mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 08:43 
Cytuj  
Naszla mnie ochota strzelic sobie konkretnego tattoo zaczynajacego sie na przedramienie, a konczacego na karku.

Zna ktos(zna bo widzial na wlasne oczy prace) jakiegos konkretnego goscia we Wroclawiu co robi tatuaze w 3d?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 09:14 
Cytuj  
revange napisał(a):
Naszla mnie ochota strzelic sobie konkretnego tattoo zaczynajacego sie na przedramienie, a konczacego na karku.


Ktos to musi napisac - lepiej predzej niz pozniej ;) - przemyslales? :) Bez zlosci i ironii pytam

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 09:31 
Cytuj  
Wspominajac nieobecnego juz dzisiaj... ; d
Mark24 napisał(a):
Aldatha napisał(a):
klapki sa ghey , tak samo jak sandaly :har:


agree, styl na ruskiego:
klapeczki, dresiki (2 lub 4 paseczki, bo z 3 zasysaja), bialy podkoszulek bez rękawka coby chujowego tigera czy innego dragona na bichu było widać, okularki lustrzanki, czapeczka z daszeczkiem.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 09:37 
Cytuj  
Hehe, czytalem juz ten komentarz dzisiaj.

Co do design to wlasnie jeszcze nie mam. Mam mniej-wiecej(raczej mniej) wyobrazenie jak by to mialo wygladac, ale trzeba by projekt zrobic. Podonbo w studiu juz robia w cenach tatuazy badz trzeba by poszukac jakiegos grafika magika co by to narysowal i z tym sie udac.

Czy przemyslalem? Narazie, ze tak powiem "glosno sie przymierzam ;)
Chce sie zorietnowac jakie to by byly mniej wiecej koszty, jak by to mialo wygladac itp. itd.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 09:51 
Cytuj  
Jezeli chodzi o hajs to nie zamierzam oszczedzac jezeli wykonanie bedzie takie jak sobie wyobrazam.

Napewno nie bedzie tanio, jak narazie z glowy sobie strzelilem cene 3-4 tys. i na tyle sie przygotowuje psychicznie ;)

Kwestia tylko taka czy ktos we Wroclawiu lub okolicach jest w stanie zrobic powiedzmy postac demona w 3d o takiej jakosci jak tattoo z linku:

http://www.maxior.pl/film/111823/Tatuaze_3D

kilka z nich naprawde wyglada rewelacyjnie, szczegolnie spiderman :)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 10:04 
Cytuj  
Nie ograniczaj się do jednego miasta.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 10:07 
Cytuj  
Tak myslalem, ze niestety bedzie opcja jezdzenia do innego miasta.

Problem w tym, ze to na bank bedzie kilka sesji(duzy ma byc ;))

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 10:45 
Cytuj  
Z tego co wiem we Wroclawiu to najlepsze jest http://www.tattoo.wroc.pl
Mnie sie osobiscie nie podoba.. najlepsze robia w Rybniku albo paru gosci z Warszawy. Ale trzeba sie zapisywac na pare miesiecy przed.

Nie polecam sie pytac o cene :P to nie jest wycena od tak, bo to zalezy od wielkosci, ilosci szczegolow, ile sie z tym koles nameczy. I takie pytania przed sesja najczesciej irytuja dziergaczy.
Warto przygotowac wiecej i sie mile zaskoczyc niz tak prosic o paragon.
Np. ostatnio kumpel sobie biomechanike na lydce robil i po dwoch sesjach dal 2 tys.

Co do projektu to albo sie idzie z gotowym, oni to szkicuja potem po swojemu i jakies drobne zmiany wprowadzacie (nie zawsze cos co ladnie wyglada na kartce dobrze sie ulozy na skorze, zalezy od miejsca),
albo idziesz z jakas wizja w glowie, rzucasz mu haselkami a on cos wedlug swojej inwencji zrobi.
Tylko zebys potem nie popelnial bledu i sie dopieprzal za duzo, ze to zle tu zle a tam bys inaczej zrobil. Jak sie juz zdawac na laske artysty to nie radze krytykowac jego projektu :wink:

Z tym 3d to radze sie rozejrzec po ludziach kto najlepszy jest w kolorze i tym stylu w ktorym chcesz zrobic tatu. Nie warto isc z dupy, trafic do kolesia co jest dobrym tatuazysta ale preferuje black, bo jeszcze ci kupe zrobi.


_________________
Duh, winning

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 11:16 
Cytuj  
Nie rob sobie tylko chinskich napisów z zupek blyskawicznych.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:04 
Cytuj  
U nas w Nowym Targu jest koleś, który robi 3d dziarki. No od Wrocławia jest to kawał drogi...Ale gostek zna się na rzeczy. Nie żałowałbyś. Ja na swój tatoo nie narzekam, bez problemów i powikłań, jak na salon z XXI wieku przystało. Jest w branży nie od dziś. Profesjonalne studio, miła obsługa i stosunkowo niskie ceny. Jakbyś był zainteresowany to dawaj na pm.

Aa i jest jeszcze jeden mankament...gostek ma terminy do sierpnia, ale jakbyś dobrze zapłacił, to kto wie ; P


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:05 
Cytuj  
Nokiuś jaki masz wzorek? Mama zgode podpisala na zrobienie dziary? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:13 
Cytuj  
Matka jak zobaczyła tatoo, to stwierdziła, ze troche duży. Ojciec zas, że mogłem sobie zrobić tribala, a nie jakiś tam napis na plecach. Tyle było rozmowy.

A co Daedrael, twoja stara się buntuje, i nie wiesz jak ją podejść?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:16 
Cytuj  
Tylko prosze - jak Ci sie znudzi i bedziesz chcial usuwac to nie zapomnij o tym napisac na forum ;) - daj sie ludziom posmiac :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:18 
Cytuj  
A gdzie tam co tam usuwać! W głowie mam projekty kolejnych dziar, hie hie...plecy mam dość spore, a napis się jakoś wkomponuje w resztę. Dont worry ; )


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:19 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
a napis


Wolny Tybet?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:21 
Cytuj  
Zhotlinkuje - moze zadziala :) - Nie mam dostepu do IS w pracy :P

Taki satanistyczny sobie walnij
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:31 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Taki satanistyczny sobie walnij

szatanistyczny !

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:39 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tylko prosze - jak Ci sie znudzi i bedziesz chcial usuwac to nie zapomnij o tym napisac na forum ;) - daj sie ludziom posmiac :D


Nie wiem chlopie co ci dolega, ale odpusc juz sobie. Nie mam juz 17 lat zeby nie zdawac sobie sprawy, ze jest to cos na cale zycie.

Napisales jeden komentarz odnosnie tego czy to przemyslalem, dostales odpowiedz i na tym mozesz poprzestac jezeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia.

Chyba poszukam najpierw magika grafika i dopiero z takim projektem bede sie udawal od studia do studia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:48 
Cytuj  
revange napisał(a):
Chyba poszukam najpierw magika grafika i dopiero z takim projektem bede sie udawal od studia do studia


No tak bedzie najlepiej. Chociaz to tez zalezy od stylu jaki chcesz. Biomechanike najlepiej robic na miejscu i wkomponowac wszystkie wybrane elementy.
A jak juz Ci ktos maznie jakis rysunek to pamietaj, ze wymyslny kolor czy cieniowanie nie zawsze uda sie tak odwzorowac :P


_________________
Duh, winning

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 13:01 
Cytuj  
Cytuj:
stanie zrobic powiedzmy postac demona w 3d

szalenie orginalnie... jeszcze się zastanów nad smokiem ,wężem wokół miecza, czaszkami, różnego rodzaju gadami i wcześniej wspomnianym menu z chińskiej "restauracji"...
Ręce opadają a wzór do tak szalonego pomysłu to możesz z dużym powodzeniem znaleźć w czipsach.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.