zostal narysowany, tylko to jaka tresc ze soba niesie... Jesli ktos jej nie rozumie, to albo: mial beznadziejne tlumaczenie, albo cos z nim nie tego... :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.