mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:21 
Cytuj  
Ja też uważam, że fora (uwielbiam to odmieniać) internetowe są po to, żeby anonimowi specjaliści udzielali mi nieodzownych rad na bardzo palące mnie problemy.
W ciągu 15 minut.
Dowolny temat na dowolnym forum.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:32 
Cytuj  
Jeżeli naprawde nikt nie wie jak pomóc, ok... nie ma sprawy.
Ale tu jest mnóstwo osób, wiele napewno zna sie bardzo dobrze na niektórych sprawach a mimo to nie pomoze cholera wie czemu. Poza tym czy ktokolwiek pomyslal ze ktos moze byc naprawde tak tepy zeby nie umiec znalezc nawet najprostszej rzeczy? Bo ja nie wiem gdzie tu sie objawia lenistwo jezeli zamiast w guglu ktos napisze na forum jak to zajmuje mniej wiecej tyle samo czasu...

EDIT: Nikt nie mowil o 15 minutach w tym przypadku, ale tak, jezeli mam kryzys w postaci totalnej zwiechy kompa i pisze do was o pomoc to licze na szybka odpowiedz np. siedzac w kafejce internetowej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:01 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
No ale przeciez kurwa mam racje, dziwie sie ze sie nikt do mnie nie przylaczy. Takie chujstwo panuje na tym forum ze rece opadaja. Wszyscy (tak, z wyjatkami) tylko byle dojebac drugiemu. No troche rozwoju, moze?


No masz masz.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:05 
Cytuj  
jak dlamnie Icrom masz racje na tym forum każdy temat jest zjebany przez troli ale co zrobić ja bym wypierdolił licznik napisanych postów dla każdego może przestaną pierdolić w każdym poście mimo że nie mają nic do powiedzenia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:08 
Cytuj  
dobrze, ze ty masz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:15 
Cytuj  
Nie podoba wam się forum to wypierdalać. Dziwne, że ja tych trolli jakoś tylu nie widzę, pełno jest za to kretynów którzy potrafią tylko stękać jak im się nie poda wszystkiego na talerzu.

Znajdźcie sobie dzieci lepsze miejsce do zabawy, a jak już zdecydujecie się prosić o pomoc tutaj, to przynajmniej zachowajcie minimum kultury i taktu w stosunku do osób które mogą wam pomóc.

Z trolli można się przynajmniej pośmiać, dziecięcy płacz Icroma bo mu nie pomogli (a to chuje! I jeszcze z jedna kurwa do tego) jest już raczej irytujący.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:37 
Cytuj  
Razoth przeciez juz o tym pisalem. Tu nie chodzi o podanie wszystkiego na talerzu czy jakies placze... Mogles nie zrozumiec, wytlumaczyc Ci?

Ten thread to jest sciganie sie kto mi bardziej pocisnie w tym momencie...

@Aeiva +10 do leadership na mmorpg.pl +1 do posta...

A co do pieknego i jakze madrego zdania (rowniez bardzo popularnego nie wiem dlaczego) 'Nie podoba wam się forum to wypierdalać'. Porównam to z 'Nie podoba wam się Polska to wypierdalać' - kim ty jestes zeby mi kazac. Ja wole droga przemowienia do rozsadku cos tu zmienic (chociaz przewiduje ze skoncze jak Mikke). Nie chcesz nic zmieniac to nie, moze inni beda chcieli.

PS. Do tej pory bylem chyba najmniej klotliwa osoba na tym forum, pierwszy raz tez zaczalem 'stekac' a spojrz ile juz tu jestem.

PS2. Jak moje zachowanie moze Cie irytowac jak nawet nie musisz wchodzic w ten temat i mozesz dac mi ignore'a, nie rozumiem...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:52 
Cytuj  
Icrom napisał(a):

Ten thread to jest sciganie sie kto mi bardziej pocisnie w tym momencie...


Przeczytaj swój trzeci i czwarty post w tym temacie i zastanów się dlaczego. Powinno ci się udać, wierzę w ciebie.

Icrom napisał(a):
kim ty jestes zeby mi kazac.


Sugerować raczej.

Icrom napisał(a):
Jak moje zachowanie moze Cie irytowac jak nawet nie musisz wchodzic w ten temat i mozesz dac mi ignore'a


Serio mogę?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:04 
Cytuj  
No! nie wiedziałeś?! Idź, zrob to szybko i juz nigdy sie nie udzielaj ^^

Przykro mi btw. nie dalem rady :( widocznie jestem troche bardziej tolerancyjny od was bo jakbym zobaczyl kogo innego kto sie irytuje patrzac na ogolnopanujace gnojstwo to w cale nie chcialbym go cisnac.

'Wypierdalać' to sugestia? To jak sugerujesz wypad ze znajomymi do kina?


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:08 
Cytuj  
Dobra, Roball Ty to jesteś głównym skurwielem który śmieci w dosłownie każdym topicu na tym forum.

"A zapowiadal sie taki nudny thread" ,
"Jeszcze troche i dogonie marka, bede mogl sobie w cv wpisac.".

Człowieku, napisałbyś coś sensownego, jak nie to po chuj się udzielasz?
Musisz z siebie robić attention whore.

Razoth, nawet jak nie podoba mi się forum, mam prawo się żalić i pisać co mi się podoba. Coś nie pasuje? To wypierdalaj.

Kabraxis widzę że niezłe wychowanie z budy wyniosłeś, ciągle o szczekaniu. Prostaczek z Ciebie.


Icrom, bo widzę że jajec za dużych nie masz, szmaciarze Ci jadą, plują dupe, a Ty jeszcze do nich łagodnie? Takich skurwieli jak ta forumowa elitka , to od razu z armaty napierdalać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:11 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
To jak sugerujesz wypad ze znajomymi do kina?


Normalnie. Moi znajomi zasługują na pewien szacunek, w przeciwieństwie do jakiegoś emo randomka w internecie który najpierw prowokuje, a potem dziwi się, że wyzywają i sam zaczyna wyzywać.

EOT z mojej strony chyba, że temat się jeszcze jakoś ciekawie rozwinie. ;)

Gayfox napisał(a):

Razoth, nawet jak nie podoba mi się forum, mam prawo się żalić i pisać co mi się podoba. Coś nie pasuje? To wypierdalaj.


Ano masz prawo, ja sobie tego nie muszę potwierdzać w odpowiedziach na cudze posty. Cieszę się, że posiadam tak duży autorytet na tym forum i minor debile muszą u mnie potwierdzać swoje forumowe prawa.

Jak byś chciał się jeszcze o coś spytać to wal śmiało, mam ferie i jestem tu cały twój.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:20 
Cytuj  
@Razoth - Nie, lepiej zeby byl EOT z Twojej strony :) - wypierdalaj pls


@Aeiva - moze i zachowywalem sie jak kretyn ale od poczatku chodzi mi o to samo, wiec nie zaczalem sie z postu na post tak NAGLE zastanawiac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:38 
Cytuj  
tak calkiem serio to jesli chciales normalnej odpowiedzi, powinienes zadac pytanie w Tech Board. i ktos na pewno by odpowiedzial.
ale jak widac, szkoda czasu na myslenie, lepiej miec pretensje do swiata.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:46 
Cytuj  
Grayfox napisał(a):
Kabraxis widzę że niezłe wychowanie z budy wyniosłeś, ciągle o szczekaniu. Prostaczek z Ciebie.


Przynajmniej nie musze jak cipka ukrywac sie pod altami lub pierdyliardem nickow zeby ciebie lub kogos obrazic.

blow me.

"Icrom, bo widzę że jajec za dużych nie masz, szmaciarze Ci jadą, plują dupe, a Ty jeszcze do nich łagodnie? Takich skurwieli jak ta forumowa elitka , to od razu z armaty napierdalać."
Zwieksz kaliber moze bo jak narazie to nie widze armaty tylko pistolecik na kulki z odpustu m8. Zreszta popatrz na swoj postcount - jestes nikim. :)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 00:58 
Cytuj  
Mendol techboard to jak dla mnie dzial hardware nie software, ale jezeli ktos mi teraz powie, ze pomoze mi akurat TAM ogarnac foobara to juz ide...

Kabraxis wtf :D srsly... Nie powinienes istniec :D naprawde nie wiem po co jestes jak Ci nawet flejm nie wychodzi... (tak, czekam na pytanie 'a po co Ty jestes Icrom?!?! ;( ')

Zejdzmy ludzie z flame'a bo to glupie. Nikt nie ogarnia mojego pkt. myslenia?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 lut 2010, 01:05 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 01:11 
Cytuj  
icrom a przegladales kiedykolwiek tech board? chyba nie bardzo.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 01:16 
Cytuj  
Może i masz racje, bylem tam pare razy. Dalej zostaje przy swoim, pojde tam w tym momencie jezeli ktos powie ze mi TAM pomoze a tu nie... Zegnie mnie jak sie okaze, ze tech board to zwyczajnie powazny board a tu sa zupelnie inni ludzie : o
Jeszcze jakis icrom hater?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 01:23 
Cytuj  
czasami czytam to forum i mam wrazenie ze jestem na obradach sejmu...


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 01:41 
Cytuj  
Obejrze dzisiaj (pozniej) wszystkie te linki. Wszystko co ja szukałem było do najróżniejszych wersji pluginów i nie wszystkie łatwo było znaleźć. Zobaczym...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 08:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
Icrom napisał(a):
Może i masz racje, bylem tam pare razy. Dalej zostaje przy swoim, pojde tam w tym momencie jezeli ktos powie ze mi TAM pomoze a tu nie... Zegnie mnie jak sie okaze, ze tech board to zwyczajnie powazny board a tu sa zupelnie inni ludzie : o
Jeszcze jakis icrom hater?


http://www.youtube.com/watch?v=pkhtP9j1XuM
http://customize.org/foobar/tags/theme
http://foobar2000.pl/topic/1103-foobar-themes/
http://www.webupd8.org/2009/08/11-beaut ... hemes.html
http://guistyles.com/category/media-pla ... oobar2000/
http://www.teamliquid.net/blogs/viewblo ... c_id=74679

Zamiast furczec jak niewyzyty 14latek wystarczy wpisac w google "foobar themes" zeby w mniej niz minute znalezc wszystko o czym tak buczales w tym threadzie. Nawet polskie forum jest z poradnikami co i jak, ale przeciez trzeba tupnac nozka i zalac sie piana z ryja.


I vice versa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.