mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 14:38 
Cytuj  
Witajcie :smile:
Wlasnie sobie gram w Warcrafta. Rasa ktorą wybrałem to Elfy. Są poprostu świetni. Pograłem sobie ze stałą grupą kolegów w jednym z mieszkań - nocka z 4 skrzynkami browaru.. zajebista pogoda poprostu coś pięknego.

Jednak gra po sieci lokalnej w naprawde dobrym towarzystwie wymaga poświęceń i czasu na zorganizowanie miejsca, spotkania itp.

Moje pytanie natomiast dotyczy Battle.net`u
Kiedy wybieram sobie server w europie północnej i później Battle.net .. czeka.. czeka.. coś mieli i mówi mi że moje połączenie internetowe jest i tu wklejam dokładną wiadomość którą rozumiem ale i nie rozumiem. Nie bardzo wiem o co chodzi.. proszę sie nie śmiać :

---------------------------------------------
Unable to connect to Battle.net
You may be trying to connect to an
invalid Battle.net server. If you are
using modem. you may need to manually
connect to the internet before connecting
to Battle.net
---------------------------------------------

Oczywiście mam pirackiego Warcrafta III, kolega mi zgrał w pracy. Kod jak kod.. z płyty rzecz jasna. Ale tu nie chodzi o kod lecz samo połączenie się z internetem. Nie wiem czy może moje połączenie było kiepskie? Ping wynosil na battle.net ponad 500. Co do serverów battle.net to nie wiem czy jest jakiś plik gdzie one są wpisane?

Piszcie jeśli wiecie co to może być
CHEERS


_________________
Daan

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 21:05 
Cytuj  
z tego co wiem to kiedyś był taki specjalny program do ustawiania battlenetu ale niebyło wtedy jeszcze Warcrafta 3, musiałbyś mieć nową wersje tego programu a nazywał się eee... yy... FSGS


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 22:03 
Cytuj  
Dzieki za podpowiedz. Co prawda nic mi to nie mowi ale od czegos moge zaczac. To bedzie moj pierwszy raz w Warcrafta III na battle.net jesli wogole. Nie slyszalem o tym sofcie. Wogole to uzywalem GameSpy do gry w sieci z ludzmi .. w takie gry jak Medal Of Honor :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 22:21 
Cytuj  
Ogolna zasada jest taka, ze nie pograsz na battle.net bez oryginalnej wersji gry wraz z kodem. Owszem po necie czesto 'chodza' rozne kody, ale bardzo szybko sa dezaktywowane przez Blizzard. Dlatego gra na battle.net na piracie, o ile jest mozliwa, wymaga wiecej wysilku niz skombinowanie kasy na zakup oryginalu naprawde dobrej gry. :smile:


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 22:36 
Cytuj  
Hmm z tego co mi wiadomo, tak bylo z Diablo 2, nie pograsz na B-Net jesli nie masz stalego IP. To samo moze byc z W III.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 22:41 
Cytuj  
Chyba se kupie oryginal jesli nie znajde kodu albo czegos. Warto :smile:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2002, 22:36 
Cytuj  
napewno warto? bo mam 12 godzin czasu na zastanowienie :grin:


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2002, 23:06 
Cytuj  
Czy ja wiem czy warto wedlug mnie duzo lepszy jest Starcraft, i w dodatku mozna kupic oryginal za niecale 50zl.


_________________
"Wojna jest to proces kontrolujacy przyrost populacji na swiecie"

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2002, 23:21 
Cytuj  
Masz racje ja tez o wiele bardziej wole Starcrafta


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 107
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2002, 07:34 
Cytuj  
Warcraft III jest fajny na sieci ale nie powiem.. STARCRAFT`a meczylem bardzo dlugo producenci wymyslili niesamowite jednostki dla poszczegolnych ras i to mi sie bardzo podobalo np. te lotniskowce :smile: no cos pieknego hehe

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2002, 13:20 
Cytuj  
i tak ZERGI R0X


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2002, 16:43 
Cytuj  
Toss rulez :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 16:18 
Cytuj  
spojrzcie tutaj
http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=9048
Gostek robi program (jutro ma być) dzieki ktoremu na jednym CD-Keyu bedzie mogla sie zalogowac spora grupa piratow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2002, 12:12 
Cytuj  
star rulez a war3 to sciagawka , dobrze ze mialem okazje pograc w backupa:D
undeady to pomieszanie zergow z terranami
elfy maja duzo zapozyczen z diablo2 expansion
jedyne co roxx to warhammerowaty wyglad armi ludzi (jest tam steam tank , gunnerzy ,gryphony-no armia imperium jak zywa:) )

pozatym blizz za to co zrobil z graczami diablo2 (dla niequmatych powiem w skrocie ze sie wypial swym tlustym pazernym na kase dupskiem) , moze sobie pomarzyc ze ci ludzie kupia wow czy wara3 heh

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2002, 13:08 
Cytuj  
WoW moze byc fajny ale tylko gdy zrobia jakies ograniczenia dla Elfów bo wtedy bedzie przypadało 100 elfów na 1 taurena :/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.