mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:20 
Cytuj  
Znacie jakieś ciekawe miejsca w górach gdzie można miło spędzić wakacje?
Jakieś godne miejsca zamieszkania? Generalnie to zamierzam wynająć nie za duży domek taki dla dwóch osób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:23 
Cytuj  
Krościenko. Miło wspominam, zawsze. Nie byłem huhu długo ale w tym roku na bank się wybiorę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:24 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Znacie jakieś ciekawe miejsca w górach gdzie można miło spędzić wakacje?
Jakieś godne miejsca zamieszkania? Generalnie to zamierzam wynająć nie za duży domek taki dla dwóch osób.

karpaty rumunskie - w pare osob z namiotami. jeden z moich najlepszych trekkingow w zyciu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:34 
Cytuj  
a do tego tanio.
Z minusów - trzeba zabrać dziewuchę ze sobą, przeciętna rumunka urodą jednak nie grzeszy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:40 
Cytuj  
Mark24 hits Romanian girls.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:45 
Cytuj  
hehe powiem tak - spalismy zawsze gdzies w lesie, rumunow widzielismy tyle, co kot naplakal - raz na 2-3dni przechodzac przez jakas wies i robiac sprawunki. blizsze kontakty nie byly fajne - w Suczawie spalismy pod dworcem autbusowym i jakies typy rzucaly w nas butelkami+caly czas 2-3 osoby staly na warcie pilnujac dobytku,ale to w miescie - na wsiach bukowiny ludzie sa swietni i wspominaja polakow mieszkajacych tam przed wojna - czesto nawet znaja pare zdan po polsku :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 18:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a do tego tanio.
Z minusów - trzeba zabrać dziewuchę ze sobą, przeciętna rumunka urodą jednak nie grzeszy...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 18:15 
Cytuj  
Ja w Rumunii spalem jedna noc, w jakims hotelu blisko Karpat. Wielki jak szafa Rumun, wlascicel hotelu, poprosil zebym nie wlaczal alarmu w samochodzie, bo "on tu jest alarmem".
Ogolnie fajny kraj ta Rumunia, ostatnie z nielicznych egzotycznych miejsc w Europie.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 18:50 
Cytuj  
Profeta jak juz to funty tam :P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 19:55 
Cytuj  
Kotlina klodzka jest piekna, tania i malo turystyczna

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 07:43 
Cytuj  
Znajomi byli na wycieczce w rumunii (takiej objazdowej) i chwalili sobie strasznie lokalne winiacze. Podobno są bardzo przyjemne i kosztują grosze (ale oni specjalnie pojechali popróbować win tam).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 08:36 
Cytuj  
Niedrogo jest na Slowacji. Do tego malo ludzi, masa pieknych tras, obszar wielokrotnie wiekszy niz polskie Tatry. Nie wiem jak z wynajmem domkow, ale na pewno mozna wynajac apartament. Tyle, ze dla 2 osob cena nie bedzie juz taka aktrakcyjna. Jesli ktos nie ma duzych wymagan to za 15 ojro za osobe mozna wynajac dobry pokoj na trasie elektriczki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:24 
Cytuj  
Na Słowacji to było niedrogo kilka lat temu. Teraz tanio jest w Czechach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:27 
Cytuj  
Zdecydowanie Karkonosze :) (i okolice)

Trasa ze Szrenicy na Śnieżkę (lub odwrotnie) wynmiata. Bez pośpiechu, na spokojnie można spędzić kilka dni. Wystarczające warunki na nocleg są w schronisku Odrodzenie, ale jak lubisz luksusy to 500m obok jest czeski, 3 gwiazdkowy hotel, Spindlerova Bouda (sauna, basen, pełno emerytowanych nazistów etc.). Do tego blisko jest Okraj i Izery, gdzie Chatka Górzystów to obowiązkowy punkt programu, zajebiste naleśniki mają :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:28 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja w Rumunii spalem jedna noc, w jakims hotelu blisko Karpat. Wielki jak szafa Rumun, wlascicel hotelu, poprosil zebym nie wlaczal alarmu w samochodzie, bo "on tu jest alarmem".
Ogolnie fajny kraj ta Rumunia, ostatnie z nielicznych egzotycznych miejsc w Europie.


Dokładnie taką samą sytuację mieli znajomi którzy tam na quadach polecieli a dodatkowo właściciel pokazywał im kamerę monitoringu na parkingu.
Rano nie było 3 gadów a jak policja przyjechała to się okazało, że kamera była wyłączona.
Nie twierdzę, że Rumunia to kraj złodziei i oszustów ale warto tam jednak zwrócić większą uwagę na nasz środek transportu - better safe than sorry.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:28 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Zdecydowanie Karkonosze :) (i okolice)

Trasa ze Szrenicy na Śnieżkę (lub odwrotnie) wynmiata. Bez pośpiechu, na spokojnie można spędzić kilka dni. Wystarczające warunki na nocleg są w schronisku Odrodzenie, ale jak lubisz luksusy to 500m obok jest czeski, 3 gwiazdkowy hotel, Spindlerova Bouda (sauna, basen, pełno emerytowanych nazistów etc.). Do tego blisko jest Okraj i Izery, gdzie Chatka Górzystów to obowiązkowy punkt programu, zajebiste naleśniki mają :)

co kto lubi - opisana przez Ciebie trasa to przepychanie sie w tlumach turystow, ja tam wole dzikie trekkingi na odludziu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:39 
Cytuj  
Turyści są w okolicach Śnieżki i Szrenicy. Szczególnie jeśli zboczysz na czeską stronę to tłumów nie uświadczysz (chyba, że w zimie). Za to zimą po naszej stronie są totalne pustki :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:04 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Turyści są w okolicach Śnieżki i Szrenicy. Szczególnie jeśli zboczysz na czeską stronę to tłumów nie uświadczysz (chyba, że w zimie). Za to zimą po naszej stronie są totalne pustki :)

dla mnie turystyka piesza w gorach zima to proszenie sie o klopoty ;)
chociaz nie powiem - korcilo mnie,aby zapisac sie na jakis z kursow zimowych organizowanych przez Rafala Krola (http://expeditions.pl/) i nauczyc sie "gor zima" :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niedrogo jest na Slowacji.
polecam słowackie tatry - mniej ludzi, czysto, więcej gór niż po polskiej stronie, a niedrogo.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:12 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
dla mnie turystyka piesza w gorach zima to proszenie sie o klopoty ;)

To zalezy gdzie. Ja tej zimy szwedalem sie po polskich Tatrach. Do wysokosci schronisk zagrozenie jest niewielkie. Niektore trasy sa bardziej narazone na lawiny, ale wystarczy wiedziec gdzie nie lazic jak jest znaczace prawdopodobienstwo zejscia lawiny w gorach.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.