mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 16.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:07 
Cytuj  
Witam
Orientuje sie ktos moze na jaki zawod jest teraz najwieksze zapotrzebowanie? W tym roku pisalem mature i musze dokonac wyboru na jakie uczelnie chce zlozyc papiery

Po prostu mowiac chodzi mi o robote ktora latwo dostane po zakonczeniu studiow (oczywiscie w miare dobra) xD

Na necie nic nie moglem znalesc wiec zwracam sie o pomoc tutaj ^^

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:09 
Cytuj  
po tym poscie powinienes isc do studium zawodowego a nie na studia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:09 
Cytuj  
Kurs dekoratora wnętrz i do UK!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:12 
Cytuj  
Marketing i zarzadzanie oczywiscie. Nie traktuj tego jako zarcik, przedsiebiorstwa w naszym pieknym kraju potrzebuja wiekszej ilosci przyszlych kierownikow/dyrektorow/prezesow. Przemysl to!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:21 
Cytuj  
Automatyka i robotyka, biotechnologia, budownictwo, chemia, energetyka, fizyka/fizyka techniczna, informatyka, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, matematyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, ochrona środowiska, wzornictwo.

to sa kierunki strategiczne dla rozwoju kraju niby, cos pewnie jest na rzeczy i ja bym pomyślał nad czymś z tej listy,albo "naokoło niej".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:27 
Cytuj  
biotechnologia, na nasz kraj to bida, za granica ok...

a tak w ogole wyzsza szkola pielegnacji i urody <3

jak skonczysz studia to tez bedzie inne zapotrzebowanie.


Ostatnio edytowano 25 cze 2009, 20:00 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 19:57 
Cytuj  
Do lopaty - jak nie wiesz kim chcesz zostac to se daruj studia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:24 
Cytuj  
Jak mowi Pieszczoch.

Dzisiaj wybierzesz studia - za 5 lat sytuacja obroci sie o 180 stopni i co?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:27 
Cytuj  
Pójdzie do łopaty i co kurwa potem? Nic tylko do śmierci żyć, z dnia na dzień nudząc się i czekając na koniec.. pierdolić takie życie!

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:36 
Cytuj  
oceanotechnika - roboty wbrew pozorom w ch. Najwieksze stocznie upadly, ale nikt nie mowi o setkach mniejszych, ktore sobie zajebiscie radzą.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:45 
Cytuj  
A może tak jakieś zainteresowania, preferencje czy predyspozycje byś pod uwagę wziął. Pójdziesz na coś co cię nie "teges" i albo się zanudzisz albo zamęczysz, a jeszcze wyobraź sobie, że miałbyś tak pracować.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:45 
Cytuj  
alonzo napisał(a):
Witam
Orientuje sie ktos moze na jaki zawod jest teraz najwieksze zapotrzebowanie? W tym roku pisalem mature i musze dokonac wyboru na jakie uczelnie chce zlozyc papiery

Po prostu mowiac chodzi mi o robote ktora latwo dostane po zakonczeniu studiow (oczywiscie w miare dobra) xD

Na necie nic nie moglem znalesc wiec zwracam sie o pomoc tutaj ^^


No ale chyba bierzesz pod uwage jakies kierunki, bo po co pytac sie na co pojsc, dostaniesz odpowiedz ze na matematyke, a na maturze zdawales wos i przedmiotow scislych nie trawisz.
Sam tez mam problem z wyborem studiow, ale najbardziej pod uwage biore uniwersytet ekonomiczny w Poznaniu, tyle ze zastanawiam sie nad konkretnym kierunkiem. Duzo osob wlasnie mowi zeby pojsc na inzyniere i wszystko co z tym zwiazane, bo rzeczywiscie specjalisci w tych dziedzinach sa potrzebni. Mnie to nie kreci i mam jedynie nadzieje ze na roznych masci bankowcow i ksiegowych bedzie tez jakies zapotrzebowanie :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:54 
Cytuj  
Nie da sie studiowac czegos co cie nie interesuje. Nastawienie tylko na kase to fail.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 20:59 
Cytuj  
ja tak mam...
znaczy ja jeszcze nie studiuje ale nic mnie nie interesuje jedynie zabijam czas...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:06 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
alonzo napisał(a):
Witam
Orientuje sie ktos moze na jaki zawod jest teraz najwieksze zapotrzebowanie? W tym roku pisalem mature i musze dokonac wyboru na jakie uczelnie chce zlozyc papiery

Po prostu mowiac chodzi mi o robote ktora latwo dostane po zakonczeniu studiow (oczywiscie w miare dobra) xD

Na necie nic nie moglem znalesc wiec zwracam sie o pomoc tutaj ^^


No ale chyba bierzesz pod uwage jakies kierunki, bo po co pytac sie na co pojsc, dostaniesz odpowiedz ze na matematyke, a na maturze zdawales wos i przedmiotow scislych nie trawisz.
Sam tez mam problem z wyborem studiow, ale najbardziej pod uwage biore uniwersytet ekonomiczny w Poznaniu, tyle ze zastanawiam sie nad konkretnym kierunkiem. Duzo osob wlasnie mowi zeby pojsc na inzyniere i wszystko co z tym zwiazane, bo rzeczywiscie specjalisci w tych dziedzinach sa potrzebni. Mnie to nie kreci i mam jedynie nadzieje ze na roznych masci bankowcow i ksiegowych bedzie tez jakies zapotrzebowanie :)

zapotrzebowanie jest, ale wiekszosc stanowisk w banku nie rozni sie za bardzo od podobnych w salonach operatorw gsm, czy jakichs innych firm - generalnie obslugujesz klienta korzystajac z tego co Ci wpoili na szkoleniach korporacyjnych - syf nie robota imho.
znam pare osob pracujacych w bankach, i zadna nie jest po AE.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:07 
Cytuj  
Lol, widziałem wielu studentów co szło na mój kierunek "bo w marketingu politycznym można miliony zarabiać". Ci co szli z taką motywacją albo już odpadli, albo nadal studiują ale znaleźli sobie robotę byle gdzie i liczą na przeczekanie do piątego roku.
Pieszczoch napisał(a):
Do lopaty - jak nie wiesz kim chcesz zostac to se daruj studia.


Popieram.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:12 
Cytuj  
Z takim podejściem to najlepiej od razu się powiesić

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:17 
Cytuj  
marketing to gowno ;p imo prawo jest pelne takich co ida i sie zmuszaja bo hajs, szkoda tylko, ze nikt tym studentom nie powiedzial, ze hajs bedzie ale jak sie ma znajomosci ;)

najlepiej na lekarza, jak sie umie i nie brzydzi ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:35 
Cytuj  
a jakie studia są lekko-strawne i dają jakieś perspektywy? xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 21:40 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
a jakie studia są lekko-strawne i dają jakieś perspektywy? xD

na jakiejs gownianej prywatnej uczelni - wyzsze bedziesz mial, to zawsze jakis plus ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.