mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:28 
Cytuj  
MMORPG.pl też posiada swoich meme, których warto przypomnieć - nie każdy bowiem kojarzy co to mango czy bycie sezonowcem.
Niektórzy zabłysnęli wielokrotnie, niektóre wydarzenia zaś są dziećmi większej grupy z forum.

Mango - słynny temat roballa o tym... jak zjeść mango. Rok 2006. viewtopic.php?t=22244

kkkk20 - niesamowity troll lubujący się w łamaniu kości drobnym złodziejaszkom, współdzielenia się żoną lesbijką i organizowania imprez weselnych na wioskach.

Shadhun - był, ale się zmył jakoś niedługo po akcji z wystawieniem swojego fiuta na publiczny widok. Odbyło się to w atmosferze chwalenia się sprzętem przez Deshrooma - rzekomo pijany Shadhun pokazał swojego waca, zwanego również Shadchujem.

Roballoświeczka - świeczka, w której płomieniu pojawia się wizerunek św. roballa. Ktoś musi zapodać link. Jeden z najfajniejszych dowcipów w historii forum, który roball wziął sobie zbyt mocno do serca.

Mark24 - klasa sama w sobie. Znany fan królowej Elżbiety i emigranckiego stylu życia. Szanowany dekorator wnętrz na wyspach. Na wszystkim zna się najlepiej. Jest zapalonym fantastą developerem i ekonomistą (wie ile wszelakie firmy płacą za produkcję, wydawanie i dystrybucję swoich produktów, wie również, iż XBOX to taka sama platforma jak PC). Skrajny fanboy PS3. Wyhaczył bana za zwyzywanie admina w temacie o hazardzie, po czym pobiegł na forum gry-online.pl wylewać swoje żale i płacąc za spamowanie na mmorpg.pl :D

Ashton - nolife. Znany z łykania psychotropów zamiast cukierków. Lubi okradać developerów z ich pracy ściągając pirackie wersje gier z sieci. Całe życie spędził na oglądaniu anime. Prawdopodobnie lepiej zna umysły rysowanych bohaterów niż sposób rozmowy z ludźmi.

TheMan - małe gówno, które woziło się w wieku 13 lat golfem 2 ze stajni, z małym przebiegiem. Wyleciał z permbanem.

Italios1 - po zbanowaniu konta "italios" postanowił sie odegrać na Beaście i Ferdku - dlatego rozpoczął treningi na siłowni.Autor słynnego hasłą "nie bądź sezonowcem". Głupszy niż but, ale jest na tyle pocieszny, że w każdym temacie, gdzie zabierze głos ludzie widzą nieletniego koksa :D

Huragan - postać o wielu twarzach. Znany pod nickami: McMaster, Zanzi, Zarii, Lil. Zasłynął z kasacji forum jakiejś gildii. Znany z tego, że zdanie zmienia częściej niż skarpetki, wspomina czasy sceny Amigowej i nadal jest dziewicą mimo kryzysu wieku średniego. Robi nieśmieszne filmiki. Przeprowadza śledztwa na naszej klasie.

MagPS - dostał bana i nikt nie wie za co. Teraz trolluje pod nickiem Aeiva. Naskakują na niego haterzy, którzy nie mają pojęcia za co go nienawidzą.

Dziewczyny z FFXI - słynny temat w dziale FFXI, gdzie bywalcy IRC'a strzelili faila śmiejąc sięz niewiast w finala grających.

Mendolenie - czynność przypisywana głównie Mendolowi w roku 2008, ale... inni też mendolą. viewtopic.php?t=28770




To nie jest temat do trollowania i bluzgania się nawzajem. Taka encyklopedia dla osób nie znających historii forum, z elementami, które znać trzeba aby wychwycić żarty i rozmowy dawno przybyłych. Dopisujcie linki i inne meme, które zostanazamieszczone w pierwszym poście. Przyjmijcie go z przymrużeniem oka ;)
Tylko istotne - bez sezonowców, którzy wpadają tylko po to by po 100 postach spłynąć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 9 lut 2010, 19:51 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:35 
Cytuj  
Ręka. Tzn jej brak.

edit : trade aka courage mi sie przypomnial jeszcze.


Ostatnio edytowano 9 lut 2010, 19:44 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:40 
Cytuj  
noob nawet mendolenia nie opisales =_=;


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:41 
Cytuj  
McLaren, hehe ktos jeszcze pamieta tego zacnego interlokutora? 8)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:45 
Cytuj  
taaaa, laren vs konik mieli najs flamy :)

anyway tczewiaczek za bardzo sie koncentruje na ostatnich wydarzeniach, ja nie zawsze promowalem piraty, robie to od niedawna odkad pojawilo sie wielu fanboiow koncernow ktore chca ich rupac w dupe.

mareczek failowal juz od pierwszego posta, i pierwszy topic w ktorym uczestniczyl tez polegal na obrazaniu admina i zaleniu sie o tym jaki gol jest zajefajny ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:46 
Cytuj  
Ostawa - Dzieło kkkk20. Do chwili obecnej nikt nie wie co to jest.

Fabianek - Legenda trollingu na mmorpg.pl. Zasłynął tyloma postami i został tyle razy zjechany, że tak na prawdę ciężko dać jakiś konkretny przykład. Grał na serwerze PvE w WoWie. Na forum nieobecny, ale zdarza mu się w wielkich odstępach czasu napisać posta, co wywołuje niemałe poruszenie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:46 
Cytuj  
Ja żałuję, że Oyciec się wypiął na to forum.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...


Ostatnio edytowano 10 lut 2010, 02:40 przez Senex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:47 
Cytuj  
Dajcie linki, dajcie jakieś konkrety. Ja zasadniczo nie znam nic sprzed 2003, a aktywnie zacząłem się udzielać w 2005.
Mendolenie już jest.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:53 
Cytuj  
faile mareczka mozesz znalezc w jego profilu, szukajac jego pierwszego posta :)

co do mclarena to poszukaj tematu o mmogspot zalozonego przez konradora.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:55 
Cytuj  
viewtopic.php?p=87670&highlight=#87670
Mlody i jurny mareczek.

Mclaren to ten od tego zajebiscie bezplatnego freesharda UO? Nie pamietam nazwy. Czy to inny koles?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:57 
Cytuj  
"tnij kabel" jako uniwersalny hotfix kompa ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:00 
Cytuj  
@up miedzy innymi... prowadzil tez serwis mmogspot ktory byl takim serwisem kierowanym pod emulatorowe dzieci, szare masy itp, ogolnie pod publike robiony, przez co byl bardzo popularny wtedy, znacznie bardziej niz mmorpg.pl

uwazali sie za rywali mmorpg.pl etc.

zabawnie sie teraz czyta jak mclaren mowil ze mmorpg.pl umiera a mmogspot jest przyszloscia :)

ich serwis upadl niewiele pozniej..

@up: tnij kabel jest uniwersalne i spoza forum.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:01 
Cytuj  
Nie, ten byl redaktorem tylko juz nie pamietam czego (gazety albo portalu). Prowadzil osobista wojne ze mna a potem z konem hehe

Szkoda ze te topici sa zarchiwizowane ;P

edyta:

o Ashton pamietal hehe no tak mmogspot!

btw a pamieta ktos jak sie nazywal ten projekt wortalu mmo w ktorym udzial bralo szereg osob z mmorpg.pl? pamietam ze bylem blisko otrzymania permabana za ta aktywnosc, bylem wtedy na dywaniku u Beasta i Ferdka ;P

swietnie sie zapowiadalo tylko cholera updalo :(


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 9 lut 2010, 20:05 przez Zematis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:03 
Cytuj  
to na mmogspocie można było w profilu chodować chomika a cały board miał same elo-kolorki?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:04 
Cytuj  
@zemmy: mmogspot prowadzil tez emuserwery uo, m.in. chyba wlasnie moongate ktory pojawil sie po upadku mmogspot (pod tym samym adresem)


dobry lol byl jak probowali uznac counter strike za mmorpg :)


ostatnio mclaren prowadzil jakis elite forum tylko na zaproszenia :D pamietam ze kassei mi probowal wyslac invite ale nie przeszedl przez mclarena ktory nawet wtedy mnie milo wspominal :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:05 
Cytuj  
a pamięta ktoś jeszcze CouRage?:)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:08 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
edit : trade aka courage mi sie przypomnial jeszcze.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:11 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
CouRage brakuje mi jego postów.

A gayfox to nie krowi gniew? ;)

Cytuj:
Dodaj wronę

??
link plox


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:14 
Cytuj  
tylko nieliczni wiedza dlaczego shadhun sie zmyl.
to taki inter-meme dla wtajemniczonych.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:14 
Cytuj  
IcE i spora czesc teamu tez od moongate byla, pewnie dlatego ich pomylilem =_= faktycznie laren chyba wypierdal sie zwiazku z moongate.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.