mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 09:23 
Cytuj  
Ja osobiście jestem niesamowitym wielbicielem woopera z BK, hotwingsów z KFC, w MC od biedy wieśmak (taki mały wooperek) i oczywiście gdzieś na mieście kebabik (ten przy kinie Bajka w Wawce jest niezły).
Jak tam u Was z tymi smakami?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 09:35 
Cytuj  
ocho, Twoja lista jest dla mnie bardzo sympatyczna, jako, że pracuje w AmRescie ;)

osobiście nie przepadam za kawałkami kurczaka w KFC - preferuję Pocketa z Zingerem (pikantne mięso, zamiast łagodnego). jak do maca, to na zestaw BIG MACA ( albo tonę cheesburgerów) ;)
BK jutro otwierają w Poznaniu, to może podskoczę, spróbuję i wtedy będę miał coś stamtąd na czele listy ;)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 09:39 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 09:49 
Cytuj  
KFC - stripsy, longer z majonezem ew. zinger :wink:
MC royal, bigmac czy tam cheeseburger ale unikam kfc, mc itd odkąd ćwiczę systematycznie (chociaż wiadomo czasami sie wpadnie cos przekąsić) ;p
Jeśli chodzi o frytki to zdecydowanie najlepsze z wszystkich fast food ma MC.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 09:58 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ocho, Twoja lista jest dla mnie bardzo sympatyczna, jako, że pracuje w AmRescie ;)

osobiście nie przepadam za kawałkami kurczaka w KFC - preferuję Pocketa z Zingerem (pikantne mięso, zamiast łagodnego). jak do maca, to na zestaw BIG MACA ( albo tonę cheesburgerów) ;)
BK jutro otwierają w Poznaniu, to może podskoczę, spróbuję i wtedy będę miał coś stamtąd na czele listy ;)

Ja w momencie otwarcia BK w Warszawie w tarasach stałem w jakiejś megadługiej kolejce, ale było warto czekać tyle lat na woopera :] Idź nie będziesz żałować!
Pocketa uwielbia moja druga połówka, ja jestem tradycjonalistą - hotwingsy 4ever.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:08 
Cytuj  
mrozonki+mikrofala.........


dunno jak wy mozecie jest ten crap z mac'ow i innych gowien, za taka cene dostajecie jakies resztki ktorymi nawet niemozna sie najesc porzadnie... a tucza jak skurwysyn :)


piszac to wpierdalam lasagne z mikrofalowki... mrozonka kosztowala pewnie tyle co jakias bolka w macu a wystarczajaca na pelny syty posilek ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
mrozonki+mikrofala.........


dunno jak wy mozecie jest ten crap z mac'ow i innych gowien, za taka cene dostajecie jakies resztki ktorymi nawet niemozna sie najesc porzadnie... a tucza jak skurwysyn :)


piszac to wpierdalam lasagne z mikrofalowki... mrozonka kosztowala pewnie tyle co jakias bolka w macu a wystarczajaca na pelny syty posilek ;P


Haha może i tuczą, ale nikt nie każe jeśli maca codziennie, przy moim casualowym podejściu czyli raz na tydzień dwa odwiedzam fastfood jestem chudzina i więcej tyje na wikcie domowym niż tam 8)
Umiar we wszystkim jest wskazany no może poza graniem w MMO :P Przecież jakieś nałogi trzeba mieć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:15 
Cytuj  
Wydaje mi się ze podobny temat już był wieki temu hehe

Ja osobiście jestem zakochany w Triple Whopper z Burger King. 3 wielkie kawały mięsa to jest coś co lubię. niestety nie można tego jeść za często :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:23 
Cytuj  
KFC - ale to chyba dlatego że MC zbrzydł mi już (mam go naprzeciw bloku....)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:28 
Cytuj  
Cytuj:
mrozonki+mikrofala.........
- pewnie zawsze na mieście nosisz je ze sobą.

bolka - wtf ?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:36 
Cytuj  
lmao mialo byc bulka ;( ale faila strzelilem :(

anyway... z domu nie wychodze wiec nosic nie musze ze soba ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:39 
Cytuj  
Ja osobiście jestem zakochany w Triple Whopper z Burger King. 3 wielkie kawały mięsa to jest coś co lubię. niestety nie można tego jeść za często

W sklad takiego kolteta wchodzi poza miesiem, drobno zmielone chrząstki, regulatory gestosci i masa maczna. I wiele innych dupereli.
Wez sobie zmiel miesko b.drobdno, ubij je na kotleta i usmaz lub na grilla - zobaczysz jak sie bardzo to rozni.
Ja tez lubie od czasu do czasu wpasc na fastfood, ale KFC jednak wygywa pod wzgledem "najmniejszej szkodliwosci" tam mieso z drobimexu jest idealnie swieze. Znajomi pracowali tam i ogolnie z tego co mowili to takie stripsy leza max 20min, mieso z koscia do 40min i wypieprzaja do smieci wszystko jak sie nie sprzeda. <3

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:40 
Cytuj  
z KFC stripsy
z MC czizy
pizza hut - ogolnie lubuje
sfinksa tez zakwalifikuje, sharma

ale czesciej cos sam robie huh albo ktos robi :P

PS. dobrze wiem jaki szit jest w tych fast foodowych produktach, miedzy innymi sie o tym na studiach ucze, ale co tam, czasem zjem, ale rzadko. Chociaz glownie do paróweczek mam wstręt ;P


_________________
.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:42 
Cytuj  
KFC jest niezłe jak na fastfood, bo nie smakuje fastfoodem. Poza tym mam do nich sympatie, bo kiedys cala sesje Vampire the Masquarade gralismy w KFCu na placu Konstutucji na pięterku (tak z 5 godzin) i mimo dziwnych odgłosów i inscenizacji nikt nas nie wyrzucil :)
Kiedys mieli takie niezle zawijane kanapki z kurczakiem ale chyba ich juz nie ma, nieodżałowana strata. Kebab tez jest ok.

Mumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:47 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
Mumin

nie rób tego! :lol:


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:48 
Cytuj  
@Highlander
Dobra pizza i do tego tania to z Achmeda.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:49 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja tez lubie od czasu do czasu wpasc na fastfood, ale KFC jednak wygywa pod wzgledem "najmniejszej szkodliwosci" tam mieso z drobimexu jest idealnie swieze. Znajomi pracowali tam i ogolnie z tego co mowili to takie stripsy leza max 20min, mieso z koscia do 40min i wypieprzaja do smieci wszystko jak sie nie sprzeda. <3

Oj jeszcze gotowym uwierzyć, że przemysłowe żarcie to cud miód. Jeszcze napisz, że te kurczaki to na wolnym wybiegu chowane i tylko naturalnym zbożem karmione :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:49 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Highlander
Dobra pizza i do tego tania to z Achmeda.

sie nasluchalem juz o tym, chetnie bym sprawdzil ale ani dowóz, ani po drodze :/ . Tak bardzo chętnie bym skonsumował.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:54 
Cytuj  
Oj jeszcze gotowym uwierzyć, że przemysłowe żarcie to cud miód. Jeszcze napisz, że te kurczaki to na wolnym wybiegu chowane i tylko naturalnym zbożem karmione

Jak nie rozumiesz przeslania to STFU, Drobimex to o niczym innym nie swiadczy jak o tym ze ta firma to nie Constar czy inny badziew.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:59 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Ja tez lubie od czasu do czasu wpasc na fastfood, ale KFC jednak wygywa pod wzgledem "najmniejszej szkodliwosci" tam mieso z drobimexu jest idealnie swieze. Znajomi pracowali tam i ogolnie z tego co mowili to takie stripsy leza max 20min, mieso z koscia do 40min i wypieprzaja do smieci wszystko jak sie nie sprzeda. <3

Oj jeszcze gotowym uwierzyć, że przemysłowe żarcie to cud miód. Jeszcze napisz, że te kurczaki to na wolnym wybiegu chowane i tylko naturalnym zbożem karmione :roll:

Kolega wrócił z Tajlandii wiesz co mu localsi mówili na pytanie o ptasią grypę? Że jak się boi ptasiej grypy niech idzie do KFC tam nie złapie... Myślisz, że jak idziesz do sklepu to masz innego kurczaka niż podają w KFC? Czy wrzucają na pizze w Pizza Hut?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.