mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 08:00 
Cytuj  
Bardzo proszę o opinię osób korzystających.
Potrzebuję trochę ruchu w drodze do pracy. Działa to jak piszą? Są jakieś problemy ze zwracaniem czy jakieś haczyki żeby generować klientowi wyższe opłaty?

Mam samochód i metro i rower ale wypożyczanie jest dlq mnie najwygodniejsze bo pojadę jak zaprowadze dzieci do przedszkola.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 10:25 
Cytuj  
80% rowerów jest mocno zniszczone, tylko przy najważniejszych punktach chce się serwisantowi podjechać i coś ogarnąć.
Często nieogary nie podpinają prawidłowo rowerów po przejeździe i nie raz widziałem cwaniaków kręcących się przy rowerach żeby sprawdzić czy jakiś można spokojnie ukraść.
Teraz i tak zima będzie, więc wątpię że to Ci się sprawdzi. Poczekaj z pomysłem do wiosny, bo przy okazji wejdzie karta Warszawiaka - jak odprowadzasz tutaj podatki,
to masz tańszą komunikację miejską i czas przejazdu darmowego na veturilo się wydłuża z 20 min. do 45.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 10:34 
Cytuj  
dzięki za rzeczową opinię. własnie boje się że coś spieprzą i karzą mi zapłacić 1770 zł za rower albo że powiedzą że nie odstawiłem przez 12 godzin i karzą płacić 200zł.
to mnie powstrzymuje przed użyciem, punkty używałbym popularne (przy metrze i przy UW na Ochocie)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 15:12 
Cytuj  
Bzdury shp pisze, owszem część rowerów jest mocno zużyta ale nie zniszczona, ostatnio sporo jeżdżę po mieście Veturilo i ani razu nie trafiłem na rower w jakimś strasznym stanie. Najczęstsze problemy to nie wyregulowane przerzutki, parę razy zdarzyło mi się że siodełko nie chce się podnieść wyżej ale to szczegół chyba że ktoś ma 2m wzrostu. Parę razy widziałem rowery gdzie spadł łańcuch, mi też raz spadł ale założyć to raczej nie problem, prócz tego że się ubrudzisz :) Odnośnie podpinania to prostu trzeba wiedzieć jak to zrobić i upewnić się, jeśli zrobisz to poprawnie to rower z automatu zostanie zwrócony w stacji i zobaczysz to na ekranie, nic trudnego.

Do 20min masz za free, jak zdasz to od razu możesz brać inny lub ten sam po 5min czekania, ale jeśli próbowałeś wypożyczyć inny a się nie dało (ze 2 razy miałem sytuację że zaczep nie puszczał) to po oddaniu zablokowanego możesz brać od razu ten na którym jechałeś. Matka dziewczyny miała jakąś sytuację że była ostatnią osobą która korzystała z roweru a został on znaleziony gdzieś na mieście w krzakach i jej blokneli na tydzień konto bodajże ale miała reklamować, skoro zdała poprawnie w stacji.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 22:27 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Bzdury shp pisze, owszem część rowerów jest mocno zużyta ale nie zniszczona, ostatnio sporo jeżdżę po mieście Veturilo i ani razu nie trafiłem na rower w jakimś strasznym stanie.
W punkcie przy ciepłowni wola dwa razy trafił mi się z uszkodzonym hamulcem i trzeba było nogą szurać, jak odstawiam wypożyczony przy ratuszu to jeszcze zadbane są, ale np. punkt przy radiowej to co drugi bez siodełka.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:55 
Cytuj  
Drechole z Bemowa kradną siodełka : <

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:24 
Cytuj  
bre napisał(a):
Drechole z Bemowa kradną siodełka : <


Bo lubią jeździć bzzzzz


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.